WTF

Stop it!

Сад людей*. “Обойма”..

Розділ з книги “Театр”.

 

Цей том трилогії замаркований як – “essay 90ті”. Хтось чекає про братву і “авторів” – згадаю й про них.. Комусь цікаво, як починалося стартове накопичення копыталу – нема питань..)) А взагалі цей том називається “Театр”. Тут буде два театри – український театр, який в силу певних обставин добре знаю, та театр абсурду, який навколо нас. Колись Petronius Arbiter сказав, що саме життя це театр. Я скажу, що життя – це люди яких ми зустріли. Сад людей на наших дорогах..

Так склалося, що я не люблю комуністів. За що не люблю? Причин декілька. Основні з них: їх немає за що любити; вони пробують знищити такі поняття, як честь, гідність, порядність.. А головне – вони вкрали мій час… Ваш теж, до речі..))
Знову ж таки.. Що значить не люблю.. Я люблю тих, кого люблю, а тих котрі хочуть, щоб я їх любив, не маючи для цього жодних підстав, я просто множу на нуль.. Їх немає..))
Але вони були. Вони й зараз навколо нас. Недолугі, злі, зателепані. Вони намагаються вижити, а я хочу, щоб їх ніколи більше не було, щоб навіть пам’ять про них зникла, Щоб хтось колись не написав знову – комуністи вкрали мій час..

 

Комуністи апріорі нелогічні. З точки зору логіки комунізм це повний абсурд. А все, що нелогічне щезне і це мене дуже тішить..

Я підозрюю, що тобі зараз стає трохи скучно, але якщо хочеш все знати – терпи..)) Для чого тобі це знання? – щоб не бути лохом.. Цього достатньо..?

Можливо Ви чули вираз – “он вылетел с обоймы..
“Обойма” це комуністичне все. Оце “все” я й опишу тут. А щоб це ессе не стало рефератом, розбавлю реальними людьми, тими, що зустрілись мені на моїх дорогах..

Вчора у FB нарвався на пост колишнього парторга** театру.. Колись він прагнув потрапити в “обойму”, для нього це було – the top of dreams.. Гірше – ліпше йому це вдавалося.. тепер залишилося коментити чужі пости в мережі..
Отже, Народний артист України, колишній партноменклатурник, вирішив засвітити свою освідченість, значимість, можливо авторитетність, ну і до новітніх технологій, по ходу, примазатися.. Він взяв і відкоментив пост про режисера, що виграв тендер на керівника черкаського театру
“…пане Петре, а що вам блище? Система Станіславського чи Єжи Гротовського..?”

Яке чудове слово – “блище”, подумалось мені.. Молодець артист – розвиває мову.. Це ж, якщо блистить, то воно просто блистить, а якщо вже блище – то значить не менше, як собачі яйця.. чи “Ява 350та”***.. чи, на крайняк, червоні зорі над кремлем.. Блище… Відчуваєте силу слова.? Блище….

Артист старанно приховує, що він з комуністів, але комунізм це, як сифіліс – остаточно не вивітрюється.. сліди залишаються у будь-якому випадку… На артистові сліди залишились у вигляді банальної малописьменності..

Офіційно комуністи з’явилися десь на початках минулого століття. Кажуть, що їх придумали німецькі євреї. Можливо й так. Ось на якого пса вони їх придумали саме в нас???.. Хочу відразу окреслити, я не антисеміт. У Всесвіті є Добро і зло. Незалежно від нації. Добро і зло є в кожній нації. Хто вважає інакше – можете цю книгу прямо зараз закривати)).
Комунізм то секта. Похмура секта. Зателепана.. А кожна секта, щоб відбутися, як явище, повинна знайти своїх адептів серед населення. Знайшли. Дурне діло не хитре, а неписьменних ідійотів ніколи не бракувало. Ідійотам дали знати: “якщо ти дурак, то тільки з нами маєш шанс стати дуже важливою персоною..” Дураки комуністів якось відразу почули і “понесли світові свій світлий образ, як джерело натхнення”..)) Як у казці – нєкто лєнін, ідол радянської комуністичної секти, розбиває магічне криве дзеркало, а його вірні троллі-комуняки несуть свій злоякісний комплекс малописьменності та несмаку****… Досить сумнівні цінності мушу Вам сказати..))

Як вони виглядали..? Не дуже..)) Ви чули про барана і нові ворота. Повірте – щоб побачити “вираз обличчя” барана, вартує зробити нові ворота. Воно дійсно того варте)))))…
Ось так вони і виглядали..

Я пишу це без зла, просто лайт стьоб.. Ось, наприклад, мені подобається слово “барбос”… Відразу асоціація на такого пса дурбецела.. Воно таке велике, незграбне, кудлате і покуйовджене.. Барбос може вкусити, але пояснити навіщо він це зробив не зможе.. запас слів недостатнійй.. книги не читав.. Нема віповіді.. вкусив і все… Барбос одним словом..))
От і тотальна більшість комуністів /крім похмуро-ідейних/ були – ось
такі барбоси..
Діагноз: психічних захворювань немає. Просто дурак.

Пройшло понад сто років. І яким став комуніст зразка 2017го..?
Це щось таке товсте /часом худе, але тоді набагато зліше/, незграбне і покуйовджене.. У більшості випадків не любить воду і мило.. Гігієна це не для них.. Гігієна замінюється брендовими одягом та аксесуарами.. Це, правда, аж ні разу, не рятує від шлейфу ароматів всесвітньої комуністичної помийної ями, але коммі вже навчилися робити вигляд, шо то так і має бути..))
Сучасні комуністи дуже полюбляють, як один до одного, так і до оточуючих, вживати звернення “ніщєброд”… Можливо це генетично, як пам’ять про своє походження, а можливо їм пороблено.. може їм до ворожки треба..))

І ось таке, вибачте, смердюче, розштовхуючи ліктями інших “ніщєбродів”, рветься до омріяної вершини.. Для сучасних українських комуністів – вершина омріяного – це стати “народним” депутатом.. Це на сьогодні їхній OboymEliteClub))… їхня desired wish… “У мене є мрія” – патетично казала одна з них..))
Комуністи, зразка 2017го, перестали називати себе комуністами*****. Їм мабуть хтось розказав про “вираз обличчя” перед новими воротами. Вони, як і колишній парторг театру тягнуться до новітніх технологій))… Тепер вони менеджери, бізнесмени, а ті, що нагліші – приміряють на себе слово иліта..
Сто років пройшло. Діагноз не змінився..

Повернемось назад в Історію. Не хочеш бути лохом – терпи..))
Отже спочатку зкреативилися комуністи, а вже посеред них – ті, що були “похмуро ідейні” створили силовий блок і назвали його ВЧК******. А по простому – чекісти.
Насправді чекісти на росії появилися значно раніше. Як організацію їх створив “вєлікій царЪ” Ioaн The Terrible і назвав лагідно – “опрічнікі”… Тобто суть вже була готова з часів хворого на голову царя, а назва – банальний ребрендінг…
В 1917му комуністи влаштували грандіозний шухер. Ідея була банально проста: “грабанем немного и растворимься в виртуальной реальности”. Це я звичайно жартома, таких слів вони, як малописьменні звичайно не знали, хоча суть була саме така – “грабанём и растворимься”…
Влаштувавши, свій грандіозний комуністичний start up*******, коммі
паралельно створили голод. Щоб самим “не исчезнуть как класс на голом месте”, як казав один із них, а саме карл бернгардович собельсон /партійна кличка карл радек/, коммі почали розподіляти між собіподібними продукти, захоплені де попало і як вдалося… Ось ці “собіподібні” це і є початок “обойми”

Побачивши, що не все так сталося, як гадалося і, що: “пацаны, вроде законало… мы так, пожалуй и власть удержим” – у коммі намалювалися інші перспективи. Замість – “в подвалах пересидим” з’явилося – “пацаны, надо этому всему какую-то форму придумать”…
Форму та структуру “обойми” приблизно змавпували з неаполітанської мафії. У комуністів все завжди приблизно. Все крадене і все приблизно. Будете сміятися, чи хтось може навіть плакати, але все-все, абсолютно все – крадене. Все зпродуковане в срср – це калька з чогось західного.. музика, машини, механізми, зброя, навіть кіно “как важнейшее из искусств”********… все крадене.. Absolutely.. Але навіть вкрадене приблизно.. Це взагалі їхнє улюблене слово..))

Згадав анекдот часів комунізму:
Заєць приходить до Вовка –
Волк, одолжи мне киллограмм соли.
Косой, у меня нет весов.. я тебе примерно, “на глаз”, отсыплю..
На болт себе отсыпь, собака серая..

Отже форму та структуру, на скільки дуракам клепки вистачило, приблизно змавпували, а потім щедро прикрасили атрибутикою племен, що оргазмували від шкляних коралів.. Тобто обвішали свій витвір орденами, прапорами та іншими блискучими шкельцями… щоб гарно було..)) After that, як апофеоз, в центрі масквы, на центральній площі, запакували в шкло труп свого вождя. Щоб вождеві не було сумно, то поруч з ним почали закопувати ще й коммі-камарадів, які, дякуючи “своїм”, жили не довго.. Воно й справді – розстріляли, на красній площі коло лєніна закопали, а потім можна водити піонерів віддавати честь героям..)) – “нема шо десь далеко возити.. бензин дорогий… закопаєм туво на красній площі..”))

“Москва, как много в этом звуке для сердца русского слилось… как много в нем переплелось..”

Ось таке воно щось отой комуніст.. “потвора, позбавлена художнього смаку”..))
Ви думаєте, що воно не здогадується про свої, аж настільки неймовірні, вихідні особисті дані..? Повірте, що здогадується ще й як.. Ну то уявіть тепер, як тому ідійотові жити, за наявності аж таких особистих даних.. Потрібна ж якась компенсація чи шо.. хоча би для відчуття власної значимості, не кажучи вже про оцінку оточуючих.. ніщєбродів..)) Барбос, той хоч буду мав.. Самооцінку Барбоса його буда цілком задовільняла.. Комуніст весь час хоче бабла і влади.. інакше його самооцінка множиться на нуль.. Вибір небагатий – потовчений шлях до кар’єри через “обойму”…

Обойма” – це така собі псевдомасонська лажа на теренах колишньої комуністичної імперії… При тому лажа така абсолютна..))

Повернемося до нашого артиста. Артистові, як і майже всім його соратникам комуністам, було ближче вступити до комсомолу********* і потім “розвивати” мову, ніж вчитися в школі.. Вчитися це довго, нудно й нецікаво, а хочеться слави і влади.. хочеться вже, а не після навчання.. та і партія ж ясно сказали: “кто был никем, тот станет всем”.. Отже: “нах навчання – треба робити кар’єру”.. Ось так подумав майбутній парторг і пагнал.. за кар’єрою.. в комсомол..))

Ви ще не знаєте чому у світі так багато ідійотів при владі?.. Тому, що поки Ви насолоджуєтеся життям, члени “всесвітньої комуністичної джамахєрії” зранку і цілодобово займаються своєю кар’єрою…

Так, як матеріальне, то є найвища цінність в комуністичному середовищі, зрозуміло, що “обойма” дістала найвищий пріорітет в ордені коммі-чекістів. “Обойма” розподіляла. “Обойма” давала владу…
Отак коммі розподіляли, розподіляли, а потім якийсь каганович********** допер: ”…слушай, а это классная схема… распределять блага…” З того часу в їхній обіг увійшло слово “схема”.. Розвивати схеми і розподіляти ніштякі могли тільки люди “обойми”..
Очолюють “обойму” звісно ж полум’яні ленінці.

Для рядового комуніста “попасти в “обойму”, то освіта вже не має значення.. яке навчання – вступив до комсомолу і всьо – панєслась).. ти тепер иліта..)) головне попасти і не вилетіти..)))

Ніштякі розподіляють, до речі, по сьогоднішній день.. Вже звичайно не продукти.. тепер це посади.. Вінцем розподілу, свого часу, стало “золото партії”. “Золото партії” – назва умовна, а загалом – це все те, що радянський союз “нагосподарював” за свої сімдесят років, включно з заощадженнями його сітізенів.. Заощадження звісно ж реквізували)) – а як же інакше..?
Історія нас розсудить, але я впевнений, що дев’яносто дев’ять зі ста сьогоднішніх “успішних бізнесменів” та олігархів агенти вчк.. Навіть дурному зрозуміло, що не заробляються такі гроші за такий час.
Просто коли чекісти перший раз “напоролись на западло” в кінці вісімдесятих, то розклали яйця з однієї корзини в різні, з тим, щоб добро часом не пропало.. Розподілили.. добро.. між агентами..)) Агентам суворо наказали що це потрібно буде відпрацювати.. Агенти подумали: “там видно буде” і гроші взяли..
З одного боку вечека, аж ні разу, не вважає їхні гроші їхніми, з другого – агенти вже встигли звикнутись зі своїм статусом, повірили в свою винятковість і зовсім не проти зіскочити з комуністичного поїзда.. З третього боку – на кожного з цих дебілів у вечека є стільки компромату, що він скоро взагалі втратить всякий сенс; з четвертого – всі агенти вихляють дупою і шукають, як знятися з гачка.. Особливо активних час від часу утилізують.. Комуністичний розподільник.. театр абсурду… Але про агентів трохи нижче..

Це я зараз описав більше зовнішню оболонку.. про те, що у їхніх головах, попробуємо розібратися “по ходу п’єси”… Хоча це не легко залізти в голову барбоса, але хто нам завадить спробувати..))

Отже без комсомолу, алє понєслась.. в театр абсурду…

……………………………

* Назва “стирена” у Gustav Vigeland.
** Партійний організатор. Коммі-босс. Відповідав за комуністичну ідеологію у ввіреному йому партійному осередку. У даному випадку на пару з директором – вище театральне керівництво.
*** Брати Гадюкіни “Кохана”.
**** Алюзія на Hans Christian Andersen. Рекомендую.
***** Багато, вірніше майже всі, потомки офіційних комуністів роблять вигляд, що вони самі то вже зовсім не комуністи..)) На жаль виявилося, що та зараза передається спадково.. І синам і онукам.. Назва справді вже не має значення, залишились суть – апологети “Обойми”.
****** Всероссийская Чрезвычайная Коммисия /два м спеціально))/.
******* Мається на увазі переворот влаштований комуністами у тодішній російській імперії. Вони його назвали Вєлікая Октябрьская Соціалістічєская Рєволюція і ще десь донедавна з розмахом святкували кожну річницю. Але час своє бере і щось вже про неї не чути..)) Це тішить – перефразовуючи їхнього поета: “ура, мы ломим, гнутся комми..))
******** Вислів гуру комуністів лєніна. З Вашого дозволу буду писати їх імена з маленькоїї букви – моя книжка, що хочу те роблю..)) Коммі трималися на плаву завдяки масованій пропаганді. Власне тому лєнін мав таку тягу до кіно, як до дієвого інструмента пропаганди.
********* “Коммуністічєскій союз молодьожі”. Молодші коммі. Commy-juniors..))
********** Кагано́віч Ла́зарь Моїсе́євіч – ідеолог геноциду українського народу. Народився на Київщині, закопаний в Москві. Єдиний комуніст, що сам вмер.

 

 

Антрахт, Нєгодяї))

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!