WTF

Stop it!

2023. June, 13

Як «приватизувати», наприклад, совєцкій завод, щоб потім його, наприклад, забудувати смішними «многоетажкамі»? Спочатку завод треба перетворити на територію. Вивезти й продати на металобрухт обладнання, надрізати труби, щоб підтікало і завалити все сміттям. Через пару років все зігниє і проржавіє – територія готова. Засрана – тобто така, як треба. Далі включити ваксєр-блогерів і добре ту територію побакланити на всі боки. Посполитий повинен її майже ненавидіти – через повну її ж недолугість.
Все – можна «будувати»…

Як «реформувати», наприклад, якийсь заклад освіти? Ти може думав – порозганяти його наскрізь корумповане керівництво з купленими дипломами? Тих, котрі крім продажу студентам «дипломів» нічим більше не займаються? Не вгадав. Його треба закрити, а землю «приватизувати». Ну – щоб потім забудувати смішними «многоетажкамі». Ну і паралельно вирубати навколо всі дерева, бо – «по дукументах то були кущі»..

Як «приватизувати», наприклад, невеликий парк з двома озерами? Встановити тимчасові таблички, що озера будуть чистити з жовтня по грудень. Вибачитися за незручності. Відкачати з озера воду. Загнати бульдозер. Для того, щоб він заїхав вирубати дерева. Нагорнути на береги болота з дна озера. Знищити маленьку екосистему – цинічно, перед поверненням перелітних птахів, що там гніздилися раніше. Бульдозер забрати, натомість встановити фундаментальні таблички, з детальним графіком робіт. Закінчення «очистки» пообіцяти в липні. Знову напустити води в розрите бульдозером болото. Але рівень її понизити – щоб швидше почала гнити і перетворилася на смердючу гноївку. Почекати місяць. Фундаментальні таблички тихо прибрати. Залишити той бруд, як він є і чекати. Чекати на мессію, котрий прийде і збудує на місці того фу-бля смішні многоетажкі під назвою «ЖК Герцлійський квартал».лЯк «приватизувати» частину великого парку коло «свого готелю»? Взагалі нічого складного. Просто відгородити парканом і пішли всі нахуй.

Як «приватизувати», наприклад цілу країну? Схема все  та ж сама, тільки трохи довша в часі. Спочатку її треба засрати і засипати сміттям. Паралельно бакланити – яка вона недолуга. Посполитий повинен її майже ненавидіти – через повну її ж недолугість. Паралельно вирубати по містах дерева і притикати посполитому, що в нормальних країнах їх не вирубують. Вбити посполитому в моск, що найкраще що він може зробити, це виїхати кудись світ за очі.
Років тридцять – і Боб твій анкл. Не розумієш? Et voilà – французькою. Все одно ні? Ну окей. Дєло в шляпє – лаптєногою.
Там звісно ще багато деталей, але тут було про схему.
***

Хунвейбін – то китайський комсомольцьо – це, якщо ти не знав.
Чим прославились? Знищили в китаю всіх горобців, бо вони падлюки зерно клювали.
Як саме нищили? Бігали з бубнами і не давали тим бідним горобцям приземлитися. Ті літали, літали, поки не гинули прямо в повітрі.
Якось не по-людськи?
Підараси, Сер..
Що це дало? Без горобців налетіла сарана, з’їла все зерно – і в китаю, на фоні великої стіни, стався великий голод.
Що далі? Далі купували горобців за валюту в Бангладеш. Дорого.
Хунвейбіни, Сер..
То були китайські комсомольці, а є комсомольці локальні. Наприклад, арістовіч. Хуйвінбєнін по-китайськи. Але то такий – найнижчого рівня. Хуйвінбєнін – виконавець. Хуйвінбєнін – ваксєр-блогер…

Але пост про територію.
Тобто територію побакланили, сміттям засрали і вирішили, що саме час переходити до бустерного етапу «приватизації». Коротка – побєдоносная вайна і можна буде будувати землю комуністично обітованную. І тут їм бля забуксувало. Коротка не вийшла. Побєдоносна – теж ні разу, а потенційно, то якраз зовсім навпаки. Лажа – так можна і замовників «приватизації» засвітити і навіть вже приватизований московський каганат втратити. В хід знову пішли хуйвінбєніни – астановітєсь по сєрєдінє – кричать. Повна хуйня з тими лаптєногами – нє?

Так все просто? На цім світі абсолютно все так просто. Крім трьохходових хунвейбінсько-оманських схем…

Розказати про деталі? Давай краще про «каховське море». Його треба було зливати ще на початку 90х. Не можна, бо то «водна артерія»? Нєкто – прем’єр-економіст ґройсманъ ісаак владіміровіч кавуни по ній возив? Так. Баржею. Я пам’ятаю. Десь тиждень та баржа йшла. Сказати тобі скільки б йшла банальна фура банальною дорогою? А скільки пального витрачає баржа порівняно з фурою – сам порахуєш? А про залізницю теж нічого не чув?
Той ісаак владіміровіч недолугий ідійот з купленим дипломом? Клінічний дурак, назначений «на посаду», як ілон маск? Не думаю – швидше просто хуйвінбєнін.
«Орошєніє і Крим»? Не будь лінивим – візьми калькулятор, або хоч поцікався – скільки затопили, а скільки зрошують.
Навіщо тоді затопили? Бо там під смердючою зеленою водою Великий Луг. Там Історія і Слава України.
Чому не злили на початку 90х? Бо Україну ніхто будувати не збирався. Готували територію для «приватизації». А в цьому процесі потрібна не Слава України, а наташавлашченко.  Вони б самі злили після «приватизацї», але не встигли. Щось їм пішло не так – чи то руки повиростали звідти, звідки ноги ростуть, чи то наймудріший моск гівна вартий…
Ось така хунвейбініана, Сер..

PS? Ок:
Як сказав величний мислитель сучасності Буневтік Будурак – хочеш знати, хто краде на твоїй території – подивись кого на ній заборонено критикувати…
Подивись і –  Bob’s your uncle..

PPS? Okay:
Тебе дивує текст і дуже тобі схоже на конспірологію? Можливо це тебе здивує ще більше, але якщо щось має чотири лапи, хвіст, гавкає і зовні схоже на собаку, то швидше за все це і є собака.

PPPS:
Комунізм потрібно заборонити, як людиноненависницьку ідеологію. Комуністів треба заборонити, як людиноненависницьку організацію. З забороною їм, членам їх сімей і афільованим ними осіб (прислужникам) займати будь-які посади в державних структурах. Чому членам їх сімей? Бо яблуко від яблуні недалеко падає, як казали колись наші з Великого Лугу.
Що буде, якщо цього не зробити? А того, що вже є тобі мало?

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

 

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

 

Майк Форестер – “Трабл Shooter, або Характерник..”
Видавництво “EuropeLiberal..” 2023.

Придбати можна тут:
Smashwords
Apple
Rakuten Kobo

Прочитати можна тут:
Buymeacoffee

Або на халяву тут:
Скорочена версія

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!