WTF

Stop it!

The Muppet Show на Прямому..

Лістая стариє страніци…

– Итак Господа, (вальяжно-аристократччно) Вы смотрите замечательную программу, которая называется МАППЕТШОУ на первом. Название её состоит из первых букв наших имён… Как нас только трое а букв дофига?? – нас тут множество, просто Вам не видно

– Так (задерши догори руку и вирячивши очі) – нас багато, ось і оператор збоку.. Я одного разу у верховний раді (шалено жестикулюючи руками і закочуючи очі) підглядав за одним оператором

– Микола, ты дурный… ґґґ, (на лице вся грусть еврейского народа) – це я тоби, як бывший львивянын..

– Господа, я с Вашего позволения, хочу предложить одну тему для обсуждения.. Хочу услышать мнение моих уважаемых коллег.. Уже который день эту тему обсуждают в России…

– До сраки (махаючи руками) до сраки… кажу вам до сраки… До речі, ви довше за мене жили в Москві (руки по швидкості незрозумілої жестикуляції вже можуть змагатися з лопастями першого гелікоптера Сікорського) – а в Росії оператори є? Бо я..

– Микола ты мени нагадуєш дірєктора советского союза… ґґґ.. Друзи (со спиной, как бы придавленной плитой вековой усталости, всё того же народа) – що в нас вси тэми тилькы про Росию.. Шо другых тэм нэма..

– Тимофей Пафнутьевич – Ваше, извините хамство уже достало. Я конечно преклонно извиняюсь, но как аристократ и столбовой дворянин, я не намерен терпеть такие ваши выходки.. Ваши, знаете ли батенька менторские интонации.. Я ещё раз прошу меня простить великодушно..

Неловка пауза..

– Я вам розкажу за В’єтнам. Як старий київський інтелігент, а щоб ви знали, я старий київський інтелігент, і мій тато був старий київський інтелігент, і я навіть був в компартії, а туди, як відомо, не інтелігентів не брали.. то я вам (руки пішли вгору, погляд з дурнуватою посмішкою над аристократом в стелю) скажу так – В’єтнам то до сраки.. Як каже в моїй програмі Соколовська (деякий час згадує що вона каже, потім, це видно по перестрашених очах, гарячково згадує про що плів сам) то всьо до сраки, як казав Іван ФранкоОсь мене взяли у В’єтнам, ну а кого мали взяти, (руки зведені в замок за головою) оператора чи шо? Оператор журналістом бути не може, а я журналістом бути можу

……………………

Якщо бачите щось на чотирьох лапах, воно гавкає і схоже на пса, то швидше за все це пес.. Якщо вам кажуть – тріпер для шафьора нє балєзнь, – то швидше за все це вадітель зюганова.. Якщо бачите, що вам тупо женуть пургу з екрану, то так – це псевдожурналістика. Псевдо тому, що журналістика, як професія повинна нести ІНФОРМАЦІЮ, а не хизування собою укохайонцим..))
Але не знімайте це з ефіру. Вони добрі клоуни. Я люблю їх дивитися..))

Зніміть Кримінал. Вони там так зомбовано-натхненно верещать про побутовий кримінал, що дивитись це більше ніж 15 секунд нормальна людина не в стані..
Безплатна порада для власника телеканалу. Хто там власник – здається той, що недовго був власником київської мерії – нє?)))))).
Замість цього шедевру тележурналістики, транслюйте фотографію марсіанської поверхні. Глядачам скажіть що це відео – ті хто дивиться Кримінал – різниці не замітять. Та їм і в принципі все рівно, що дивитися..)) Бекграундом можете запустити пісню “лєнін всєгда жівой” (Музыка С. Туликова, слова Л. Ошанина, виконуть Кобзон і Лєщєнко):

Ленин всегда живой,
Ленин всегда с тобой —
В горе, в надежде и радости.
Ленин в твоей весне,
В каждом счастливом дне,
Ленин в тебе и во мне!

З піснею вдвоє збільшите аудиторію. Порівняйте кошторис на Кримінал і на фотку з піснею. Не дякуйте..))

Але то, що вереск на Криміналі поруч не стояв з вереском…
Ні – ну він талант. Втюхати лохам таку кількість своїх картин.. І яким лохам. Лохам зовсім не простим, як їм самим здається. Однозначно геній. Але якої холєри той геній так верещить? Йому режисер кожних п’ять хвилин каже в гарнітуру, що “пісатєль” Олесь Бузіна віджив і саме зараз йде до студії з щербатою російською сокирою і прапором рускава міра..?
Чувак же не дурний, пам’ятаю його тверезі оцінки по збитій “льотчиці” на 113му..
І ще .. Цей рабочє-крєстьянскій гумор в сторону співведучої йому приберіть. Його що жінки не докохали? Не можна пхати свої комплекси в екран. Негарно – нє?))
…………………….

Якщо чесно – укрTV дивлюсь не часто. І тільки цей один канал. Він єдиний більш-менш адекватний. До того дивився 113й. Тоже, я вам скажу, було не айс.. Були й там персонажі.. Двоє на щастя відразу пішли на News ban. Туди їм і дорога. Той канал не бачив ні разу – пульт відмовлявся його включати. В мене розумний пульт – то вам не радянські плоскогубці для переключення трьох каналів в радянському телевізорі. В обшем ті пішли. На бан..
Правда був ше один – махровий такий.. Ідіот. Запам’ятався тим, як в прямому ефірі пробував маніпулювати з чуваком з Нового Йорку:

– Скажите, господин посол, исходя из того, что безвиз нам не дадут…
– А с чего вы взяли, что его не дадут?
– Ну исходя из того, что Украина Европе не нужна…
– А откуда у Вас информация, что Украина Европе не нужна?
– Ок. Давайте о НАТО. Скажите как вы думаете… Исходя из того, что нас в НАТО не ждут… что Украина там не нужна…
– А с чего вы взяли, что Украина НАТО не нужна?

Маніпулятор мокрий і режисер трансляції робить “збій скайп звязку”..

Одесситы вам за своего бывшего не стыдно?))) Вам подсказать место, где между Крыжановкой и Лесками топили идийотов?))) Или он уже не ваш? Уехал и пёс с ним – хай теперь будет киевлянин. Я помню фразу ваших комми – киевляне это не доехавшие до москвы одесситы..))

Ось таку лабуду крутив 113й. Але нам аналітикам багато й не треба – інфа вона ж все одно проскакує..)) Велика помилка нашої иліти, до речі, – ці Talk Show. “Журналістів” можна зазомбувати, а запрошені гості, не маючи досвіду і розуміючи яка аудиторія їх зараз бачить, з переляку здають інфу, як ніби “пісатєль” Бузіна дійсно ожив…

Був там ще один смішний персонаж. Такий собі ведмежонок-аналітик, здається Павло, якщо не зраджує пам’ять Хужєєв. Розповідав, так вальяжно, як він кинув палити, розігрував демократа з аналітичними здібностями.. А потім бац і інтерв’ю. З новим власником..

Він вибрав інтерв’ю. Можливо подумав, що гроші не пахнуть.. Павле, понюхайте – пахнуть мля)))))))…

Я подивився секунд 30… Власник насолоджувався, впихаючи демократа з аналітичними задатками в гівно… Нє вже краще фотку марса під лєнін всєґда жівой…

Більше кнопку цього каналу я не натиснув… Навіть не зважаючи на те, що там була улюблена диктор новин.. навіть на те, що так, як в Діми і його дружини гості викладали все як на духу..)))))) нє – краще фотку…

Ще був якийсь канал з Роксаною.. Та не дала себе впхати, як Паша. До речі – хто знає де вона зараз? Але той канал можна було дивитися до “Главного шоу страны”.. Далі голубой варішка с Днепра і гроші на вітер.. Ще й курив в карідорі падлюка))))))))))…

Власники, я розумію, що гроші як прийшли, так і пішли, але платити їх бездарним ідійотам – то не є обовязкова умова існування на нашій планеті..

А нє – надивився і сам збрехав блін))))))) – деколи дивлюсь історичні передачі чувака з грузинським прізвищем. Цікаво. Там є інформація. Але то буває від випадку до випадку – перемикаючи канали і випадково наткнувшись…

“Журналісти” питання: – вас вчили, що ціль професії доносити інформацію, чи що ціль – маніпулювання за гроші? Можете не відповідати. Праздний вопрос..

 

Антрахт, Нєгодяї..))

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!