WTF

Stop it!

Відпустіть клоунів..

Квітень, 2020.

 

Каже Юля – ми ж не папуаси якісь…
От ні разу не папуаси. Дивився кінушку Комарова про папуасів – приємні, щирі ЛЮДИ. А як співають))) – Комарову респект. А Юлі ні. Бо за расизм респекту бути не може.
Вони ще сорок років тому людей їли? А в нас вісімдесят років тому – і що? Далеко втікли від папуасів? Ще раз виберіть собі комуністів, знову будете їсти. Папуаси, до речі, їли своїх ворогів, а тут їли своїх дітей..

Віталік, той що мер Великого Міста, каже: слухайтесь фахівців – сидіть вдома. Ухань то наше місто побратим і ми знаєм, що кажем... А ви реально фахівці? А в чому саме ви фахівці? В побратимстві? А диктант за 5й клас середньої школи напишете? А чому слухати власне комуністичних фахівців? А хто саме запустив вірус в голову ніяк не заходить..? А ви з цивілізованим світом, з уханьськими комуністами, чи просто плетете шо попало?

Посполиті, а не страшно, що після маски, вам скажуть нашити на рукав звізду Давіда? Не може бути? Сто років назад саме так і казали..

Комуністи сімдесят років криком кричали – ми найкраща країна. Потім якось то все злізло до – ми бідна країна. З усіх засобів масової інформації, тридцять років, ти без зупину чуєш – ми бідна країна. Від частоти повторювань, ця мантра вже заялозила значення слів. Але – чому бідна? У чому причина? Як довго вона буде бідна? Вона буде вічно бідна? Написати на гербі – ми бідна країна і всьо – ще не час? Чи сказати собі правду – ми бідна країна через одних і тих самих «фахівців»?

В 90ті, один знайомий поляк казав – ти не розумієш, яка ви багата країна, ти не доганяєш скільки тут вкрали, крадуть і ще вкрадуть. Ви – це Clondike...
Поляк приїхав на нулячому мікроавтобусі Mercedes, красиві форми і лінії якого, тут швидко оцінили. Так, як віддавати він його не хотів, то отримав свій респект у вигляді пару грам свинцю з радянської ТТ-шки в живіт. На своє щастя вижив і втік в Варшаву. Без мікроавтобуса.

То ми країна бідна, чи багата?

Кабмін прийняв постанову. Постанова суперечить діючому законодавству. В кабміні море «юристів». Для чого вони там? Для чого в країні, де відсутнє законодавство, така тьма «юристів»? Вони не знайшли часу вказати на суперечність між законом і постановою? Але не тільки в юристах справа. Штраф за «безмаски» – 17 000. А чому не 17 000 000? Штраф за підпал трави 1 700, а чому не 17..? Поліція ловитиме без масок? А підпалювачів ловити поліція не хоче часом? Щось давно не чути про 80 відсотків довіри до поліції… А який штраф за незаконне будівництво знаєш? В тому числі в парках, куди заборонено заходити. Чи може там, за час карантину, порубають дерева, щоб підготувати місце під нове незаконне будівництво? Навіщо вся ця клоунада від – реально, ідіотів?

Бідна влада не знає де взяти гроші. Просить МВФ. Чиновники вже в телевізор кажуть – приймем закон про банки, під МВФ, гроші отримаєм, а закон через суд відміним.
А може логічніше відправити на мінімальну пенсію всіх «фахівців». Глянь бюджет, який витрачається на чиновників і ти зрозумієш про що я. Ти зараз сидиш в масці дома, а вони працюють. За повну зарплату. Що саме роблять? Кажуть щоб ти сидів дома в масці. Це все.
А вслід за ними – на мінімальну пенсію всі «академії» «наук». Можеш глянути й на їх бюджет. Що вони роблять? Теж нічого. Тобто вони роблять вигляд. Тобто такі да – нічого. Періодично випускають “юристів” і плетуть шо попало. А трава горить. Задиміло всю столицю? – та шо ви гаварітє?

Може таки відпустити клоунів на волю?

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!