WTF

Stop it!

Невенгерські стратегічні евфемізми..

  1. August, 02

 

Спорадичний, з елементами акробатики секс на задньому сидінні Мерседеса..
Вона, помітно стараючись бути переконливою:
– И не думай, что я это делаю из-за твоей машины – мне похуй на неё…
Він: – мне тоже, я водитель… 

Attention!18+..
Далі буде текст чутливого характеру. Це попередження, щоб ти міг вирішити, чи хочеш його бачити..

Докладніше  –    Переглянути текст

 

Так – що там у нас зі зрадою, станом на зараз? Що саме присувають сьогодні мамкіні аналітики-невенгри посполитим? Ой та все там у них чуднєнько – Штати ведуть про нас таємні перемовини з путіним. А потім, для пушєй убєдітєльності, додають – а брітіші проти… Це, щоб ти не сумнівався в достовірності інформації.

Взагалі-то цікава фігня. Кого саме вони мають на увазі, коли пишуть – «про нас»? Якщо власне себе, то це ще смішніше. Хоча – навіть без приладу нічного бачення, добре видно, що пинька обслуговує всесвітню асоціацію невенгрів печального обрізу. А вони його рятують як можуть. А як же расія матушка? А так, як обісрав її пинька, то це ще треба було добре постаратися. Тобто була вона на вигляд – бідна, але борза і на понтах, а тепер… А тепер обдерта і понти дешеві, як китайська флешка. Таке шось – бомж в гангренах і в лампасах. Хіба що очікувань додалось. Особливо масквічам. Очікують паралельно на дві речі. На чудо від пиньки – ось він зараз їм всім як покаже… Фігня в тому, що якби й показав, то не всім, а тим що би й показав, то хіба з дурнуватою посмішкою. Нема що показувати. Нема більше фрау муркель – нема кому показувати. Але на це вони все ще сподіваються. На інше чекають зі страхом. Що то таке те інше? Така металева фігня з неба. З написом US Army на корпусі. Вони вже зрозуміли, що це, швидше за все, не збивається. Тому страшно. І втікати нема куди.

Хочеш поумнічать і написати про нєфтєдолари, що продовжують заходити? Не варто – звичайний російський ванька сідоров, має з того приблизно стільки, скільки й ти. Ну – це, якщо ти не мамкін аналітик, звичайно. Бо тоді маєш. 500 доларів за пост. В кращому випадку. А ванька не має взагалі нічого. Так – пинька дуже хоче, щоб з ним переговори переговорювали. Ідея фікс в пацана така. Ті аналітики могли б і по стопітсот просити – він би платив. Ну, бо дуже хоче. Хочеш мені після цього розказати, що невенгри розуміються на бізнесі? На тому, як красти з бюджету, поки ніхто не пиздяче по горбу, вони розуміються – не більше.

Але так класно та їх аналітика зайшла локальним совкодрочерам, що у них аж горби порозпрямлялися. Прям почали пости різні писати, підкреслено  вживаючи відмерлі радянські назви вулиць – я жіву на уліце Володарского…Якась коза (а може й козел, бо фоток нема) настільки осміліла, що пише (українською) – чемодан, вокзал, Варшава… Навіть юля вмєндєль, в свій час, така борза не була. Так – київська сотня дименціалів руцкого міра ненадовго ожила. Мабуть після оголошення денацифікації Балкан. Вона правда закінчилась через 6 хвилин, але вони ж сподівалися.

Як воно все зараз виглядає? Зараз невенгрів дійсно дуже б влаштували перемовини. Як би там дєди (пинька зі своїм правлєнієм колхоза), для новой побєди, ту свою армію, з флангу на фланг, не ганяли – армії стає все менше і скоро взагалі не залишиться. Врятувати ситуацію їм може тілько замороження конфлікту, окопи і перемовини нон-стоп: а давайтє ми атвідьом тяжьольіє міномьйотьі, а ви атдадітє штатам хаймарсьі… Як показала практика – таке можна тягнути роками. За цей час вони хочуть спробувати ще раз мобілізувати своїх совкодрочерів тут, скупити собі нових зрадників і, як мінімум, ще потягнути час. Далі фантазія не працює.

Вийде в них? Від тебе залежить.
В любій бійці завжди перемагає той, хто протримається на долю секунди довше..

 

А шо ьіліта? А ьіліта  разлагаєтса. Ні – не як марьяна на задньому сидінні китайського мерседеса, а буквально. На молекули. Прям – це вже видно, як ьіліта трансформується в субстанцію. Робить це швидко і з дурнуватою посмішкою на всьо ліцо. В яку саме субстанцію? В ту, котра зазвичай зникає десь в трубах, після того, як хтось натисне клавішу зливу води. То не толерантно так про ьіліту? Ок – в ьіліти незначні, але комплексні патологічні зміни в тканинах організму. Гангрена, Сер? Гафтно, Беррімор.
Клавішу натиснуть – можеш не сумніватися. Але – від того, хто саме натисне цю клавішу залежить чи побачиш ти новий голодомор. Вони навіть лекала не міняли і виконавці через два покоління ті самі. Чому це так? Бо так це логічно.

 

Евфемізми? Це такі солоденькі замінники. Для чого? Щоб суть приховати. Наприклад? Запросто:
Маніакально-депресивний психоз – біполярне порушення.
Вкрасти з бюджету – гроші зароблені корупційним шляхом.
Невенгр – істота з особливими потребами в кількості грошей на підвалі.
Думаю, з дня на день, фійсбук скаже: свинособак не можна називати вбивцями і мародерами, бо це ображає їх гідність, а значить порушує «правила спільноти»… Я маю на увазі – офіційно впише в «правила спільноти».
Ну, а взагалі – евфемізм (в перекладі з грецької – пом’якшувальні, або маскувальні слова) то така фігня нездорова. Чому нездорова? Бо вже видно, що це стало стратегією. На фіга? Шоб пудрити тобі моск. Пудрити моск – це теж евфемізм, якшошо..

 

А Космос казав – не бери більше, ніж тобі потрібно..

PS:
руцкий нацьіст ванька сидоров, а кто тебя сюда звал?
И тогда, и особенно теперь…

 

PPS:
З японської війни, російські військові нацисти, після того як отримали по голові, поїхали з фронту в пітєрсбурх співати про крєйсєр «варяг». Це закінчилося революцією 1905 року.
Під час першої світової, російські військові нацисти, після того як отримали по голові, поїхали з фронту в пітєрсбурх побухать. Це закінчилося революцією 1917 року.
Зараз російські військові нацисти поїдуть в маскву. Невже будуть пиньку пиздити?

………………………..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!