WTF

Stop it!

Гомосєксуаліст in Law..

Червень, 2020

Писав вова на зеленому заборі зелених біл-бордах – прийде весна посадим всіх чиновників-злодіїв… А ще казав в телефон – скоро в мене буде свій прокурор… А ще – мій парламент прийняв законів більше за всі існуючі парламенти…
Скінчилася весна – свій парламент пропихає чомусь закон про амністію для злодіїв-чиновників. Свій прокурор, по гендеру, виявився прокуроркою, а вова постить фотки, де стоїть в позі коло лавки.. Такий, ніби на Олега Валерійовича чекає… Це мабуть такий сигнал парламенту – на часі приймати закон про гомосексуалізм.

А мені написали, що я не долюблюю євреїв. Звісно ж, я – як громадянин чоловічого роду, то долюблюю виключно єврейок. І взагалі – Макаревича вважаю кращим російським поетом сучасності. І не треба припихати тут расизм (бо там нижче ще про негрів є) – я вважаю, що є всього дві раси – розумні і долбойоби, незважаючи на колір шкіри..

Але пост не про євреїв. Пост про гомосексуалістів. Важко їм мабуть невизнаними законом жити. Та й взагалі невизначеність – це не дуже добре. Може воно й дійсно на часі. Бо ще всі так коло лавочок постають – і як то буде виглядати?

Вчора на ефірі Микола Вересень назвав негрів чорними. Якийсь експерт його тут же в студії давай нівелювати – як ви так можете? То не можна так казати. Не чорні, а colorsА той йому каже – ну ок – як ті кольорові заїпали…Поговорили кароч пацани.. Здався Вересень і пішов знівельований..
От Хю Хефнер красавчік – коли йому сказали – що не можна на нігера казати нігер, а тільки ефрікен-амерікен, то він сказав, що згоден. Але тільки після того, як перейменують річку Нігер і країну Нігерія..

Але пост не про нігерів, хоча підозрюю, що гомосексуалісти є й серед них… і навіть серед презедентів, не кажучи вже про телеведучих..
Тобто їх таки трохи є і може дійсно – пішла весна, то час ще більше законів понаприймати.
Про – замість по батькові, тепер можна і по матері – прийняли, саме час братися за гендер.

Колись поляки мали цілу купу мороки з Майклом Джексоном. Не знали як його позиціонувати. Потім придумали формулювання – і не чарний і не бялий, і не баба і не хлоп.. і заспокоїлись.
А тут все ще простіше. Парламенту треба ввести в паспорт ще одну соціально-біологічну характеристику громадян. Нє умнічать? Ок – в паспорт і всюди, де ставиться гендерна належність, додати слово гомосексуаліст. Буде – рід чоловічий, жіночий і гомосексуаліст.

Тобто показує людина гордо свій паспорт, а там чорним по білому – Володимир Олександрович Іванов. Стать – гомосексуаліст. Можна йти на прайд з гордо піднятою головою.
І, знову ж таки – поки посполиті це обговорюватимуть – можна припхати закон, що надає амністію на нерухомість злодіїв-чиновників. Всі довольні. Все свободны.

А, потім, на місцеві вибори, можна буде зелені біл-борди на голубі замінити. Але то вже експерти на телеефірах підкажуть – вони на тім розуміються..

 

На всіх фото, крім клоуна, зрозуміло – дівчата, якшошо..

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!