WTF

Stop it!

масква – канфірєнция

2022. July, 9

Совок. Літак Душанбе – москва.
В кріслах поруч сидять двоє:
– Как тєбя зовут?
– Пахтакор, а тібя?
– Иван. Куда лєтішь?
– масква, канфірєнция.
– Нахуя?
– Канєчна.

Подзвонив знайомий – він зараз в Гданську. Каже – російський нацьізм вже довго не протримається, тому саме час думати про відбудову. У Львові буде конференція на цю тему, я зареєструвався і планую її відвідати, давай може там зустрінемся…
Про нацьізм я з ним згоден, про відбудову.. – сам пропонував йому створити чисту девелоперську компанію з нуля.. Кажу – бабло в Україну полюбе зайде, давайте збудуємо щось таке, за яке не буде стидно…
Але на конференцію не поїду.. Чому?
Ок. Розкажу:
Я перейшов за лінком, який він скинув, щоб глянути хто організатор і хто там буде, але про це десь там нижче. Спочатку про те – що то таке – форум забудовників, конференція на тему нерухомості (похуй якої), і всяке таке інше. Отже – це завжди туфта. Завжди.
Зазвичай на них збираються різні лузери і пару лохів, з котрих організатори зібрали трохи дєніх на, власне – організацію тоговсього.  Що роблять там лузери? Бігають в краватках обвішані бейджиками і шукають потрібні знайомства. Тобто займаються онанізмом. Ой, вибачте – нетворкінгом, звичайно. Чому так? Тому, що організатори «забули» їх попередити, що на тім форумі будуть всі такі самі. Лише такі. Тобто лише ті, що шукають. І ні одного з тих, кого шукають. Таких там не буває. Чому так? А шо їм там робити? В них і так все ок. Попалитися лишній раз, шо тебе лохи розвели, як лоха? Ну таке було, але це вже в минулому і вони цей урок вже давно засвоїли.
Про організаторів? Ок. Колись моя падружка Оля, прибігає і каже:
– Слухай, я придумала тему. Я створюю клуб девелоперів.
– На пса?
– Бабла піднімем.
– ?
– Буду організовувати конференції. Девелопери будуть платити внески, планктон буде купувати квитки…
– На пса їм та конференція та ще й за квитки?
– Ну – щоб потертися коло справжніх бізонів бізнесу…  

Оля тоді працювала в глянцевому журналі, що оглядав нерухомість, і їм вдалося продати лохам пару статуеток – «забудовник року». Заробив на тому лише чувак, який виготовляв статуетки. Ну тобто як заробив – він єдиний був заробленим задоволений.

Кажу Олі:
– І як клуб девелоперів?
– Та я іпу. Заробила аж 800 баксів)))) – я його Олі секретарші подарувала…

Оля секретарша до того, як стати секретаршою, працювала реалізатором біляшів на Південному вокзалі. Ну так – з будки, через вікно. Тобто не банально – з металевої миски, а таки з будки – все солідольно. Може навіть в тій будці яка кімната для переговорів була, а може навіть цілий санвузол. Я в ній не був, то не бачив, але всяке ж буває – нє?
Якось моя падружка Оля каже – Люся звільнила секретаршу, і каже знайди мені нову. А щоб тебе замотивувати на пошук – поки не знайдеш, будеш виконувати її функції… Люся була власницею того журналу. Прикольна така була. Якось каже:
– Коля пошли вечером в Будда-бар.
– На пса?
– Как зачем? Об знаменитьій народ потрьомся.. Или в Адмирал.. Не – там уже с веток сперма капает – давай таки в Будда-бар..
Карочє була класна. Привіт, Люся..))

На Олю мотивація подіяла, і через три дні реалізатор біляшів Оля стала секретаркою журналу з глянцевими обкладинками. Чому саме вона? Не знаю. Може яких виняткових біляшів продала Олі, що саме вийшла вранці з нічного львівського поїзда. Не знаю..
Заплутався в Олях? Ой – та їх тут всього дві..))

То був десь 2008й, може 9й… Кароч – одна Оля здихалася «клубу девелоперів», а інша стала його новим щасливим власником. І по лінку на ту конференцію, ну – на яку мене тягне мій знайомий, котрий живе в Гданську, я зрозумів що Оля, та що з Південного, до цього часу заробляє свої 800 доларів. Та нє, я не злий. Просто весь цей девелопмент в країні саме такий – поторгувати їплом, соррі – зайнятися нетворкінгом і подивитися, чи не можна десь прилаштуватися, щоб щось спиздити. Тут з цією місією ціла делегація в Лугано їздила. Кажуть – дайте нам бабла, то ми його гарантовано спиздим. Бо ми геніальні забудовники і стратеги…

Нє таки не піду я на той форум. Зі знайомим каву вип’ю десь в місті. Хіба би якщо б Люся приїхала..))
***

А нєкто путін сказав – а мьі исчо и не начинали…
Як би мало це його начало  виглядати? Ну – відкриваються таємні ворота, не менш таємних амбарів, а з них – літаючі танки, розроблені геніями роскосмосу. Тут же відкриваються ворота таємних казарм, а з них легіони бойових підарасів в леопардових лосінах. І з літерою Z на тих лосінах. А наші, як на зло –  всі, бля, саме виїхали в мюнхенську тероборону. А нє – не всі. Частина поїхала в Лугано. І навіть не в бейбі боксах. Ці поїхали офіційно.
Ну – це б мало якось так виглядати. А що натомість? Натомість те дурне пакує білоруську рср ракетами. Тобто, якщо таки втягне білорусів в ту війну, то їх знову потовчуть. Тобто один хворий на голову тягне за собою  на той світ цілу купу народу. І ті йдуть. А я тут масочникам дивуюся. Ось що таке коли людина не на своєму місці. А міг би може бути нєхуйовим реалізатором біляшів десь у лєнінградє, наприклад…
***

А з 11го липня в кальянних забороняють кальян. Тепер там буде, мабуть, смузі. І ті – з бейбі боксів, як з Варшави повернуться…
Але посполиті і це проковтнуть. От нравиться посполитим глотать – і нема на то ради. Абзац з тими посполитими якийсь, внатурє.
Але наступний абзац буде про освіту. Отже – серед багатьох місць де кальян страшніший за ковід і де він строго заборонений буде – цитую:
«У приміщеннях готелів та засобів розміщення громадян»
Бля, якби автори цього «закону» вчилися в школі, то вони б знали, що – засіб, це інструмент. А заклад – то приміщення для розміщення. Це ж просто – мавпа збила палкою банан з дерева. Мавпа – це мавпа, банан з деревом – це банан з деревом, а ось палка, похуй шо дерев’яна – це інструмент, тобто засіб. Ну, що може бути простіше? Тим більше, що ті ж самі ідійоти пишуть – в закладах громадського харчування. Поодинокий випадок? Ні – системний. Пруф? Запросто. Закон z0413-04від 12.11.2010го. Та сама хуйня. І це парламент, чувак. Депутати всі тупі, а в ВУЗах всі нормальні? Хуй там ночєвал – підручник «Організація готельного господарства» (автори Бойко, Гопкало), національний торгово економічний університет. Розділ 8.2 – технологія прийому та розміщення туристів. І де на думку тих вчених чуваків мали би приймати та розміщувати отих туристів? Ти вгадав – в засобах розміщення. Що з тими малограмотними робити? Брати дерев’яну палку і по горбу. Чому? Бо вони самі не підуть – вони тримаються за свої крісла всіма можливими – правильно – засобами.
Таких прикладів можу навести 100500 штук.

Чим вони там взагалі займаються в тих своїх закладах? Зараз в них покос – збирають зі студентів гроші. За що? За неуспішність. Тобто – загнали дурних на два роки карантином в зум, а тепер плати бабло, бо ти тупий і нічого не знаєш. Vivat Academia, Vivant professores… Кажуть – коли собаці нєхуй дєлать, вона яйці лиже. Коли цим нєхуй дєлать – вони реформи реформують. Ось ти в курсі, що тепер вже не студенти, а «здобувачі вищої освіти». Висчої – якщо бути точним.  Нобелівку в аудиторію. Vivat!!!

PS – ?
Сьогодні буде без пеесу..
Ну добре. PS..
Заблукав я на кладовище. Хоронять пацана зі сходу. Коло могили стоять пацани в пікселі. Обвітрені, очі чорні. Зрозуміло звідки вони щойно. Так – це вони зупинили і опустили російських нацистів. Стоять, курять втіхаря в кулак. Чому? Бо там мюнхенська тероборона табличку встановила – не курити!. Бля, люди – що це????

PPS:
«1. Особами, які навчаються у закладах вищої освіти, є:
1) здобувачі вищої освіти;
2) інші особи, які навчаються у закладах вищої освіти.»
Рехформа – йопта.

Ше раз – або / або..

……………………………………………………….

 

  1. 2022. Грудень.

 ДЕСЬ В УКРАЇНІ..

– Бачив корабельну сосну в госпіталі?
– Ти про «начальніка правлячої партії»?
– Так.
– Типове – from zero to hero. Все передбачувано. А – як ти від неї хотіла?
– Вона член парламенту.
– Вона дівчинка, яку підібрали.
– В сенсі?
– В сенсі – і то не парламент, і вона – такоє..
– А без словесних викрутасів?
– Як скажеш. Спочатку пушкіністи створили укроп. Все ніби рівно і назва патріотична, але напоролись на сук.
– На сук – на них? Чи на сук в однині? Від корабельної сосни, наприклад..
– Спочатку все йшло, як по маслу. Глянь, до речі – хто там керівний склад.
– Невенгри?
– Всі до єдиного.
– Було таке передчуття.
– Тобто – все виглядало гарно. З назвою трохи лажа, але то..
– А шо з назвою?
– Назва тої рослини, що на лого партії, українською звучить, як – кріп, але то теж такоє. Проблема була не в назві.
– А в чому?
– Проблеми з’явилися, коли туди «для мєбєлі» набрали чуваків з фронту. А ті виявилися і з яйцями, і з власною думкою. Для керівництва партії це виявилося несподіванкою. Тоді укроп похєрили і пашлі другім путьом – все, як лєнін заповідав…
– Партія їм вийшла з під контролю?
– Саме так. Тому відразу почали набирати нову. В неї вже брали виключно тих, хто власної думки не може мати апріорі. В тому числі і твою сосну.
– Цікаво..
– Нічого складного – береш лєву баришню з вулиці, пропускаєш її через салон краси, потім через бутік, потім даєш трохи бабла і садиш в парламент. Корабельна сосна готова. Щоб не опинитися знову на вулиці – вона буде рвати все, що їй скажуть. Хоч в госпіталі, хоч в інстаграмі..
– Як дурна газету?
– Як Тузік арахамію.
– Тобто під кожні вибори нову партію…
– «Партію влади» набрали просто на вулиці. Схема проста, як двері до синагоги. Глянь, до речі – хто там керівний склад.
– Знову пушкіністи?
– Всі ті ж самі пушкіністи. До єдиного.
– І получилася слуга урода?
– Саме так. Цікавий такий зіґ-заґ невенгерського партійного будівництва. А вже далі в тому «парламенті» – присувай, шо хочеш. Хоч Тузіка з грілкою замість гербу держави – сосни проголосують.
– Якщо є слуга урода, то має бути і урод.
– Він є і ти його знаєш.
– То якісь єбєня і галіма фігня…
– Галіма фігня в тому, що ті уроди крадуть, як в останній раз. Вони розуміють, що законтачені брехнею по самі вуха і в наступну «партію» їх не покличуть. А тебе дивує, що член парламенту в госпіталь приперлася.
– Корабельні сосни повернуться на вулицю?
– Ну, чи в тюрму – яку як її крива повезе.. А швидше за все – в ЛГБТ-феміністки.
– Так коли нам дадуть зброю?
– Коли організаторів видадуть в United States Department of Justiceа корабельні соски покинуть парламент.
– І тоді кінець цій війні?
– Коли це станеться, то до кінця війни залишиться галіма фігня..

…………………………………………..

(Сh 16 з нового блог-роману – 2022.. або Пазорная звізда)

…………………………………….

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад
“Театр, або той тойвово..”

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!