WTF

Stop it!

Антивірус..

Березень, 2020
Перечитуючи Куліша.

— А просто так, що кожний член великої всесвітньої
трудової комуни замість прізвища матиме свого нумера, і все.
Наприклад: товариш нумер 35—51. Це визначатиме, що
у всесвітньому статистичному реєстрі його вписано буде 35—51-м,
що нумер його трудової книжки, особистого телефону, аеромотора,
кімнати і навіть зубщітки буде 35—51.
Отже, ми, Іван Тертика і Микита Губа, принципово
за всесвітню нумерну систему.
Але, вважаючи на далеку майбутність цієї системи,
ми мусимо до того часу пристати на пропозицію
товариша Мокія — не міняти прізвища “Мазайло”, тим паче
що воно просте, демократично-плебейське
і не суперечить принципам ленінської національної політики.
(Мина Мазайло)

Куліша вбили нквдисти. Сто років назад. За ось цей текст, що зверху. Ідіотизм? Для тебе – так. Для ідіотів ні. Вони не могли допустити, щоб над нумерною системою хтось міг насміхатися. Це все в минулому? Переконаний? А який нумер твого ідентифікаційного коду?))))))) Їм було недостатньо твого імені і прізвища, щоб знімати з тебе податки? Тобі похуй? Це твоє право. Але потихеньку готуйся до того, що поїдеш зі своїм дипломом кримський канал углублять. Без аеромотору, зате з нумерною зубщіткою і номером бараку.. Тобі будуть платити китайським пластмасовим рисом. Поки будеш в змозі углублять. Потім будуть переводити тобі рис на карточку. Як їсти диджіталізований рис? Ой, нє усложняй)))
Комуновірус – це всього лиш один з етапів. Сто років назад також казали – не може такого бути..

Раніше не звертав уваги, але – є люди і є істоти. Їх легко розрізнити по очах. В людей вони добрі, злі, веселі, сумні – будь-які, але живі. В істот очі мертві. Істота нумер 35-51 і все.

Мене пре, як істоти радіють – в Італії медицина не справляється, в Америці медицина не справляється, наші медики поїхали в Італію навчити нерозумних…Ваші медики імені сємашко, насправді менше ніж нулячі. Треба пруф? Ок. Камуняки закинули в цивілізацію вірус. Ті з ним харяться шукають вихід. Вони його знайдуть, закриють кордони і буде посполитий їздити в єсєнтукі, якщо доїде. Але, якщо вони закинуть атвєтку – а мало чим чорт не жартує (заїпати можна і гіпопотама) – ваші нумерні медики з купленими «дипломами» справляться? Ти глибоко-глибоко в цьому переконаний?

Ні, ну може я й не правий. То тільки ідіот ні в чому не має сумніву. Можливо нумерна система то вічне щастя. А може й ні. Як це перевірити? Пропоную не робити кардинальних кроків. Спочатку перевести на нумерну систему всіх чиновників. Відмінити чиновникам імена. Нехай один одного ідентифікаційними кодами обзивають. Товариш, істота номер 1978666600, скільки нових видів довідок ти сьогодні придумав???!!!

Ідентифікаційний номер складається з десяти цифр.
Перші п’ять цифр кодують дату народження власника номера.
Наступні 4 цифри (частково включаючи передостанню)
позначають порядковий номер людини, що народилася в цей день.
У передостанній цифрі закодовано стать власника:
якщо цифра непарна, стать — чоловіча, якщо парна — жіноча.
Десята цифра — контрольна…
(Державний реєстр фізичних осіб/ПКУ)

Посполитий, одінь маску, візьми в руки паспорт і сиди вдома – лунає с любой сторони. Пам’ятаєте машину з репродуктором на Майдані?, з гнусним голосом істоти нон стоп: громадяни, ви порушуєте закон…
…Посполитий, ми думаємо про тебе. В тебе закінчуються гроші на карантині? Ми думаємо як надати тобі кредит…
Нормальна така тєма – істоти зкомуніздили тридцять років тому все бабло держави, впродовж всіх тридцять років не припиняли його комуніздити, а тепер готові надати лоху кредит))))))))

А чиновники працюють удальонно – за повну зарплату. Тобто якщо ти істота, то сидиш собі дома, нічого не робиш (як і на роботі), а лохи нехай кредит беруть. Думаю чиновникам сподобається. Вони придумають, чому їм тепер краще весь час працювати удальонно))))))

Back in USSR ?

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!