WTF

Stop it!

Франкфуртська школа комунізму..

2022. August,20

В глибинах темної матерії.
Восьма від Зірки планета.
Потусторонній світ. Задзеркалля..

Уяви картинку – саморганізувались звіздюки в угрупування і спиздили «по крупному». Все в них рівно і в шоколаді – олігархами себе обзивають. Аж тут Майдан..
Настрашилися олігархи, подумали – ну всьо, тепер будут питали про стартове накопичення капіталу. Певне аж до приватизації дійдуть…
Настрашилися і втікли до москви. Квартири там собі покупили – сидять і вуха нашорошили. Сім днів так сиділи, а потім несміливо до славного ґетьмана дзвонять – кому там здаватися..?А славний ґетьман, виявилося і сам би хотів яким олігархом бути, чи бодай феодалом яким. Але таким – з окремо побудованою хатою, і місцем де можна коня тримати. Каже – вертайтеся, любі друзі, але давайте універсала підпишем…
Далі собі живуть звіздюки нормально. Елєктрички корейські посполитим за три ціни купуют, в шампанському вині яйці полощут. А тут, ви не повірите – знову Майдан. Та шо за бля…?
Нє – того не можна допустити. Дай їм антикорупційного прокурора, а далі шо? Так вони знов аж приватизації дійдуть… Юру вам, а не прокурора. Нахуй йдіт. Але ті не йшли.
Нас врятує тільки локальний воєнний конфлікт – придумали радісно звіздюки…
***

В своїх постах, я іноді посилаюся на Франкфуртську школу філософії. Для того, щоб не пояснювати кожного разу – що це таке було, а просто кидати лінк і написано цей пост.Навіщо? Вони те, що називають – основа основ цього бардаку. Теж – пиздюки ще ті, якшошо..
Це саме вони пристроїли світові комунізм і нацизм.
Отже – франкфуртська школа філософії (Frankfurter Schule).. – це різновид неомарксизму. Створена, як інструмент знищення західної культури. Основна проблема, з їх точки зору – це свобода особистості. Тобто лох має бути лохом і жити колективом. Бо інакше – як його контролювати, внатурє..?))

ЗАСНОВНИКИ:

макс горкгаймер.

Народився в Штутгарті в консервативній єврейській родині. Батько  – моріц горкгаймер власник  декількох текстильних фабрик.
Завдяки максу і таким як він, до влади прийшов гітлер. Гітлерівський нацизм перечекав в Чикаго.
Помер у місті Нюрнберг. Похований на єврейському кладовищі міста Берна.
Разом з теодором адорно написав «Діалектику просвітництва». Про що? Про те, що  – індивід ніщо, суспільство все. Якщо щепростіше – в колгоспах (спільне ведення господарства) наше щастя…))
Не будь таким, як макс.

 

герберт маркузе.

Народився у єврейській сім’ї у Берліні. Батько – карл маркузе –  успішний купець; мама – гертруд креславскі – дочка фабриканта. Втік від нацизму до США, котрі бакланив поки не вмер. Вмер раптово в Німеччині, куди потім завітав. Завітав і вмер…)) Духовний наставник анжели девіс. Фрейдомарксистський теоретик.
Основна робота – «Одновимірна людина». Про що? Все те ж саме – всі в кібуц… Про що ще? Про те, що індивідуальність зло для нас… Для кого саме для нас – не уточнюю..
Не будь таким, як герберт.

 

ерік фромм.

Основоположник неофрейдизму і фрейдомарксизму.
Народився у місті Франкфурт-на-Майні в сім’ї рабинів.
Писав про свого діда:
«Все своє життя дід сидів цілий день в крамниці і вивчав Талмуд; якщо приходив покупець, він сердито піднімав голову і питав: «Що, хіба немає іншого магазину?»
Спровокувавши нацизм втік до США. Дружина – фріда фромм рейхманн. Перша книга – «Втеча від свободи».
Автор соцпартії США. Пробував жити в Мексиці. Помер у Локарно, Швейцарія.
Не будь таким, як ерік.

 

ва́льтер бе́ндікс ше́нфліс бе́ньямін.

Інтелектуал єврейського походження, літературний критик, філософ, соціолог, перекладач, радіоведучий та есеїст. Разом з ґершом шолемом (засновником академічних студій кабали та єврейського містицизму) вигадав термін «auratic perception», яким позначав естетичну здібність, з допомогою якої цивілізація може відновити значення міфу…
Тобто, іншими словами – бесполєзний ідіот. Шо б чувак тільки не видумав шоб лопатою не копати..
Помер в Каталонії від передозування drugs’ами..
Був би модний мотиваційний коуч в наші часи…
Не будь таким, як вальтер.

 

лєо лєвєнталь.

Народився у Франкфурт-на-Майні. Походив із асимільованої єврейської сім’ї, син лікаря. У 1926 році стає провідним експертом франкфуртського Інституту соціальних досліджень, спеціалізувався на соціології популярної літератури й масових комунікацій. У 1934 році емігрував до США. Називав себе – соціальний філософ, соціолог літератури і масових комунікацій…
Помер у Берклі, Каліфорнія, США.
Не будь таким, як лєо.

Як SuperMario теж.

дьйордь лукач.

Член спілки письменників ссср. Невенгр з Угорщини.
Син впливового банкіра. Теоретик марксизму і міжнародного комуністичного руху. Проповідував, що – комуністична партія є формоутворенням пролетарської свідомості. Один з основоположників «західного марксизму». Закопаний в Керепеші.
Не будь дьйордєм, Посполитий.
***

Син впливового банкіра, син лікаря, син фабриканта… – тобто ні разу не бідні.. Шо їм бракувало? Скажу. Їм, як марьянє с Барнаула – бєз піздюлєй, как бєз пряніка…Це одна причина.
Інша? Я десь там вже писав – кагда сабаке нєхуй дєлать – ана яйца ліжєт…
Ну і основна невенгерська ідея – бажання покерувати світом. Остання причина базова.
Франкфуртська школа… Бляяяя…
Завдяки цим підарасам було знищено десятки мільйонів людей. Ще раз – десятки мільйонів. Ще раз – десятки мільйонів…
Хто всі ці істоти? Вони хотіли створити свої правила поза межами Логіки і  створили комунізм, а з ним і нацизм.

Що таке Логіка? Ти ж знаєш що таке Верховенство Права. Логіка –  це найвище Верховенство Права. Вона холодна і непорушна. Якщо пробувати помножити на нуль Логіку, вона помножить на нуль тебе. Без емоцій. Просто, як – не купований суддя.
Або Верховенство Права, або піздєц. Або/Або. Бо – Логіка.

Паспорт карла маркузе

***

 

 

  1. September.

Діалоги..

– У недоросії є варіанти перемогти?
– На цей раз нема.
– ?
– Тоді, сто років назад, комуністи-невенгри пообіцяли людям те, що їм було цікаво – землю. Насправді принесли Голодомор, але виграли, бо пообіцяли землю. На цей раз, вони пообіцяли – ми вас всіх знищимо, як націю, бо вас не існує – вас лєнін придумав. З такою мотивацією війни не виграються.
– В путіна – там всі такі тупі?
– Там насправді не путін керує, але так – всі. Амбіції потребують амуніції – вони про це – або забули, або не знали. А путін – він просто потовчений баблом тупий і жадібний маніяк. До того ж дозволив собі багато «тонкого юмора» в бік США і Заходу, на наше з тобою щастя.
– Тобто росія програє без варіантів?
– Тобто без жодного. А вся історія росії – це апрічнікі і утро стрєлєцой казні.
– А бунт, бессмысленньій и беспощадньій?
– Шариш. Саме на цих бунтах московія і закінчилась. Далі – то вже була невенгрія.
– А хто там тоді керує?
– Не скажу – в нас Хуйовий Актів, підписав закон, що про них – або добре, або ніяк…
– А в чому тактика сучасних комуністів?
– Замазати в корупцію якомога більше посполитих. Ми закриваєм очі на то, як ти собі наволонтерюєш бабло без податків, а ти за це не бачиш, як ми в промислових масштабах торгуєм гуманітаркою. Це я про схему.
– Думаєш волонтерять собі на кишеню?
– Є такі, що роблять це для перемоги і вони святі. А є такі, що собі на пляж в Турцію і вони – хуйовий актів.
– Як відділити одних від інших?
– Елементарно. Скільки на картку прийшло грошей перевірити – ні разу не проблема, куди і як вони пішли з картки точно так само.
– Чому цього не роблять?
– Бо хочуть замазати в – «я краду? А ти – шо нє?» якомога більше населення.
Ота секта Ж2  при посадах, то наш найхуйовіший актів – щоб ти знала..
***

 

  1. December, 18.

G7, чи Ж2?
Що таке Ж2? Це міжнародна, секта комуністів.Що їм треба? Контролювати всі гроші? Навіщо? Так – сектанти, шо неясно?
Взагалі – гроші, то покарання, щоб ти знав. Ну для нормальних – так, це інструмент. А ті – вони покарані.
Як? Якщо перед таким чуваком покласти купюру, то він падає в ступор. Якщо її прибрати, то вийде він зі ступору рівно через 33 хвилини – можеш взяти секундомір і перевірити дослідно. То не етично такі досліди проводити? А чого? – над тобою ж проводять.. Можливо саме через це Ж2 хоче заборонити паперові купюри… Тут, правда,  важливо – заборонити саме тобі. Піклуючись про твоє здоров’я, звісно.
Що таке G7? Та вже сам зайди до гугли глянь. Поки гугла ше безплатна якийсь час.
То всьо про восьму планету, від Зірки, а гугла на Землі? От, повір – G7, що там, що там аналогічно однакові. В цифрі трохи різні, але в аналозі – конгруентні.
Цікава твоя думка. Ось ти реально твердо переконаний, що будь-який уряд, апріорі, можливий тільки з учасників секти Ж2..? Це теж якесь для тебе покарання? А за шо..?
Але – раз пост за космос, то давайте ще за ілона маска. Той вже з планети Земля. Третя планета від Сонця. Але дуже хоче чувак на четверту. В нього дуже вірять деякі посполиті і хочуть з ним. На Марс…
Хотів спеціально написати Марс п’ятим, щоб в коментах інтелектуали могли припхати своє айяяй. Але бляяяя – лєнь..
А маск в мережі написав – «я взагалі-то психічно хворий». От відразу видно що геніальний чувак. Прилетіли посполиті на Марс і кажуть: сука, Айлон – тут кисню нема ніхуя… А він їм – а я вам відразу казав, шо я йобнутий…
Але най вже летять. Ось тут я готовий долучитися фінансово, бо то зніме багато проблем. То не то шо з вовою, котрий кількість проблем тільки збільшує день за днем…

PS:
Ти старанно збираєш вживані батарейки і несеш в під’їзд до контейнера. Ті батарейки – то страшна отрута для навколишнього середовища? А як збираються знешкоджувати акумулятори від маскомобілів і маскосамокатів не цікавився? Поцікався. Приблизно так само, як і все інше, якшошо… Тобі пох, як і те – хто і за шо в китаю смартфони робить? Ти вже раз попробував.

PPS:
Для національно-свідомого. Того, що в масці. Того, котрий не зрозумів різниці між медициною і ветеринарією.
Чувак, люди – то ті, що довіряють медицині. Ті, що ветеринарії від гєйтса – то тварини. А це дві дуже великі різниці. Одна як Сіон, а інша як Арарат. Той, що вірменський, але в Турції..
Для антисемітів: Ж2 – це жопа в квадраті, або, якщо хочеш – в періоді. Є два типи людей – здорові і психічно хворі, незалежно від національної приналежності. Хіба може росіяни не такі, як всі… але пох мені на алкоголіків.
Для бі-турбо: В мене в Ізраелю друзів більше, ніж в Обухові, якшошо..
До мешканців Ізраелю – а як вам бути відстійником для казнокрадів з пост-ссср’у? Когнітивного дисонансу ні разу не виникає?
Це все про Восьму Планету від Зірки, знову ж таки.. З якого боку рахувати? Ой – дакакаяразніца… 

PPPS:
Про Логіку..
Логіка це поняття космічне і воно – константа. Логіка – вона, як гравітація. Правом можна крутити. Не треба, але можна. Логікою не покрутиш. Вона людям не підвладна.
Популярніше? Ок. Право – це механізм, який створюють люди. Логіка від Big Bang до наступного Big Bang не зміниться. Якщо механізм хуйовий, то Логіка його знищить. Часто разом з тими, що його створили..
***

  1. September.

Знаєш в чому основна причина сьогоднішньою війни? В тому, що ти боїшся почути Правду. Ти відганяєш її від себе. Тобі здається, що пронесе і, що – ну не може такого бути. Може, як бачиш.
В чому основна ідея франкфуртських філософів? В тому, що було б непогано створити з невенгрів світову еліту, а всі решта мали б на них працювати. Першим це пробував втілювати лєйба троцкій. Яка була його ідея-fix? Досить примітивна: одна третина населення – це армія, щоб воювати, друга – це силові структури, щоб захищати самого лєйбу і його товаришів, а третя повинна на то всьо працювати. Не просто працювати, а працювати і жити в спеціальній уніформі. Працювати в уніформі, співаючи при тому радісні пісні. Про що пісні? Та про лєйбу і невенгрів, панятно. Назвав він то – «трудовая армія» і не встиг. Дістав підступного удара льодорубом в дурну долбєшню…
Коли тобі зараз пробують присунути через фійсбук, що життя без кешу, це манна з неба, то присувають саме апологети тієї школи. Можеш навіть на Меркурій не дивитися. Дія в твоєму смартфоні – це теж звідти. Як і пластиковий паспорт і крипто-«валюта». Електронні вибори, шоб ти собі знав – це теж не вибори. Це, щоб знати чим ти дихаєш. І, якщо ти дихаєш нелояльно, то  призупиняти дію «твоїх» «грошей». Щоб ти там собі не тиснув – ти просто засвітиш свої вподобання. І тобі дуже не сподобається те, що зроблять з тобою, якщо твої вподобання будуть не такі, як від тебе сподівалися.
Я знаю, що ти не знесеш той додаток і паспорт тобі подобається, тому пишу цей текст – щоб ти згадав потім, коли будеш в уніформі пісні співати, що тобі про це говорили.  Звідки знаю? Я бачив, як ти натягнув марлеву пов’язку.

І ті філософи казали, і їх послідовники кажуть – що то всьо для блага?
Може й казали. Вікторандрійович казав, що якби він ще бодай пів року побув при посаді, то бджоли би мали яйці по коліна. А андрійванович до церкви ходить. І шо? Я розумію, що одне зрубане ним в парку, а потім спалене в екоготелю дерево, знівелювало в нуль зусилля триста сорока трьох борцунів з курінням, по захисту екології. Просто зарубай собі на носі – Правда існує незалежно від того, чи хочеш ти її чути, чи ні. І впливає на все на світі.

Тобто не будь таким, як вікторандрійович. І як андрійванович не будь..

(Сh 3 з нового блог-роману – 2022.. або Пазорная звізда)

………………………………………………..

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

 

Майк Новосад
“Театр, або той тойвово..”

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!