Evening News

СІЧЕНЬ 2019

Вілла Терлецького

[fblike]

Львів. Район Кастелівка. За задумом видатного Івана Левинського район – «місто-сад».
Вілла Терлецького. Добротний будинок збудований все тим же Іваном Левинським. Терлецький – відомий львів’янин, власник аптеки-музею на площі Ринок.

 

 

 

Якщо навіть відкинути історичну цінність, виникає запитання: навіщо зносити добротну будівлю, яка може ще простояти років з триста – тоді так будували, на відміну від нинішніх. Так, вілла у відмінному стані. Мерія вирішила збудувати на її місці офісну будівлю. Неподалік від вілли на цій же вулиці Княгині Ольги стоїть ще радянська недобудова. Стоїть вже років з п’ятдесят. 

 

Ці дві споруди зовсім поруч одна від одної.
Ось карта:

 

 

 

Шукала аргументи, чому офісне приміщення має бути саме на місці вілли Терлецького. Не знайшла. Можливо доцільніше будувати його все-таки на місці недобуду? В кінці кінців я не мер. Це його проблема де будувати. Але я львів’янка, і я категорично проти знищення будинку, який був місцем зустрічей львівської і не тільки інтелігенції.

Пане мер, оцінку вашій діяльності вже дали і на президентських і на парламентських виборах. Я вам колись казала, що вам та Кастелівка боком вилізе. Вже два рази вилізла. Перестаньте нищити місто. Перефразовуючи недавно бачений мною ролик – ви мер чи нас рано? І взагалі, залиште це місто в спокої. Нарешті.

P.S. І зупиніть своїх дроворубів, бо ви з вирубкою дерев нагрішили вже на три покоління вперед.

 

ЛЮТИЙ 2019

ТРАВЕНЬ 2019