WTF

Stop it!

Нас с тобою наїпалі..

Нас с тобою наїпалі..
Маke Славськ Great Again..?

 

 

Січень 2021

Жаль, подмога не пришла, подкрепленье не прислали,
Нас осталось только два,
Что ж, обычные дела – нас с тобою наебали…

Як я і писав – до другого лохдауну влада підготувалася. Лишили собі гірськолижний курорт. Нє – ну бо правильно. А шо їм – в хаті сидіти? Ок – а як тоді їплом поторгувати..?
Хватить, що в перший лохдаун в масках набігались…
***

Влада зібралася з кволими силами і нарешті спромоглася. Спромоглася розбити в головах посполитих базову легенду, завдяки якій ця влада до сьогодні існує. Яку саме? Посполиті не могли повірити, що влада весь час бреше. Рожевими лижними окулярами влада це вбила в голову посполитих – прям як з разбєгу на чорну трасу.
Тобто зрубали сук на якому сидять? Так.
Тобто – дібіли? Так.
Не віриш що вони дібіли? Думаєш – ну неможливо щоб одразу всі…
Ця легенда теж з часом розіб’ється. З яким саме часом? Тут по різному – до різних людей по різному доходить..
***

Враховуючи ротацію – щоб поторгувати їплом курорт відвідало тисяч сто пострадянських чиновників. Нє – ну всі кабаки працювали, сауни працювали… працювали нон-стоп – можеш глянути фоточки і відосіки в Інстаграмі. Офіціанти правда не встигали – але то таке…
Що ти там казав про пандемію? А про необхідність лохдауну..?

Щоб зустріти старий новий рік, илітні посполиті мусіли цілий день вистояти в черзі, що тягнулася аж за Яремче. Чому так? Тому що проектували комплекс дібіли, яким було пох як в нього в’їхати, і як там по ньому потім їздити будуть. Товариш мій, правда – і заїхав, і не стояв, але таких розумних там було – одиниці на всі сто тисяч… Товариш не чиновник – якшошо))))..
До речі – а якого числа старе 8 березня? Хто знає? Чому питаю? Ті, що забронювали заздалегідь – хоча б не бігали з баулами з номера в номер кожен день, звільняючи місце тим, що забронювали.
Я розумію, що для Інстаграму можна й побігати, але все ж таки…

Цікаво – хто з влади тепер в телевізорі «захворіє»… – чия тепер черга?
А захворіти треба, бо ж саме почалася нещадна війна між тими хто хоче припхати російську «вакцину» і тими, що китайську. А як припхаєш якщо всі здорові?
Чому ці дві? За інші відкату нема…
А ти – не хочеш щоб тобі компенсували гроші, які ти втратив від лохдаунів? Ти вище за це?)))
До речі, а чуваку за яким навесні ганяли по гідропарку половиною дивізії – йому штраф повернули? – хто знає?
***

Хочеш ще одну легенду? Да всігда пажалуста – в твоїй країні існує великий бізнес, який платить податки.
Знаєш яке експортне мито для сировини, яку «бізнесмени» вивозять? Нє? Поцікався – це не важко.
Про те, що їм відшкодовують ПДВ мабуть чув. Знаєш скільки? Поцікався – це теж не важко.
До речі – а тобі ПДВ відшкодовують? Ти ж його платиш по 10 разів на день. Не платиш? Прочитай уважно будь-який оплачений тобою чек – в магазині, ресторані, сауні – будь-де.
Хочеш написати – а вони що в магазині нічого не купують!!?
Напиши – не встидайся)))))
Великий «бізнес» враховуючи всі відшкодування і оптимізації платить процентів п’ять. Ти, враховуючи всі податки – мінімум п’ятдесят.
Лошара ти? Не знаю… а рахунок в офшорі маєш? Не маєш? Тоді сам дай собі відповідь на це не хитре запитання..
Я вже писав скільки обходиться виробництво банальних сигарет і скільки ти за них платиш. Не хочеш шукати по всіх постах – гугла ще безкоштовна.

Але й цих «бізнесменів» в твоїй країні одиниці.
Основа «великого бізнесу» сидить в податковій. Як думаєш вони самі податки платять? Я думаю, що з офіційної зарплати мабуть так..)))
Подивився ролік – як муж главної прокурорки звільнився з роботи, отримав під лімон відшкодування, а через три дні «по конкурсу» знову влаштувався назад… Моща – нє?)))
Тобі, коли тебе звільняли з кабака де ти поваром працював – лімон не пропонували – нє? Бля – а чого? Ти ж на відміну від нього щось робив…
***

Ітогі падвідьом? Ти платиш податки наліво і направо так, ніби внучка великого сина єврейського народу – Рокфеллера в тебе в коханках. Гроші йдуть на утримання влади. А влада тобі взамін – що? Слухай, а ти точно не знаєш відповіді на запитання про лошару?

Жаль, подмога не пришла, подкрепленье не прислали,
Что ж, обычные дела…

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

PS:
До чого тут Славськ? П’ять років назад мій знайомий анонсував курорт-альтернативу. Казав, що рік-два і все буде супер. Зараз каже – що мінімум через 10. Чому так? Бо замість керівника проекту організацією процесу займається бухгалтер. П’ять років назад я прозорро натякав йому про свої можливі послуги і воно все вже б працювало, але бухгалтер – то святе..)))
Я не вірю й в 10 років – бо бухгалтер то святе, але якщо навіть і так… Інвестору через, мінімум 10 років, самому буде мінімум 70… Нашо йому те щастя..? Ну й бухгалтер… він же йому не скаже, що запроектоване 10 років назад буде виглядати, як російська «машина» масквіч-412, котру вже й на заправку хіба на шнурку тягти… Не скаже не тому, що поганий, а тому, що просто не знає…
Як то збоку виглядає? Як в сільському “ресторані” – Вася, бий посуду я плачУ..)))

Гарного дня)
Не будь як бухгалтер.
Live Free..))

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!