WTF

Stop it!

 

Професійний ідіот..

Жовтень, 09. 2021

 

You want it darker
We kill the flame..

Так – в країні латентного сомалізму виродилася  нова професія. Ідіот. В академічному значенні слова.
Хоча про латентність, це я мабуть погарячкував. Зовнішніх ознак того сомалізму – аж стрілка за шкалу вискакує.
Взагалі-то пост мав би називатись професійний долбойоб, але то би був чистий click bating, а маніпуляції – то прерогатива банкової. Може навіть авторське право зареєстрували…))
Ти був переконаний, що рафінованим буває тільки цукор? Ще буває олія, а особливо ідіоти. Рафінований ідіот – це те, що твоя держава могла б експортувати. Якби попит був..)))
***

Держава гучно відгуляла день юриста. Обстругали всі кабаки… Стоп. Який день юриста в державі, де немає законів? Ми всі бабло в офшори возим… – чи не тому, що в нас закони не працюють і суди корумповані? Які – в звізду юристи??…))
Де бабло берем? В держбюджеті. Де там береться? З посполитих стягаєм. Де посполиті беруть? А кого то їбе?
З тим треба якось боротися може? А ми й боремся. Суддям підняли зарплати й пенсії. Хто підняв? Ті, що вимушені своїгроші в офшорах тримати.
Тобто тим, через корумпованість яких приходиться йти в офшор, підняли зарплати й пенсії ті, що в той офшор саме через них й ходять?
А шо – логічно. Починайте їм вже пам’ятники потрохи ставити. А паралельно зарплату й пенсію переводьте прямо в офшор. Якщо вже боротися – то кардинально – нє?)))
Там десь глава фракції хотів для відволікання уваги від офшорного шкандалю перейменувати державу? Які проблеми..? – просовєтскоє сомалістічєскоє угрупування (д). Д = долбойобів. Пра прикольно? Можна ще додати – імєні лєніна. Буде повний цимес…))
Ще глава розказав – яка отой офшор класна штука. Навіть його жінка там все бабло тримає.
Я, правда, не зрозумів – класна йому, його жінці, чи їм обидвом?

Де вони гроші беруть? Крадуть з бюджету. Звідки в бюджеті береться? Ти даєш. Коло замкнене – схема робоча. Але..
Вони крадуть з бюджету, в котрий кладеш ти. Вони податки не платять бо це класно. Ти податки платиш, навіть якщо твій фоп… – ну ти в курсі..
Аааа – я зрозумів. Тебе пре платити податки, щоб вони мали з чого красти і з накраденого податки не платити. Як це я зразу не допер..)))

Coffee break:
Розказує знайома, що їй подзвонила вчителька і сказала, що ваш малий не хоче йти на перше причастя. Знайома перепитала – він в класі один такий? На що отримала відповідь – ні ще вісім, але ті вісім мусульмани…
В класі де 28 дітей – 8 мусульмани. Процентне співвідношення на калькуляторі виводити вмієш?
Пам’ятаєш я рік назад писав, як влада торгує паспортами? Видно «бізнес» йде непогано – нє?)))))
Хоча й це логічно – в офшор же щось вивозити треба, а не всім законало стати суддями.
Просте запитання на аналітикуарифметику: через скільки часу лавру перейменують і трохи змінять дизайн куполів? Ваші ставки, панове…)))

А пам’ятники то прикольно. І тим, що возять, і тим, через кого возять. Тобто – одним і тим самим. Уяви тільки – їдеш, а навколо пам’ятники… і ні разу не лєніну…))
Не зайшла ідея з пам’ятниками? А чо – гарно було б. Пам’ятники, до речі, різні бувають… Деякі взагалі нічо такі…)) майже La’підарні…

Помріяв? А тепер маску на голову і на лохdown. Аж бігом!!! То – десь там в Україні пацани козацького роду.. А тут – не з твоїм хитровиїпаним щастям, чувак. В тебе навіть призедент офшорний))) Сиди, думай де гроші на податки брати…))))
…………………………………………….

 

Київ:

вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
(“Книгарня Є”)

Львів:

проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель’Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)

А можна тут:

Гарного дня, Посполитий..

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!