Рекомендовано DPA:

Domini Canes

Альберт Ейнштейн..

Коли, хтось каже, що нам треба кудись рухатись, то , це може бути обумовлено двома причинами:

а) він, і ми разом з ним, не знаємо де ми є , і як ми тут опинилися

б) з’ясувавши та усвідомивши що ми в тупику, прірві, заваллі та занепаді, які виключають нормальне існування і розвиток

Тому, найважливішим і першочерговим є усвідомлення того, що єдиною причиною всіх негативів, які пережив і досі негативно відчуває український народ, є накинутий ззовні радянський режим та радянська система.

Ця система була побудована на культивуванні та розпалюванні національної ворожнечі та прористояння між народами. Це й зараз потужно підігрівається.

Сам радянський режим і система почав утворюватись зі знищення всієї спадкової аристократіїросійського народу.

Щоб зберегти всю територію Російської імперії почала знищуватись національна державність, яку на своїй території творили всі народи В Російській імперії, яка була створена загарбанням та окупацією земель інших народів так і не почала створюватись національна держава російського народу, а культувувалась цінність ідеї великої держави, де всім було однакова зле і погано.

До влади прийшли найгірші зі всіх народів, які були під владаю Російської імперії. Їх мовою порозуміння і єдності стала російська мова, яка стала єдиною та безальтернативною мовою радянської системи.

І ситуація зберігається.

Чеченському народові не дали права і можливості творити і розбудовувати власну національну державу.

І сьогодні всі представники цього народу, які відчувають себе не тільки в ерефії але й і в Москві більшими господарями життя, ніж представники іншого народу з тих, що живе в країні.

І чеченці, і татари, і представники інших народів, які б могли утворити власні національнідержавипослуговуються російською мовою для порозуміння, і для того щоб чутися господарями в цій країні. Не росіянин є міністром оборони, вони складають більшість з тих, хто з представників цієї армії гине в Сирії та у війні з Україною.

Це вавжливо усвідомлювати, бо нам далі успішно та інтенсивно нав’язують національний поділ та «російськомовне населення», яке є зберігачам та захисником радянського минулого та складається, як колись і радянський народ з представників більше ста народів, етнічних груп, етносів і т.д.

Починаючи від ХІХ ст. всі держав, які утворювались об’єднанням етнічних земель різних народів розпадаються на національні держави кожного народу. Так, було з Російською імперією, СРСР, так буде з… Територія сучасної України охоплює тільки ті, землі, де український народ був корінним. Частину українських земель захопили держави інших народів, які цим зупинили свій розвиток, бо вся їх силі й енергія йшла повністю на боротьбу з українським народом.

Українці жили і розвивалися як вільний, прогресивний та толерантний і рівноправний народ. Ніколи і ніяк не доказуючи іншим народам та його представникам, що вони є частиною українського народу, але рішуче та жертовно боролися з національною асиміляцією, гнобленням та приниженням.

Це визнавав світ.

Всі мої попередні дописи про вчених, які об’єднавшись в НТШ творили та розвивали українську науку.

Що є повною та антогоністичною протилежністю радянської науки, я продовжує існувати та домінувати в сучасній Україні, не даючи можливості відродитися та розвиватися повноцінній та динамічній українській науці, яка зможе своєчасно та повністю давати науково обґрунтовані шляхи політичного, правового, економічного та технічного розвитку українського народу та його суспільства.

А тепер підтвердження того, що НТШ не тільки створило і розвивало науку, але й те, що це визнавали найбільші вчені світу. Наступні дні буде згадка про багатьох з них. А Ви при бажанні спробуєте, але безуспішно пригадати визначних вчених світу, які є членами радянських наукових структур, що далі існують в Україні.

А згадувати прізвища суддів ЄСПЛ чи Венеціанської комісії, які стали визначними теоретиками юриспруденції навіть не пропоную. Ви ж знаєте чому, бо…

А сьогодні починаємо з особливого Вченого ХХ ст. Всі про нього знають але ніде в радянській науці і далі не згадується що він був дійсним членом НТШ, а то б це було таким свідченням про те, що це була справжня наукова інституція, яке в радянському режимі було немислиме.

АЛЬБЕРТ АЙНШТАЙН (EINSTEIN), доктор філософії, професор теор. Фізики на університеті в Берліні, лавреат Нобля, член всіх важніших академій та наукових інституцій світу.

Ур. 1879 р.,

Вибраний дійсним членом 17\3 1929 р.

Пізніше – проф. унів. Зл. Держ Америки

Дякую що дочитали.

Маю націю, що Вам було цікаво.

 

Преображенська

Преображенська

Domini Canes

Domini Canes

Архіви