WTF

Stop it!

Крисьониш..

Крисьониш..
(Якщо називати своїми іменами..)
18+

 

Лютий 2021

А если к стенке ставить через одного…
И направлять на них груженый самосвал..?
(Ні.. не гуманно, бля..)

Якщо стати біля самосвала і робити, вигляд шо то не самосвал, а цвітна капуста… Самосвал від цього самосвалом бути не перестане..
До цього місця заперечень нема?
Можна спробувати обсипати самосвал цвітною капустою.. Буде непойнятно – на хрєна саме так закамуфльований, але все одно самосвал.. Хоч бийся в нього головою… хоч, навіть, з розгону.. хоч в колесо, хоч в бак для соляри..
Якщо держчиновник краде гроші у своїх, виводить їх в Латвію, Чехію, Ізраїль, Іспанію та всі офшори, то він – крисьониш.
Навіть – якщо ходить до церкви, вивчив мову і спить у вишитих окулярах.
Чому так? Тому, що чувак який краде у своїх саме так називається. Можна скільки завгодно робити вигляд, що він бізнесмен. Цвітною капустою він від цього не стане.
Розумію – є варіант, що він тут нікого своїми не вважає. Для таких варіантів теж є своя власна назва – засланий казачок. Але знову ж таки – ну ніяк не бізнесмен…
***

Якщо в країні працює догма – «иліта недоторкана», значить в країні не працює законодавство. Значить в такій країні немає держави. Бо то, що є – називається не держава, то називається – якась хуйня галіма. Не западло бути призедентом такої..?
***

Дешевенький, під внутрішнім управлінням, аналітик – вавсю «аналізірує» ідеологію росії і
її можливий державний устрій. Особливо після некролога на який чекає весь Правий
Сектор і не тільки…
Бля, чувак – нема там ніякої ідеології. Радянсько-російські илітні держчиновники приватизували в посполитих гроші. Віддавати не хочуть – ізворачіваются. Ось і вся ідеологія, ось і весь устрій. Спецслужби – це теж держчиновники, якщо хтось не знав.. І судді, і податкова, і всі решта «бізнесменів»…
А що в східноєвропейському сомалі? А там илітні держчиновники вкрали гроші вслід за російськими поцанами. Віддавати не хочуть. Запевняють всіх, що вони бізнесмени – тобто ізворачіваются..
Станом на сьогодні – і в російських, і в сомалійських «бізнесменів» є єдина ціль – легалізувати вкрадене бабло. В сомалійських – ще подвійне громадянство. Інших цілей нема. Ось і вся аналітика..

Популярніше? Окау:
Крисюк краде. Паралельно, щоб відволікти увагу – чеше посполитим про зовнішнє управління. Вкрадене вивозить туди. Куди туди? А туди звідки зовнішнє управління. Він їбанутий? А ти був переконаний, що в нього є розум?
Всілякі чехи і прочі мадяри за ті, вкрадені з посполитного бюджету, крисюком гроші – облагороджують свої міста. Потім посполитий приїздить яко турист і очима кліпає – бляя… як у них тут гарно… А ті йому:Так. У нас гарно. У нас мер долбойоб нічого будувати не має права… А ти тут той – туди-сюди, бабло шо маєш з собою трать і вали звідси..
Нічо така хуйня? Пра..?
Нічого особистого – просто констатація факту..)).

Чи законає крисюку? Ні, звичайно. Цей «бізнес» – це щось таке, як білка в колесі, не підключеному до генератора – тобто все вхолосту.. У виграші тільки ті, в кого працює законодавство..
Як тільки тут відсунуть від бюджету – там відсунуть від «гарантованих вкладів». Навіть легальну причину знайдуть. Скажуть – ти сука нелегалізовано-газірований корупціонер.
Нічого нового – так вчиняли з крисюками ще в первісних печерах.. Він, звичайно, буде пробивати на жалість, демонструючи фото дітей, але похуй всім на крисюків…
Ніколи не думав – а чому влада сомалі не пошле нах орбана разом з його країною, прапором і хотєлками? Може гарантував комусь «гарантовані вклади» і «мєсто жітєльства»…?
Дотримає слова? Ні. По перше сам крисюк ше той, по друге – а хто коли крисюкам слова дотримувався?
Ти був переконаний – що то для тебе парлямент хоче подвійне громадянство пропхати..? Що реально відсутність подвійного громадянства – то твоя найщиріша проблема…? Значить тобі законало – бач як парлямент про твій добробут дбає?))
***

Волю – Стерненку? Без сумніву. Мітинги? Однозначно. Але є одне але. Поки мітинг не прийде додому до судді і не запропонує йому піти добровільно в СІЗО і відсидіти там за цинічне нехтування законодавством – чиновники будуть робити вигляд, що Стерненко цвітна капуста.
Ось коли чергова генеральна прокурорка запропонує черговому судді когось закрити
непойнятно за шо, а він їй скаже:
– Ти бачила як ті монстри хапнули того суддю, затягли його силою до тюрми і там
закрили? Бачила? Ти хочеш щоб вони мене так закрили? Йди ти на хуй така мудра… Ще
може мене зі Стерненком в одну камеру посади, куриця, бля…
Ось тільки тоді мітинги будуть мати свій видимий результат.
Без цього – суддя буде «бізнесменом»… А в Іспанії відреставрують ще декілька міст.. за твої гроші…
***

PS
Ну шо – не хоче влада вакцинуватися – нє? Це вони тоді всі «перехворіли» щоб зараз відмазку мати? Будуть казати – я готовий навіть на стадіоні, але я вже хворів то мені не можна… Чи стадіон – то стадіон..?)))
…………………………………………………………….

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

На Терасі залишились дві Відьми..
– Я не полетіла, тому, що хочу щоб все було по моєму.. А Ви чому не полетіли? – звернулася Вікторія до Відьми у розстебнутому сарафані, що був тепер ще й відкинутий і оголяв гарні плечі.
– Тому, що Його там не буде.
– Чому не буде?
– Тому, що я Його знаю..
Відьма в сарафані допила віскі, осідлала мітлу і натисла на акселератор. Мітла рвонула на максимальній швидкості і вона з гиком свистом і завиванням, полетіла понад самими хвилями. Поли сарафана рознесло в сторони і вони затріпотіли на зустрічному вітрі. Через хвилину її вже не було видно..
Відьма Вікторія залишилась на Терасі сама. Вона зняла сорочку, обв’язала її рукавами навколо талії, перекинула ногу через мітлу і промовила безпорадно – Ну шо додому.. на Лівобережку..

 

На моніторі телевізора, що висів в кутку, без звуку йшов вестерн Серджіо Леоне – The Good, the Bad and the Ugly. Йшла саме сцена з char à bancs в пустелі..

Даша вимкнула ліхтарі і розчинилася в молочному мареві..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!