WTF

Stop it!

ПІЗДЮКА..

  1. August, 02

 

Ласкаво просимо, Піздюко!
Тепер у всіх фітнес клубах країни..

Підкинув мені фійсбук інфу – завтра в твоєї Friend день народження і їй виповниться 40. Мені панятно стало цікаво – а як мала виглядає. Виглядає мала чудово і, знаючи це, вирішила скокєтнічать. Запостила ось це фото і написала– «Уже не персик но еще не курага 
(предденьрожденческий печаль, добро пожаловать, блин)».
В мене фійсбук налаштований на українську і перекладає всі тексти автоматом. Хочеш переклад від фб? Прошу-прошу:
«Ще не персик, але ще не осетра
(блюз перед днем народження, ласкаво просимо, піздюко)»
Що це за хуйня? Ні, ну я звичайно сміявся – годину, мінімум. Потім заходив на її профіль, читав коменти і знову годину сміявся. Епіграф вище, то теж з коментарів. А потім сів і подумав. Ну не люблять цукєрброти українську мову.
Нє-нє – офіційно нічого не говорять. Спочатку робили вигляд, що її не існує. Потім  робити вигляд стало важче, то ніби змирилися з існуванням, але пробують робити зневажливий вигляд. Ось ця «піздюка-осетра», це лише  одне з дуже багатьох свідчень тому, хто саме працює в офісі мордокнижки.
Ну бо – «а зачєм внатурє ісчьо какіє то язьікі єслі… та даже в Стамбуле на магазінах пішут – тут гаварят паруску…» Що я про це думаю? Похуй на дурних. А взагалі, посполитий, російська – це мова комуністів. Ось так тій мові не повезло. І що? І нічого – просто – май це на увазі. 

Attention!18+..

Далі буде текст чутливого характеру. Це попередження, щоб ти міг вирішити, чи хочеш його бачити..

Докладніше  –    Переглянути текст

Так – що там у нас зі зрадою, станом на зараз? Що саме присувають сьогодні мамкіні аналітики-невенгри посполитим? Ой – та все там у них на фійсбуці чуднєнько. Саме розказують, що: Штати ведуть проти нас таємні перемовини з путіним. А потім, для пущєй убєдітєльності, додають – а брітіші проти
Ось цей зігзаг влєво про  «брітішів» – то це, щоб ти не сумнівався в достовірності інформації. Маніпуляція, Сер..
А взагалі то цікава фігня в них вийшла. Кого саме вони мають на увазі, коли пишуть – «про нас»? Якщо власне себе, то це ще смішніше. Хоча – навіть без приладу нічного бачення, добре видно, що пьінька, прям, як рицарь печального обрізу, обслуговує всесвітню асоціацію покабалених невенгрів-аутистів.
А вони його рятують, як можуть.. 

А, як же расєя матушка? А так, як обісрав її пьінька, то це ще треба було добре постаратися. Тобто була вона на вигляд – бідна, але борза і на понтах. Ну, а тепер що..? А тепер – обдерта і понти дешеві, як китайська флешка. Таке шось – бомжиха в гангренах і в лампасах. Хіба що очікувань додалось.
Так – таки додалось. Особливо масквічам. Хоча й іншим теж.
Очікують паралельно на дві речі. На чудо від пьіньки – ось він зараз їм всім як покаже… Але нема чуда – не відкриваються ворота таємних казарм, не виходять з них легіони бойових підарасів в леопардових лосінах. Не очолює ті легіони маршал на лошаді. Такий – в червоних кожаних гетрах і зі шкіряним планшетом через плече. Навіть якого ніщєбродного – з німецков бінокльов на шнурку – навіть такого нема. Десь певно по тайзі землянки риют, на випадок другого очікування.
Яке друге?
То така металева фігня з неба. Така зовні, як труба, а на корпусі напис:  “USArmy”.
Вони вже зрозуміли, що це, швидше за все, їхнім чудним ПВО певно не збивається. Тому й страшно. І втікти б кудись – а нема куди. Це ж треба так дожитися, щоб всюди були їм не раді. В тайгу? Там вже всі блатні місця під землянки зайняті. Все забудоване, все замасковане, на шнурках лосіни висять – сохнуть. Та й китай поруч – яка тайга..?
Що ви там писали про заокеанський обком і зовнішнє управління? А як вам під китайським управлінням? Га – мохнорилі? 

Хочеш паумнічать і написати про нєфтєдолари, що продовжують в Свінапотамію заходити? Не варто – звичайний російський ванька сідоров, має з того приблизно стільки, скільки й ти. Ну – це, якщо ти не мамкін аналітик, звичайно. Бо тоді маєш. 500 доларів за пост. В кращому випадку. А ванька, той не має взагалі нічого. Так – пьінька дуже хоче, щоб з ним хоч хто які переговори переговорював. Ідея фікс в пацана така. Ті аналітики, до речі, могли б і по стопітсот просити – він би платив. Ну, бо дуже хоче.
Хочеш мені після цього розказати, що невенгри розуміються на бізнесі? На тому, як красти з бюджету, поки ніхто не пиздяче по горбу, вони розуміються – не більше. 

Тобто аналітика та, то насправді – «аналітика» і дешеві маніпуляції, але так класно зайшла київським совкодрочерам, що у них аж горби порозпрямлялися. Прям– аж почали пости різні писати, підкреслено  вживаючи відмерлі радянські назви вулиць – я живу на улице Володарского…
Якась коза (а може й козел, бо фоток нема) настільки осміліла, що пише (українською) – чемодан, вокзал, Варшава
Навіть юля вмєндєль, в свій час, така борза не була. Так – київська сотня деменціалів руzкого міра ненадовго ожила. Мабуть після оголошення «денацифікації Балкан». Вона, та «денацифікація», правда закінчилась через шість хвилин після оголошення, але вони ж сподівалися…
Та провалився хитрий план дімки мєдвєдєва… сцикнули сербські нацьісти йти з рогатками на танки… Не захотіли в лєопардові лосіни… Ну, чи не підараси вони після цього..?
До речі, той мій знайомий хасид казав, що справжнє фамілійо дімки – Мєндєль. Цікаво – дійсно так, чи підколює? Якщо дійсно, то чи він часом не родич тої юльки, що найвпливовішому вночі гола сниться? Може, який шурін троюрідний? Якось же ж вона в команду найвпливовішого попала. Може, якраз так, як єрьмакъз братом? Чи віриш, що таки через резюме..?
Хочеш мені написати – тебе послухати, то вони всі там долбойоби…?
Напиши. А я тобі відповім – так, вони всі там долбойоби. Ти шо – сам не бачиш?

Як воно все зараз виглядає? Зараз невенгрів дійсно дуже б влаштували перемовини. Як би там дєди (пьінька зі своїм правлєнієм колхоза) із себе фельдмаршалів не корчили, як би, для новой побєди,   ту свою недоармію, з флангу на фланг, не ганяли – псевдоармії стає все менше і скоро взагалі не залишиться. Там той корейський комуніст стотисічпітсот своїх обіцяв прислати, але пойнятно шо не  пришле. Чому? Бо побачать, що то не світ жиє в гівні по вуха, як їм телевізор розказує, а власне вони. І що рис, який їм дають замість орденів, то навіть для тих, що в тайзі землянки риют, нехай і не довго вже, але все ще гарнір… Побачать, ахуєют і повернуться в ту корею революцію робити. Ше мавзолєй дєдушкі розвалять до курвої мами.
Тобто врятувати ситуацію невенграм може тілько замороження конфлікту, окопи і перемовини. Такі – нон-стоп перемовини:а давайтє мьі атвідьом тяжьольіє міномьйотьі, а ви атдадітє штатам хаймарсьі…
Як показала їм практика – таке можна тягнути роками. За цей час вони хочуть спробувати ще раз мобілізувати своїх совкодрочерів тут, скупити собі нових зрадників і, як мінімум, ще потягнути час. Далі фантазія не працює. Дорого обійшовся немитим тролінг від плєшівого – нє?

Вийде в них? Від тебе залежить.
В любій бійці завжди перемагає той, хто протримається на долю секунди довше.. 

А шо ьіліта? А ьіліта  разлагаєтса. Ні – не як марьяна на задньому сидінні китайського мерседеса, а буквально. На молекули. Прям – це вже видно, як ьіліта трансформується в субстанцію. Робить це швидко і з дурнуватою посмішкою на всьо ліцо. В яку саме субстанцію? В ту, котра зазвичай зникає десь в трубах, після того, як хтось натисне клавішу зливу води.
То не толерантно так про ьіліту? Ок – в ьіліти незначні, але комплексні патологічні зміни в тканинах організму. Гангрена, Сер? Гафтно, Беррімор. 

Клавішу натиснуть – можеш не сумніватися. Але – від того, хто саме натисне цю клавішу залежить чи побачиш ти новий голодомор. Вони навіть лекала не міняли і виконавці через два покоління ті самі. Чому це так? Бо так це логічно.

Взагалі то ця глава називалася – Евфемізми. Ну до того, як я про піздюко не побачив. Назву глави змінив, але текст залишився..
Отже – що таке евфемізми.. Це такі солоденькі замінники формою суті. Для чого? Та щоб власне суть і приховати.
Наприклад? Запросто:
Маніакально-депресивний психоз – біполярне порушення.
Невенгр – істота з особливими потребами в кількості грошей на підвалі…
Вкрасти з бюджету – гроші зароблені корупційним шляхом.
Думаю, з дня на день, фійсбук скаже: свінасабак не можна називати вбивцями і мародерами, бо це ображає їх гідність, а значить порушує «правила спільноти»… Я маю на увазі – офіційно впише в «our community standards».

Ну, а взагалі – евфемізм (в перекладі з грецької – пом’якшувальні, або маскувальні слова) то така фігня нездорова. Чому нездорова? Бо вже видно, що це стало стратегією. На фіга? Шоб пудрити тобі моск. Пудрити моск – це теж евфемізм, якшошо..

А Космос казав – не бери більше, ніж тобі потрібно..

PS:
руzкій нацьіст ванька сидоров, а кто тебя сюда звал?
И тогда, и особенно теперь…

PPS:
З японської війни, російські військові нацьістьі, після того як отримали по голові, поїхали з фронту в пітєрсбурх співати про крєйсєр «варяг». Це закінчилося революцією 1905 року.
Під час першої світової, російські військові нацьістьі, після того як отримали по голові, поїхали з фронту в пітєрсбурх побухать. Це закінчилося революцією 1917 року.
Зараз російські військові нацьістьі поїдуть в маскву. Невже будуть пьіньку пиздити?

………………………..

…………………………………………..

(Сh 21 з нового блог-роману – 2022.. або Пазорная звізда)

…………………………………………….

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

Майк Новосад
“Театр, або той тойвово..”

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!