WTF

Stop it!

Консультант..

Грудень, 2019

“.. а не потрібні ніякі точки зору.
Просто Він існував і більше нічого ..”

 

Коли розумний чоловік не а матеріалі в якійсь галузі, коли результат не той, на який були сподівання, коли чоловік розуміє, що йому просто бракує знань чи досвіду, коли в нього брак часу врешті-решт.. Так ось тоді розумний запрошує консультанта. Знайти в алгоритмі помилку.

Але бувають Консультанти, а буває антон малограмотный.
Українське суспільство має право докорінно усвідомлювати де та межа… Має право усвідомлювати – це як..? Це означає – має право мати право? Хто писав цей текст для міністра? Скільки класів він закінчив???

А потім команда А товче запасну команду А.. Ахуєсть ху – крічалі гості… Докорінно..

А взагалі дуже схоже на те, що відбувся певний діалог:
Эй, ты куда???
– Я з вамі…
– З намі нє можна!
– Я вам у прігодє встану…
Хорошо. Но надо доказать шо ты с нами
– Как доказать?
– Сдай кого-то из своих…из патриотов атошников…
– Інформация, яку ви зараз отримаєтє, на жаль, є не тільки сенсаціонной, а й шакуючєй…

А Він існував завжди. Він буде існувати завжди. І більше нічого. Без залежності на будь-яку точку зору..
***

У чому феномен призедента? Для біомаси він, на їхню думку, зрозумілий. Біомаса подумала: чувак такий як я, думає як я, знає не більше за мене, а значить і зробить так, як мені треба…
Проблема в тому, що не зробить. Не зможе. Знань недостатньо. Не зможе садовий в рингу потовкти кличка. Навіть з консультантами. Нема інструментарію.
Не віриш? А ти спитай в проффесора, того що експерт по біомасі..
У чому феномен країни? В тому, що вона виживає незалежно від того, хто президент. Це вже схоже на природній відбір. Але не можна все життя виживати. Навіть біомасу це злить. Іноді нє па дєцкі…
***

Дружня порада: Якщо ти не прочитав сто, будь-яких, книжок – не ходи на вибори. Тобі втюхають якесь гівно. Твій неприхід – це буде дуже класна інвестиція у своє майбутнє. Ти це зрозумієш на сто першій книзі. Тоді зможеш йти спокійно – тебе вже не обдуриш телеканалом ґ+ґ.

***

Помилка в алгоритмі розвитку країни – відсутність законодавства і радянські чиновники. Це все. Прибрати ці дві прикрі помилки і країна стартує вертикально. Тут також все просто – законодавство відсутнє, бо так зручно чиновникам. Тобто – якщо повішати на осиках всіх чиновників, то одразу все зміниться? Так. Одразу. Але є нюанс. Якщо на тремпелях, з інвентарним номером і на деякий час – то це прикольно. Якщо на осиках і на шнурках – то це ху#ова ідея. Занапастиш душу. А Він справді існує.
Можна зробити простіше – просто сказати чиновникам: пошлі всє нах#й отсюда. Вони й підуть собі. Час від часу озираючись..

Як саме сказати? Дуже просто – через люстрацію. Можна купити диплом, посвідчення УБД, але не можна купити знання. Люстрація через підтвердження знань. Це буде демократично і без найменших порушень прав людини. Навіть – на будь якій мові.. – пес би з ним. Докажі шо ти нє нап#здєл. Здай екзамен і працюй спокійно. В чому тут фокус? 97 процентів чиновників не здадуть диктант за третій клас, математику за п’ятий, чи історію за шостий. А те, що в них по спеціальності в дипломі написано, не здадуть – 99 відсотків. Все просто і без образ. Печерський суд – ні разу не інструмент. Яке – поновитися через суд..? Не здав – йди вчися і приходь знову. Вони й підуть собі.. Не треба ні осик, ні шнурків, ні навіть тремпелів..

Як написав блогер – Досить вже жити в дитячих фантазіях і імітувати діяльність, в якій ви не можете розібратися…

Ось так все просто.

PS:

Верховний суд відмінив правило «пішохід завжди правий». Тобто чиновників заєбло – мало того шо моя дитина когось на переході збила, а отже нанервувалася бідолашна, то я маю ше на бабло попасти в суді, шоб її не посадили… а так все супер – збив біомасового долбойоба, а його родичі мені ще й за ремонт висять…Ура советскому верховному суду!!! Але тупе – воно й там тупе. Де примітка – а якщо збив пішохода на тротуарі, то розстріляти нах#й всю біомасову сім’ю потерпілого? І правильно – а то лазять туда-сюда… і так нема де паркуватися

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!