WTF

Stop it!

Бєлиє труси.. (VLR)

Бєлиє труси..(VLR)
(Касiў жы канюшiну…)
18+.

 

Березень 2021

Та не води, а водитуди-сюди..

 

Поцани косили лоховську капусту.. Лохи дивилися на той процес, як в телевізор і губами чмокали – і рубля нема, і сокиру віддав, і все правильно..Метафізика – не інакше..))
Капуста косилася добре і залізничники пропхали закон про амністію вкраденого. Тепер лохи заживуть, бо економіка – як підстрибне..))))
Залізничник рабіновіч, коли тягнув сракоблок назад в політику то говорив…
Настільки правильно все говорив, що я подумав – десь певно є спеціальна гугла з правильними фразами..
А шо на вихлопі – вставай страна агромная– я нічого не переплутав?

Казав один чоловік: греки дали світові Мистецтво, римляни дали світові Юстицію, залізничники дали світові Мораль.. Маю надію, що він не мав на увазі ідіому – гроші не пахнуть…
Тепер в парляменті вже є ілья – академік, юzік – академік, і вася – академік – хоч за Юстицію можна бути спокійним..
***

Вже всі написали про бєлоє пальто… Що – вже підхарює? Можна писати про труси. Вони завжди актуальні. Вони не покидають інфопростір:
Або труси, або хрестик.. Фото Згуладзе без трусиків перед відставкою.. Навальний і труси.. Повні труси рюкзаків.. Фото «уставшєго» ківи на фоні баби в трусах
Нарвався на це фото, як шукав в’єтнамську блогершу на заставку. Сидить ківа, той шо академік, на краю ліжка, а за ним – дєвічья попа в червоних трусиках. І сидить він такий уставшій, аж почервонів. Такий – мачо-мачо…
Розкажіть йому хтось, що ще жодна не оділа трусики відразу після сексу. А в момент, коли вона їх одягає, то такий уставшій вигляд мачо може мати – ну хіба би перед тим три рази підряд коронавірусом перехворів..
Може перед наступною фотосесією порадитися з кимось хто вже займався сексом..?
***

Амністія будь-яка – це звільнення від відповідальності за злочин. Якщо є амністія – значить був злочин. Влада об’являє амністію – значить не в змозі боротися зі злочином. Значить неповносправна. Навіть якщо поробила собі великі зарплати за гроші тих, хто в злочині не приймали участі і платили податки..
Це якщо – влада сама не задіяна в злочині..))) А якщо задіяна?)))
Що це дає залізничникам? Нічого. Тут їх лохи і так не рухають, а там – коли він скаже, що в нього тут амністія – поржуть, але гроші все рівно відберуть.. Але спробуй поясни то академікам – нє?)))
Закон про амністію коли він написаний за попередньою змовою – це теж злочин якшошо..
***

Блогер написав зденервованого поста. Про страх перед прививкою. Бакланить посполитих, бакланить медіцінскі образованних.. Каже шо вони лохи і не шарять. Ну йому, як медично нєобразованому звичайно видніше. Та й взагалі б про нього не згадав. Просто він ніби соратник чувака,який пробує створити свою політичну силу. А навіть з маленької брехні всі великі починання йдуть дорогою сракоблоку…

Підкину Тобі одну характерну річ..
Кожен твій, так саме твій fail (пройоб) – завжди результат брехні. Скривив недовірливу гримасу? Відмотай. Візьми будь-який свій промах, проаналізуй і побачиш – кожен. Хоч з маленької, але брехні. Мої теж, до речі..)
Воно працює. Завжди..

Але повернімся до вакцинації котра буксує, як академік перед букварем.
Маска коштувала гривню – стала 20. Це безсумнівно зміцнило довіру до уряду. Не залишу тобі варіантів з коментарями – уряд купив і закинув в продаж стопятсот масок по гривні, щоб збити ціну любителям грошей, що не пахнуть? Я про саме зараз. Ні? А чого? Йому на те пох? Сам з того має? Тому – чого дивується, що лохи йому не довіряють?
Ціна на парацетамол виросла втричі. На інше мабуть теж, пишу про те що сам купував.
Я б дуже хотів почути аргументи – а чому..? Був якийсь неврожай? Уряд зайнятий законом про амністію..?
Амністія лоху, який платив податки потрібна як … Значить амністія таки для своїх? Тобто таки геноцид? Геноцид лохів залізничниками..?
В’єтнамська блогерша виставила фото в бікіні з масок (quarankinis – бікіні для карантину) – на неї налетіли всі фармвиробники. Засудили низькі моральні якості падлюки.
Потім високоморально підняли в рази ціну на все що можна і не варто. Це – їм пересічний має довіряти яко виробникам вакцини? Тим для кого гроші не пахнуть? Блогерша маски між іншим купила..
До речі, а куди ділися заклики – всім ходити в гумових рукавицях? На рукавицях прихід менший? Що ви там казали про мораль блогерші, яка оділа бікіні з масок..?

Обговорювати без маніпуляцій вакцину можна лише в одному випадку – коли є стопроцентна віра в моральні якості виробника. А ми в його моральні якості точно віримо? А блогер готовий відповідати перед тими, кому вона вдруг зашкодить..? Чи просто дуже штуку баксів хотів?

Ти хотів написати – вакцинація безкоштовна? Нє чувак. Вона за гроші. Мало того по передоплаті. Уряд її закуповує за податки, які з тебе зібрав. Потім закупив, а щоб відкати легалізувати – написав собі закон про амністію. Поки що в першому читанні.. Ну і блогеру трохи дав. Мені теж пропонували якшошо… Але мало мабуть пропонували))))))) – я про це вже писав десь там в давніших постах..
А може нехай уряд відмінить всі податки? А потім купує шо собі захоче? За що буде купувати? А яке нам до того діло? Нехай купує шо хоче і за що хоче – то вже його проблема..
***

Передивився свої старі пости – бля, я щось знав.. – нє?)))))
А там, час від часу, з’являються коментарі. І Фейсбук не попереджає – видно подустал…
Я тоді написав: Після розенблата, Петя вже не міг нічого виграти, хоч би навіть набив собі на лобі тату з тризубом…
Петя мене читає і відповідь не забарилася: Ще одне “біле пальто”. Нах. Відчуває себе героєм що урівняв “пєтю і вову”…
Веселуха))))))
Але вересня звільнив – підійшли йому мої аргументи про справжню вартість тего маніпулятора..
Повторюю ще раз – не виграє. Навіть – якщо на груді наб’є: Бандеру, Петлюру і Мазепу. Хіба мені бабла заплатить, То я його навчу.. Але вже не за 50, а за 250.
А то – закон про амністію приймуть, а я не маю шо амністувати – бо, як лошара, податки платив..
Чи можу навчити..? Так – маю характерні знання.. Хто мене знає підтвердять – я завжди отримую бажаний результат.

А Ясь теж – касiў канюшiну… Продавав лохам автобуси. З відкатами.Продавав і їх же бакланив.. А академіки писали закони – про амністію відкатаного…
Це вже всьо? Вже по Україні?
***

Йду вулицею. Десь позаду наростаючий гул. Та нє не гул – рев. Як від пасажирського Ту-144, що вирішив перетнути звуковий бар’єр ще на злітній смузі. Повертаю голову – дві китайські жовті маршрутки. Один дурак на одній смузі , другий на другій. Перший обганяє другого. Другий певне вирішив: я і сам юzік нєхуйовий – і топить в газ… Ось так і їдуть – вирівнялися, зайняли всю дорогу і заревли, як бики у В’єтнамі. Швидкість км 80, але для них це четверта космічна. Зараз розірве від вібрації. Але академіки тиснуть в газ…
Порожні їхали? Та нє – набиті. Набиті законослухняними лохами в масках..
Нічого не нагадує – нє?))))

Коли закінчаться лох дауни? А в них є ще якісь варіанти щоб спокійно приймати закони про амністію..?))
…………………….

Bonus track:
Хочеш трохи характерних знань? В таке тре інвестувати..))
Там все – easy light.. Відразу характерником не станеш..))))
В кінці кінців: Повний місяць – наше сонце..

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Високий Ґетьман Віктор Андрійович, сиділи на поламаному чотириногому ослінчику і поважно-натужно медитували..
Перед його очима, періодично – то виринав, то потопав образ капітана Рубцова, у розхристаному адміральському білому кітелі, з пропущеною під погони портупеєю.
– От же ж його носить, відьмака мгбешного, туди-сюди – подумав ґетьман.

А Рубцов сідав навпроти і довго міряв Віктора Андрійовича поглядом, ляскаючи ремінцем портупеї по халяві чобота. Його, блискучі від напуцованої кірзи чоботи, було натягнуто на голі ноги. А короткий кітель ледь діставав до широких «сімейних» трусів яскравого червоного кольору. Кумачеві труси, з бавовняної тканини полотняного переплетення, сягали чуть вище колін. Попереду на трусах було зображення лєніна, а вздовж пояса йшов ще й обідок зі стильненьких серпів та молотків. Коричнева шкіряна портупея молодшого командира червоної армії, вільно звисала вздовж кітеля..
Незастебнутий білий кітель і веселенькі кумачеві труси з грайливим лєніном, йшли в дисонанс з порожнім поглядом осоловілих, прозорих очей Рубцова. Але капітан хвацько випивав двісті горілки, затягувався папіроскою, міряв Віктора пильним, підозрілим поглядом і, вкотре, розчинявся в чорній кіптяві від блимаючого саморобного каганця..

Перед тим, як почати свої періодичні зникнення, Рубцов встиг передати Вікторові запрошення, яке той, в ту ж мить, обізвав Універсалом, а потім загорнув у целофан і зашив в плавки.
– Якщо зловлять і будуть роздягати на допиті – матиму декілька зайвих хвилин… – це буде як крайній бастіон… час для прийняття остаточного рішення…– пояснив таку локацію універсалу сам собі Віктор..

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!