WTF

Stop it!

 

Жовтень, 21. 2021

Вы все между ложкой и ложью
А мы все между волком и вошью..

Вкотре прийшла чергова золота осінь. «Влада», хто де міг, вірніше – кому на що вдалося вкрасти в посполитих, відгуляла літні вакації і вирішила, що саме час почати відпрацьовувати отримані від Всесвітнього Конгресу Офшорних Фармацевтів гроші. Спершу, як звично, включили масовану пропаганду, а потім з пасивних дій перейшли до активних. Комісія міської «ради», колись славного Королівського Міста, прийняла рішення – з першого листопада вхід до закладів громадського харчування або через пцрл тест, або пред’явнику купленого в доктура ветеринарного паспортасертифіката вакцинації..

– Альо, Андрійку… Там Мішка телефонував. Треба вводити посполитим нові обмеження.
– Дддобре… Давай може після свят…?
– Давай. Після свята Вина і Сиру. Там більше ніяких свят не намічено?
– Ніби ні… Сподіваюсь сам постанову підпишеш?
– Я к ж тобі вже казав – якщо тебе посадять, я тебе витягну, а якщо мене, то ти мене ні. Нічого не бійся. До вечора. Цьом…
*** 

В принципі той пцрл-тест в логіку лягає. А от до сертифіката є деякі запитання. Вакциновані не хворіють? Реал показує, шо хворіють ще й як.
Сертифіковані не несуть загрози? «Владі» – ні.
Колись безсимптомний означало здоровий. Тепер це відмінили, як і дію Конституції…? Постановою комісії міської «ради»…? Схоже, що так.
Люди ви їпанулися? Останнє запитання – поки що без відповіді.. 

В принципі нічого надзвичайного не сталося. Скоро Буковель і вірус відступить. А ось після Буковелю – десь так під кінець січня будуть нові обмеження. Для того, щоб увійти в заклад громадського харчування, прийдеться тобі посполитий на вході відсосати. Але все норм – тобі тут же видадуть сертифікат встановленого взірця. Приклеїш собі на лобове шкло..
***

Логічно – нє? Чи Логіка тепер вже в минулому..?
***

Ти був переконаний, що гібридною буває тільки війна від кримлівського вовки? Не вгадав. Вовка збоку курить недогризений пандою китайський бамбук, в порівнянні з гібридною сертифікацією.
Ти не знаєш чому ручний парламент не затвердить законодавчо ось цю всю «боротьбу»? Тому, що колись бригаду гітлєра за такі досліди, над населенням незаконно зайнятих територій, повісили. Без суду? Ні – був суд Нюрнбергу. За геноцид.
Тоді були пацани з яйцями, а тепер всі інфантіли? Може й так, але ризикувати «владі» все одно не хочеться. А так – то виходить ніби тебе ніхто й не заставляв. Ти ж підписав, що це за власною згодою. А як рішення тої комісії? В тебе в Конституції написано, що виконувати злочинні накази – це злочин, чи ти читати не вмієш?.
Тобто тепер ти не тільки сертифікований, а ще й злочинець. Та й рішення тої комісії трохи повисить на сайті, а потім зникне – ніби й не було ніколи. Знайома на ФБ постить заклики, а як тільки гроші отримає, то пост тут же видаляє –  щоб потім не забути..))
А тобі «влада» потім просто скаже: посполитий!!! – в нас Конституція основний закон країни!!! Не постанова комісії – а КОНСТИТУЦІЯ!!!! Надрукуй це на стікері і приклей собі на лобове шкло…
До речі – сфальсифіковані вибори – це те ж саме, що й незаконно зайняті території, якшошо..
***

Зелено-брудна, як польова уніформа вермахту, пітьма, що прийшла з боку вже неіснуючого винниківського озера, накрила ненависне бургомістрові місто. Щезла ратуша, облуплені напіврозвалені залишки класичної сецесії, що все ще пробували сполучати Оперу із страхітливою будівлею банку від пінчука. Спала з неба безодня й залила чотири фігури понівечених фонтанів на центральній площі. Ті – на реставрацію котрих, грошей так і не знайшлось… Згинуло Велике Місто, як ніби й не існувало на світі. Усе пожерла темрява, що сполошила усе живе в Королівському Місті та його околицях. Дивну хмару принесло з боку вже неіснуючого озера надвечір, вісімнадцятого дня осіннього місяця Тішрея..

Перший заступник бургомістра спав і йому снився липкий жахливий сон… Юрба екзальтованих сектантів – Свідків Сертифікації Сьомого Дня, тягли на шнурку переляканого бургомістра. Тягли в бік центральної площі Міста…
– Певне просто з ліжка витягли – подумав перший заступник, побачивши розмазану помаду і густо підведені синім очі…
– Куди його волочуть? – почувся з боку голос перехожого.
– Сертифікуватися – відповів йому інший перехожий.
– А він хіба не сертифікований?
– Був. Але глюкозою. Так, як призедент в телевізорі.
– А тепер шо?
– Взяли в поліклініці спального району найкращу китайську сертифікацію і зараз будут го колоти…

Бургомістр раптом побачив свого першого заступника:
– Андрійку, допоможи…
– Ідьош ти в жопу – чомусь перейшов на московське наречіє заступник, а потім так само не зрозуміло звідки і чомусь фальцетом додав – ублюдок грьобаний…

– Мішкаааа фрідманннн рятуууууй гвавт – кричав в потемніле небо бургомістр…

Пріснітся же такоє – перезвіздився, а потім вголос промимрив на тому ж нарєчії, яке чомусь не відпускало, заступник і прокинувся…

…………………………………………….

 

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
(“Книгарня Є”)

Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель’Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)

А можна тут:

Гарного дня, Посполитий..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!