WTF

Stop it!

Нафталін Френкель..

Березень, 2020

Нам, комсомольцям всьо равно – шо водка,
шо кулємьот… Лиш би з ніг збивало…

– Вперьод!!! В Атаку!!! Ура!!!
– Камандір, там в німців кулемет дуже, сука, скорострільний…
– Малчать!!! Ура!!! В Атаку!!!!! Ура!!! В пірьоооод!!!
– Так як же ж – це ж Maschinengewehr 42… – 1300 пострілів за хвили…
– Малчать!!! Убью!!! В пірьод!!!…

Так-так-так – відповідав беземоційно кулемет, змінюючи за 10 секунд перегрітий ствол на охолоджений..

***

– Малчать!!! Закрити метро!!!
– На хіба…?
– Малчать!!! В пірьод!!! Всє в маршруткі і по дєсять чілавєк!!!

***

Ну – як там?
– Всі в маршрутках і по сто на одну…
– Я ж сказав штоб по дєсять і в масках…
– Ти, що реально вірив, що вони будуть виконувати те, що ти сказав???
Открыть метро!!!
– Так тільки ж закрили…
– Малчать!!! Впірьод!!! За мной!!!
– За Вами…?
– Ну… это образно,конечно…

***

Вибираючи комсомольця, ви сподівалися на щось інше? І ще запитання – хто поверне в бюджет гроші протринькані ідіотами? А всі зарплати, премії… Хто заплатить за змарнований час? Може варто посадити – як аферистів, і самого гідранта, і всіх, хто за нього топив – щоб іншим неповадно было..?

***

Був собі в Одесі один чмошник. Звали його Нафта́лій Аро́нович Фре́нкель. За то, що комуніздив все, що бачив – закрили його на Соловках. Але там він комуністам пригодився. Нафта́лій Аро́нович придумав «геніальну схему». Садити посполитих якомога більше, а вироблений ними товар зможе конкурувати на вільному ринку, бо відразу мінус затрати на заробітну плату.
І все було б класно – стрілці маржометра бракувало шкали, точка break-even починалась раніше за старт «бізнесу». Але не склалося. На вільному ринку комуністів послали разом з їхніми товарами. Сказали – ми не хочемо купувати результати рабської праці.

Чмошна ідея пригодилася, таким самим чмошним, комуністам Китаю. Вони її підшаманили трохи псевдо бізнесменами тіпа аліекспрес і таки почали продавати світові рабську працю.
Нє, ну їм допомогли й радянські камаради звичайно – скупили європейських педерастів:
– Гер Штан Майер?
– Яволь!!!
– Хочешь бабла?
– Ти єсть рускій ванька і шпійон – іді на члєн, доннерветтер… розбійнику!!!
– А если много бабла..?

***

До речі – купуючи китайські товари – бо дешево, ти зменшуєш кількість робочих місць в Україні, а комуністам Китаю здорово допомагаєш. Вони за твої гроші комуновіруси штампують. Але ти, поки що цього не зрозумієш. А пацани на Заході зрозуміли. І почали перекривати їм кисень.

Чим це все закінчиться? Комуністів знову відгородять залізною завісою. З тобою разом, до речі. Потім комуністи все просруть, як звично. А потім знову оголосять перестройку і курс на Захід. Їм на цей раз не повірять і триматимуть за завісою, поки зголодніле населення не перевішає своїх коммі на стовпах рядочками..
Ти ржав про Північну Корею – ти за крок від неї.. І ти там опинишся, якщо не перестанеш ходити на вибори і вибирати спадкових комсомольців.

Нє ну можеш приколотися звичайно – наприклад написати – свободу товаріщу Шу Юаньцзе у ФБ. Ти ж віриш у велику китайську економіку))) Але. Зараз ти сидиш в масці. Під наступний вірус, до маски добавиш поліетиленовий пакет на голову і поліетиленові труси. Не життя, а малина – сплошной карантін… Наржешся по повній – хулє тобі?)))))))

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!