WTF

Stop it!

Покажи сиськи..

Грудень 2020

 

На свадьбе дочери Владимира Владимировича
все гости кричали – Горько!!!
И только Дмитрий Анатолиевич
кричал – покажи сиськи…

Nowadays. Східноєвропейське сомалі. Набережна річки Уєбі-Шабелле..
Вся набережна від мосту Пітона і до мосту Метро, традиційно, густо обісрана. Тоненький лід гламурно вкрив то все блискучою плівкою. Скоро новий рік…
З покривленого репродуктора занзібарський співак піліп пугачов, чомусь на івриті, співає – всюди цвітуть банани… Вітер шелестить розкиданим сміттям – все мило і як завжди дуже романтично..
По набережній, вже майже рік, снують туди сюди заклопотані громадяни. Зденервованим від безсонних ночей громадянам не до романтики. Вдень і вночі вони човгають не піднімаючи ніг (shuffle – англійською) і зіткнувшись з кимось запитують – ну що? Ще не продають..?
Деякі запитують – чув на воздухофлотском столби попадалі? Але зіткнувшись з нічого не розуміючим поглядом – відходять, мабуть самі розуміючи нікчемність свого запитання. Громадяни курсирують туди назад, стикаючись на ходу лисими і не дуже бубнами і запитують один в одного (без найс ту міт ю, а починаючи відразу з головного): ну шо вакцину ше не продають..? Ще ніт? Ойбідабіда… ойвей… оййой… шотобуде пшекурва… шо ж так довго тваюмат…

Ти такого не бачив? Я теж. А – пропагандисти роблять вигляд, що все саме так і є. Як це виглядає збоку?
– Я тобі піцу замовив.
– Я не хочу піцу.
– Так, звичайно. Її вже печуть.
– Мені пох на те що вони роблять. Мені не потрібна піца.
– Так, звичайно, вона буде ще навіть тепла, бо в кур’єрів рюкзаки з підігрівом…
– Бля – йди в піцу…
– Тат-так – вже везуть…

Що то таке відбувається? А ти що – ніколи не бачив зі сторони, як комусь пробують щось втюхати..?
Так – виглядає воно дуже кострубато. Певне закінчилися генії в великого народу. Проте вони цього вже й не приховують, а самі кажуть – очень нужны герои, но мамы упорно продолжают рожать долбойобов…
Що втюхують? Ой – а ти тіпа дурака включив і не знаєш..?

Коли ідею пропихає якийсь «журналіст сергій іванов», то це звичайно неприємно бо не сподівався від нього, але й хрєн би з ним. А тут видно підгорає бо підпихати почали навіть банкіри. Ні – ну ніхто ж не заперечує, що кращого експерта по вірусах та вакцинах – ніж як банкіри в світі не буває… хіба би може тільки сергій іванов, але й то не вєрняково. Просто з досвіду – коли щось починають впарювати банкіри, то це зазвичай закінчується здорожчанням життя на пару десятків процентів. Але раз впарюють, а головне – раз їх за то ніхто в бубен не лупить – то видно так і має бути..
Ти цього не помічаєш? Тобі й так втюхують щодня? Від квартплати до товарів першої необхідності..? Далі не читай – буде скучно і незрозуміло. Йди думай де взяти гроші на комунальні..
***

А що уряд? А уряд створив міністерство трансформації уругваю в парагвай і петляє відтягуючи локдаун. Чому відтягує? Та бо там повна лажа. Урядові виділили трохи бабла на локдауни, а вони всьо вкрали. Тепер якщо тут не буде локдауну, то десь в іншому місці посполиті скажуть – а во в них не було і ніхто не вмер…Тобто ламають пацанам всю схему.
Тут ще, як на зло, сомалійські підприємці на Бананківську приперлися – прям хоч плач, хоч вкрадене віддавай… А підприємцям тим пох на все, що їм не говори – бо від вірусу може колись, а від голоду вже…
Тому локдауни треба. А нема за шо. Чому нема? Та кажу ж – вкрали. Тяжка то справа бути урядом в державі злодіїв…

Увесь світ, включно з Гондурасом, звичайно ж знає, що сомалійські експерти по вакцині найвизначніші… принаймні іванов так розказує. Як мінімум, в сомалі більше немає жодних хвороб від котрих вмирають. Лишився тільки ковід, але й то ненадовго бо вакцина вже в утепленому рюкзаку кур’єра..
А найголовніший сомалійський спеціаліст по вірусах… до речі – дуже розумний чоловік, він був навіть екскурсоводом на Хаджубейському лимані – а то вам не якийсь поц собачий… Так ось він каже що має статистику. І не просто каже, а ще й озвучує.
Станом на зараз, захворіло 925 тисяч, виздоровіло 526 тисяч, померло 15 792 сомалійці…
Як видно з хаджубейської статистики – тих, що померли то порахували навіть до єдиного.
Ну воно то може й так… В принципі порахувати було неважко – всі трупи лежали рівненько поскладеними штабелями під стінами моргу, а не валандалися десь по набережній туди сюди… Всі ті штабелі по телевізору бачили. Що ніхто не бачив? Але ви бля недовірливі я вам скажу..
Ти не зрозумів арифметику? Якщо захворіло 925 тисяч, а виздоровіло і померло 541 792 сомалійці – то де поділися решта 383 208 чоловік? Як то де? Та то ж вони безсимптомні.
Що то таке – безсимптомні? Ок. В сомалі 383 208 безсимптомних мільярдерів. Можливо навіть ти один з них. Що не маєш бабла зовсім? Значить вєрняк – ти мільярдер без симптомів бабла. Біжи бігом оформляй компанію в офшорну зону, бо часи нелегкі – пес його знає як то далі буде.
Гроші на комунальні вже знайшов..?
***

Вибрані пацани придумали як підняти бабла в планетарному масштабі. Вклалися в то немало, але ж і підйом мав бути такий якого ще не було. І тут ті казли можуть все зіпсувати… Казли, розуміючи що їх будуть прати припихають посполитим як можуть. «Професійним» журналістам вже ніхто не вірить (шо вуйкі – добрехалися?), тому вирішили прикупити «незалежних блогерів». Але то так видно шо пост – за бабло… Тяжко бути безтолковим. Навіть безсимптомно безтолковим..

 

Фото з ресурсу: hypegalore.com

 

PS:
Звичайно ж дивися про Навального. Що тут коментувати? Тих коментарів і так буде стільки, що хоч штабелями складай..)))

До речі:
M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

Там нема ні слова ні про Навального ні про «новічок». А ось про деякий порошок таки є..)))

А різні Акції та знижки – тут:

Nice to meet You..
Have a nice day..))

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!