WTF

Stop it!

Дер, як дурний газету..

Серпень, 2019

Написав якось пост про «застройщиків». Там був текст: в Україні немає армії..Один військовий лікар-добробат коментнув: ты это о чём..?

 

Але менше з тим:
В Україні немає армії. Чому немає? Через гроші. Власне вона є, але не така як треба. Яка треба? Новітня. Яка це новітня? Така, яка підходить під стандарти НАТО. Яка є? Совєцька. Чому так? Через гроші. Чому немає грошей? Бо крадуть..

Як була структурована радянська армія? Ніяк. Чому так? Тому, що її структуру розробляли жопоруки.Де була розташована? В містах. Для чого? Щоб прикритися мирним населенням. На що був розрахунок? На те, що західні вороги, шкодуючи мирне населення, не будуть бомбити військові частини. Мирне населення не було шкода? Ні – а нах воно потрібне? Армійців було шкода? Ні, як казав їх главний палководіц – бабы новых нарожают.

Апофеоз радянської армії? Друга світова війна. Керівництво армії мало стратегію? Так. Що це була за стратегія? Керівництву доповіли, що у вермахту є 19 мільйонів патронів до скорострільного MG, а радянська армія має 21 мільйон солдатів. Віднявши 19 від 21, керівництво зробило висновок, що як мінімум 2 мільйони солдатів залишиться, а отже – парамога!!!

Освіта керівництва? Рівень – курси для депутатів в Трускавці. Знання керівництва? Рівень – інфузорія туфелька. Совість? Викорчувана як атавізм. Улюблена приказка? На том месте, где у меня была совесть – х#й вырос.

За стратегію керівництву дали ордени? Так – по пару кілограмів  орденів на кожного..

Ура!!!…

 

 

Що залишилось Україні від червоної армії? Військові частини в містах. Гектари гектарів землі під ними. Жопоруке керівництво. Чим, аж бігом, зайнялося керівництво? Оптовими продажами. Продавали свою стратегію? Ні. Чому? Була нах нікому не потрібна. Що продавали? Землю під військовими частинами. Кому? «Застройщікам».

Coffee break:
Радянські часи. «Пивная». Зі мною за столиком два прапорщики. Для тих, хто не зрозумів – в радянські часи підсідали до чужих столиків, якщо було порожнє крісло. Для тих, хто ще не зрозумів – в радянські часи підсідали в таксі, якщо було вільне сидіння. Підсідали чужі, незнайомі люди. В таксі, в півной, в ресторані. Будь де – де було вільне крісло. Чому так? Тому, що вільних столиків бракувало. Чому бракувало? Тому, що там всього бракувало. Чому всього бракувало? Тому, що “плановая економіка”. Чому плановая економіка? Тому, що жопоруки…

Плановая – наголос на першому складі якшошо))..

Отже «Пивная». Два прапорщики і я. Їхній діалог:
Кем ты сейчас?
Зав складом. А ти?
Командир роты
Ну ти й попав
Почему? Это ж престижно
До сракі твій прєстіж… Я продав два бушлата і ми пиво п’єм. А ти шо продась? Солдата..?

Спочатку продавали бушлати. Ніхто не зупинив. В 90ті почали продавати братві зброю і вибухівку. Ніхто не зупинив. Під час їди прийшов апетит. Пішли танки. Артилерія. Ракети. Продали все. Зараз стратеги через телевізор розказують – як саме вони б не дали захопити Крим. Ті що продали. Все…

Coffeebreak:
Аеропорт Жуляни. Київ. Група чоловіків. Злітна смуга. Сідають, один за одним, два літаки. Одна за одною, підходять ще дві групи чоловіків. Трохи осторонь стоять четверо. Один вже сивий. По виправці видно партійного функціонера радянської школи. Його візаві – молодий блондин в яскраво червоному галстуку на білу сорочку. З ними два помічники.

До них наближаються ще троє чоловіків. Один з них каже:
Ми із Одєсси. Здрастє– і широко посміхаючись додає:
Если уж дело идёт о черноморском флоте, то может и нам стоит принять участие..?
Блондин киває помічникові. Той дістає з під піджака ПК“Узі”. Наводить його на одеситів і каже:
Пошли нах#й отсюда

Прибулі, спиною вперед, відступають. Потім повертаються і йдуть.. Кудись…

 

 

Що станом на сьогодні? Казарми виводять з міст? Ні. Чому? Бо залишилася земля. Солдати є в казармах? Ні. Чому немає солдатів? Бо – а нах вони там потрібні? А навіщо казарми? Бо під ними земля. І що? Її можна продати. Для чого? Під забудову. Чому її можуть продавати ті, кому вона не належить? Ви дійсно хочете знайти логіку в діях ідіотів..??? Чому так впевнено, що вони ідіоти? Тому, що як показує Історія, найбільше чого може досягнути ідіот – це ізображать унилоє гафтно в батискафі. Це максимум. Мінімум – зняти напослєдок рекламне відео про стратега в шахматній партії. Це все. По іншому не буває. А далі:
Чомусь не весело мені…
Чомусь малою стала хата,
і думка, що була крилата
десь зникла, мов би уві сні..

На місці казарм вартувало б зробити сквери і посадити дерева? Так. Навіщо? Бо це повітря. Новобудови додадуть повітря? Ні. Вони ще й ускладнять провітрювання міст. Є таке – для тих хто не знав. Чому ускладнять? Бо забудова стихійна. Без плану і розуміння суті містоутворення…
Ти хочеш жити в такій новобудові? Питання відкрите..

Тобто всі ці роки тобою керували ідіоти?
А ось те, що вище написане – воно відкрило широко тобі очі? Ти цього не знав?..)))

Гроші можна вважати своїми не  тоді коли поклав в кишеню, а тільки тоді, коли про них ніхто не знає. Це ми з тобою зараз про крадені гроші. Якщо про них знають, а ще – якщо про них знають всі, то їх відберуть. Раніше чи пізніше, але стовідсотково. По закону, чи по беспрєдєлу. Відберуть. Так влаштовані гроші. Так – від того часу,як гроші з’явилися..

Money talks,
Money shouts..

 

Зі шкільного підручника:

Як категорія етики “совість” виражає нерозривний зв’язок моралі й людської особистості, характеризує здатність здійснювати моральний самоконтроль, самостійно формулювати для себе моральні обов’язки і вимагати від себе їх виконання, оцінювати свої вчинки. Будучи формою осягнення особистістю моральних вимог суспільства й людства, совість безпосередньо переживається як обов’язок і відповідальність людини перед собою. Керуючись совістю, людина бере на себе відповідальність за свої уявлення про добро і зло, за ті критерії, послуговуючись якими, вона здійснює моральний вибір і відповідні вчинки. Тому совість часто називають моральним компасом особистості.

У Вас як? Компас є? Нє..?))

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!