WTF

Stop it!

Мега наратив, мля.

Мега наратив, мля..
(помолчи, ты врёшь как дышишь…)
18+

 

Березень 2021

І знову –
…в ее зрачках полыхнул тот древний гордый огонь,
который загорается в глазах любой женщины,
когда она чувствует, что за нее сейчас
станут драться самцы –
а саму ее бить пока не будут..

Сиділи собі дві дівчинки (такі – ні разу не венгерки) в незручних кріслах і слухали весну. Вірніше одна одну. Вірніше – взагалі не слухали. Це зараз в тренді. Що саме в тренді..? Та ж – говорити і не слухати, звичайно, а що ж ще?
Про що це я? Це я економлю Тобі дві з половиною години часу на перегляд порожнякового інтерв’ю. Інтерв’ю дружини, наляканого в прямому етері, міністром мвд її мужа, з авторкою сентенції – «найвпливовіший призедент сучасності». Але це не точно. Вірніше – не дослівно. Лінь до гугли..
Навіщо той її мужа налякав? Та він його і не лякав, просто прозоро натякнув (декілька разів підряд), що той лисий – аж занадто сміливо бакланить призедента. А ще – що такий всіма впізнаваний, а на Бессарабку часто ходить…
Ну то таке..
Чи перелякався муж? Не знаю.. Чув що: Нету воина смелей, чем напуганный «журналіст», але в деталі не вникав – нецікаво..

Але – вйо до новин, як каже один талановитий пацан.
Почалося все зі вже звичної маніпуляції: Нас будуть дивитися всі російськомовні тому давай… – і далі по тексту. От не розумію – для чого ця фраза? Та говоріть – як вам зручно. Вам хтось це забороняє? Цей цирк – він для кого, наприклад..?
Юля Алєсю, панятно, підтримала, але про всяк випадок окреслила: Ще раз – я україномовна, але якщо треба – переходимо на російську. Якщо що – буду десь згадувати російські слова…
Юля, ти це серйозно? Будеш згадувати російські слова??? Це ти кому зараз лизнути хотіла?

От може хтось мені пояснить – якщо ваш канал дивляться російськомовні… То де проблема…? Говоріть з ними тією мовою яку вони розуміють… Ви ж не держслужбовці.. та говоріть хоч на китайській…

Та й Юля скокєтнічала звісно. Ні разу вона ніякі слова не згадувала, мовою володіє достеменно, а після фрази: Серйожа меня макнул в гавно – (проартикульованої впевнено, без жодної заминки, як досвідчений юзік юзер), я зрозумів, що освітою своєю вона дійсно серйозно займалася.

Але про суть.. Тут важче. Суті там було нуль. Таке – лизнула «першу» «леді», потім ще раз лизнула, потім – щоб вєрняково ще раз і, щоб зовсім вєрняково – контрольний третій лизок…
Лизнула ще разів з сорок призедента і повернулася до географії:
– Когда заходишь в самый известный музей Парижа, Рима, Литвы…Тобто географія так і не далася..
Випадково обмовилася? Та ні – це глибоко в голові:
– Если взять самые удалённые страны – Кыргызстан, Эстонию или США…
Щоб Тобі до гугли не йти:
Київ – Бішкек – 4 200 км.
Київ – Вашингтон – 7 800 км.
Київ – Таллінн – 1 200 км.
……………………………………….

Ужгород – Донецьк – 1 500 км.

Тобто відстань до однієї з найвіддаленіших країн легко ховається в межах України.. Тобто – ні. Географія таки не далася. І вже мабуть не вдасться.
Але ж Юля філолог. Нашо їй та географія?? Ну – інтелектуально вона звичайно до Фіми Собак не дотягує, але ж слово «наратив» вжила разів з п’ятдесят. То ж не мало – нє? Я навіть подумав, що то спеціально. Як слово, що зв’язує речення. Замість: бля, ойбля, дебля, вобля, фубля…і так далі.

Хоча два наративи там таки були.
Перший: всіх журналістів потрібно, або зробити ручними, або розігнати в кібєну мать. І було б не погано, якби самі журналісти це й зробили…
Бо шо то за хєрня внатурє – бакланять наймасштабнішого – як їм тільки хочеться. А треба хвалити. Ось як Юля, наприклад…
Тоді все буде, як в уподобаній тобою росії. Хоча на той момент – там вже буде, як в кореї. В північній. Дивись не переплутай. Я в курсі, що ти в таке не віриш, але на жаль по іншому не буває..))

Другий: Потрібно знищити саме слово КЕШ
Тут справа серйозніша. Я так розумію, що ця команда найвеличніших економістів, ну тих що: Не приховую, що я дебіл… – працює над цим круглодобово. А нє – ще якась частина часу йде на подвійне громадянство…
Ок – про подвійне громадянство. Скажіть мені хтось – навіщо якійсь опосередкованій бабі Горпині десь з Вінниці громадянство Румунії? Що воно їй наприклад дає? А вона якраз з тих найнезахищеніших прошарків населення, котрі не крадуть, але їм поталанило жити в державі суцільних злодіїв. Так, шановне панство – ми збудували злодійську державу.
Юля, можеш запропонувати найвпливовішому внести це до Конституції. Буде перша в світі офіційна держава злодіїв. Круто – нє? Можеш не дякувати..
Тобто це закон для дубінських румунів? Вова, ти точно не маєш чим більше зайнятися..?)))

Але – до кешу. Каже Юля – то боротьба з корупцією. Насправді – це заповітна мрія вибраного народу. Знаєш – як це буде відбуватися, якщо ти дозволиш? Приймуть «закон» про нульову декларацію. Їхні накрадені гроші стануть «легальними». На твоїй карточці не буде ні хрєна бо ти не свій. Припишуть тебе до банку. Приватного – зауваж. Пошириш мій пост, твою картку заблокують.
Ти так собі уявляв боротьбу з корупцією..?)))

Юля, я тобі підкажу як боротися з корупцією насправді. Можеш розказати призеденту – може він не знає, то заробиш на пончік.
Вибираєте будь-який новий «Крузак» під парляментом (і не тільки). Перевіряєте – як він оформлений. Доходите до інвойсу з Молдавії – то теж одна з найвіддаленіших країн, якшошо. Інвойс буде «ломаний» В тій же Молдавії отримуєте справжній інвойс, за яким «Крузак» туди в’їхав. Різниця буде в чверть ціни. Садите власника в тюрму з конфіскацією. Повною. Ви ж посадили Стерненка на сім років з конфіскацією половини майна за 300 грн. Тут мова йтиме навіть не про 300 000. Можете спокійно садити на 77 років. З повною. Конфісковуєте в підвалі кеш з контейнеру (вони всі кеш так тримають) і віддаєте міжнародному валютному фонду. Все – як у твоєму найулюбленішому серіалі. За те, що залишиться – можна, наприклад, оновити всі дороги. Можна навіть по два рази кожну. Залишиться ще й на те, щоб розібрати те, що корупціонери в містах понабудовували. Затори щезнуть – уявляєш. Їдеш ти на своїй «Сузукі», а заторів нема… Один чистий профіт..))
Скільки там тих машин? Віднімете від зареєстрованих ті, що купили в салоні. Прозреете. Бачиш – я тобі російською написав і нічого страшного не сталося. Без отих ваших ритуальних танців, про русскоязычное население Кыргызстана..
Це не єдина схема боротьби з корупцією. Таких схем дохріна, якшошо. Ой. Вибач – ти казала, що тебе дратує програма “Схеми”.. Сідлецьку не любиш, чи за те, що Вову бакланять? Ну – не за те ж, що бакланять корупційні схеми – нє?))))))))) До речі – ти переконана, що найвпливовіший всі податки сплатив? Після кожного корпоративу сплачував? Перевір про всяк випадок. Бо може дійсно – легалізація вкраденого і перехід на тотальну безготівку..?)))

А якщо платив і все одно дуже хочеться тотальної безготівки – почніть з себе. Прийміть закон про те, що ОП переходить на безготівку. І якщо хтось з вас, десь розрахується банкнотою – сім років з конфіскацією половини майна. Весело буде..))

Можна звичайно і далі пробувати все вирішувати за рахунок підняття цін на сигарети і комунальні, але в самий непідходящий момент лохам ввірветься і почнуть пизд..
…………………………………………………

#FreeSternenko

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Opel Vectraз відхиленими дверима – як така, що без бензину втратила сенс, залишилася стояти на заправці. Від покинутої машини до входу в копанку вони дійшли хвилин за сорок.

– Ачкі н-нада..? – перекривлюючи китайця, з відомого ролика, шахтар витяг з під куртки окуляри нічного бачення – нові “Pulsar Edge G2+”.
– Не дешеві… Де взяв?
– Біля мертвого снайпера в траві..
– Нашого снайпера чи їхнього?
– А який для тебе наш, а який їхній?

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!