WTF

Stop it!

Діджиталізовані пінгвіни..

Лютий, 2020

 

Логіка? – нє, не чув…
Суддя садить в тюрму екс міністра внутрішніх справ. Тут два варіанти – або злочинець міністр, або невинно засуджений. Суддя або чесний, або купований.
Міністр виходить з тюрми, знімає відосіки як він танцює з собакою, роздає інтерв’ю як його поважали авторитети на тюрмі і стає генеральним прокурором.
Суддя продовжує бути суддею.
Якщо суддя був не купований, то як злочинець став генеральним прокурором?
Якщо генеральний прокурор був невинно засуджений, то як злочинець залишається суддею..?

Вони якось домовились? Ок. Тоді навіщо показуха з конституцією, кримінально-процесуальним та іншими кодексами? Навіщо верховна рада, яка штампує закони? Завжди ж можна домовитися. Стоп. А навіщо суди, адвокати, прокурори? Блін – та й генеральний прокурор також – навіщо? Навіщо ті всі люди, замість того, щоб спокійно танцювати з собаками, ходять на нудну роботу?
Суддя також виходить нах не потрібний. І не тільки він..
А наскільки менші затори будуть на дорогах, якщо ця армія незрозуміло кого перестане щодня їздити по своїх офісах туди й назад. Наскільки стане чистішим повітря в Країні…

Чувак через маніпуляції з технологіями стає президентом. Хочеш заперечити? Ок. Скажи – скільки б набрав він, як кандидат, якби до виборів розказав, що саме планує робити? Попав би в другий тур?
Зате він не краде..? Можливо. Якщо б ти глянув на суму його витрат, подивився на що гроші потрачені, думаю ти б сказав – краще б він крав…
Перерахувати скільки дебілів він пристроїв до роботи? Скільки грошей вони спалюють? Спалюють навіть не задумуючись навіщо вони це роблять – вони знають, що їм за це нічого не буде.
Ще раз – на якого Країні всі ці судді, прокурори, уряд..? Вони що є, що їх немає. Але якщо уряду зі всіма його чиновниками дозволити «працювати» з дому, то заторів не буде взагалі. Ну і повнісінька діджиталізація…

Всі ці будинки уряду.. міністерства… Там щодня сидить ціла купа народу. Навіщо вони там? Сидіти й чекати поки настане шоста вечора і постити у Фейсбуці «смішні» прикольчики про – скоро п’ятниця? Може їх відпустити з вольєрів? Якщо їх теж діджиталізувати, можливо вони почнуть просто жити, замість робити вигляд, що живуть?
Для кого вся ця показуха..?

Посполитий, ти чекаєш поки настане краще? Щоб настало – потрібно почати щось робити. Вотэтовотвсё – у нас проблема бо холодна зима і немає газу… у нас проблема бо тепла зима і ніхто газу не купує… – це не робота. Це імітація. Якщо народ Країни не може дозволити собі державу з діючим законодавством, якщо народу Країни фіолетово, що ніхто не відповідає за свої дії/бездіяльність – то може справді все це діджиталізувати. Нах ці кортежі на вулицях – нехай собі люди сидять по хатах і дивляться телевізор.

Чувак, ти щось собі харю від’їв – скоро в телевізор не влізе.І Юля твоя, з кожним днем, стає ширша ніж довша.. – народ, прекращайте стільки жрать. Я розумію то від нервів. На смузі переходьте. Чи там такі нерви, що то від смузі вже так розносить?

Посполитий, – я аж бачу як тобі хочеться заперечити і сказати – нормально вони виконують свої обов’язки. Скажи звичайно. І ще скажи – на пса той літак над Країною цілий день круги намотував? З дозаправками. Хуйова якась організація перельоту – нє? Таки руки зі сраки, а в голові розовый туман і думки за мір во всьом мірє? Уяви скільки пального він спалив, а відходи від горіння летять згори тобі на голову – якщо ти не знав. Чуть не написав – на твою дурну голову, але включив емпатію)))…
Можеш просто повірити, що організація всього іншого ні разу не поступається організації цього перельоту. Уряд візуально нагадує групу психічно хворих пінгвінів, що блукають без цілі по брудній підлозі вольєру.
Може таки справді краще діджиталізувати їх. А в ідеалі і діджиталізувати, і одночасно відключити їм інтернет. Хватить з них телевізора.
Повітря в рази чистіше буде.. Воно того варте..

Лінки в тему:
Хахол = Долбой@б..
Fuckin’ idiot!
Смузі..
А на хуа..?
Les Dimitri Gandon… Utilisé par..
Патєрпєвшій..

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!