WTF

Stop it!

To each his own..

2022. August,13

 

Хочеш мене налякати? А вже придумав
що будеш робити, коли я не злякаюся..?

А свинособаки розказують один одному і навіть пробують розказати світові, що то вони воюють з англосаксами. Розказують – то було не про їх «армію», чи пропагандистів. Це було про – все населення тої клоаки, включно з «армієй», «інтєлігєнцієй», всіма «знамєнітостямі» і марьяной з Сиквтиквкару. Ну – то певно так прийнято серед нацистів.
Тут може в кого виникає запитання – а то обов’язково було в Україні робити? Може вартувало відразу з Аляски почати? Нє, таке – то не про них. Про Аляску вони склали пісню – отдавай нам землицу алясочку, отдавай нам родимую взад… І вирішили, що цього досить. Завжди, коли чув цей «шедевр», хотілося спитати – а зад не лопне? От дійсно – російська поезія, то сплошной сєрєбряний вєк. Вєк волі нє відать…
Чому Україна? Бо вони собі вирішили, що вона достатньо слабка і її можна пабєдіть. Вони так завжди собі ворогів вибирали – чим слабший, тим більший ворог. І від всіх, в результаті, витягували тягла.  А потім йшли бухати і складати легенди про дєдов з побєдов. Вони і зараз пісень напишуть і в ре-мінорі обов’язково. Таких тіпа – паймалі мальчішку, паймалі за сраку, сгарєл в єсаула паслєдній кардан… Але це трохи потім, а що зараз? А зараз їх народний єсаул – нацист-аутист гірькін, починає розмови про те, що білоруси не такі однозначні, як їх бацька. І, що мабуть вартує ту білорусію завоювати…
Бля – а якшо ще й білоруси дадуть тягла?
Все в свинособак, як анекдоті, котрий однозначно увійде в Історію. Вірніше – він вже там:
– А що це в Україні відбувається?
– Та росіяни кажуть, що в них там війна з англосаксами.
– і як?
– Вже втратили понад сто тисяч «солдатів» і угробили «техніки» на пару ярдів.
– А які втрати в англосаксів?
– Та вони ще не приїхали..

Ну пинька вже точно розбудує імперію. Як вони кажуть – с отріцатєльним расшірєнієм. Всьо то совкове жєлізо звезли в донбасс, воно там утилізується, а китай може Маньчжурію йти забирати взад хоч з рогатками. Будуть розказувати своїм піонєрам – мой дєд на мєдмєдя хаділ с рогатіной… Лиш би тепер вже їм зад не лопнув.
Чому донбасс з маленької літери? Бо я не вважаю російське скорочення від «донєцкій бассєйн» історичною назвою. Коли все закінчиться – я б там зробив національний парк. Посадив би березові гаї. Вася, забудь що береза то російське дерево. То дуже класне і корисне дерево. Російське дерево – то мох в тундрі..

 

Як відходять в забуття комуністи? Давай на прикладі. В 1944му комуністи захопили Львів. Австріяки його перед тим гарно розбудували. Реально – не місто, а витвір мистецтва. Що зробили ті ідійоти?  Та все примітивно – вислали в Польщу поляків, вислали в Сибір українців і  вселилися в їх квартири. Десь так приблизно вони і зараз планували. Але тоді – вселилися і що? Може почали класно там жити? Ні – це знову не про них. Невенгри не вміють жити, вміють тільки нищити. Така їх суть. Тобто – засрали, перетворили на обдерту помийну яму і – частина розсіялася світами, частина (вже їх диряві нащадки) продовжують донищувати, а ще частина шляється з паличками старими парками – ті на путіна чекають…
Ось саме так це колись і проскочить в Історії однією фразою – на 50 років владу в місті захопили невенгри. Так, як були безнадійно тупі, то все розікрали, забудували історичний центр безглуздими одороблами і розсіялися світами.Це все.
Як би той Львів мав виглядати, якби не крали? Фасадами так, як зараз виглядає фасад університету..

Розказати про університет і освіту? Цікава тема. Ось ти знаєш, що колись не було медінституів різних і такого всякого. Це все були підрозділи все того ж університету. То вже потім з кожного ПТУ поробили «академії» наук. А тоді ще був університет, до складу якого входив підрозділ, що готував медиків. Воно так і будувалося все тими ж австріяками. Ось зараз відреставровано лише головний корпус. А піди подивись на той медінститут – обдертий, як «дом бьіта» в Сиквтиквкарі. Стоять його корпуси, як байстрюки обдерті. А архітектура там – ні разу не гірша за головний корпус – будувалося ж все в комплексі. Ще раз написати, що невенгри не вміють створювати, а єдина їх робоча функція – це нищити? Вже сам знаєш?
Навіщо стільки тих «академій»? Бо проффесорів дуже багато. Хочеш мені заперечити? Ок – назви мені пару досягнень української «науки» за тридцять років незалежності. Винаходи там може різні… Давай – не встидайся. А я тобі лінків накидаю – на сторінки випускників того вищого учбового закладу. В одному слові п’ять помилок. І – це з автоправкою, зауваж. Без неї була б автокатастрофа – навіть той, шо написав не розумів би про що саме він писав. Ну, взагалі –  це малописьменність, а там же ж не тільки філологів готують. Уявив рівень знань, коли вони навіть писати не навчилися.
Ось я собі так розумію. Якщо я хочу чогось навчитись, то я собі обираю в кого б я хотів цьому навчитись. Тобто я повинен знати, що цей хтось знає те, що мені треба. Ок – не буду умнічать. «Педагоги» всіх «вишів» вміють збирати бабло в конвертах. Підозрюю – більше нічого. Це теж треба вміти? Ок – навчу швидко і безплатно. Якщо не маєш проффесорського портфелика, накинь на себе щось з кишенями. Далі просто – підходиш, береш, кладеш в кишеню. Це все.
Як виглядає той проффесор? В більшості 60+. Спінджак. Портфелик. На обличчі вираз стомленої зажури та абсолютної винятковості. Що в портфелику? Брошура «Як за допомогою нумерології і ретроградного Меркурія лікувати чиряк на сраці» Ще – пару конвертів. Так, як їх ніхто не рухає, то конверти особливо не ховають. Це все.
Це він тебе має чогось навчити? А чого саме, ти казав..?

А як ті, шо 60 мінус? О в тих зараз проблеми. Та нє – брати вони вміють. Проблема в 75 відсотках. Саме стільки відсотків зарплати треба мати, щоб уникнути мобілізації. То тобі не чиновник райдержадміністрації, то треба добре побігати і добре занести. Кому занести? Тим, що 60+ і які розподіляють. Ось ти знаєш, що по «вузах» ставки роздроблені навіть по 0,25? Як виживають з такими зарплатами? Ой та вони згідні були б і безплатно. Але – до мобілізації. Тепер бігають. Такі – молодьожні, з рюкзачками на спині. Як заробляють? Задають різні запитання студентам. Відповідь завжди платна. Якщо б все було навпаки і питання задавали б студенти, то платили б вони, бо рівень знань приблизно однаковий. Але поки що – є, як є.
А ще вони не люблять жінок педагогів. Не обов’язково тому що гоміки. Гетеро теж тих жінок ненавидять. Ну – бо і так в армію не берут, ну то – нашо дурно ставки займати – нє?
Ви там собі ламаєте голову віддавати в школу, чи таки онлайн? Нема чим ламати – і те до сраки, і те туди ж. Не навчать нічого. І так, і так. Попробують впхати в голову – шо пушкін, то геній, а не впхається – то й хуй з ним… Ось це і є та славетна радянська освіта, яку на різних фійсбуках восхваляють різні невенгри..

 

Про жінок? Ок – теж цікава тема.
Жінки здебільшого ескортніци. Навіть, якщо офіційно займає посаду генерального директора компанії. Вірніше – тоді стопітсот процентів. Дуже добре навчилися (не в університеті) робити вигляд. Ок – розкажу на прикладі.
Знайома вчора розказувала:
Забігає в салон дівчинка – убєжєнка. Каже – дєффкі, робіть з мене, аж бігом, принцесу. Бо там в нас ні одного салону нема, то буду робити бізнес.
Ті кажуть – а ти де? В Польщі?
– в якій Польщі? Я в Австрії.
– у Відню?
– Ну чому відразу у Відню, там в нас багато малих містечок є.
– А шо за бізнес?
– Відкрию салон. Тому робіть шось, щоб я виглядала, як цукерочка, а вони розуміли про що мова, бо там навіть вії нафарбувати не вміють…
– Там у вас, що – салонів нема???
– Прикинь нема. Зато є пару наших дівчат, то якраз візьму їх на роботу…

Тут потрібне пояснення. Якщо тобі дівчина через фійсбук пише – ти знаєш скільки мені обходиться бути гарною? І ти, після цього, до мене з шоколадкою…? Ти галімий ніщєброд!!!… – то вона правду тобі каже.
Пудрове напилення, ламінування, біозавивка… ще купа всякого різного і головне – ін’єкції. Ін’єкції – нон стоп. А ця фішка не разова. Тре підправляти, бо ліцо розтечеться, як паляниця. А ін’єкції не тільки в ліцо. Так – губи, вилиці, лоб… Не віриш спитай в шустера – він знає. А ше ж стегна, попа… А як тобі – доктор, а можете с живота вьікачать, а в попу закачать…?
Знаєш в чому головна проблема? Крім – поровняла нос, поднялась губа… Проблема в пошуку грошей. Підправляти треба регулярно і тому постійний пошук грошей на нову ін’єкцію. Муж нормально краде і то не проблема? То для тебе не проблема. А для неї. Муж сьогодні є, а завтра знайшов іншу. Зрозумів розмір трагедії?
Ти бачив її класні фото з залу? Вони туди тільки заради цих фото і ходять. Зайди в зал – переконайся. Вона не може займатися – може тільки пару раз обережно присісти. Чому обережно? Тюнінг може не витримати фізичних навантажень – розсиплеться на молекули.
А тепер поясни мені – на пса тим австріячкам той менінгіт.? Як думаєш – піде дівчинці той бізнес? Я тобі скажу – піде. При умові, що в їхнє містечко приїде десант наших. Якщо ні, то цей бізнес буде – shitdeal..

 Ти такий потягнувся задоволено тіпа – а я натягався заліза і мені норм без ін’єкцій? Ой – не спіши. Скажи за кого будеш топити – за притулу, чи арестовіча? Озадачив? Це ж в тебе критерій вибору президента єдиний – о, класний пацан – такий, як я. За нього і проголосую. Він не вчився? Ой – навчиться. Я  ж навчився бути марчендайзинг-представником компанії «Вкусна Ковбаса», а вчився на юриста в лісотехнічному..

PS:
Не всі дєффкі ескортніци. Є і нормальні, і фізично активні, і без проблем з гіалуроновою кислотою. І їм всім – респект.. 

PPS:
Руzкій нацист ванька, сдавайся нахуй… Відсидиш, і зможеш влаштуватися проффесором в МГУ. Сделаешь марьяне силиконовую долину жопу на всю морду лица…

PPPS:
Скільки обходиться державі, тобто тобі, оте освітянство? Та то бля вапше.. Давай може не будем про сумне?

 

PPPPS:
Анекдот? Ок:

Alleyway. Two benches – one opposite the other. Little Johnny was sitting on one bench,
and Old Man on across from him. Johnny was munching on one candy bar after another.
After the sixth one a man said:
– Son, you know eating all that candy isn’t good for you.
It will give rot your teeth, and make you fat…
L J:My grandfather lived to be 107 years old.
O M:- Did your grandfather eat 6 candy bars at a time?
L J:- No, he minded his own business..!

 

………………………………..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!