WTF

Stop it!

Легалайз..

Легалайз..
(Сорок лет без води всьо идут верблюды…)

 

Лютий 2021

Повний місяць – наше сонце..

Мітинг з вимогою: відїбіться від Стерненка бачу – ось він.. Мітингу з вимогою: купіть за державні гроші індійську вакцину і отримайте відкат – не бачив жодного. Може мене хтось поправить?
Вимогу від всіх «політиків» – бачив. Вони всі вимагали через телевізор: Де бля вакцина?!!! І що тепер? Я так розумію – кожен з них тепер вколить її собі? Можливо на стадіоні, перед телекамерами? ВСІ – хто вимагав і ВСІ – хто дотичний до її придбання..
Міністр до речі не має бажання написати розписку, що він кримінально відповідає, за вміст і безпечність кожної ампули..?
***

Питання – чому ось ця илітно-совкова тусовка кожен раз пробує легалізувати свої дії? Навіщо?
Чому дурак не хоче гордиться тим, що він дурак, а чомусь хоче виглядати легалізованим.. Це якась така хвороба?
Ну – закрили чувака на дєнь савєцкой армії… Ну – ок. Тіштеся. «Суд» тут яким боком?
Послали своїм дєдам сигнал: Всьо в порядкє – нікто пєрсональную пєнсію за заслугі пєрєд ссср у вас нє отнімєт…Чи може є хоч хтось один, хто цього не розуміє?)))
Увага – в світі немає жодної людини, котра не знає, що в цій державі немає суду. Є організована група людей, котра займається псевдолегалізацією вчинків псевдоиліти.
Навіщо до Мерседеса прикручувати дзеркала від лади каліни..?
***

Є в країні єдине місто, що мало не радянську, а класичну європейську архітектуру. Ну не все місто, а лише центр. Але все одно – єдине. Думаєте локальні рагулі відреставрували хоч один будинок? Ні вони там обмотали все місто «тимчасовою» проводкою і будують «красіві» курятники і «фонтани».
Ну ок – лохи вас терплять, хуярте вже свій совок до кінця. Але нє. Цим теж тре легалайзу. Пишуть пости про історичну парцеляцію (!!!). Це не парцеляція, пацани – це обдертий Buick Le Sabre 59 року з галімими дзеркалами і фарами від лади каліни..
Там вам зять кучми вже одну парцеляцію прибудував. Мало вам одної – прибудуйте собі ше одну – а хулє?)))
Можете навіть назву змінити.. на Рагульськ, наприклад…)))
***

Секретар РНБО на пафосі розказує про санкції. Прям всіх перевірить аж до 91го року.. Чого не скажеш, коли на пєрсональні пенсії бабла нема.))) Потім дадуть дєніх – «суд» санкції відмінить. Потім в якийсь черговий раз дєніх більше не дадуть. Почнеться піздєц. Далі що?
Де бля розум?))))
***

Таке враження, що вся росія присіла на «урокі выживальщіка». Всі лазять по лісах і будують землянки. Закопують «на маршрутє» до землянки «нички» – бочки з гречкою. Знімають про це відео, де глубокомислєнно натякають – когда начньотся, а оно вотвот начньотся – я то выживу... Там в них що – якісь галюциногени легалізували? Чуваки на повнім серйозі обговорюють ножі выживальщіка, носкі выживальщіка, сапогі выживальщіка, костры выживальщіка… Все це, крім кострів, чомусь американське. Насправді китайське, але западло посконному російському выживальщіку гордитися китайським – нє?
Чувакі, якщо так станеться, що вам прийдеться тікати з міст… Ти переживеш «лузерів» – максимум на пару днів. Твою ізбушку – чи з квадрокоптера, чи псом по сліду… Відстрілюватися будеш? Дуже хочу побачити.. – не забудь про це відос зняти…

Це з ними я адін народ…??

…………………………………………

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Низький, приплюснутий лаз в криївку був замаскований нависаючими стеблами полину. Він знаходився на рівні стежки і нагадував вхід в лисячу нору. Ледь вгадувана стежка вела невідомо звідки з одного боку і зникала в верболозах Барбари з іншого. Вхід було замотано обривками колючого дроту, зачепленого за саморобні гачки, прикріплені до двох вбитих в землю кілків.
– Це на ніч закриватися, від вовків – промовив Лєжа розплутуючи дріт – є ще запасний вихід, але ти там не пролізеш…

В криївці було досить просторо. На підлозі два дерев’яні піддони для цегли, накриті зеленим в білі квадратики пледом, виконували функцію лежака. Замість подушки, на лежаку, лежав рожевий м’який cлоник з темно-червоним хоботом, а за ним в кутку стояло алюмінієве відро, наполовину наповнене водою.
………………….
………………………..

Саливон викурив сигарету, відтягнув вбік тіло, підняв та припер до стіни піддони і почав руками розгрібати землю.
– Тридцять метрів з гаком кажеш…

Один за одним він вигріб три жовті блискучі намиста. Для чогось, спробувавши одну з обручок на зуб, одягнув золоті “коралі” собі на шию, посвітив свічкою по кутках, підняв і розкрив барсетку. З неї висипалася в основному косметика, а потім фотокартка молодого чоловіка на фоні 3Dнапису – «I Love Amsterdam».На зворотній стороні було написано – Sigismund.

– Нє, ну не дебіл?– пробурмотів Саливон – всяку хєрню при собі носить, а рижого на сотку зєлєні ледве землею притрусив…
Він поклав на місце піддони, постелив плед, потім перетягнув тіло на лежак, підіпхав під голову рожевого слоника, склав руки на животі і вставив в пальці фото Сигізмунда. Подумавши, поставив свічку позаду голови. Витягнув з кишені дві однакових пляшки і нащупавши насічку на кришці однієї з них, вже хотів було поставити поруч зі свічкою – для дизайну, але передумавши, поклав назад до кишені.
Оглянувши ще раз приміщення, розмотав дріт, виліз надвір і став знову намотувати дріт на гачки. В темряві розпанахав собі мізинця. Покинувши закривавлений дріт, зняв целофан з сигаретної пачки і обмотав ним палець.
Озирнувшись навколо, застебнув кардиган на всі ґудзики і неквапливо пішов стежкою у напрямку річки.
Зупинившись, біля одинокої старої верби на березі, оглянувся пильно на всі боки, витяг блокнот, компас, та ліхтарик. Покрутившись на місці навколо себе з компасом у руці та звіряючись з записами у блокноті, присів і почав розгрібати землю біля коріння дерева.
Через хвилю дістав зі сховку російську радіостанцію «Север-бис» і ввімкнув її. Потім набрав СМС:
«У нас проблеми. Агента Голубий Дрон спотворено. Вороги. Отрута. Лягаю на дно. Князь, Ігор О’Салліван.»
Декілька разів прочитав текст, потім натиснув «отправить». Виключив. Знову присипав землею сховок. Подумав: Але й місце вибрали… А як паводок… – залиє ж к хуям…
Піднявся, пробурмотів – слонік тупекінчик блю і через пару хвилин зник у пітьмі..

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!