WTF

Stop it!

Таблетка..

Серпень, 2020

Болт хрустальный он привёз для Него,
Сам, как пёс бы – так и рос в цепи..

Радянська поліклініка імені доктора сємашко. На прийомі елітний співробітник, елітної держрайадміністрації. Колись його елітні син та внук теж там працюватимуть. А зараз йому зле:

 Доктор, очень больно…
– Что именно болит?
– Голова и жопа…

 Лікар дістає з шухляди столу круглу сіро-зелену таблетку. По лінії розлому ламає її навпіл і протягує дві половинки елітному потерпілому:

 – Вот. Это от головы, а – это от жопы. Смотри не перепутай…

***

Центр і Захід Країни визначені призедентом, як потенційний розсадник тероризму… Який будуть посилено патрулювати…
Тобто навколо всі дурні і не розуміють, що саме це означає? Таблетку їсти не час?
Але ок))):

Під час посиленого патрулювання поліцейські будуть:

1 – перевіряти документи у підозрілих осіб та проводити поверхневий огляд..

А в поліцейських є список з номерами паспортів, котрі пострадянські елітні чиновники продали різним палестиноафриканцям, неграм, білорусам, а особливо росіянам та китайцям?
Ну подивляться поліцейські в паспорт – і шо? Як саме це допоможе призеденту довчитися в філармонії до омріяного ним часу?
А поверхневий огляд – це як? Відійти на пару метрів і оглянути поверхню підозрілої особи? Щоб виглядати підозрілою особою – то треба нести в руці Стінгер? Чи ходити по вулиці в чорних окулярах з піднятим коміром пальто?

2 – перевіряти з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час…

За зовнішніми ознаками, все те, що відбувається в уряді, вже тривалий час нагадує класику – дай дурному болт нефритовий, він і член розіб’є і руки поріже. Може той китаєць саме це мав на увазі, коли віз свій щедрий дарунок найвпливовішому? Що мається на увазі? Рік тому, чувак, якого комуністи китаю назначили власником інтернет-магазину алі, подарував найвпливовішому – зелений нефритовий болт… (про це писав тут).

3 – звертати особливу увагу на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки, ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої…

Якщо складати список того, куди можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої, то такий список дійде до нижньої строки в Екселю. Тобто звертати увагу треба на всіх перехожих? Може тоді краще – почати вже шлагбауми ставити повсємєстно? Чи може краще все таки таблетку..?

І ще – а цей список (пакети, сумки, ящики).. Його складав той антон, що вміє робить шпагати пісєчькой квєрьху?

4 – забезпечувати безпеку дорожнього руху на автошляхах.

Ну це ніяк не вийде. Вже ж пробували. По автошляхах їздять елітні чиновники з елітної райдержадміністрації. Вони на це ніколи не погодяться. Бо, коли, їх на початках реформи зупиняли нові поліцейські, то в них дуже боліли елітні – голова і жопа – навіть таблетка не допомагала. Тут найвпливовіший явно не подумав. А антон певне якраз на шпагат сідав…

 Чому воно все так? Таблетку треба.

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!