WTF

Stop it!

2023. May, 22

А шендерович стрельнул…

И тут же промахнулся. И попал немножечко в себя…

Хто такий шендеровіч?  Поруzкуговорящий ґіврєй з Кокчетау.
Яка його рожева мрія?
Щоб лаптєногі недороси пристроїли хахлам гєноцид, а він – як ото свєточь інтілігєнції сєрєбряного вєка, тих погеноцидених потім пожалів напоказ. Так – трохи свисока…
Чому напоказ? Бо насправді недороси то свої, зрозумілі, а хахлів він ненавидить все своє свідоме життя.
Нє – ну так то він по жізні – іскромйьотний йуморіст. Олєсія Хно голосно кінчала, коли його в телевізорі бачила. Навіть рот подушкою закривала, але все рівно всі сусіди знали. Казали: о – Альонушка знов стогне на всю площадь толстого, певно знов в телевізорі іскромйьотного побачила.
Тобто лаптєногі геноцидили, а він інтелігентом прикидався. До пори, до часу.
А потім партія сказала – надо! шендеровічь ответил – есть!!! І тут йому маска з єбла й злетіла. І чувак засичав. Прям, як гадюка, котру жаба в очко вдерла. Нацисти!!!! – кричить. Нацьістьі!!!!
Що таке секс жаби з гадюкою? То такий – ні разу не естетичний процес, в результаті котрого з’являються комуністи.
Що таке комуніст? То таке кончене. Обрізане в можливостях і ліпить петушків з гавніни. Чому їх не прирівняють до нацистів і не заборонять? Бо то винахід невенгрів. А вони все ще вважаються напівсвятими. Тобто не можуть придумати пацани в оон, як і комунізм з гітлеризмом прирівняти, і невенгрів обійти. Хоча – важко їм буде. Тут навіть в маркса справжнє фамілійо – мордихай.

А десь місяць назад невенгри чуть в себе ще одну революцію не сотворили. Приблизно таку ж, як в недоросії в 1917му році.
Чого їм на цей раз бракувало?
Ну – невенгри, вони не всі однаково хитрі. Ті, що вважають себе хитрішими, спробували присунути тим, що решта – нову судову систему. Почати вирішили здалеку – так щоб не одразу основна частина ідеї в очі кидалася. Кажуть – а давайте урівняємо в правах, пільгах, зарплатах і званнях заслужених – релігійних ортодоксів і тих, що служать в армії оборони невенгрії. Бо з точки зору усної тори, а особливо її вєрнякових легенд – ті, що моляться (мені, наприклад, дуже цікаво кому саме) витрачають енергії рівно стільки ж, скільки й ті, що носять автомати. З однаковим ризиком для життя, зауважте. Навіть більше. Тому зарплата має бути навіть більша, ніж в тих з армії оборони. В декілька разів. В декілька тисяч разів. В декілька десятків тисяч разів…
Тут можна писати і збільшувати пару тижнів – жадібність там перша національна ознака, а тому меж не має, від слова абсолютно.
В чому була основна ідея? В тому, щоб замінити цивільний суд на суд старійшин і мудреців.
Хто мав би бути старійшинами і мудрецями – вгадаєш з першого разу?
Але ж то в результаті будуть сталінські «судьі-тройки» – подумав ти? Може це тебе здивує, але їх теж придумали поруzкуговорящіє з Кокчетау.
Якби, наприклад, я був в них за соломона марковіча, то розсудив би в його стилістиці: не бачу проблеми – ви їм віддайте автомати і запускайте пейси, а ви беріть автомати і на периметр. А зарплата буде однакова, поки не виясню, хто більше енергії тратить і на що.
Не захотіли би? В мене б захотіли аж бігом. Бо хто тут кому соломон марковічь, внатурє…
Так можна зайти в такі дєбрі, що недовго і державу втратити – знову подумав ти? Ой – та вони там по ходу всі фаталісти. Фаталізм – це їх друга національна ознака. Тут же ж пробують навіщось розвалити.
Тобі так виглядає, що вони дійсно за щось покараний народ? Логічно виглядає. Але то таке – головне, щоб не націоналісти, з точки зору шендеровіча.
Ти думав може, що шендеровіч поїхав і записався рядовим в армію оборони невенгрії? Не вгадав – поїхав в Тбілісі, вчити грузинів як правильно жити. А особливо, як не стати раптом нацистом. Ну – це напоказ, зрозуміло. Насправді поїхав, в підтримку парфьонову, розводити пропаганду руzковамира. Партія сказала – надо! шендеровічь ответил – есть!!!
Хто такий парфьонов? Ще один хабат-агент. Коли його бачить Олєсія Хно то теж – ну, як звично, кароч.. На всю площадь льватолтого.
Що шендеровіча з парфьоновим в’яже? Жабогадюкінг.
***

Зажував мені приватівський банкомат картку. Дзвоню в той банк. Кажуть – можете прийти в відділення, а можете поставити собі застосунек. Кажу – мала, зараз стільки тих застосунків, що в телефон не влізуть. Мені ще тільки двірничка не пропонувала собі застосунек поставити. Ну, то прийдеться прийти в відділення – каже вона – а так, то могли б собі в хаті сидіти.
А що сенс життя, він в тому, щоб з дому не виходити? – кажу їй – а можна тоді мені якийсь безлімітний застосунек, щоб я з нього бабло собі брав, як соломон марковічь з тумбочки? Або власник банку з кишені посполитих? Задумалась мала – видно в тім колл центрі саме з застосунку працює, не виходячи з дому. А тумбочки, як в самуїла марковіча теж не має..
***

Не можеш доперти – який зв’язок між судом старійшин і втратою державності? Там все просто – якщо в державі забили на закон, то в будь-якому випадку і при всіх розкладах вона з держави перетвориться на територію. Тому, що гравітація.
Хочеш сказати – а ось наш вождь одівся, як хунвейбін і на конституцію поклав з разбєгу? Скажи. А я скажу – виглянь у вікно. Тебе там все влаштовує?
Ось ці всі, що яйці крадуть, крадені аптечки через жінку на оlx продають і, подібні їм руzкуговорящие з Кокчетау – ти  думаєш, що то вони такі тупі? По великому рахунку – так. Тупі. Але зараз вони відпрацьовують те саме, що й шендеровіч. Той пробує показати – яка недоросія сєрєбряний вєк, а ці – яка тут неповносправна держава. Ціль в них одна й та сама – не треба хахлам допомагати.
***

Ти чувак маленький, в тебе маленький і тобі пох на політику? Можливо. А їй ні разу не пох на тебе. Тобто на тебе якраз пох, а ось на місце котре ти на планеті займаєш…
Що таке невенгерська метода управління? На дверях під’їзду висить листок. На ньому текст – «Ваш будинок спожив у березні 418 кубів гарячої води, а мешканці подали лише 227 кубів. Небаланс вийшов 191 куб, який ми розкинули по квартирах тих, що подали показники. Ці люди заплатили за тих, хто не подав, або забув подати. НЕ СПРАВЕДЛИВО, але згідно закону «про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 28.12.2018 № 315, все законно. Тому давайте підійдемо з розумінням до ситуації, що склалася…»
Тобто варіантів в тебе небагато. Перестати платити – нехай інші за тебе платять. Або ходити по сусідах перевіряти хто найобує. Запитання – а влада тоді в країні нахуя? Щоб яйці красти? Ще є варіант спитати в «депутатів» – а на хуя ви цей закон прийняли? Вам платять за те, щоб ви створювали хаос? Але для такого треба мати яйця. А їх вже вкрав товарішчь міністр… Так що підійди з розумінням… Як до «пандемії». В тебе вийде – вмієш.

Чому це все так? Комуністи, чувак. Вони кажуть – комуністи колишніми не бувають. Хунвейбіни теж, якшошо.
Не віриш? Постав собі застосунек)))

А хунвейбін, то китайський комсомольцьо – якщо раптом не знав.

&&&&&&&&&&

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад
“Театр, або той тойвово..”

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords

Майк Новосад “2022 або Пазорная звізда..” Видавництво Europe Liberal.. 2022

Apple Books

Smashwords

Rakuten kobo

Майк Форестер – “Трабл Shooter, або Характерник..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2023.

 

Придбати можна тут:
Smashwords
Apple
Rakuten Kobo

Прочитати можна тут:
Buymeacoffee

Або на халяву тут:
Скорочена версія

Майк Новосад “2023 або Гравітація..” Видавництво Europe Liberal.. 2023

Apple Books

Smashwords

&&&&&&&&&&
WELCOME..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!