WTF

Stop it!

Полонез Зелінського..

2024 March 23

…перше травня, паска, зелені свята
niemcy, żydzi, polacy – coś mi się pokręciło…
Вперед поволи граєм собі вар’ята..

Les Adieux à la Patrie.. Pożegnanie Ojczyzny.. Тридольний бальний танець у вигляді ходи урочистого характеру. Цим полонезом часто відкривають урочисті танцювальні вечори та бали…
Пам’ятаєш, як вова колись хотів Гончаренка бити в залі парламенту? От, якби він таким тридольним кроком тоді до нього йшов, то той би мабуть всрався.
А, як би ще марлеву маску одів – то був би, як Batman-бурєвєстнік. От не розумію – мав в своїх рядах меґа талановитого ослана бадоєва, а йшов до того Гончаренка, як іосіф бродскій поступати в медінститут на гінєколога.
Шо – не міг той меґа талановитий йому сценрух поставити?…
А взагалі той вова якийсь нефартовий. Видно дійсно цифра 6 то лєніна пэчать. А коли ще й Гончаренка бачить, то в нього починається телепатія – теліпає ним.
Вова, це дуже видно. Роби щось з собою. Бо ні разу на супермена не виглядаєш.. А так уяви – фонограма пре тридольний полонез, а ти – на глазах у всех – и я к вам иду через весь зал.. Натягуєш маску від комуно-вірусу на ходу і той Гончаренко перестрашений втікає, а всі навколо – в екстазі і в оваціях..

Цей текст я писав десь на початку 20го. Як багато змінилося з того часу.. Крім того, що й досі на Бетмена не виглядає і теліпає ним ще більше і вже не тільки на Гончаренка…

Коли ося був ще зовсім малий, то фантазував собі вечорами, що він пісатєль фйодр достоєвскій. І не так просто фантазував, а навіть гроші на сокиру збирав…
Що за ося?
Казав всім, що має фамілійо бродскій.
Чи то було його справжнє фамілійо?
Ні. Його найдальші предки походять десь звідти, де зараз Іран з Іраком. Там вони звісно себе якось називали і, без сумніву, мали якісь плани і надії. Але прізвищ бодай чимось схожих на бродскій в них не було.
Тобто уяви собі, що твій син змінив твоє прізвище на якесь – мєхмєтджанов-заде,  наприклад. Уявив? Ну то в його предків були б такі самі емоції.
Але, то його з предками морально-етичні проблеми, тобі ж його присувають, як звізду-поета і нобелівського лауреата.
Він таки звізда? Переконаний? Назви три його вірші без гугли. За що премію дали? Робив вигляд, що дісідєнт с бабруйска. Брехав? Так, бо приїхав до Нью Йорку і відразу щедро розкрив себе, як вєліко-руzкій шовініст.
За що жив?
Танунах каже, що на початках вєлікі варавал, а потім свої підтягнули. За це написав комуністичного вірша – «на независимость України». І відразу розкрив себе, як банальний расист, ким по суті своїй і був ще з тих часів, коли дрочив на фото фйодра достоєвского і мріяв з рештою комуністів, як вони повернуть рєкі вспять. Щоб зовсім вже точно, то з того часу, як в нього фйодр конюхов ту фотку собі відібрав.
Навіщо їм було рєкі розвертати?
А тунелі їм нашо рити? Не знаю – може то страсть така, а може їм пороблено…
Ти все таки переконаний, що він вєлікій єврєйскій поет?
І знову, аж ні разу. На жодній з двох єврейських мов він не писав, по тій банальній причині, що не знав ні одної, ні другої.
Що за дві мови?
Ідиш і іврит. На ідиш масово розмовляли десь до сто років назад, а на івриті ніхто не розмовляв з часів Римської імперії. Потім то вирішили переграти і на тих, хто не хотів переходити з ідиш на іврит ругаліся сільно. Бо хотіли той іврит відновити, нехай і через тисячу років. Це так, якби тебе зараз заставляли розмовляти на мові, котрою говорили в ті часи, коли почали Київ будувати…
Але тут не про це. Не знав ося жодної, тому писав на язьікє в достоєвского.
Потім пробував колотити понти і писати англійською. Але не володів і нею, тому не пішло.
Чи він був єврей?
Ні. Ти можеш уявити француза, котрий не володіє французькою? А іспанця, що не знає іспанської? Теж ні? Ну, то якого ти?
Як не єврей, то хто? Та звична комуняка – в них немає національності – тосекта.
Тобто масам чувак відомий фразою зі свого «вірша»:
…будете вы хрипеть, царапая край матраса,
строчки из Александра, а не брехню Тараса…
Ви – це українці, алєксандр – то пушкін.
Тарас – це Шевченко. Шевченка вони ненавидять з двох причин – безумовно геній і українець. Українець – це найголовніший ворог секти комуністів. Бо вільний. Тут мова про справжніх українців.
Тобто тобі пропонувалося хріпєть і гризти край матраса, а що собі? Собі інше. Я тобі процитую і зараз аліну яхно вхопить падучий оргазм..

Ни страны, ни погоста не хочу выбирать.
На Васильевский остров я приду умирать.
Твой фасад темно-синий я впотьмах не найду.
между выцветших линий на асфальт упаду.

И душа, неустанно поспешая во тьму,
промелькнет над мостами в петроградском дыму,
и апрельская морось, над затылком снежок,
и услышу я голос: – до свиданья, дружок.

И увижу две жизни далеко за рекой,
к равнодушной отчизне прижимаясь щекой.
– словно девочки-сестры из непрожитых лет,
выбегая на остров, машут мальчику вслед…

Але вслєд мальчіку ніхто не помахав – мальчік здих, царапая край матраса, на четвертому підряд інфаркті. Ото штирило мальчіком – нє?
Тобто написав – «…плюнуть, что ли, в Днипро: может, он вспять покатит…» і пішов нахуй.
І – земля бетоном…

Не зрозумів про тунелі?
Є такий район в Нью Йорку – Бруклін називається. Там головний офіс секти комуністів – вони там обосноваліся. І звідти засилають в кремль ценньіє дірєктіви і іноді дєньгі…
Ну то десь пару місяців назад поліція знайшла цілу мережу тунелів, що вела від того офісу. Попід всім Eastern Parkway  в різні боки. Мало того – половили тих, що ті тунелі рили.
Тут повискакували з того  офісу поцоваті в лапсєрдаках і ну давай в мегафони кричати:
– Шухєр!!! Антісємітізьм!!!
А поліція їм:
– На пса ви то вирили? Хотіли Бруклін нам завалити?
А ті:
– То нє ми, то фашьістьі.
А ті їм:
– А чого фашисти с пейсами і в капелюхах?
– Пєрєодєліся…
– Ну то ми їх зараз перевірим…
– Нє трогайтє іх, бо то наші студєнти…
Чим то все скінчилося?
Та ще не скінчилося – якраз в процесі. «Студєнти» ніби кажуть, що то вони хотіли до таємного підземного басейну проритися, бо їх «вчителі» туди не пріглашают… а самі там оргії собі влаштовують с дєвкамі з Бангладеш і мальчікамі-колокольчікамі з костроми. Прям, як остров епштейна в підвалі…
Чому ніби?
Ну бо то все з так званих змі, а всі так звані змі зараз належать комуністам. А комуніст і правда ніколи поруч не стояли.
Мені цікавіше, чи є в них в планах Гудзон вспять поворотіть…
А так, то перли до того басейну, як німий до суду – ті, що «вчителі» то їх не пускають, а ті, що «учєнікі» риють. Десь ті їм дорогу перекриють бетоном, то вони в обхід риють і похуй на все – хочу до басєйна і всьо.

На що тут слід звернути увагу? На силу і глибину української мови. Уяви візуально – як німий до суду..

Минулого літа йду, замислений, з Марсового вниз Пекарською. Біля гуртожитку медінституту чую хтось до мене звертається англійською – впіймав на тому, що я люблю. Голос м’який і тембр приємний. Піднімаю очі – чорт. Чисто одягнений, на вигляд інтелігентний чувак, але бачу – чорт. Я вмію їх бачити, навіть якби він був з мішком на голові. Питає, коли, на мою думку, закінчиться війна. Ну мало чи шо – може вона вже й чортів заїпала, тому так само інтелігентно англійською відповідаю і кажу правду:
– Як тільки комуністів прирівняють з нацистами, бо це по своїй суті одне й те ж саме. Так ось, як тільки їх засудять по справжньому, то вона відразу й закінчиться, бо не буде кому дров під котел підкидати…
Чорт все зрозумів, але візитку таки мені протягує – завітайте до нас на сайт «jw», там можна все про Біблію прочитати…
Ну мені ще тільки бракувало прочитати про Біблію в інтерпретації чортів – нє?
Показую йому напрямок руху і йду собі. Вулиця порожня – вечір і студентки ще п’ють сидр на Староєврейській. Повертаю голову – щез чорт, як і не було…
Куди подівся? Хіба би може де в кущі заліг біля тротуару  – то я того вже не перевіряв.
Зазвичай з тими «бібліями» стоять бабушкі за дєньгі. А одного разу, то вже було на Княгині Ольги, підходять до мене дві баришні років під сорок. З «книжками» напоготові – кажуть:
– Ми б хотіли з вами…
– Секс втрайом? – підхоплюю я – запросто. Пішли..
Дєфкі нє возмутіліся, щоб ти розумів. Тобто – якби, я продовжив цей «релігійний» симпозіум на мості через залізницю, то ми б таки опинилися всі троє в одному ліжку. Тобто дурні ті «учєнікі» з лопатами, бо для оргій рити підкопи, то не обов’язкова умова..
Але наполегливість з якою вони це роблять вражаюча. Таке враження, що вони в екстазі навіть не бачать, що з боку то виглядає смішно і ницо. Риють, шо дикі кабани в лісопосадці коло Полтави. Як німі до суду..

Сподобалось про осю і хочеш ще?
Запросто – ося там був не один такий ося… Їх там був цілий сєрєбряний вєк. Наприклад ося мандєльштам. Теж, як бродскій, мальчік-колокольчік, але  талановитіший, як поет. Ну, не настільки талановитий, як Вадім Пєйсаховіч, але теж талановитий. І такий самий шовініст. Йому не давали спокою поляки:
Поляки! Я не вижу смысла
В безумном подвиге стрелков:
Иль ворон заклюет орлов?
Иль потечет обратно Висла?
Це він так переконував поляків не бунтувати проти недоімперії зла. Тобто поляки – то ворони, а рассєя – то, бля, арльіьіьіьі…
Ося перший хотів розвернути Дніпро, ося другий, як бачиш, Віслу.
Певно той придурашений, шо в Ватикані сидит їх колись  з бодуна начитався.
Йобнуті? Згоден. Всі троє.

В минулій главі обіцяв розказати, як на ходу відстрілювати ваксєр-блогерів – агентів кгб.
Їм дозволено писати все, навіть «путін хуйло». Не можна єдине – ставити під сумнів силу, велич, а головне непереможність недоросії. З їх текстів має випливати, що рассєя нехай подла, калічна, яка завгодно, але нескінченна і з таким самим безлімітним ресурсом всього, що необхідно. Так – путін хуйло, мєдвєдєв ушльопок, але расєя вєлікая і вся сплошной сєрєбряний вєк. Бачиш таке – значить це писав агент. Є ще й другий варіант – щоб рассєя не виглядала, як байстрючина, то вони натякають на китай, як такий моноліт монолітний. Бачиш, що хтось присовує тобі, що китай то бля ваабще як круто – то маєш перед собою ще одного аґента фсб. Особливо, якщо через раз – то Героям Слава, то китай непереможний. А якщо – нам з китайом тре дружіть – то то вже обер агент на довольствії, можеш навіть не сумніватися.

Що стосується осі мандельштама і його – нє віжу смисла… Польща он на місці: а від його посконно-сєрьмяжной скоро нічого не залишиться.
Тобто – цей ося, як і попередній, теж ні разу не єврей і точно по тій самій причині. Такий самий сектант, а помер – то ше гірше за першого. Його свої ж вальнули – то в них така традиція.
І йому земля бетоном…

Хочеш поговорити за єврейську літературу? Нема такої. Ну, чи майже нема. Є легендарна усна тора. Чому легендарна? Бо фактчекінг то не про неї – там лише легенди. Це, як північна корея, що виграє вже сорок років підряд всі чемпіонати світу з футболу. Чого ржеш? Їм телевізор таке розказує, а вони вірять. Вони дебіли? Можливо. Розказати тобі, що тобі розказує телевізор, а ти віриш?
Матвєй Талалаєвскій, Ріва Балясная, Міхаїло Пінчевскій, Дора Хайкіна, Йосіп Бухбіндєр, Ісаак Кіпніс…
Не знаєш хто всі ці люди? Ну і який ти єврей після цього? Це, між іншим, найвідоміші єврейські поети. Всі пишуть на ідиш, або іврит – справа наліво, все як положено…
Ти хотів про прозу? Нема базару. Назви двох найвідоміших єврейських письменників. Це неважко – їх всього два. Знаєш лише Шолом Алєйхєма? Другого звали Ме́ндєле Мо́йхєр-Сфо́рім Що означає Сфорім то не скажу, бо не знаю.
Але пес з ним, назви два найвідоміші твори Шолом Алєйхєма. Це неважко – їх всього два. Знаєш лише «Тев’є-тєвєль»?… Друге це – «Менахем-Мендл». Ні, не Шнєєрсон, просто – «Менахем-Мендл».
Жванєцкій? Ні – жодної мови з числа єврейських він не знав. Щоб бути єврейським потрібно писати єврейською, а він не вмів…
А ти був впевнений, що їх там десятки і всі відомі на весь світ?…
Буває. Купи собі і прочитай книжку – “Як брехати за допомогою статистики” (How to Lie with Statistics).

Комуніст, якщо зранку нічого не вкраде, то цілий день ходить унилий, як гівно.
І поки воно ліниво лазить, і шукає – що б і де вкрасти, давай розкажу тобі про Ізраель, з якого тобі кажуть треба брати приклад.
З кожним днем все більше виглядає на те, що його зливають, як чемодан без ручки.
Тобто виглядає на таке, що створили, потішилися і налякалися – а що з ним робити далі?
Далі утримувати? То занадто дорого. Пішли до плінтусєвіча і кажуть – Васілій, що нам з цим всім далі робити? Воно само себе прогодувати, ну ніяк не може і не хоче. Всі хочуть бути банкірами, або як ти тренінги читати, про успєх на голому місці…
А той їм –
– Як казав один мудрець, а особливо економіст, тобто я – якщо продукт не приносить радості, то його треба позбуватися нахєр…
З огляду на те, що відбувається, то так виглядає, що «економіста» почули…
Ні, ну звичайно, що це все не так і абсолютно все в них абсолютно добре. Особливо з економікою. Заводи випускають всілякі товари на експорт, пшениці стільки виросло, що вже не знають, де б ще ринки збуту додаткові знайти. Автомобілебудування Японію на задній план відсунуло, а локальні бренди взуття загнали в глухий тайожний тупік  італійські…
Що – ні? Ну добре – танк меркава купили собі на озброєння всі армії світу і ще просять…. Теж – ні?
Медицина?
Десь, ще пару років тому, попався мені текст:
В элитной парижской клинике на Елисейских полях во время пластической операции по увеличению пениса скончался известный израильский миллиардер-торговец алмазами 65-летний Эхуд Арье Ланиадо…
Stop. Стооооп – а чому в Парижі, а чому не в Тель–Авівській клініці він скончался?… Не мав грошей на дорогу?
З одного боку – ото спочатку обріжуть, а потім збільшують і йдуть в расцвєтє лєт…
З іншого – медицина ж найкраща і найвеличніша… Чи то також успєшний успєх?…
Непонятка якась…
Чи вірю я про того торгівця брюліками? Не на сто відсотків. Може й не брюліками торгував, а може дійсно грошей не мав. Чому не вірю? Бо прочитав про це в так званих змі, а вони всі до єдиної на планеті належать комуністам. Четверту владу вони таки узурпували поступово…
– Ну добре – кажуть тоді вони тому васілію – а, що з населенням робити, наприклад?
– Як то що? Переселити к хуям собачім, шо непойнятно? І рєкі всє сібірскіє вспять, шоб два раза нє вставать…
Там вище було про Дніпро і Віслу. Про – течет вода Кубань-реки куда велят большевики… нагадувати, то тебе не поважати… До речі – а там в тій клініці, що на Champs-Élysées – там тільки розмір пеніса збільшують? А параноїків від нав’язливих ідей там не лікують часом?…
З одного боку – якщо хочуть переселяти, а населення не проти, то нехай переселяють.
Куди?
Та в расєю на васільєвскій остров, пойнятно. То якраз і буде к хуям сабачім.
З другого боку залишається відкритим одне питання – комуністи, а ви євреїв спитати не хотіли, чи вони такого хочуть?
Посполитий, уявляєш масштаби тої хуйні, яка зараз в світі твориться? І все це лише через те, що ти не хотів чути про те, що якщо не жити по закону…
Не знаєш, що таке масштаби? Та й не треба. Забудь к хуям собачім
Від тебе залежала доля цивілізації… Хоча – ні. Ти ж не знаєш що таке масштаби, тому давай казати правду – майже залежала.
Що зробити, щоб війна в Ізраелі закінчилася максимум за 6 днів?
Нічого складного – примусово переселити офіс тої секти з 770 Eastern Parkway в, наприклад, Петах-Тікву, вул. Гельсінкі, 1.
Там під Ізраелем, до речі, тунелів нарито стільки, що вони самі навіть зі студентами не вирили б і за сто років. А так то вже готові мають. Там нема підземного басейну? Ну – по перше їм ті ж студенти можуть вирити, по друге – ніхто ж не знає є, чи нема. Може якраз є і паритися з тим, щоб його рити якраз і не треба.

Звідки в семітів така тяга до тунелів?
Не знаю, то щось їхнє азійське. Щось на ментальному рівні, мабуть…
Чи є ще варіанти?
Звісно – варіантів завжди, як мінімум, два.
Потрібно їм над входом в офіс прикріпити мармурову стелу, а на ній вирізьбити наступний наратив:
Притягнення єврея до відповідальності за скоєний злочин, це не антисемітизм, а притягнення до відповідальності за скоєний злочин..
Це був другий варіант, але перший кращий, та й тунелі вже готові, в кінці кінців…
В світі ще 5 років назад було відносно спокійно з так званим (назва невідповідна суті) антисемітизмом. Зараз хабадники його штучно розганяють. Запитання – а вони це роблять, щоби що? Зло ж завжди буде покаране – так влаштований світ.
Ким влаштований?
Ні, не комісарами з тих, що риють тунелі. Можливо тебе це засмутить, але ні – не ними…
Ти в мережі начитався, що їх хочуть плавно переселити замість тебе? І вперед запустити три мільйони індусів з касти опущених?
А ще начитався ваксєр-блогеров, котрі вже другий рік тобі присувають – ти що не пропустиш через кордон мільйони біженців з дітьми????
Теж читав таке.
Моя думка?
Я тобі її казав – в тебе зараз базове, це добитися від так званого «уряду» скільки і кому вони видали паспортів за останні 20 років. І скільки документів на право власності в так званих новобудовах, якими уплотнілі тобі квартали, їм видали.
Страшно з цього починати? Почни з іншого – нехай тобі покажуть скільки грошей з бюджету списано на озеленення твого міста і де ті всі дерева. Зі списком вулиць і номерами будинків.
Відносно переселення, то все залежить від тебе. Згадай поляків, коли їм хотіли через бялорузь біженців з Іраку напакувати. І що? І нічого – поїхали біженці назад в Іран. Було б бажання і голова на плечах – нє?
А в загальному так виглядає, що або вони долбойоби, або тебе таким вважають. Вірніше виглядає, що і те, і те – і долбойоби, і вважають…
Чи вийде в них?
Писав колись нобелівський лауреат Іван Бунін – ні, бо жедів не хвате.., а я б сказав – ні, бо замало коксу на планеті..

Прочитав ото на радіо свобода, що вова два кораблі в Турції будує, але турки їх віддадуть лише після війни, бо так моцкалі їх відразу потоплять.
Не розумію, а нах вони такі потрібні, якщо їх так легко потопити? Їх точно треба було саме в Турції замовляти? І тендери мабуть були? І Турція на планеті лідер кораблебудування?
З відкатів, можливо – працював з ними, то знаю – платять. То щось мені дуже нагадує фінансову допомогу Албанії пару років назад. Тобі ні?
Хто там каже, що нам на дрони грошей бракує? Може краще було ті кораблі в орбана замовити? Нехай би там по Балатону плавали, поки війна…

Пацани, а давайте будем аристократами, я буду граф…
Давайте… а по голові не настріляють..?
Хто не ризикує, той не п’є sparkling wine!!!

Хто не ризикує, той не п’є Dom Pérignon – казали комуністи, закусуючи цибулею самогонку…

– Я вам всім покажу, як треба керувати країною – сказав нєкто гройсман і відразу показав. Це виявилося зовсім не складно. Треба просто весь час піднімати ціни для населення. В першу чергу на сигарети.
– О, то так і я би зміг – подумав ти? Та зміг би – чому нє..
Коли я це писав (на початку 2020го), то сигарети ще не коштували 50, зараз вже 110. Показують, як бачиш. 

Цікаво, а ті кораблі що з Турції – то з Лузанівки в Крижанівку на шашлики? Ну – раз вони для війни непотрібні.

…А потім вони трохи вкрали. Потім ще трохи. А потім подумали – ну всьо, вже тепер ми точно аристократи.
Але – який аристократ без свого войска в екзилю? Терміново прийняли закон про охоронні агентства.
Але, шо то за войско без оружія – ну нє? Шо будуть з дубінами, як лохи ходити? Не понтово ні хріна…
Правильно – заслали пацана, щоб вальнув пару охоронців в супермаркеті і законом дозволили охоронним агентствам вогнепальну зброю. Потім вальнули пацана і почали будувати палаци.
– Ось тут туйку мені посади, а тут ще одну, а ті всі високі дерева повирубай – вони мене нервують. А отут зроби басейн, а коло нього скульптуру – моя жінка у вигляді Афродіти… Чуєш, а маєш якого художника? – мені тре мій палтрет у вигляді Юлія Цезара. Ту скульптуру вже зробив? Відбий їй голову, бо та сука з охранніком спала…
Йшов час. Газіровані бухали. Вони вже не називали себе комуністи. Вони тепер називалися державні чиновники. Поступово засрали всю країну – повирубували дерева, позабудовували якоюсь хуйньою всі міста, повішали на себе ордени і медалі… Були переконані, що якщо засруть все окончатєльно, чи у випадку якого кіпішу, то відразу сліняют в Лондон… ну чи в Голландію яку на крайняк… А там їх зустрінуть місцеві піндоси і урочисто скажуть –
– Пацани, ми дуже вам раді. Ми зберегли для вас, вкрадені вами у ваших лохів гроші. Ми дуже хочемо, щоб ви сиділи в наших ресторанах і для цього навчили персонал на язику достоевского… А не можете і нам трохи рєкі вспять повернуть? Чи може хоч поперек трохи…
Отак і існують. Як не Великий Луг затоплюють, то дніпровські пороги; як не пороги, то Єнісєй вспьять; як не Єнісєй, то кабель на дні моря гризуть; як не кабель, то тунелі риють – ні дня без важкої праці, тобто.
Включно з суботами…

Чи щасливі?
Не думаю. Подивилися трохи на ту війну, котру самі притягнули і раптом для себе зрозуміли, що ті паркани п’ятиметрові, то в кращому випадку до  обоюдомохнатої звізди дверцята і в будь якому випадку нічого не гарантують. А ті туйки ні фіга кісларод не виробляють…
А охраннікі… сука охраннікі… вони ж знают, навіть не приблизно – де шо закопане лежить… ще й карабіни їм купив… Воно ще при графові нову жінку по сраці не ляскає, але в очі вже дивиться з визовом, сука… І головне – голландці… сука голландці – схоже на те, що замість вчити персонал на язику пушкіна, то вони на запитання – а де мої гроші..?, скажуть – пашьол атсюда на хуй, камуняка мохнарилий. І то ще в кращому випадку…
Тобто й виходить, що без тунелів ніяк. Он навіть януковічь мав тунель в Межигір’ю…

Не знайшов в інтернеті новий вірш від Вадіма Пєйсаховіча? А, як перегризуть
кабель, то інтернет щезне і ти так і залишишся без вірша? Ну, то на. І що б ти без мене робив..

Вадім Пєйсаховіч. «Стіх номєр сємь»:

Мьі с кузиной ходили – плеваться в Днепро,
Полчаса там плевали, а он вспять не потек.
И с моста, и потом с борта баржи “Re Bro”
И я плюнул подальше – поймал ветерок… 

Обоюдолохматую бисер-звизду
Мне связала она, я в карман положил,
Теперь льогко имею Наташу в виду
И вьіходит не зря свою жизнь я прожил.

 Мьі блудили и я намочил сапоги,
И букетик поэту на клумбе нарвал.
Возле Пушкина гей завалил мне с ноги
И сказал, что отец у него генерал. 

И отец генерал, и мама в Москве,
И, что видел меня он на дикой свинье.
Самосвал, Стефанчук, вареник.
Раскумареньій неврастеник. 

Лишь обидно, что гей вполовину еврей
Бронепоезд, Притула, ворюга.
Гой еси на Шелковичной протодисплей.
И что копчик сломал пидарюга…
А некрополь по мне –
      золотьім мастерком,
                   а не совковой лопатою
Соорудят.
    И над дверью прибьют
             звизду обоюдолохматую…

Ну ось, а ти кажеш бродскій…

Як воно все працює в глобальному масштабі? О, бачиш – вивчив слово. Можеш, якщо хочеш. Теж нічого складного. До якось чергового орбана здійснюють вакх-хабат подход. Кажуть –
– Ось ти зараз президент, а спливе термін і ти хто?
– Хто?
– Ніщєброд… кабанюра безпритульний… Правильно?
– Ну чому відразу ніщєброд… я…
– Та нішєброд і не спор.
– Ну?
– Ну то – на тобі мільярд…
– Ну то давайте. Що треба зробити?
– Припхати закон про відміну готівки.
– Ну добре. А про це ніхто не взнає?
– Абсолютно ніхто…
Чи не шкода їм ярд?
Ну вони на цьому вкрадуть більше – це раз. Запропонують давати траншами (бо то великий в обємі пакунок дуже)  і, як тільки нев’єбенний «політік» вліпне, то транші припиняться – це два. А як скінчиться термін його правління, то й те, що дали назад відберуть, бо кому він пожаліється – це три.
Ой та ти все це вже бачив – забув як одному «патріоту» золоті пасіки будували?
Що треба знати особисто тобі?
Скільки вони вкрадуть, рівно настільки й підніме тобі черговий гройсман ціни. На сигарети в першу чергу.
Чому в першу чергу? Це – щоб ти мав вспокоїтельне – то мене не стосується, бо я не курю.
А воно стосується. Ще й як стосується. Як тільки ти це сглотньош, відразу отримаєш підвищення цін на все решта в магазині і, вишенькою зверху – на квартплату.

Про що ще писав п’ять років назад? Про гроші наприклад..
Березень 2019:
Хто вчився, а не купував диплом, той знає, що грошей, як таких, насправді, не існує. Ідіоти існують, особливо серед чиновників. Там їх на всіх рівнях навалом. А ось гроші.. Гроші – це таке віртуальне ніщо..
Пам’ятаєш, пару років тому, хтось закинув в мережу смішилку – схему – як піднімається вартість активів.
Ок. Нагадаю:
Три чуваки летіли над Індійським океаном. Летіли з тренінгу про успішний успіх, а тому за звичкою вжерлися Johny Walker’ом і почали розповідати стюардесі, як їй жити, а якщо вона так не хоче, то куди їй йти. Вона, мабуть, їх почула і пішла. І їй, мабуть, там навіть сподобалося, бо вирішила – побуду поки що тут. А ось льотчиків пацани нє впєчатлілі ні разу і вони викинули всіх трьох за борт. Ті, щоправда, по ходу відірвали двері від туалету і прихопили зтсобою вниз.
Трохи поплававши, пацани прибилися до невеликого безлюдного острова, на якому крім піску нічого не було. Для початку назвали його Johny Walker, а потім вирішили провести інвентаризацію. Це було не складно – з собою були відламані від туалету двері, кілька блокнотиків з ручками (взято “на згадку” на нещодавньому тренінгу) і стодоларова купюра, несподівано виявлена в кишені одного з них. Все інше полетіло кудись в бік Сомалі разом із літаком..
До чого прийшли? До того, що на острові є нефінансовий актив — туалетні двері і фінансовий актив, він же грошова маса — 100 доларів. Так, як більше на острові нічого немає, то типу справедливо стверджувати, що єдиний матеріальний актив, а саме двері, які підкріплені грошовою масою 100 $, ці 100 доларів і коштує.
Так, як пацани летіли з тренінгу-семінару про успішний успіх, а такі тренінги завжди залишають у голові нєізгладімий слєд, то один з них тут же заявив, що стає банкіром і приймає від населення гроші під відсотки за ставкою 3% річних. Той, у кого була сотка доларів, віддав її йому і «банкір» записав це у свій блокнот, як «Депозит».
Другий тут же вирішив розпочати свій власний бізнес. Для цього запропонував власнику сотки забрати свої гроші з банку та передати їх йому під 5% річних. Угоду підтвердив листком з блокнота з написом – «облігація на 100 $ під 5% річних».
Щасливий власник сотки розуміє, що поперло, забирає 100 доларів в засмученого «банкіра» і передає їх «бізнесмену» в обмін на листок з написом «облігація під 5%».
«Бізнесмен» забирає 100 доларів і відразу робить внесок на банківський депозит миттєво звеселілого «банкіра».
Поблудивши островом, «бізнесмен» внєзапно пропонує власнику сотки на голому місці заробити додатково 1% річних. Для цього потрібно взяти в банку кредит під 4%, і докупити ще одну облігацію. Чувак йде до «банкіра» і бере в нього кредит – 100 доларів під заставу першої облігації на 100 доларів. Такі гроші в банку є — їх поклав туди на депозит «бізнесмен». Отримавши в банку кеш, чувак передає «бізнесменові» кредитні 100 доларів та отримує другу облігацію (листок з блокнотика). Тепер він власник облігацій на суму 200 доларів.
Успішний успіх процвітає, а отже, зупинятися не можна. Бізнесмен виписує чувакові третю облігацію. Той біжить в банк за новим кредитом під заставу тепер уже другої облігації.
Побігавши так островом зі 100 доларами туди/назад і списавши всі листи блокнота на облігації, пацани отримують наступну картину – один з них є власником облігацій на суму 5000 доларів, а другий має депозит у банку на 5000 доларів.
Мерседеса на острові не видно, і «бізнесмен» вирішує купити собі двері. Він пропонує за них сто доларів. Власник дверей теж не проти заробити і робить зустрічну пропозицію — тисячу доларів. «Бізнесмен» після недовгих роздумів погоджується. А шо – у нього на депозиті тепер п’ять штук баксів, і він може собі дозволити. Тому виписує доручення «банкіру» зробити переказ 1000 доларів з його депозиту на депозит власника дверей, і тепер сам стає їх власником.
Якщо цю «бухгалтерію» показати «економісту» з дипломом МВА, чи бухгалтерові з 770 EasterParkway, то вони обидва б заявили, що острів Johny Walker має в своєму розпорядженні на 1 000 доларів матеріальних активів (двері) і 10 000 доларів фінансових активів, які представлені у вигляді облігацій та депозитів…
І це означає, що вартість сукупного майна острова за день збільшилась у 110 разів…
Якщо про це розказати васілію голованову – пивораку з сусіднього з пацанами будинку, то він зі всією пиворачно-пролетарською щирістю сказав би їм, що вони три ідіоти.. і, що як були у них одні двері і 100 доларів, то так все і залишилося. Але то ж чмошник без освіти – хто б його слухав…

Хочеш ще одну смішилку? Запросто. Теж з мережі і теж не знаю хто автор:
Готель у альпійському селі. До рецепції підходить турист і каже господареві:
– Мені потрібен номер..
– 100 євро, другий поверх, ключ в дверях.
Турист піднімається на другий поверх. Думки господаря:
– Сотку нажив, клас… бляяя – якраз сотку винен м’яснику за м’ясо…
Іде і віддає. Думки м’ясника:
– Сотку нажив, клас.. бляяя – якраз сотку винен прастітутці…
Іде і віддає. Думки прастітутки:
Сотку нажила, клас.. бляяя – якраз сотку винна господареві готелю за номер…
Іде і віддає.
З другого поверху спускається турист:
– Мені не підійшов номер. Поверніть мені будь-ласка сто євро.
Господар повертає.
У селі ніхто нічого не заробив. Але в селі ніхто нікому не залишився винен…

Чому все вищеописане погано?
Тому що наприкінці цього ланцюжка залишиться одне – їсти папірці з портретами президентів. Ти готовий жрать фарбований папір..?

Щось тут все лише з чужих цитат виходить – процитую себе ..
Березень 2019:
Колись наші предки придумали гроші, щоб не тягнути на мотузку бика, котрого вирішили поміняти на два мішки кокаїну.
Тобто гроші – це еквівалент натуральної вартості товарів і послуг, або посередник при обміні одних товарів, чи послуг на інші. Тобто для того, щоб покласти гроші в кишеню, потрібно було або годувати бика, або виростити листя коки. Звичайно, бика можна було вкрасти – але за таке чистили їпало, тому ризикували одиниці і на світову економіку це ніяк не впливало. Були звісно й такі, що пробували підробляти гроші, але їх старалися зловити і теж начистити в табло. Бо розуміли, що такими діями цей інструмент знівелюється в нуль.
Хочеш ще Історії?
Запросто. Колись до адольфа гітлєра – то був такий поц, підарюга і захланний геноцидник бідного єврейського народу – прийшов один ні разу невенгр і запропонував «конгеніальну ідею». Каже:
– А давайте надрукуєм тридцять ярдів фальшивих фунтів стерлінгів.
А той йому шо? А той йому:
– А на пса?
– Назвем то якось красіво, наприклад – операція «Бернхард» і скинем з літаків на The Great Britain
– І шо?
– Ну, як шо? Як то шо… – британці намайнять собі з повітря тих фунтів і підуть по магазинах. Через пів року тої Британії не стане. Їм буде піздєц, а ми обмажемся молочним шоколадом…
А шо йому на те той гітлєр? Та сказав, шо то зламає світоустрій. А він не для того хоче світ завоювати, щоб отримати на вихлопі поламаний. Гітлєра цікавив неполаманий світ.. Сказав так і послав невенгра на хуй…
Тобто навіть той геноцидник розумів, що двічі нуль – все рівно нуль. Хоч в банк його поклади, хоч плашмя собі в сраку запхай. Ну може й не розумів, але відчував шо то поламає йому всі його мрії…
Схема острова Johny Walker, до речі, закінчилася трагедією Lehman Brothers.
Чому трагедією? Тому, що криптовалюта – це звідти. Тому, що думка – а чи не вибрати отого смішного дурачка президентом – це звідти. Всі оці меріліпени, зєкоманди, орбани та інші ушльопки – це теж звідти. Вірніше, як і самі Lehman Brothers, з того офісу де люблять тунелі рити…
Так, тут знову буде про фальшівомонєтньій дворъ від вакх-хабат комуністів – тобто про крипту. Тому, що так звані крипто ферми – це фальшивомонєтний дворъ чистої води.
Нє, ну – лох він на те і лох, щоб вірити в дєда мороза, політика дєда мороза, чи медика біла гєйца. Вірить на морозі, бо так йому зараз зручно. Бо він маленький лох, який хоче чистого спокою. Що буде далі, лох воліє не думати…
А Логіка – це категорія космічна і вона не залежить від маніпуляцій трохи більших лохів над трохи меншими. Що каже Логіка? Та те ж саме – каже, що гроші являються такими рівно до того часу, поки вони є еквівалентом товару. Далі перетворюються в нарізаний прямокутничками папір.
До чого тут криптовалюта? До того що це не валюта – це дєд мороз.
На що це все подібне? На дітей, котрі бавляться в магазин і малюють собі купюри до вжитку. Не бачив такого? Ок – ти вважаєш – що крипта то гроші. За такою твоєю «логікою», а до Логіки вона має відношення, як український «політик» до значення слова політик, кожен може собі намалювати тих грошей стільки, скільки знайде розеток на стінці. Ну, в принципі… може – давайте всі собі намалюєм… А хулє..?
Що таке легалізація крипти? Якщо потрібно в двох словах – легалізація піздєца. Що таке легалізація знаєш? Ок – не буду пояснювати.
В тебе немає бажання вирощувати бика, і рослинництвом займатись теж не пре? Ти хочеш робити гроші з повітря? Варіант. Але, тоді прийде час, коли  гроші загублять свій сенс і знову прийдеться тягнути бика на шнурку, тобто повертатись до натурального обміну. Тобі пох? Теж варіант, але так повернешся в самий початок і будеш їсти те, що на дорозі знайдеш…
Ти так не хочеш? А тут вже той варіант, коли в тебе ніхто не питатиме, бо це закон Логіки.
Навести ще приклад з Історії?
Сто років назад вакх-хабат комісари вперше спробували на Логіку забити. Що отримали на вихлопі? Колапс всього навколо. Який знайшли вихід? Організували спеціальні «отряди», котрі ганяли по навколишніх селах. З якою метою? Реквізувати в «куркулів» їжу. Так – Голодомор це звідси. Але тоді по селах ще були «куркулі», зараз там залишилась незначна кількість в основному алкоголіків. Тобто з «отрядами» тепер не вийде, але з новим Голодомором запросто – з ним проблеми не виникне, живи спокійно далі.
Чим то тоді скінчиться? Думаю нашвидкоруч самоорганізовані банди будуть ганяти по маєточках на околицях міст. З метою реквізувати запаси тушонки по підвалах. Як довго то триватиме? Тижнів зо два не довше…
Не віриш в таке? Куркулі тоді теж не вірили…

Андрійванович святий?
– Ну певно шо так.
– Краде?
– Ну певно шо так.
– А чого краде?
– Та катька го заставляє – хоче золоті зуби.
– А чого його в тюрму не садять?
– Та того всі хочуть, але нема за шо…

«Графи» накрали по музеях цілком реальних матеріальних цінностей, поки тобі парять моск ретроградним Меркурійом у восьмому вікні  і електронним біткоїном.
Вони, на відміну від тебе чомусь дуже люблять матеріальні речі, яких можна торкатися фізично. Всю метафізику віддали тобі – тішся.
Чи є в них проблеми? Рівно стільки ж, скільки в тебе. Підвали їх будинків забиті золотом, брюліками і витворами мистецтва.
Уявив? А тепер уяви, що в тебе є мішок героїну. В шафі за рушниками. Викинути шкода, бо то сто тисяч долярів коштує і тримати в хаті страшно, бо то кримінал.
Різниця в тому, що то в тебе героїн уявний, а вони в музеях порилися дуже скрупульозно – вивезли все. І не тільки з музеїв. І героїн в тих підвалах теж є. І не уявний ні разу.
Тобто страшно їм. То  тобі з Меркурієм пох, бо його ціна рівно нуль…
Чи ретроградний у восьмому домі дорожчий?
Ні, теж рівно нуль.
Відкрию тобі таємницю, Посполитий, але ти нікому про це не кажи. Ти живеш в дуже багатій країні. Матеріальних активів на острові Конча Заспа більше, ніж в Лас Вегасі. Просто в Лас Вегасі вони на вітрині, а в Кончі по підвалах.
Нема за що садити? Там в підвалі половина картинної галереї і міського архіву – бери й сади…
Вони йобнуті?
Так. Але наполегливість з якою вони це роблять вражаюча…
Боїшся, що продадуть і доказів злочину не буде? Ти думаєш, що то так просто? Піди свій мішок з героїном продай – спробуй. А тут тони золота… І за шо продати? За біткоїни? Кому – тобі?…

Не до кінця зрозумів, як вираховувати ваксєр-агентів? Ок по пунктах:
1 Якщо воно пише, чи натякає, що китайські компанії незалежні від уряду… Китай, щоб ти знав – то комуністична держава і там від уряду залежить все, а локальні посполиті впевнені, що сонце, коли сходить, чи заходить, то узгоджує це з секретарем райкому компартії.
2 Кожен ваксєр працює в парі з одним, або декількома ваксєр-«коментаторами». Вони, щоб не пропустити свій вихід, засвічуються в перших коментах – так люди влаштовані. Треба і відпрацювати, і поскоріше здихатися того, за що страшно. Бачиш в коментах гарячу підтримку з анкети без фото, чи з одним – знову воно.
3 Бакланять Штати, Польщу, чи особливо Англію. Пишуть – ми й без них справимось… Знову воно.
Це для них задача номер один зараз. Чому так? Комуністи мали ціль знищити якомога більше українців і вони від неї не відмовилися. А, якщо зможуть втягнути в м’ясорубку без технологій, то вони свого доб’ються.  Цих трьох фільтрів достатньо, щоб вичислити з першого посту 90 відсотків агентів. Ще десять? Вони роблять все те ж саме, але більш витончено.
Чому про це аж тут? Вчися дочитувати тексти до кінця.
Я тобі і про яжежмать аж тут доповню:
Сама собі зробила дефлорацію при допомозі приспособлєнія зовнішньо схожого на хуй.
Ходить по вулиці, а частіше сидить в кафе з ноутом, в якому перебирає якісь файли. В обидвох випадках вираз на обличчі заклопотано втаємничений і трохи зверхній.
Фігура? То не про неї.
Іноді отримує тонкі рожеві конвертики від хабат-озабочених…
Іноді мені здається, що ті що риють тунелі , тим, що втаємничені і візуально ніякі, щось пообіцяли. Можливо розказали про мільйони молодих індусів, котрих хлібом не годуй, а тільки дай оргію саме з такими страшними коло басейну в бункері… і, що вони вже скоро будуть.
Ось вони й ходять такі зачаровані – на те скоро чекають…
Що їм порадити?
Як мінімум перестати дивитися порно, бо не існує таких індусів.
Якийсь другий варіант?
Звісно є – спробувати подумати про вічне..
***

Не знаєш що відповідати, коли тобі присувають – ну ти ж хотів в Європу, ну то ось маєш Європу?
Це просто – ти хотів в Європу, а не в новий совок від хабат-комуністів. Ось так і кажи. Занадто багато букв? Можеш казати – нахуй ето туда..
Кажуть, що ті, котрих поляки не пустили, то там в Іраку дуже щасливі..
Яка найбільша мрія тих, що тунелі риють?
Заборонити Шевченка.
Ну і ще одне – як казали наші з Великого Лугу – спершу вислухай. Своє сказати завжди встигнеш.. Це про ведення бесіди, якшошо..
***

А на вулиці весна..
А в маскванабадє-нах, в торговом караван-сарає «крокус-посєлєніє», злиє таджікі із бялоруzкава собр’а расстрєлялі сєрєбряний вєк руzкой поезіі…
А вакх-хабат комуністи розважаються, як вміють. Закусують шпротами Dom Pérignon.
А вова записався на тренінг лічностного роста, де штудіює тему – «риття тунелів в умовах скелястих ґрунтів Guantanamo». І, паралельно, рухи кадрилі – «калхозная разухабістая»…

А скрипаль виводить звуки полонезу..

Антрахт, Нєгодяї..))

&&&&&&&&&&

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад “2022 або Пазорная звізда..” Видавництво Europe Liberal.. 2022

Apple Books

Smashwords

Rakuten kobo

Майк Новосад “Театр. або той тойвово.. ” Видавництво Europe Liberal.. 2022

Apple Books

Rakuten Kobo

Smashwords

Майк Новосад “2023 або Гравітація..” Видавництво Europe Liberal.. 2023

Apple Books

Smashwords

Майк Форестер – “Трабл Shooter, або Характерник..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2023.

 

Придбати можна тут:
Smashwords
Apple
Rakuten Kobo

Прочитати можна тут:
Buymeacoffee

Або на халяву тут:
Скорочена версія

&&&&&&&&&&
WELCOME..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!