WTF

Stop it!

масква – канфірєнция

2022. July, 9

Совок. Літак Душанбе – москва.
В кріслах поруч сидять двоє:
– Как тєбя зовут?
– Пахтакор, а тібя?
– Иван. Куда лєтішь?
– масква, канфірєнция.
– Нахуя?
– Канєчна.

Подзвонив знайомий – він зараз в Гданську. Каже – російський нацизм вже довго не протримається, тому саме час думати про відбудову. У Львові буде конференція на цю тему, я зареєструвався і планую її відвідати, давай може там зустрінемся…
Про нацизм я з ним згоден, про відбудову.. – сам пропонував йому створити чисту девелоперську компанію з нуля.. Кажу – бабло в Україну полюбе зайде, давайте збудуємо щось таке, за яке не буде стидно…Але на конференцію не поїду.. Чому?
Ок. Розкажу:
Я перейшов за лінком, який він скинув, щоб глянути хто організатор і хто там буде, але про це десь там нижче. Спочатку про те – що то таке форум забудовників, конференція на тему нерухомості – похуй якої, і всяке таке інше. Отже – це завжди туфта. Завжди.
Зазвичай на них збираються різні лузери і пару лохів, з котрих організатори зібрали трохи дєніх на, власне – організацію тоговсього.  Що роблять там лузери? Бігають в краватках обвішані бейджиками і шукають потрібні знайомства. Тобто займаються онанізмом. Ой, вибачте – нетворкінгом, звичайно. Чому так? Тому, що організатори забули їх попередити, що на тім форумі будуть всі такі. Лише такі. Тобто лише ті, що шукають. І ні одного з тих, кого шукають. Таких там не буває. Чому так? А шо їм там робити? В них і так все ок. Попалитися лишній раз, шо тебе лохи розвели, як лоха? Ну таке було, але це вже в минулому і вони цей урок вже давно засвоїли.
Про організаторів? Ок. Колись моя падружка Оля, прибігає і каже:
– Слухай, я придумала тему. Я створюю клуб девелоперів.
– На пса?
– Бабла піднімем.
– ?
– Буду організовувати конференції. Девелопери будуть платити внески, планктон буде купувати квитки…
– На пса їм та конференція та ще й за квитки?
– Ну – щоб потертися коло справжніх бізонів бізнесу…
Оля тоді працювала в глянцевому журналі, що оглядав нерухомість, і їм вдалося продати лохам пару статуеток – «забудовник року». Заробив на тому лише чувак, який виготовляв статуетки. Ну тобто як заробив – він єдиний був заробленим задоволений.
Кажу Олі:
– І як клуб девелоперів?
– Та я іпу. Заробила аж 800 баксів)))) – я його Олі секретарші подарувала…
Оля секретарша до того, як стати секретаршою, працювала реалізатором біляшів на Південному вокзалі. Ну так – з будки, через вікно. Тобто не банально – з металевої миски, а таки з будки – все солідольно. Може навіть в тій будці яка кімната для переговорів була. Я в ній не був, то не бачив, але всяке ж буває – нє?
Якось моя падружка Оля каже – Люся звільнила секретаршу, і каже знайди мені нову. А щоб тебе замотивувати на пошук – поки не знайдеш, будеш виконувати її функції… Люся була власницею того журналу. Прикольна така була. Якось каже:
– Коля пошли вечером в Будда-бар.
– На пса?
– Как зачем? Об знаменитьій народ потрьомся.. Или в Адмирал.. Не – там уже с веток сперма капает – давай таки в Будда-бар..
Карочє була класна. Привіт, Люся..))
На Олю мотивація подіяла, і через три дні реалізатор біляшів Оля стала секретаркою журналу з глянцевими обкладинками. Чому саме вона? Не знаю. Може яких виняткових біляшів продала Олі, що саме вийшла вранці з нічного львівського поїзда. Не знаю..
Заплутався в Олях? Ой – та їх тут всього дві..))
То був десь 2008й, може 9й… Кароч – одна Оля здихалася «клубу девелоперів», а інша стала його новим щасливим власником. І по лінку на ту конференцію, ну – на яку мене тягне мій знайомий, котрий живе в Гданську, я зрозумів що Оля, та що з Південного, до цього часу заробляє свої 800 доларів. Та нє, я не злий. Просто весь цей девелопмент в країні саме такий – поторгувати їплом, соррі – зайнятися нетворкінгом і подивитися, чи не можна десь прилаштуватися, щоб щось спиздити. Тут з цією місією ціла делегація в Лугано їздила. Кажуть – дайте нам бабла, то ми його гарантовано спиздим. Бо ми геніальні забудовники і стратеги…
Нє таки не піду я на той форум. Зі знайомим каву вип’ю десь в місті. Хіба би якщо б Люся приїхала..))

 

А нєкто путін сказав – а мьі исчо и не начинали…
Як би мало це його начало  виглядати? Ну – відкриваються таємні ворота, не менш таємних амбарів, а з них – літаючі танки, розроблені геніями роскосмосу. Тут же відкриваються ворота таємних казарм, а з них легіони бойових підарасів в леопардових лосінах. І наші, як на зло –  всі, бля, саме виїхали, як каже Карась, в мюнхенську тероборону. А нє – не всі. Частина поїхала в Лугано. І навіть не в бейбі боксах. Ці поїхали офіційно.
Ну – це б мало якось так виглядати. А що натомість? Натомість те дурне пакує білоруську рср ракетами. Тобто таки втягне білорусів в ту війну і їх знову потовчуть. Тобто один хворий на голову тягне за собою  на той світ цілу купу народу. І ті йдуть. А я тут масочникам дивуюся. Ось що таке коли людина не на своєму місці. А міг би може бути нєхуйовим реалізатором біляшів десь у лєнінградє, наприклад…

 

А з 11го липня в кальянних забороняють кальян. Тепер там буде, мабуть, смузі. І ті – з бейбі боксів, як з Варшави повернуться…
Але посполиті і це проковтнуть. От нравиться посполитим глотать – і нема на то ради. Абзац з тими посполитими якийсь, внатурє.  Але цей абзац буде про освіту. Отже – серед багатьох місць де кальян страшніший за ковід і де він строго заборонений буде – цитую:
«У приміщеннях готелів та засобів розміщення громадян»
Бля, якби автори цього «закону» вчилися в школі, то вони б знали, що – засіб, це інструмент. А заклад – то приміщення для розміщення. Це ж просто – мавпа палкою банан з дерева. Мавпа – це мавпа, банан з деревом – це банан з деревом, а ось палка, похуй шо дерев’яна – це інструмент. Ну що може бути простіше? Тим більше, що ті ж самі ідійоти пишуть – в закладах громадського харчування. Поодинокий випадок? Ні – системний. Пруф? Запросто. Закон z0413-04від 12.11.2010го. Та сама хуйня. І це парламент, чувак. Депутати всі тупі, а в ВУЗах всі нормальні? Хуй там ночєвал – підручник «Організація готельного господарства» (автори Бойко, Гопкало), національний торгово економічний університет. Розділ 8.2 – технологія прийому та розміщення туристів. І де на думку тих вчених чуваків мали би приймати та розміщувати отих туристів? Ти вгадав – в засобах розміщення. Що з тими малограмотними робити? Брати дерев’яну палку і по горбу. Чому? Бо вони самі не підуть – вони тримаються за свої крісла всіма можливими – правильно – засобами.
Таких прикладів можу навести 100500 штук. Чим вони там взагалі займаються в тих своїх закладах? Зараз в них покос – збирають зі студентів гроші. За що? За неуспішність. Тобто – загнали дурних на два роки карантином в зум, а тепер плати бабло, бо ти тупий і нічого не знаєш. Vivat Academia, Vivant professores…
Кажуть – коли собаці нєхуй дєлать, вона яйці лиже. Коли цим нєхуй дєлать – вони реформи реформують. Ось ти в курсі, що тепер вже не студенти, а здобувачі вищої освіти. Висчої – якщо бути точним.  Нобелівку в аудиторію. Vivat!!!

PS– ?
Сьогодні буде без пеесу..
Ну добре. PS..
Заблукав я на кладовище. Хоронять пацана зі сходу. Стоять пацани в пікселі. Обвітрені, очі чорні. Зрозуміло звідки вони щойно. Так – це вони зупинили і опустили російських нацистів. Стоять, курять втіхаря в кулак. Чому? Бо там мюнхенська тероборона табличку встановила – не курити. Бля, люди – що це????

PPS:
1. Особами, які навчаються у закладах вищої освіти, є:
1) здобувачі вищої освіти;
2) інші особи, які навчаються у закладах вищої освіти.

Рехформа – йопта..

 

Новела зі збірки Пазорная звізда

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!