WTF

Stop it!

2023. July, 14

Тиха зоряна ніч. Ледь колихнув фіранку  вітерець – видно заблудився. І знову тиша. Вова пипка сидить і втикає в монітор. Він відпочиває.
На підлозі перед монітором дорога, ручної роботи, циновка з рисової соломи. На ній принт – вид на ресторан McDonald’s в тихій вуличці, що веде на Сіон, а в кутку необрізана бірка – made in china.
В голові, нічними зорепадами, літають думки. Вони ганяються одна за одною, збиваючись і налітаючи одна на другу. Та, що про Юzіка весь час пробує зайти в тилек тій, що про Міхо. І навпаки.
– Ех, може дійсно не треба було тоді з москви повертатись – зайшла в голову третя думка.
– Чи… може дуже терміново прийняти закон про легалізацію в тюрмі кокаїну – залетіла ще одна.
– Ні. Треба просто набирати політичної ваги – сказав сам собі вголос вова і присунув ближче миску мівінового смузі – тре набирати ваги і косити бабло…
Ніч була якась несамовито гарна, але вова сидів собі на рисовій циновці, кушав смузі і втикав в великий китайський монітор.
А на моніторі саме розгорталася шальона трансформація. З боротьбіста проти корупції у вищих ешелонах влади – як сонце над вищеозначеним Сіоном, повставав ваксєр-блогер за невеликі дєньгі. Прямо на очах найвпливовішого – інтернаціонально-обтєнта ліга ваксєр-блогерів мала шанс поповнитися ще одним комуністичним пенісом. На цей раз в лігу пробував активно увірватися той, що «валєра, я ахуїв».
– Маладєц Даніла – подумав пипка і повернувся до поточних думок. Йому вчора доложілі, що Юzік виявляється ґіврєй, а тому має призедентські амбіції. Вже навіть колір партії вибрав – мокрий асфальт, і веде активні переговори з боґданом.
– Ну, чи не підарас – зайшла шостому шоста думка – ну, чому йому не достатньо торгувати щібьонкою… ну кому в цей жізні можна вірити?
Вова відсунув від себе миску і крикнув у відкриті двері – доложітє мнє єщьо німнога смузі…
***

Розказати за «данілу»?  Запросто, але не забудь – buymeacoffee.
Даніло був парубок моторний. І майже знаний «журналіст». YouTube-канал пробував створити. Для розкрутки натягнув на голову шляпу боротьбіста з корупцією у вищих ешелонах влади. Всякого ківу виводив на чисті плеса та інших знаних науковців… Потім вирішив, що вже набрав достатньо політичної ваги і саме час відкосити бабло.
Навіщо то йому було треба? Не знаю – може в хабад захотів записатися, може в секту пасивних гомосексуалістів імені андрійвановича, може машину модну хотів, а може мівінового смузі. Всяке могло бути. Просто ще один вирішив, що гроші не пахнуть.
«Боротися» проти корупції йому вдавалося більш менш правдоподібно – правду взагалі легко вимовляти. Але тут – як перемкнуло. Просто на очах згубив чувак кваліфікацію.
Нє – придумав ніби норм. Став собі на фоні зруйнованої будівлі, так – ніби натякаючи, що я парінь ого-го і не сцикун ні разу. Але далі не пішло. Стоїть таке на фоні руїни і рассуждає вголос:
– Шоб ви собі знали – отой застройщік перебіг через кордон і за сто піісят заліз на Еверест, сука. Ну, чи не підарас? Разом з жінкою лізли, сука…
Ну підарас – і шо? Про цю новину, вже розказали всі. І шо далі? За сто п’ятдесят шерпи на гору на руках носять – так шо понти реально для застройщіків. Але, чувак – ти ж боротьбіст – звідки гроші і де саме перебіг кордон отой застройщік розказати не хочеш?
Але чувак вже переключився на іншу «новину»:
Шоб ви собі знали – отой генеральний прокурор, вже більше не в окопі, а зробив собі інвалідність. Ну, чи не підарас?
Ну і цей підарас. І шо? І новина ця вже засмоктана до нєпрілічія. І прокурор той вже теж давно збитий льотчік. Може ти хотів сказати –  пане колишній прокурор, засвітіть двох пацанів, що сиділи з вами в окопі і можуть підтвердити, що ви там були…  Хотів? А чого не сказав? За таке б не заплатили? Пойнятно тоді.
В цьому місці даніло вирішив, що вже всім нагадав, що він кришталево чистий боротьбіст за всєобщу справедливість і приступив до платної частини проекту. Каже:
Я не військовий експерт і ніколи не піднімаю тему фронту, але мушу вам сказати, щоб ви собі знали – ось вам солдат, котрий каже, що ніхто там нічого не розміновував. Мало того – навпаки ще більше заміновували. Так-так – заміновували, якраз… Мало вам солдата? То нате вам ше гінірала. Він теж так каже. Ну шо – тепер всьо собі пойняли?…
Не знаю скільки йому за це заплатили, але робота вийшла – піздєц, яка шкарадна. Реальна ціна такої «роботи» – китайський чупа-чупс. І то ше авансом за наступні «одкровення».
Пане «невійськовий експерт», то вони там ще більше заміновували новорічними конфетті, чи то лаптєногим оділи леопардові лосіни і вони через ті мінні поля перестрибували, як цискарідзе через уланову? Вам не здається, що то всьо виглядає ні разу не убедітєльно, а ви реально піздуном? Скучноє у тєбя ліцо, валєра. Тєбє за такоє дєнєг нікто нє даст.. Ех – видно не покушаєш ти смузі, даніла…
Розуміючи все це, потенційний ваксєр-блогер видно вирішив заробити всі гроші за один раз і підвів до апофеозу. Каже:
– Електронне декларування неможливе, бо тоді вороги будуть знати, де саме в Іспанії держслужбовці покупили собі вілли. А там їх сім’ї жиют… І взагалі – корупція є у всьому світі… і взагалі… і вопше…
Валєра, а ти сам не охуїв? Може, як «невійськовий експерт» назвеш ще одну країну, де цілий міністр крав на яйцях, а коли зловили, то продовжив на солярі, а коли і там зловили, то купив собі віллу і на дочку записав? А коли і тут зловили, то почав просто хамити? Тобто – і злодій, і ідіот одночасно? Чому когось, крім них самих має боліти голова за їх, на вкрадені з бюджету гроші, придбану нерухомість?
І шо, і шо, Посполитий – думаєш назве? Думаєш – нє, не назве?… Ну, чи не підарас?
Але скоро дозріє хліб і його треба буде переправити в китай, щоб китайці не сиділи голодні поки клєпают для лаптєногів ракєти і снаряди. Отоді данілу знову покличуть робити димові завіси. Так, шо може ше си купить ту машину, або може навіть хату яку почне будувати. Він шо за Юzіка тупіший в самом дєлє?….
Але їбут тебе комуністи, посполитий. Як тільки самі хочуть, так і їбут. Ти там хоч взвізгіваєш час від часу?…
А потім екран заволокло і поплила над паркетом оптимістична пісня:
меладзе валєра, потапов валєра, іцхаков валєра, холєра валєра… даніло валєра…
Міша??? І ти – валєра??? Ти це реально?
***

Чому твій «уряд» хоче в NАТО? Бо це легалізація їх іспанських вілл. Це все.

Ти дуже хотів в NАТО, Посполитий? Прикинь – я теж. І вже давно. Але в NАТО запрошують країну, а не її «уряд», котрий краде 24/7.
«Уряд» пробує зробити вигляд, що то запрошують саме його? А його якраз не запрошують.
Чому не запрошують? Тому, що краде.

Чому твій «уряд» ніколи не візьмуть? Тому, що той хто раз вкрав вже не зупиниться ніколи. Підкине їм якась иритрея дєніх, як вони ваксєр-данілє, а вони за це будуть голосувати проти вступу умовної  Монголії… І кому там таке щастячко тре? Тому й не візьмуть. Ніколи. Тобто ти пойняв коли нас з тобою візьмуть? Тобто саме так – і не раніше.
Хочеться звісно поскоріше, бо заїпало вотетовсьо, але маємо, що маємо – нє, Посполитий? Пра – прикольно оте все – пра?
Що ти там казав – ой, смєтьом єслішо… Для початку спробуй зрозуміти, що країна і її «уряд» це не одне і те саме.

Перекласти то все на більш доступну мову? Запросто:
Якщо корупція, то – обов’язково війна. По іншому не буває.
Доки ця війна? Поки ця корупція. По тій же причині.
Кому вірити? Кому хочеш. Я вірю Залужному – інших в полі зору не бачу.
Чому так? Бо вже давно навчився вірити не словам, а вчинкам. Рекомендую – це круто.
Що робити, коли хтось тобі чеше про корупцію у всьому світі? В ідеалі – начистити їпало. Як мінімум – повидаляти, заблокувати і забути про існування.
Як відразу вичислити ваксєр-блогера? Вони всі пандемію рекламували – нічого складного.
Що з ними робити? В бан.
Що робити з оцим всім? Теж нічого складного:
Звільнити всіх держслужбовців. Всіх – хто отримує гроші з бюджету. З забороною працевлаштування на будь-яку державну посаду.
Що їм тоді робити? Нехай в бізнес йдуть – вони ж кажуть, що нев’єбенні бізнесмени – вілли собі в Іспанії покупили.
Пиздять шо бізнесмени? Звичайно. Але то їх проблеми.
Без цього NАТО не буде.
***

Хочеш ще прозорий натяк нахаляву? Тримай –
В тій історії, яку ти принципово ігноруєш, все це вже було. З тими ж самими етносами. Прям – один в один. Всього сто років назад. Був Симон Петлюра – може чув про такого? Чувак вигравав битви і таке різне. Потім тодішні пеніси комуністичної секти, через тодішнє «ґ+ґ» почали підпихати різних поцоватих «полководців».
Чим це скінчилося? Штучним Голодомором, Посполитий.

Хватить з тебе на сьогодні тих букв? Ще пораду хочеш? Ок – порада:
якщо досі слухаєш лєпса, піди втопися – ти невиліковний, як Олєсія Хно.
Не пре топитися? Можешь на ней ожениться…
***

Чи вийде тим сектантам і цього разу? Ні.
Чому ні? Бо гравітація..

Я не збитий льотчик, я Адмірал – бурмотів собі під ніс засинаючий вова. Вітерець, що знову заблудився, знову легенько колихав фіранку..

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!