WTF

Stop it!

Триста тисяч спартаківців..

Вересень 2018

Камуністи, так вже якось сталося, всі до єдиного ідіоти. До єдиного.. Незалежно від того яких вершин своєї кар’єри вони досягли. Хоч двірник, хоч ВО олігарха. У кожного дві основних проблеми і по три неосновних. Основні – гігієна і неписьменність. (малограмотность – для малтілінгвістів). Нажертися алкоголію, відригувати, гикати та посмерджувати – це їх перше щастя. Заплатити за оцінки в школі, хто чим зміг – то щастя друге..))

Ось таке воно щось – малописьменне, смердюче і на додаток – тормоз.. Хоч двірник, хоч ВО олігарха.. Проте найчастіше чиновник.. тупий, звичайно, чиновник..))

 

Але навіть тупим був потрібен свій айдол. Лєніна вже заюзали  до дірок (лєнінградський, ордєна лєніна метрополітен імені лєніна).. Лєйба Давідовіч Бронштейн на роль ідола не тягнув ні разу і малописьменні притягли за вуха Спартака. Знайшли чувака аж в стародавній Фракії і давай всім тулити, шо то був перший комуніст. Тобто Спартак наше всьо і пашла плясать дірєвня – спартакіади школярів, спартакіади профспілок, спартакіади совєтской армії.. Не прижилось. Навіть московський, одноімьонно-краснознамьонний, футбольний клуб, в який вбухали бабла більше, ніж у всю Примера Дивізіон, вище рівня дворової команди так і не піднявся. Алкоголій то супер, але – немає розуму, вважай каліка.. ідіот тобто..

Треба було пост назвати 300 000 ідіотів..))
Що це за цифра така 300 000? Це кількість чиновників в коханій нами Україні..))

 

Coffee brake:

Днями мав зустріч з приятелем. Розказав йому про бачення паном Міхо виходу з тупика за допомогою пенітенциарної системи. Я про це писав – лінк кину в кінці допису. У відповідь, приятель розповів мені про випадок зі свого життя.

Його партнери придумали певний бізнес. Який саме писати не буду, Sorry..)) До партнерів, звичайно ж, примастирилися “серйозні люди” – як же без них внатурє..)) Загалом, порозвивавши деякий час, вирішили справу продати. Вийшли на СЕО світу по злиттю, більш ніж відомої структури і навіть домовились з ним про  зустріч. Їм би поїхати – пагаваріть за жізнь, але спартаківська закалка одних і, не менше радянська школа МВА других, зіграли з ними в арагу пєгу..))

На переговори вставилась команда  в костюмах від Бріоні і годинниках..)) Навіть на потовщених кінцях суглобів ніг по парі годинників..))) Мабуть немає сенсу розповідати про СЕО в джинсах, та про те, що deal did not materialize..

Втім розкажу як все скінчилося. Там була одна чудова фраза, яка, можливо, відкриє комусь очі.. чи не відкриє – тут вже яке у кого щастя..))

Перемовини закінчилися через три хвилини від початку, але ще два тижні спартаківці в Бріоні пітніли, сподіваючись на результат. Потім зрозуміли, що цей ігнор – це і є результат, але зважилися нагадати про себе. Нагадали фразою –  «Мы слишком дорого запросили..?» На що отримали відповідь– “Для нас сума не має значення. У нас просто пропав на вас апетит..”

Розповідаю приятелеві своє бачення розвитку ситуації в Україні. Про те, що чекаю старту від Вакарчука, щоб подивитися по телевізору, як триста тисяч чиновників-казнокрадів підуть у штольні та лабіринти пенітенціарної системи.. Ну ми всі не вчорашні і розумієм, що сам по собі Вакарчук поборити комунізм не в силі, але, як не вчорашні, розуміємо – хто стоїть за ним..))

Приятель каже:

А ти знаєш – вони відчувать.. Вчора був на одній пиятиці і там у чувака була істерика. Спочатку він говорив, що має по будинку і в Москві, і в Підмосковї, що там все упаковано і йому вистачить на десять років більш ніж ситого життя.. А тут.. А тут у нього, в підвалі будинку, півтонни динаміту.. і відходячи на Росію він все взірве.. – “них#я казлам не оставит.. сожжёт все мосты и всё, что горит..”

Закінчив приятель фразою:

В мене враження, що динаміт в підвалі є у кожного з них..

Coffee brake:

Якось охоронець, в компанії де я працював, прийшовши в офіс, почав розповідати, як вони, на надувному човні, ходили дивитися на зенітку, яку перестрашений януковіщ поставив на водосховищі неподалік від Межигір’я.
У відповідь, я йому проаналізував як яник закінчить..

Кажу:
Уяви: яник в куфайці, ватяних штанях, валянках та в радянській пижиковій шапці з одним піднятим вухом, біжить водосховищем в бік вождєльонной Бєларусі.. Тонкий лід потріскує, а на спині у нього мішок, а в руці фінка “НР”..
І ось тільки думка – “законало” зручно почала вмощуватися в голові ідійота, як з тіні його протидирижаблевої гаубиці відділяються дві фігури – я і ти.. Як тобі сценарій..?))

До Майдану ще було рівно рік..

Охоронець не повірив, а аналітика була більш ніж простенька..))

Закон Космосу, хто не знав, – не бери більше, ніж тобі потрібно..

А приятелеві я тоді анекдот розповів. Про проститутку і токаря Ваню з Іваново:

На сочинському пляжу, куди Ваня потрапив, дякуючи вінценосному владімір владіміровічу..

Йде Ваня по піску і бачить губату блондинку. Він вже і живіт втягнув, і ноги розставив, і прачандали випнув і наставив – емоцій рівно нуль. Ваня вже й розплакатися готовий, а вона йому каже:

– Ванюша, відпочиваю я тут.. (дякуючи нашому вінценосному владім владіміровічу) Ось уяви – ти йдеш берегом моря, а навколо одні станки.. станки… токарні .. чи як там в тебе…

Ось так і у вас вийшло..
В більш, ніж відомій структурі, де СЕО Світу по злиттю сидить на лимонній зарплаті, вже всі мислимі гроші підняли. Їм від вас ідей хотілося, вони пройшли коло і тепер їм потрібне просте людське.. Їм саме цього й бракує. А тут вломилися ніщєброди в Бріоні, з запахом вже навіть не другої свіжості.. Таке вони вже бачили на початку кола, зараз вони в його кінці. Неможливий там був на вас апетит..)) Мене треба було покликати – я би все розвів і всі були б щасливі..)) В будь якому ґешефті результат буває тільки у одному випадку – коли кожна сторона отримує (чи впевнена, що отримала) свій інтерес.. Без цього ніяк..

 

На правах реклами:
Гроші перестали приносити задоволення і почали втрачати сенс? Не треба купувати монастирі московському патріархату – то гроші на вітер. Не допоможе..
Мене запрошуйте, я зроблю так що всі сторони отримають своє.. Знаю як.. know how..))

Ми довго сміялися над сценарієм “массового исхода избранных спартаковцев в россию:
В елітних котеджних містечках, навколо обласних центрів, водночас гримить динаміт. Гарно взлітають в повітря, ні хрєна не гарні будинки.. Це сигнал. Сигнал, що скоро біля кордонів з росією в Сумській, Чернігівській, Харківській області з’являться дивні люди. У ватяних штанях, куфайках та мішками на спині. З тіні поодиноких дерев, назустріч їм – хто зі стволом, хто з вилами, вибіжать локальні робін гуди.. Бурштин десь на задвірках свідомості.. Батальна сцена.. Битва руських з кабардинцями..)))))

 

Для тих небагатьох, у кого, як у лєйби давідовіча півтори звивини в голові:

Не вийде пожити в Підмосков’ї. Тобі там посміхаються поки ти тут крадеш і туди носиш. Яник там ще не в помийній ямі тільки до того часу, допоки ти тут крадеш і туди носиш. Його звідти через телевізор у Бріоні інколи показують, щоб ви фуфлижники не зневірилися і продовжували туди носити. Образився на “фуфлижника”? Саме так називається поц, який у своїх краде і чужим носить.. А як тільки вони там зрозуміють, що ти тут вже ніхто – тобі скажуть саме те, чого ти так боїшся у своїх снах. Так це буде не спартак-чемпіон. Це буде –нах#й отсюда пошёл..

Для відповідальних працівників НАБУ:
Вам читали лекцію про Аль Капоне та податки. Ну складно  було чувака посадити.. Спростіть собі завдання – не треба шукати податки чиновників (юла все одно відмаже). Організуйте рейд по підвалах їх будинків. Зберігання вибухових речовин, як і іншої зброї тягне за собою не менше покарання ніж несплата податків.. Нє..?)) З конфіскацією.. Нє..?)).. За одну ніч увійдете в Історію героями.. Проявіть творчу ініціативу..))

Bonus track:
.. Побачу – повірю…
– Повіриш – побачиш..

 

Антрахт, Нєгодяї))..

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!