Рекомендовано DPA:

Крива липа

Експериментальна література. 18+.

Права цицька боляче вдарилась в пілон, відбилась, зіштовхнулась з лівою і рикошетом тріснула по носі, але Алінка вдала, що цього не помітила. Вона якраз майстерно розтягувала шпагат вниз головою, відкриваючи вишуканим глядачам всю чарівність вкраїнського ландшафту, з його ярами, приямками, потічками і з наголо вибритими карпатськими горами. Вузенька, місцями ледь помітна стрічка трусиків намарно намагалась прикрити хоч якийсь з декількох анатомічних каналів. Ставало спекотно. Росла не тільки температура, росло і вставало все що могло рости і встати, щоб на пару сантиметрів бути ближчим до двох алінкіних цицьок, які нарешті заспокоїлись, зависнули в повітрі і легко переборювали земне тяжіння.

Не росло тільки в охоронця Василя. Не подумайте погано, в Василя було чому рости. Та сьогодні не росло. Більше того, Василь, здригаючи широкими плечима, тихо плакав. За тиждень, до сьогодні, він весело купив гольфика-литовця, на всі свої гроші. … Думав підвозити Алінку… Та Верховна Рада України подумала інакше, і прийняла закони 8487 та 8488… В Василя сьогодні не росло.

 

***

Недільна Служба Божа йшла до кінця. Хор урочисто затягнув “Боже Великий Єдиний”, а Гєник, про себе, промовив “Отче наш”, “Богородице Діво” і тричі широко перехрестився. Вже прямуючи до виходу він кивнув «Слава Ісусу Христу» Марусі і Христині, коліжанкам Любці – його дружини. Коліжанки захопливо відкивнули «Слава Навіки!». Вони вважали Гєника і Любцю просто чудовою парою. Вийшовши з Церкви, він попрямував до своєї машини, сів і завів щоб прогріти. Поки машина гріється, коротко про машину:

 

Audi A6 2001 року, універсал, 5 дверей, 5 місць, механіка, передній, сріблястий металік, гаражне зберігання, не бита. 6400$. Авто в чудовому стані, детальніше Гєник відповість по телефону.

 

Гєник почувався бадьоро, більше того, в середині все клекотіло – сьогодні подружжя запланувало секс. Він рушив від Церкви до найближчого квіткового магазину, бо в таких ситуаціях гарний букет – це фактично пів справи… Любця – фігурова симпатична брюнетка, в мереживному пеньюарчику, якраз натягувала другу панчоху, як в двері подзвонили і в відкритий прохід проштовхнувся пишний букет. Пристрасті вирували, тож закохані, без затримок поринули в обійми. Тим більше, що часу було не так й багато, Любця, як і Гєник, все планували скінчити до дзвінка.

Рівно в першій годині задзвонив мобільний. У Вайбері висвітилось «Коханий чоловік». Любця піднесла слухавку до вуха, вдихнула аромат букету принесеного Франческо і піднесено привіталась з Гєником. «А я сьогодні до Церкви ходив, за тебе молився», – жваво розповідав Гєник. «Та знаю я, Маруся і Христя вже все мені поскидали. Молодчинка! А їсти щось маєш?…», – весело відповідала Любця. «Коли тебе чекати, кохана?». – «Зможу вернутись тільки наступного місяця. Я тебе дуже люблю!!!»

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська