WTF

Stop it!

#Неначасі..

2023. March, 16

Неначасі… Та ні – якраз саме на часі. На часі впроваджувати презумпцію винуватості для..
Ні. Не так. Впроваджувати – це процес. В країні необхідно вже зараз впровадити презумпцію винуватості для держслужбовців. Абсолютно всіх. Разом з членами їх родин.
Презумпцію винуватості зі спадковою відповідальністю членів сім’ї. Без терміну давності, до повного погашення всього, що вкрав держслужбовець-«бізнесмен». Так – він повинен знати, що виплачувати будуть навіть ще ненароджені.. Чим більше він вкраде, тим більше поколінь будуть прадіда бакланити.
Буде в могилі перевертатися? Може й буде. Не знаю. Пох на нього – це істота… 

Пруф? Прошу дуже:
Підкинули мені добрі люди один документ. Від 1 березня 2023го року. На бланку Центрального міжрегіонального управління Міністерства… (Назва не має значення. Таке в кожному міністерстві, відомстві, мерії – де завгодно). Про що документ? Про стимулюючі надбавки працівникам керівного складу. На прикладі? Ок. В чувака є оклад – 12 800 грн. Не багато пра? А з стимулюючими надбавками – 93 372 грн. То так має бути щоб не крали? І, щоб йшли в те управління тілько професіонали? Можливо. Якщо б це було відкрито і прозоро. Коли це втіхаря, то висновки ніяк не збігаються з отим, як то має бути.

За що надбавки? За: «якість підготовлених документів; опрацювання та підготовку документів; ініціативність у роботі…»
Тобто – у них в посадових обов’язках написано – готувати документи НЕякісно і НЕ опрацьовувати? А тому надбавка, щоб опрацьовували і якісно? Тому посадовий оклад збільшили більше ніж у сім разів?
Тут одній жіночці пенсію підняли на 420 гривень – вона так тішилася..
Чим займаються вищеозначені держслужбовці? Розкрадають бюджет. Розкрадають дуже ініціативно, але НЕ якісно (документ попав в чужі руки).  Може їм ще додати стимулюючих виплат – щоб розкрадали якісніше? Бо ні разу на професіоналів не схожі. На професійних долбойобів, то дуже, а на спеціалістів – то ні разу. 

Розкласти суму на складові? Запросто – в тому документі і таке є.
12 800 грн. – посадовий оклад. 44 800 грн. – «за інтенсивність праці». 32 000 грн. – «за виконання важливої роботи». 700 грн. – «за ранг». 3 072 грн – «за вислугу». Разом – 93 372. Крапка.
А ні – ще ж є бухгалтерія. Там цифри аналогічні. Начальнік з головним бухгалтером завжди в парі «працюють». Тому й ходять по офісах такі зачаровані – падєльнікі, йопта..

Де ознайомитися з документом зацікавленим особам? Як мінімум в казначействі – там таких документів навалом.
В країні таких чиновників 300 000 чоловік. Ти вирішив перемножити, а калькулятор замість цифр букви видає? То в десятках мільярдів, чувак. Щомісячно. Тобі пох, бо то не твої гроші? Та ні – щоб було чим платити надбавки їм, тобі щомісяця піднімають ціни. Як тобі в ролі спонсора малописьменних ідіотів?

Звідки вони такі взялися? То діти комінтерну. Маєш таке наслєдство з мрачних врємьон. А взялися з ссср’у. Того, що путін з чекістами відновити мріє.
Ті вже повимирали? А ці – то їх діти. Владу вони теж передають по наслєдству, якшошо.
Чому ми не в НАТО? Бо треба побороти корупцію. Чому корупцію не борють? Бо ще ніхто сам себе не боров. Чим то всьо скінчиться? Піздєцом. Або їм піздєц, або тобі. Або/або. Інших варіантів немає.
На що вони сподіваються? Що заєбуть всі держави своїми «послицями» без ознак володіння професією, а тоді на тебе всі заб’ють, як на конченого, а вони відновлять ссср.

Ах так.. той документ…
Що це таке? Це розкрадання бюджету істотами котрі або нічого не роблять, або виконують роботу, котра не дає жодного результату. Тобто роблять видимість. Комінтерн він такий..

Пане, Генеральний інспектор, конфіденційно повідомляю – всі 300 000 до єдиного. Особливо в частині працівників керівного складу. За одиничними виключеннями. Тобто системно і не зупиняючись.
Крім шахрайства, розкрадання коштів, зловживання і неналежного керування – не роблять більше абсолютно нічого.
А – ну хіба ще на яйцях крадуть. І не тільки на яйцях…
Чи є від них бодай якась користь комусь? Жодної. Спробуй – доведи мені зворотнє.

Чому вони ніколи не посадять жодного? Бо це означає посадити самого себе. Їх таке ні разу не пре. Вибрати бодай одного, щоб показати видимість? Ага – посади одного він за собою всіх потягне – нема дурних. Таке їх тоже не пре.

Неначасі? Та ні – якраз саме на часі. На часі впроваджувати презумпцію винуватості для..
Ні. Не так. Впроваджувати – це процес. В країні необхідно вже зараз впровадити презумпцію винуватості для держслужбовців. Абсолютно всіх. Разом з членами їх родин.
Можна їх оцифрувати. Але тільки паралельно. Паралельно з аналогом на папері. За номером його видно не буде. А кожен злодій повинен мати ім’я і прізвище.

PS:
Хто такий Буневтік Будурак?  Цікавий персонаж, котрому вартувало втікати. І це не про – “під час війни”. Це про – “до Оману”. Після Оману ця функція для нього стала нездійсненною. Так – зараз ця функція неактивна, а втікати було треба. Від роботодавців. Праїпав…

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!