WTF

Stop it!

Всьо буде заіпіс? Are you sure..?

Березень, 2020

 

Весь час чую таке єхидненьке – наші американські партнери…Таке, після якого посполитий повинен зненавидіти все американське. Особливо соросят..

Відносно Сороса. Мені на нього пох зі всіх боків, тому знаю про нього небагато. Нібито єврей з Угорщини. Нібито має якісь інтереси..
О – в 90ті я вчився в Soros International House School – але він туди не приїздив))).

Ще він пробував серйозно наїхати на Philip Morris. Ті його послали і перенесли головний офіс до Швейцарії. Сорос образився, шо таке бабло та мимо пройшло і почав нещадну війну з людьми, що курять. Тіпа – не дали мені від продажу сигарет, то я вам крові поп’ю, ой поп’ю… Знайшов Ганну Дупко і давай разом з нею боротися. Phillip Morris пох і на нього, і тим більше на неї. У Philip Morris все ок. А Ганна дівка зі села, справжня комсомолка, то їй все рівно за що боротися – лиш би в телевізорі все село бачило…
Але.
Соросята і те, чого хоче добитися від уряду Країни уряд США – це діаметрально протилежні речі.
Соросята хочуть в телевізор і торговать іблом за гроші.
Уряд США хоче, щоб уряд Країни почав жити за законом..

Ок – на прикладі.
З виступу презедента:
…так, це перший уряд, де немає топ корупції. Але не красти – замало. Це уряд нових облич…
Якщо ми візьмемо і повіримо, що цей уряд не краде. Припустимо. Тоді виходить, що всі попередні крали..? Я знаю, що ви впевнені, що крали і крадуть. Але аналізуємо те, що сказав найвищий чиновник.
Тобто він сказав, що попередні всі крали, раз цей був перший. Запитання до презедента – якщо ви так кажете, то мабуть маєте докази? Якщо маєте докази – чому всі уряди, що були до цього не ходять колєйкою на допити?

Запитання до всіх попередніх урядів – якщо презедент пездить – то вам мабуть варто подати на нього в суд – нехай просить пробачення за свої слова. Якщо не подаєте, то він, що правду каже..?

Запитання знову до презедента – ви це сказали щоб щось ляпнуть і показать шо не здря державні гроші тратите? Тоді ви впопуліст, батєнька. Чи може ви, разом з урядами, знаєте, що всі крали і крадуть, вас це влаштовує і вийшла оговорочка по Фройду?
Тобто ви їм тіпа моралі так читаєте? Чувак, після твого депутата, що простітуток знімає з парламенту… коли всі ржуть, а ти до цього часу робиш вигляд, що нічого не сталося.. Ти впевнений, що маєш моральне право розказувати комусь як жити? Are you sure?

Чувак, а хто тобі тексти пише? Чого вони такі в кінці обрубані? Прям як гасла в радянських їдальнях. Чи то може тобі тре на курси ораторського мистецтва? Бо читаєш простенькі тексти з бамажкі, як Брежнєв. І не треба себе порівнювати ні з Гавелом, ні з Рейганом – вони не читали, вони вільно розмовляли. От з Брежнєвим – саме воно.

Але повернемся до законів.
Без діючого законодавства – саме час спробувати перейменувати Країну. На Афициальная Варавская Республика имени Семашко, наприклад.
Правда – нашо тоді тих депутатів такий кагал? Щоб з курінням боролися? Так всім пох і на них і, тим більше, на їх боротьбу..
Непаняткі кароч…)))

Посполитий, ти думаєш – ой, та нашо те законодавство..? А тих всіх куди? Вони ж крім красти нічого не вміють..?
Ти переконаний що то все фігня і, що всьо і так буде заіпіс? Ти твердо переконаний?

Are You Shure..?

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!