WTF / ERZATS

If You were the Mona Lisa, You’d be hanging in the Louvre..

COME & SEE..

Тут зібрано роботи псевдомитців. Навіщо..? А просто, подивіться на клоунів..))

Дєвушка з вєслом.

Вищеозначена дєвушка з, не менш означеним, веслом  – це символ “гіпсового соцреалізму ”. Один з перших символів радянського ідіотизму. Ідіотизму в культурі, мистецтві і у всьому, що з цими словами має зв’язок. Міцний зв’язок. Związek radziecki..

Висота оригінальної скульптури біля 12 метрів. “Скульптор» – Іван Шадр. Початки совєтської художньої школи. При совєтах, так званий соцреалізм, був єдиним, офіційно дозволеним в радянському союзі «творчим методом» літератури і мистецтва. Всі інші були обізвані псевдомистецтвом і заборонені.

Дєвушку з веслом поставили спочатку в Москві, потім в Луганську, а потім вони, як гриби, почали розростатися по всіх містах. Оригінал Шадра не зберігся, а от копія стоїть в Третяковській галереї. Іскуство – йопта..))

Трансгендерний лев..

Трансгендерність — збірний термін для позначення явищ незбігання соціальної (гендер) і біологічної статі..
Це як в чиновників – незбігання соціальної (чиновник) і  біологічної (злодій – корупціонер, а паралельно гей, єси добрий молодєц).

Але лев..
Панство, автори проекту:
Те, що ви витворили – це лев трансгендер, лев транссексуал (це так політкоректно, щоб не написати, як дійсно виглядає лев з жіночими стегнами та дупою). Такий лев – з попкою вихилясами.. Пане скульптор, ви шо лева ніколи не бачили? Чи пошлі на поводу? А ви в курсі, що той “пам’ятник” – людям героям, людям з чистою совістю, людям зі стальною волею, зі стальними balls врешті-решт. І щось мені підказує. що леді-бой серед них не було. А ті розчепірені пальці – як написав у ФБ один чоловік – “так діти руки тримають як в гівно ненароком їх запхали…”

Автор “шедевру” – Володимир Орестович Цісарик. Як пише Вікіпедія: український скульптор, автор монументальних робіт у різних містах України..
Блін – ще й в різних містах..

Та Йой!.. той Львів..

Протягом 1996–1998 років тривав двоетапний конкурс із кваліфікаційним відбором претендентів. Переможцем обрано проект о. базюка, о. огоновського, за участі в. швеця (на той час головного архітектора Львова), та в. князика. Будівництво тривало протягом 1998–2005років.

В народі – «унітаз». Спочатку там був банк зятя президента, зараз стоїть порожній. Ідіоти будували, а ще більші ідіоти це дозволили… На хіба..???

ЗаIBIS маньовры..

Архітектор данило швець. Його батько автор ідіотизму на площі Міцкевича.
Замовник – алєксіс деларофф, генеральный директор компании ООО «Рашэн Мэнэджмэнт Хотэл Кампани» (ACCOR Hospitality). Москва.
Співучасник – андрійвановыч.

Дєвушка з веслом..

Дєвушкі з веслом бувають не тільки в скульптурі.
Наприклад нєкто Карл – не той, шо вкрав шось там у Клари, а той шо каже, що без корупції ніяк. Відробляє – красапєта)). Або нєкто Шпортніков – який раніше сказав те саме – теж красава. Красівий та голубий, як пять рублєй в сссру. Теж відробив. Може той з чувства мєсті.. Хоча кому йому тепер мститися – повний легалайз красівим юношам навколо.

Хтось мене питав, коли в Україні з’явиться культура – в смислі тєатри-шмєатри, такі за які невстидно. Доповідаю – тоді коли в карний кодекс повернуть статтю за гомосексуалізм. Не раніше. Можна ше ввести заборону на гей мафію в структурах пов’язаних з культурою, але то буде гей-нarassment – нє?))

Пані Наташа правда мала ідею, як ратувати театри – розігнати в кібєну мать і всьо, особливо житомирський. Але видно зайнята іншими проектами і їй зараз не до театру. Навіть до житомирського. Тре косити бабло поки коситься)))…

Трансгендерний лев..

Одна моя розумна-прерозумна кузина, виклала в мережі своє інтерв’ю, де розклала по полицях некомпетентність державних чиновників. Розклала на найпростіших прикладах, включаючи казку про ріпку. З поваги до її розуму і таланту підхоплю і продовжу тему..))

Перше.

Якщо заробітна плата не привязана до результату – результатом буде нуль.

Потрібні аргументи і приклади? Без проблем:

Наприклад всі до єдиного державні чиновники. Хочете мені заперечити? Готовий вислухати ваші аргументи..))

На випередження /щоб не розносити спам/ – якщо люди двадцять п’ять років не змогли дати результат. Люди, зауважте, весь час ті самі. Колода чиновників періодично перетасовується, але люди з неї випадають в дуже рідких випадках..

Не знаєте чому? Та власне тому. Їм платять не очікуючи результатів.. Вірніше вони самі собі платять не очікуючи від себе результатів.

Але, як завжди, є нюанс..)) – так тільки у кращому випадку. А кращий випадок там буває ой як не часто.

Насправді вибудована вертикаль. Схема проста.. до ідіотизму проста. Ніхто взагалі нічого не робить і навіть не планує. Де можливо позичаються гроші. Розкрадаються. Приходить час віддавати – піднімають плату за комунальні послуги і на все до чого можуть дотягнутися. Блін, ну не свої ж віддавати в самом дєлє..))

Я просто в шальоному захваті, коли “журналісти” говорять: “заработанные коррупционным путём деньги..” А може все таки вкрадені – нє? Невдобно вимовити вкрадені? Так може давайте, в такому разі, взагалі законодавство відмінимо нафіх..)) Пограбували вас на вулиці – це заработанниє грабєжом дєньгі. Може все таки краще говорити вкрадені – нє..?

Та Йой!.. той Львів..

Кожного дня хожу по місті я туда сюда
Вижу просто на очах великі перемєни
Більше не буду їсти, не буду спати
Тілько би той во всьо случайно не пройшло повз мене..

Ходжу собі містом і думаю, а чому це все бабло попри мене проходить? Вирішила розпочати свій бізнес. Збудую магазин на площі Ринок. З тильної сторони ратуші зразу напроти модного ресторану з рибками – у мене буде магазин-бутік «Два кроки від ратуші». І не якийсь там з брудно-коричневого дерева коло смітників, а крафтовий на чотири поверхи. Трохи, правда, фонтан Амфітріта заважає і дерева.. Але нічо, я потім щось придумаю.. Амфітріту виставлю на барахолках, а дерева мені хлопці вночі спиляють. Треба тільки глянути, за скільки столітні меблі з аптеки-музей попродавали на olx, щоб не продешевити з Амфітрітою.
Тоді буду мати гроші на хабар.. Ой, який хабар? У нас же чиновники завжди наголошують, що не беруть хабарів.

Пропозиція Дня:

Магнітики від Mike Forester..

Магнітики від Mike Forester..

Join the movement for unbreaking news