WTF

Stop it!

2023. July, 14

Тиха зоряна ніч. Ледь колихнув фіранку  вітерець – видно заблудився. І знову тиша. Вова Пипка сидить і втикає в монітор. Він відпочиває.
На підлозі перед монітором дорога handmade циновка з рисової соломи. На ній принт – вид на ресторан McDonald’s, що світиться вивіскою з узбіччя тихої, звивистої дороги, що веде до Сіону. В кутку циновки необрізана бірка – made in china…
В голові, нічними зорепадами, літають думки. Вони ганяються одна за одною, збиваючись і налітаючи одна на другу. Та, що про Юzіка весь час пробує зайти в тилек тій, що про Міхо. І навпаки.
– Ех, може дійсно не треба було тоді з москви повертатись – зайшла в голову ще одна – вже третя думка.
– Чи… може, якщо дуже терміново прийняти закон про легалізацію в тюрмі кокаїну – залетіла ще одна.
– Ні. Треба просто рєзко набирати політичної ваги – сказав сам собі вголос вова і присунув ближче миску мівінового смузі – набирати ваги і косити бабло…
Ніч була якась несамовито гарна, але вова не звертав уваги на цю її несамовитість – просто сидів собі на рисовій циновці, кушав смузі і втикав в великий китайський монітор.
А на моніторі саме розгорталася шальона трансформація. З боротьбіста проти корупції у вищих ешелонах влади – як сонце над вищеозначеним Сіоном, повставав ваксєр-блогер за не дуже великі дєньгі – даніла. Прямо на очах найвпливовішого – інтернаціонально-обрізана секта ваксєр-блогерів отримувала шанс поповнитися ще одним прокомуністичним пєнісом. На цей раз в секту пробував активно увірватися той, що «валєра, я ахуїв».
– Маладєц Даніла – подумав вова пипка і повернувся до поточних думок. Вчора йому доложілі деякі, поки що вірноподдані, що Юzік падлюка натякає в парламенті, що він ґіврєй, а отже має призедентські амбіції. Натякає всім, кого де тільки зустріне. Вже навіть колір партії є. Вибрав – «мокрий асфальт». А зараз почав активні переговори з боґданом. Партію хочуть назвати – «Демократичний Юzep – Шаслива Родина»
– Ну, чи не підарас – зайшла шостому шоста думка – ну, чому йому не достатньо торгувати щібьонкою… ну кому в цей жізні можна вірити?
Вова відсунув від себе миску і крикнув у відкриті двері – доложітє мнє єщьо німнога смузі…
***

Розказати за «данілу»?  Запросто:
Даніло був парубок моторний. І майже знаний «журналіст». В так звану «українську правду» його не покликали, то почав, як і всі не покликані творити YouTube-канал. Для розкрутки натягнув на голову шляпу боротьбіста з корупцією у вищих ешелонах влади. Виводив з жомової ями на чисті плеса ківу та інших знаних науковців… Потім вирішив, що вже набрав достатньо політичної ваги і саме час відкосити бабла.
Навіщо то йому було треба? Не знаю – може в хабад захотів записатися, може в секту пасивних гомосексуалістів імені андрійвановича, може машину модну хотів, а може мівінового смузі. Всяке могло бути. Просто ще один вирішив, що гроші не пахнуть.
«Боротися» проти корупції йому вдавалося більш менш правдоподібно – правду взагалі легко вимовляти. Але тут – як перемкнуло. Просто на очах згубив чувак кваліфікацію.
Нє – придумав ніби норм. Став собі на фоні зруйнованої будівлі, так – ніби натякаючи, що я парінь ого-го і не сцикун ні разу. Але далі не пішло. Стоїть таке на фоні руїни і рассуждає вголос:
– Шоб ви собі знали – отой застройщік перебіг через кордон і за сто піісят заліз на Еверест, сука. Ну, чи не підарас? Разом з жінкою лізли, сука…
Ну підарас – і шо? Про цю новину, вже розказали всі. І шо далі? За сто п’ятдесят шерпи на Гору на руках заносять – так шо понти реально для застройщіків. Але, чувак – ти ж боротьбіст – звідки гроші і де саме перебіг кордон отой застройщік розказати не хочеш?
Але чувак вже переключився на іншу «новину»:
Шоб ви собі знали – отой колишній генеральний прокурор, вже більше не в окопі, а зробив собі інвалідність. Ну, чи не підарас?
Ну і цей підарас. І шо? І новина ця вже засмоктана до нєпрілічія. І прокурор той вже теж давно збитий льотчік. Може ти хотів сказати –  пане колишній прокурор, засвітіть двох пацанів, що сиділи з вами в окопі і можуть підтвердити, що ви там були…  Хотів? А чого не сказав? За таке б не заплатили? Пойнятно тоді.
В цьому місці даніло вирішив, що вже всім нагадав, що він кришталево чистий боротьбіст за всєобщу справедливість і приступив до платної частини проекту. Каже:
Я не військовий експерт і ніколи не піднімаю тему фронту, але мушу вам сказати, щоб ви собі знали – ось вам солдат, котрий вам скаже, що ніхто там нічого не розміновував. Мало того – навпаки ще більше заміновували. Так-так – заміновували, якраз… Мало вам солдата? То нате вам ше гінірала. Він теж так скаже. Ну шо – тепер всьо собі пойняли?…
Не знаю скільки йому за це заплатили, але робота вийшла – піздєц, яка шкарадна. Реальна ціна за таку «роботу» – китайський чупа-чупс. І то ше авансом за наступні «одкровення».
Чому шкарадна? Бо відразу до «невійськового експерта» виникає запитання – вони там ще більше заміновували чим? Може яким новорічними конфетті? Чи може то лаптєногим оділи леопардові лосіни і вони через ті мінні поля перестрибували, як цискарідзе через уланову? А так, то ті мінні поля ще й досі там стоять нетронуті… А ті, що в лосінах стрибають туди-сюди…
Тобто розповідь виглядає ні разу нє убєдітєльно, а пан ваксєр-блогер, виглядає реальним піздуном. Ну і як було його в «українську правду» кликати?
Тобто – скучноє у тєбя ліцо, валєра. Тєбє за такоє дєнєг нікто нє даст..
Відчуваючи, що дійсно можуть не дати, потенційний ваксєр-блогер видно вирішив заробити всі гроші за один раз і рєзко підвів до апофеозу  тої трагікомедії. Каже:
– Електронне декларування неможливе, бо тоді вороги будуть знати, де саме в Іспанії держслужбовці покупили собі вілли. А там їх сім’ї жиют… І взагалі – корупція є у всьому світі… і взагалі… і вопше…
Валєра, а ти сам не охуїв? Може, як «невійськовий експерт» назвеш ще одну країну, де цілий міністр крав на яйцях, а коли зловили, то продовжив на солярі, а коли і там зловили, то купив собі віллу і на дочку записав? А коли і тут зловили, то почав просто хамити? Тобто – і злодій, і ідіот одночасно? Чому когось, крім них самих має боліти голова за їх, на вкрадені з бюджету гроші, придбану нерухомість?
І шо, і шо, Посполитий – думаєш назве? Думаєш – нє, не назве?… Ну, чи не підарас?

Але їбут тебе комуністи, посполитий. Як тільки самі хочуть, так і їбут. Ти там хоч взвізгіваєш час від часу?…

А потім екран заволокло і поплила над паркетом оптимістична пісня:
меладзе – валєра, потапов – валєра, іцхаков – валєра, холєра – валєра… даніло – валєра…
***

А ткача михаїло срулєвіча в ту «правду» взяли. Вміє краще писати. Нє, ну так, як даніло – двома руками одночасно, то він не вміє, але слова добирає краще.
Навіщо його взяли? Міністра відмазати. Того, що крав на яйцях, солярі і далі по списку. Написав гнівного листа правительству Великої Британії.
Відмазав? Ні. То було нереально. Але імідж собі вимазав – прям відразу всим, що смердить і липне.
Ідійот? Виглядає, що так.
***

Ти дуже хотів в NАТО, Посполитий? Прикинь – я теж. Ще тоді, як комуняка вітренко проводила маніфестації проти заходу в Крим натівського корабля.
Ти тоді приймав в тому участь за двісті гривень? А тепер тобі прилітає. Карма – вона нікуди не дівається.
Тобто з цим «урядом» тебе туди не візьмуть.
Чому твій «уряд» (а разом з ним і тебе) не візьмуть? Тому, що той хто раз вкрав вже не зупиниться ніколи. Підкине їм якась иритрея дєніх, як вони ваксєр-данілє, а вони за це будуть голосувати проти вступу умовної  Монголії… І кому там таке щастячко тре? Тому й не візьмуть. Ніколи.
«Уряд» пробує зробити вигляд, що то запрошують саме його? А його якраз не запрошують. Чому не запрошують? Тому, що краде.
Тобто ти пойняв коли нас з тобою візьмуть? Тобто саме тоді – і не раніше. Тобто – або такий «уряд», або NATO. Або/або. А так, щоб і це, і то – то так не буває. Правильно – тому, що гравітація.
Чому твій «уряд» зараз хоче в NАТО? Бо це легалізація їх іспанських вілл. Це все.

Що ти там казав, коли за шостого голосував – ой, смєтьом єслішо… Для початку спробуй зрозуміти, що країна і її «уряд» це не одне і те саме.

Перекласти то все на більш доступну мову? Запросто:
Якщо корупція, то – обов’язково війна. По іншому не буває.
Доки ця війна? Поки ця корупція. По тій же причині.
Кому вірити? Кому хочеш. Я вірю Залужному – інших в полі зору не бачу.
Чому так? Бо вже давно навчився вірити не словам, а вчинкам. Рекомендую – це круто.
Що робити, коли хтось тобі чеше про корупцію у всьому світі? В ідеалі – начистити їпало. Як мінімум – повидаляти, заблокувати і забути про існування.
Як відразу вичислити ваксєр-блогера? Вони всі пандемію рекламували – нічого складного.
Що з ними робити? В бан.
Що робити з оцим всім? Теж нічого складного:
Звільнити всіх держслужбовців. Всіх – хто отримує гроші з бюджету. З забороною працевлаштування на будь-яку державну посаду.
Що їм тоді робити? Нехай в бізнес йдуть – вони ж кажуть, що нев’єбенні бізнесмени – вілли собі в Іспанії покупили.
Пиздять шо бізнесмени? Звичайно. Але то їх проблеми.
Без цього NАТО не буде.
***

Хочеш ще прозорий натяк нахаляву? Тримай –
В тій Історії, яку ти принципово ігноруєш, все це вже було. З тими ж самими етносами. Прям – один в один. Всього сто років назад. Був Симон Петлюра – може чув про такого? Чувак вигравав битви і таке різне. Потім тодішні пеніси комуністичної секти, через тодішнє «ґ+ґ» почали підпихати різних поцоватих «полководців» та главкомів.
Чим це скінчилося? Штучним Голодомором, Посполитий.
Хватить з тебе на сьогодні тих букв? Ще пораду хочеш? Ок – порада:
якщо досі слухаєш лєпса, піди втопися – ти невиліковний, як Олєсія Хно.
Не пре топитися? Можешь пойті і на ней ожениться…
***

Я не збитий льотчик, я Адмірал – бурмотів собі під ніс засинаючий вова. Вітерець, що знову заблудився, знову легенько колихав фіранку..

PS:
Спробував писати по-семітськи справа наліво. Скучно. Більше не буду..)

 

&&&&&&&&&&

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад “Театр. або той тойвово.. ” Видавництво Europe Liberal.. 2022

Apple Books

Rakuten Kobo

Smashwords

Майк Новосад “2022 або Пазорная звізда..” Видавництво Europe Liberal.. 2022

Apple Books

Smashwords

Rakuten kobo

Майк Форестер – “Трабл Shooter, або Характерник..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2023.

 

Придбати можна тут:
Smashwords
Apple
Rakuten Kobo

Прочитати можна тут:
Buymeacoffee

Або на халяву тут:
Скорочена версія

&&&&&&&&&&
WELCOME..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!