WTF

Stop it!

***

Звернення одного із 65-мільйонів президентів України до народу

 

Подивіться серіал “Чорнобиль”. Після нього вам не захочеться дивитися “гру престолів”, чи якісь фільми жахів, а захочеться бігом виганяти ідіотів з відповідальних за життя людей посад.. 
А вони ж ніде не ділися.. Ті ідіоти. Вони розсілися у своїх адміністраціях, радах, комісіях, комітетах та інших органах колективної безвідповідальності. Оточили себе неуками, яких родичі попросили взяти на роботу – і героїчно вирішують проблеми, які самі ж і створюють. Або не вирішують. Замовчують. 
І ми мовчимо. А тим, хто говорять правду, вішаємо ярлики.

P.S. Читаю новини: «у центрі Львова на голову дівчини впала цегла». Думаєте, це одна цегла з одного балкону? І це випадковість?

Знаєте, скільки дерев знищено на Коперника? 86! Знаєте, для чого? Щоб зробити оглядовий майданчик)))) А яке пояснення так-званих «урбаністів» знаєте? «… все було нормально допоки клени не виросли високі і вітер почав їх розхитувати. Ричагом почало розхитувати схил…»

Нє, я всьо розумію. Якось треба розумними словами людям говорити, на що пішло 4 мільйони гривень. Головне, що балкони не розхитують будинки.

А щоб було, де саджанці садити – по-більше дерев спиляти.

 

Цікаво, що мерія зі сміттям придумає тепер, коли губернатор звільнився. Будемо дізнаватися про нові смерті на сміттєзвалищі? І проходити повз аномальні купи сміття у місті, як це було два роки тому?

Нє, таки подивіться серіал “Чорнобиль”.
Глупота з того часу так і сидить у провладних кабінетах.
Пора її носіїв гнати звідти, бо інакше буде біда.

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!