WTF

Stop it!

Иди нахуй…

  1. May,29

 

А навіщо потрібен світ, якщо в ньому буде росія..?

Наскрізь – від слова абсолютно, корумпована недокраїна недоідіотів, котрі ментально хизуються своїми лаптями, матрьошками і інколи пушкіном, створює собі недолугу армію алкоголіків і мародерів.
Паралельно недоідіоти створюють собі ідола – напівцаря, напівнедопризедента – такого ж напівідіота  (до повного не дотягує за параметрами по кожному з цих напів).
Недокраїна заганяє свою недоармію в сусідню країну, в якій теж владою натішитися не можуть такі ж самі корупціонери. Корупціонери обох країн – вихідці з «еліт»  ще однієї недодержави – ссср, котру створив недоумок лєнін з кагалом таких самих параноїків, але саме тут і саме зараз це не має значення.
Недоармія заходить в сусідню державу з метою знищити все, включно з назвою країни. Захопивши хоч якесь село, недоармія виродків тут же розстрілює жителів, які не хочуть такого щастя, а тих, що дрочили на «гєній пушкіна», вивозить під свій кордон з китаєм. З приписом – не покидати це місце три роки. Роблять вони все це, не тільки не приховуючи своїх намірів, а ще й подають світові, як якусь свою місію. Мало світові одного народу «з місією» в голові, то нате вам ще один.
Тобто – психічно хворий недоцар (параноя чистої води – можна до лікаря не йти) віддає наказ і недоармія таких самих психічно хворих (там цілий букет різних фобій) слухняно, як євнухи в гаремі, той наказ виконують.
Бля – що це?
Це геноцид. Тут можна ставити крапку.

Всі ці – недо, напів, ідіот, виродок – це не для прикраси тексту, а чиста правда в академічному значенні цього слова.

 

І скосопиздила моє прекрасне тіло підступная гангрена..

Так – сучасна росія, це гангрена на тілі Людства. Це знову – в академічному значенні слова, а не заяложена ідіома, аби щось написати.
Пояснити на хлопський розум? Ок:
Психічно хворий маніяк (зауваж я весь час називаю речі своїми іменами) піздує вулицею з сокирою в руці.
Ні з того, ні з сього йому здається, що він зрозумів як всім навколо правильно жити і починає їх до того спонукати (сокирою по голові). При цьому розказує – вас всіх лєнін придумав, щоб ви собі знали…
Про те, що той лєнін напівзігнилий лежить в нього посеред подвір’я не закопаний, він мовчить – бо то, разом з пушкіном, його «історічєскоє наслєдіє». Біологічно, воно – істота, як і всі навколо, але придумав собі (сидячи в дворі коло «сортіра»),що він якийсь елітний і, що його, як мінімум, штучно вивів учьоний мічурін. Про те, що – це лише його хвора уява, воно пробує не замислюватися. Натомість переконав сам себе, що може без проблем для себе натякати всім навколо – можєм мачіть в сартірє…
В цьому місці з’являється поліцейський з пістолетом. Оцінивши ситуацію, маніяк починає включати задню передачу, Він готовий розглянути мирну пропозицію, а можливо навіть повернутися до себе в двір (там де лєнін гниє).
В цьому місці починається ще дещо цікаве. Ціла купа ідіотів (в академічному значенні) починають взивать – дайте піти йому додому (сокиру вдосконалювать?). Не знаю, чи це лише мені дивно, але на 75 відсотків це представники ще одного народу «з місією» в голові – того, що ссср створили…

 Зверни увагу, на дату написання цього тексту. Щоб потім представники отої расєї не пробували присувати – ми напалі, бо ви про нас так думалі. Все норм, пацани – спочатку напалі, потім думалі.

 

ґаварі масква, разгаварівай рассєя…

От мені цікаво – а з якої радості, власне, росія. Особливо – russia. Самі себе вони, з часів свого царя, котрий це слово почав одягати на голови тайожних недобедуїнів називали расєя. То може – rasseya. Або може відновити історичну справедливість – moskovia? Тим більше, що й цар був так собі – від сифілісу помер (як і лєнін). Як в них все взагалі тісно переплетено – по одних граблях століттями ходять. Але то їх проблеми, пост про те – а навіщо взагалі світ, якщо в ньому залишиться вотетовотштота?
Що саме є оце вотетовот? Визначення цьому дали без мене – тюрма народів. Давно зауважте визначили. Знову – не як поетичну ідіому, а як реально те, чим воно є в реалі.

Питання – а на хуя оця, вибачте на слові, гангрена Людству? Щоби що..?

 

PS:
Блогерша запостила текст від «приятно почитать умного человека» – аліка коха. Ні не того що паличку знайшов. Знаєте що пише умний чєловєк? «…мьі, Запад – вас не бросим…»
Бля, вася – а з якого хуя ти вдруг став Западом? Це ти сам себе назначив? Нє чувак, ти – ґаварі масква, разгаварівай рассєя… – нє обольщайся…
Називав би речі своїми іменами нє – ми, кохі, готови дальше с вас получать, пусть і без горячо любімого намі путіна і в болєє прівлєкатєльной со сторони формє…

Ось така фігня, Посполитий,
Але –  нам з тобою своє робити.

Слава Україні!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!