WTF

Stop it!

Гортаючи вчорашню пресу..

Червень,15. 2022

У миня есть сиськи –
дарите мне подарки…

Д’біл Ґейтц спаситель Цивілізації – стібався я в грудні 21го. Д’біл Ґейтц врятує Людство від зеленого ковидла. Чому врятує? Бо йому дуже залежить на здоров’ї кожного посполитого планети. Ну й кому спасати Людство від страшної пандемії, як не айтішніку. Хіба би може юшченку, але то відомий аристократ і не має на то часу. Він рятує людство від надмірної моралі. Обидвоє прокинуться зранку, якщо звечора заснуть, і відразу поринають в думки про твоє здоров’я і мораль. Напружено так думають – аж дим йде, як з труби Сикстинської капели. Горіляки від напруги нахлещуться і думають… думають…
Що, Посполитий? Як виявилось, то праві були таки ті, що казали Stop Fake Pandemic – нє..? І хто б міг подумати..
І компенсувати тобі втрачене твоє і не набуте твоє ж майно ніхто не спішить – пра? З другого боку – ти ж ніби й не вимагав. Так шо все ок. Дай но тілько війні закінчитися – вони тобі ше не одну пандемію припхають. Виставу грають – поки є згідні її дивитися.. Воно так працює.
Тобто воно так працює, а вони з тебе саме так отримують. Ти всім розказуєш, що тебе кололи безплатно? Так, але за гроші з бюджету, який ти наповнюєш. Але то таке. Зато тепер знаєш – як то воно бути морською свинкою.

Знову черговий закон про антикуріння – писав я в тому ж грудні 21го. Знову Д’біл гейтсу не спиться. Ні – це звісно найглобальніша проблема Людства. Ось всі кинуть курити і відразу в світі все налагодиться. Посполиті нап’ються контрафактної горіляки і хором заспівають хаванагілу.
Але, якщо все так просто і так очевидно – то може просто заборонити виробництво? Не заборонять панятно. Як таку грошву мимо себе пропустити? Нє – нема дурних. Давайте будемо робити вигляд,  що нас непокоїть чуже здоров’я, і піднімати ціни. Тобто ти, посполитий, кури за бешені гроші, а тупорилі совкові бабушкі будуть писати по фійсбуках – правильно, підніміть їм ціну ще в два рази і нехай їздять курити за сто перший кілометр.Тобто ця стара сучка, котра отримує пенсію з твого куріння, вважає своїм обов’язком присунути тобі – і нє курі мнє здеся… Я тепер, коли чую від такої про лікарства, що дорогіє очінь, кажу їй – к шаманам іді…

Може час заборонити Д’біла гєйтса?  – писав я тоді. Але ти хотів, як та бабушка – і рибку, і на хуй. В результаті завжди буде нахуй. Бо завжди, коли одні хочуть жити за рахунок інших, то така хуйня закінчується війною. Ось така хуйня, посполитий.

Не нра тобі ось ця вся війна? Тут теж все просто – або Верховенство Права, або війна. Тупа феодальна війна. Не бачиш зв’язку? – розділ історії під назвою Феодальні війни. Лінь, – і в тік-току прикольніше? Насолоджуйся сиренами. З часом звикнеш.

 

Coffee break..
Попався сьогодні перед очі пост дєвушкі біженки. Такий – прям крік душі ізмучєнной, сука, Європой. Мені зараз таке в месенджер пишуть щоденно, тому розберу цей її текст тут на молекули:

«Я ніколи не хотіла їхати з України – пише дєвушка («Юрист», «ExecutiveTrainer» і «CareerCoach» з Києва).
«Я знала, що поїду лише через війну, бо війна для мене це зона повної неадаптації, як 5000+ метрів у горах. В мене діти і робота – я не хочу, щоб померли діти, і я не впевнена, що зможу працювати в зоні неадаптації – тому, завдяки плану мого друга, ми поїхали з домівок 24го лютого о 5.40 ранку…»

 Крім того, що оперативненько від війни подалі чухнули, то  й не скажеш нічого.. Друг щось знав?

«Окей, я у старій Західній Європі четвертий місяць. I don’t feel I belong here, if you know what I mean. Не моє тут місце. Всі переваги старої Європи я не обезцінюю, я супер вдячна за безпеку. Я не порушую закони і правила, я сплачую податки тощо. Розумію, що в Україні, як і раніше, корупція і олігархи,  і саме через це ми не в НАТО та EU. Але конфлікт в тому, що я, як громадянка України, давно не СРСР, я 100% не раша, АЛЕ я і не стара, “благополучная” Європа, нє нє… Тут, у старій Європі, немає виклику, гнучкості, прагнення до зростання, бажання змінити світ на краще, штолі. Я не бачу тут прагнення до краси в буденних речах, я бачу лише функціональність у всьому…»

А ось тут зарита причина цієї війни. Перекласти без маніпулювань і прикрас її текст? Ок:
«Ми, тут в Україні, собі робимо вигляд, що ми юристи, адвокати, бізнесмени, викладачі і таке інше. Насправді, ми за подачки обслуговуємо корупцію. Нас покликали – а ми й не дуже опиралися. Я просто дуже хотіла красівой жізні і сумочку Hermes. Моя «робота» в Україні – це видимість і ніякої користі суспільству не несе. Так – єдиний продукт, який ми тут випускаємо – це совкові чиновники-корупціонери. Так – ми знаємо, що ціна цього продукту на світовому ринку нуль. Хоча… – рашка ж нас купувала… Так ми дуже чудово розуміємо чому ми не в НАТО і EU. Так – саме через нас. Якби ми всі, хто обслуговує корупцію не крали з бюджету (а те, чим ми тут займалися саме так називається) то цієї війни б не було. Але сталось так, як сталось і ось я в Європі, котра мені ні разу не нра… Тут, як виявилося – нікому нахуй не потрібні адвокати, котрі вміють лише заносити бабло суддям. Тобто тут можливо десь такі і є, але вони й без нас справляються. В мене скоро закінчаться гроші – і шо мені робити? Йти офіціанткою? Це звісно виклик, але я так не хочу. Я хочу, щоб все було як раніше – дома суддю обслуговувати, а сюди їздити на шопінг, штолі. В нас можна насосати кар’єру, а тут лише 30 євро. В нас я адвокат, а тут це називається проститутка. Де прагнення до краси в буденних речах? Де бля!!!??? В нас я зверхньо дивилася на ніщєбродів, а тут стану такою сама і то вже зовсім скоро…»

Думаю вже все зрозуміло, але процитую до кінця, раз почав:

«Тут є маневрування між податками та повільна рутина. Їжа, стабільність то благополуччя, так, але є чітке усвідомлення того, що Україна є не СРСР, не раша, тьфу, прости мене Господь, але і не країна, яка сповідує лише цінності старої Європи – благополуччя, стабільність, бла бла, але …тут якийсь застой, чи шо? Ізвініте.  Україна інша. Ми – окрема, самодостатня держава. Повторюю, що пишу цей текст з великою вдячністю до старої Європи за можливість дітям та жінкам України поїхати у безпеку. Пишу його з великим обуренням щодо небажання політиків домінуючих та багатих країн старої Європи допомагати Україні з озброєнням і наданню можливості Україні  вибороти собі право на життя. Нехай хоч не розуміння знаходження 40 млн людей у зоні повної фізичної або психологічної небезпеки, а усвідомлення того, що ігри з путлером можуть спричинити війну в інших країнах світу,  надихне стару Європу до бажання не відтягувати зі зброєю для нас…»

Дівчинка, на словах, не дуже полюбляє путіна. Але, так само, як він з якогось вирішив, що є істориком, так і вона, з якогось, вирішила, що вона знає якою є Україна. Не думаю, що цей мій текст їй якось допоможе, але.. Madame – ви зараз у Франції, то можна я саме так до вас звертатимусь? Отже, Madame – це саме тому, що ви не сповідуєте цінності цивілізованого світу, ви саме зараз і саме в ньому вимушено (вірю) знаходитесь. Скажіть мені, будь ласка – а з якого дива домінуючі та багаті країни повинні вам допомагати? Вони у вас щось позичили і віддати не можуть? Це зараз ви в них ніщєбродите, чи вони у вас? А те, що вони нам допомагають саме через ті цінності, котрі ви не сповідуєте – таке в голову ні разу не залітало? Чому ваша держава не багата та не домінуюча – на відміну від тих, до котрих ви апелюєте? Вони вам 30 років кажуть – перестаньте красти, вступайте в НАТО і живіть, як нормальні люди. А ви їм – ой нє услажняйтє. У нас свій отдєльний путь. В НАТО варавать нільзя, бармєн, налєй мнє ісчо і включі дівчьонкі варавайкі.. І ось тепер вони мають надати зброю тим, кого ви завжди вважали нєуспєшнимі, щоб вони відвоювали вам можливість повернутися і продовжувати бути успєшнимі? Ахуєнна тєма – аплодисменти.
Тут нічого особистого – у вашій Україні все так, як ви кажете. Війну виграють вова, люся і потап. В моїй трохи по іншому – орків на сході пиздошать нормальні пацани. Це не вся різниця, але достатня для того, щоб розуміти – ваша Україна і моя зовсім різні. Моя за людські цінності і Верховенство Права.
Чи маю претензії до старої Європи? Так. За те, що вони 30 років пускали вас до себе і їх ваші крадені гроші влаштовували. За це вони заплатять. В них все ще тільки починається. Але з цінностями ми переможемо. І ми, і вони. Ці цінності, ну ті – котрі ви не сповідуєте, вони взагалі то від того, кого в старій Західній Європі називають Lord – і він не московського патріархату.
Можливо я неправий. Можливо ви взяли матеріальне опікунство над дітьми тих, хто загинув на сході. Уявляєте – в них теж є діти. І вони теж не хотіли, щоб їхні діти померли.

Coffee break вийшов довшим за пост, але цитата була довга – сорі.
Про себе на ФБ дівчинка написала – Твоё право сеять то, что ты хочешь, но пожинать ты будешь не то, что хочешь, а то что сеял…
І хто б міг подумати – нє?))

 

А взагалі – вони повертаються. Знайома розказує – прикинь, моїх сусідів не було три місяці, а вчора повернулися. І знаєш що зробили в першу чергу? Напилися в гівно, скакали в басейн і півночі співали – обратите внимание на наше воспитание…
Що було далі? Далі з бодуна мабуть чекали, чи не приїдуть і не дадуть їм пизди за вчорашні співи. Потім зрозуміли – що ніхто ніби не їде і потягнулися на роботу – одні в мінтярню, інші в райком партії. Сорі – в держрайадміністрацію.

Вже знаю скільки коштує відмазка від армії – 8 штук баксів. Сьогодні чув, як за сусіднім столиком два пацани це обговорювали. З гордістю за себе успішних.
Я розумію, що не всім дано воювати, але «отпєтиє мошеннікі» в нічному басейні це перебор – нє? Як і довідки за 8 штук баксів. Чи у нас – свой отдєльний путь?

До речі, тоді ж написав – комуністи за тридцять років свого тут правління, змогли зробити неймовірне. Їм вдалася держава з надпланетарними масштабами корупції. Навіть недоросію мабуть обскакали. Це вічний параолімпійськийпаракорупційний рекорд. В світі ще не було держави, де б крали абсолютно всі держслужбовці. Це успіх. Це параклініка, що працює на парогенераторі. Моральні каліки тепер мають свою державу-рекордсмена. Яка їм чомусь здається самодостатньою. А насправді – продаж землі шейхам, самодостатності не гарантує. Як і спижжене з бюджету бабло.

Що їм тепер робити? І це я тоді написав:
можна попробувати розмішувати кокс з дустом. Розмістити в фійсбуку рекламу від МОЗ і написати, що то супер винахід, перевірений індонезійськими вченими. Але обов’язково на фоні гівна. Підкладка під текст у вигляді намальованого веселого гівна чомусь не порушує правила фійсбук спільноти – це такий тіпа юмар. Ось оголена жінка – то вже нє. Стоп!!! Ту мережу захопила якась секта фетишистів копрофагів? З огляду на їх дії – дуже на те схоже. Певне без недоросів не обійшлось – в них вже давно кажуть: это тебе не коники с гавна лепити… і ліплять пєтушків. Пушкіна начитаються звечора і ліплять…

До речі – в Індонезії прийняли закон про амністію краденого капіталу. Це збільшило там корупцію рівно в 10 разів. Тут збільшувати вже нема куди – якшошо..
Фон з веселим гівном на фійсбуку ніби то прибрали, у всякому разі мені не попадається останнім часом. Видно і мене читають, а не тільки пушкіна.

Чому ця псевдоеліта так чіпляється за різноманітних «заслужених», за радянські регалії, за пушкіна і романових, за дєнь шахтьора і журналіста, або хоч за дєнь страїтєля, на крайняк? Бо це їх отдєльний від нормальних людей путь.
Я якось писав: чуваки, ви колись припиздошили царя, тому шо він, з ваших слів, був конкретний поц і підарюга. Потім ви ж його через свою комуністичну церкву оголосили святим. То цар був за вас, чи проти? А ви за царя, чи проти? Якщо за – то навіщо ви його розстріляли? Якщо проти, то чого він тепер святий? Ви розумієте, що то шизофренія..?
Тобто – то він такі поц, чи святой? І хто тоді (в будь-якому випадку) ви?

Залиште пушкіна тим, хто дійсно любить його творчість. Всім трьом. Не треба прикривати ним свою корупційну копрофагію. Чи копрофагійну корупцію..?

Що це все таке? Та банальний феодалізм. При феодалізмі по іншому не буває…
Або Верховенство Права і комуністів нахуй за «крейсером» москва», або свій отдєльний путь.
Ніяк не втнеш – що заважає дівчинці не порушувати закони і правила тут, так – як вони це роблять в тій конченій “благополучной” Європі? Дійсно ніпанятка. Навіть поганого танцора їй не припхаєш..

Гарного дня, Посполитий.

Слава Україні!

……………………………………………….

(Сh 13 з нового блог-роману – 2022.. або Пазорная звізда)

………………………………………………….

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад
“Театр, або той тойвово..”

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!