WTF

Stop it!

Іді нахуй…

2022.May, 29

А навіщо потрібен світ, якщо в ньому буде росія..?

Феодальна недодержава. Фейкстейт – абсолютно корумпованих  недоітіотів, котрі самі собі придумали якусь свою, ніким не зрозумілу, винятковість. В чому саме вони ту винятковість побачили? В повній мірі ними видуманих, так званих – «скрєпах». Що то таке «скрєпа»? Їх у них декілька – «лапті», «матрьошка», «балалайка» і труп терориста лєніна на головній площі їх столиці. Це все.
Йобнуті? Так – на всю голову.
І ось ці йобнуті, декілька років возили своїх дітей в колясках, власноруч затюнингованих фанерою і скочем – під танки і «боєвиє самальоти». Цього їм видалося замало і вони почали тюнингувати вже своїх дітей. Як? В форму злочинців з нквд…
Так ось – ці йобнуті, день котрих зайнятий однією (в різних інтерпретаціях, але однією) думкою – де б щось вкрасти, щоб «жіть пачєловєчєскі», створюють собі армію. Недолугу армію алкоголіків і мародерів, в котрій теж – крадуть абсолютно всі. Цю армію вони чомусь називають – друга армія світу.
Я б повірив, що вони у всю цю ахінею щиро вірять, коли б казали, що мають першу армію в світі. А так – піздаболи, Сер.
Паралельно, ті меншоварті створюють собі ідола – напівцаря, напівнедопризедента, але – такого ж напівідіота  (до повного не дотягує за параметрами по кожному з цих напів). Він теж краде – як не в себе.
Потім ця недодержава заганяє свою недоармію в сусідню країну, в якій теж владою натішитися не можуть такі ж самі корупціонери. Влада обох країн – вихідці з «еліт»  ще однієї недодержави – ссср, котру створили недоумки комуністи, але саме тут і саме зараз, це не має значення.
Недоармія заходить в сусідню державу з метою знищити все, включно з назвою країни. Захопивши хоч якесь село, недоармія цих виблядків тут же розстрілює жителів, які не хочуть такого щастя, а тих, що дрочили на «гєній пушкіна», вивозить під свій кордон з китаєм. З приписом – не покидати це місце три роки. Роблять вони все це, не тільки не приховуючи своїх намірів, а ще й пробують подати світові, як якусь свою місію. Мало світові одного народу «з місією» в голові, то нате вам ще один.
Тобто – психічно хворий недоцар (параноя чистої води – можна до лікаря не йти) віддає наказ і недоармія таких самих психічно хворих (там цілий букет різних фобій) слухняно, як євнухи в гаремі, той наказ виконують.
Бля – що це?
Це геноцид. Тут можна ставити крапку.

Всі ці – недо, напів, ідіот, виродок– це не для прикраси тексту, а чиста правда в академічному значенні цього слова.
Ось що стається, коли забити на законодавство..
Те, що жити за законами краще, ніж при феодалії, придумали ні разу не дурні. Ти праїбав, якщо думав інакше..
***

Так – сучасна недоросія, це гангрена на тілі Людства. Це знову – в академічному значенні слова, а не заяложена ідіома, аби щось написати.
Пояснити схематично? Ок:
Психічно хворий маніяк (зауваж – я весь час називаю речі своїми іменами) живе собі в якомусь селі. Все подвір’я в нього засране, посередині стоїть дерев’яний кльоzєт – «тіпа сортір», а коло нього красіва Барвіха.
Ні з того, ні з сього, ні сіло, ні впало – маніяк починає робити вигляд, що знає, як всім навколо правильно жити. На нього ніхто не звертає уваги, то він бере стару щербату сокиру і виходить з нею на вулицю. Потім заходить в сусідній двір і починає тою сокирою рубати всіх до кого дотягнеться. При цьому ще й примовляє – вас всіх лєнін придумав, щоб ви собі знали…Той лєнін, в цей час, напівзігнилий лежить в нього посеред подвір’я. Про це маніяк не згадує тому, що то, разом з пушкіном – його «історічєская скрєпа».
Біологічно, воно – ніби істота, як і всі навколо. Але хвора уява, намалювала йому в тому місці, де б мав бути моск, що він елітний. Що його, як мінімум, штучно вивів учьоньій мічурін. Мало того – він якось зміг переконати сам себе, що може всім, без винятку, розказувати – можєм вас мачіть в сартірє…
В цьому місці з’являється поліцейський з пістолетом. Оцінивши ситуацію, маніяк починає включати задню передачу. Він готовий розглянути мирну пропозицію, а можливо навіть повернутися до себе в двір (там де його скрєпа гниє).
І ось в цьому місці починається ще дещо цікаве. Ціла купа ідіотів (в академічному значенні) починають взивать – дайте піти йому додому (сокиру вдосконалювати?). Не знаю, чи це лише мені дивно, але на 75 відсотків це представники ще одного народу «з місією» в голові – того, що ссср створили…

Зверни увагу, на дату написання цього тексту. Щоб потім представники отої расєї не пробували присувати – ми напалі, бо ви про нас так думалі. Все норм, пацани – спочатку напалі, потім думалі…
***

ґаварі масква, разгаварівай рассєя…

От мені цікаво – а з якої радості, власне, росія. Особливо – russia. Самі себе вони, з часів свого хворого царя, котрий це слово почав одягати на голови матрьошкам, називали – расєя. То може – rasseya? Або може відновити історичну справедливість – moskovia? Або те, чим воно є насправді – недоросія. Як англійською? Fakestate – шо тут довго думати? Та й взагалі нехай ООН про то думає, бо пост про те – а навіщо взагалі світ, якщо в ньому залишиться – вотетовотштота?
Що саме є оце – вотетовот? Визначення цьому дали без мене – тюрма народів. Давно зауважте визначили. Знову – не як поетичну ідіому, а як реально те, чим воно є насправді.
Питання – а на хуя оця, вибачте на слові, гангрена Людству? Щоби що..?

PS:

Блогерша-ваксєр Олєсія Хно запостила текст від «приятно почитать умного человека» – аліка коха. Ні – не того що паличку Коха знайшов. Знаєте що пише «умньій чєловєк»? «…мьі, Запад – вас не бросим…»
Бля, вася – а з якого хуя ти вдруг став Западом? Це ти сам себе назначив? Нє чувак, ти – ґаварі масква, разгаварівай рассєя… – нє обольщайся…
Називав би речі своїми іменами нє? – мьі, кохі, готовьі дальше с вас  получать, пусть і без горячо любімого намі путіна, і в болєє прівлєкатєльной со стороньі формє…

Ось така фігня, Посполитий,
Але –  нам з тобою своє робити.

Слава Україні!

 

………………………………..

  1. October, 22

 

ДЕСЬ В УКРАЇНІ..

– Слухай, вони з тим пушкіном дійсно, як дурак з писаною торбою..
– Я ж тобі казав – штучно створений і розпіарений авторитет, якого можна потім всім присувати. Присувають. Вони собі так придумали.
– Це працює?
– Вони сподіваються, що так. Хочеш вірш про саме зараз?
– ?
 – …выползла из логова ржавая держава, вызверилась бельмами крашеных наград…
– Це пушкін?
– Ні, він так не вмів. Я ж тобі казав, що він пушкін лише тому, що на його портрети лєнін дрочив. А це сучасний поет. З українським прізвищем, до речі. Не знаю його позицію щодо цієї війни – не цікавився, але суть Просраной страньі передав нормально – нє?
– Дуже влучно..
– Але пушкін, то для простих лохів, а для лохів з претензією на інтелект, вони готували іосіфа бродскоґо.
– А то шо за поц?
– Реально поц. Не оправдав очікування. В совку його комуняки щемили, то він був записним демократом, а витягнули поцоватого на Захід, то він там злетів з катушок.
– Як?
– Не знаю. Може додав до номеру свого паспорту номер будинку навпроти і в нього вийшло шістнадцять. А такої наруги над собою він не витримав, і для нього то знати, було – ойвей, як нестерпно…
– Теж кабаліст?
– Можливо. Не цікавився.
– А чому 16? Вони ж все зводять до простих чисел…
– Та пес його свінасабачий знає. Досить того, що господарів підвів. Йому хотіли пам’ятники в Україні ставити, а він подивився на те 16 і написав – «…прощевайте, хохлы! Пожили вместе, хватит. Плюнуть, что ли, в Днипро: может, он вспять покатит...». Ну і, як йому тепер ті пам’ятники ставити – нє? Підвів, ой підвів бекіцер тухес нахес…
– Він в тому вірші і Шевченка ніби забакланив..?
– Ну, так. Тіпа – дурні хахли, вам тре Пушкіна читати, а не брехню Тараса.
– А Шевченко йому чим не вгодив?
– Ну тут варіанти. Може тим, що як поет однозначно сильніший, а може в Гайдамаки вчитався… Ой – умєр максім, да і поц с нім…
– Жителям запорєбріка, почали втирати, що під час другої світової, вони аж до москви відступили – і то зараз знову такий хитрий план..
– Ой, та нехай. Але вже най мавпують по повній. Тобто – саме час розстріляти п’ятдесят генералів.  А шоб їм не присунули відсутність фантазії – нехай ще гірькіна посадять на осиковий кіл. Прям «на лобном мєстє», як іван грозньій. Отоді «скрєпа» буде мати завершений вигляд..
– Ти знаєш, дійсно відчуття, що саме зараз в світі глобально все міняється.
– А воно так і є. Я от тільки не розумію – мали дебіли якісь космічні приходи на спорті. Олімпіади, чемпіонати.. Мало їм було, то вирішили підняти на вакцинації? Тепер і це обісрали і спорт вже не повернуть.
– Думаєш глядач на стадіони не повернеться?
– Думаю платити лімонами футболістам вже не будуть. Ну, що футбол злітає я зрозумів ще в 18му.
– Чемпіонат світу в росії?
– Дивилася?
– Ні. То ж було в росії. Бакланила в фійсбуку тих, хто туди поїхав.
– Цікаво було. Після цього «чемпіонату» я більше футбол не дивився.
– Розкажи, бо я не в темі.
– Спочатку кремль купив собі право проведення. Навіть не так. Спочатку кремль заслав в Німеччину  свій спецназ переодягнений, як футбольні фанати.
– В червоних «шапках-ушанках» і з балалайками?
– Без балалайок, але в шапках.
– А навіщо спецназ?
– Дуже хотіли картинку – «расія встає с колєн і дає тягла англійським фанам…»
– І шо?
– Попалилися, як ті два гебіста в Солсбері. Ходили по Берліну і співали «катюшу».
– Ну чого – може їх  фани патріотично налаштовані до радянських пісень?
– Ходили і співали строєм, як на конкурсі строєвой пєсні в якомусь усть-ілімську.
І тут, як завжди.
– Потім купили право проведення чс2018…
– На багато попали?
– Думаю так. Платили баблом і «ордєнамі».
– Тими, що – вызверилась бельмами крашеных наград…?
– Саме так.
– І що далі?
– Далі почали збирати расєйську дрім тім.
– Зібрали?
– Так. Таку крєпку дворову команду.
– Dvor dream team?
– DVorБім-Бом… Але расєянє все рівно, аж бігом, почали вставати с колєн, а кремль почав думати, чи не купити чемпіонство. І тут халепа. Якийсь Уругвай розмотує каманду мичтьі, як матрьошок в кегельбані уссурійська.
– Тобто Уругвай показав, чого та команда вартує?
– По повній програмі. Тут в кремлі все перегралося. Купувати таким чемпіонство стало трохи проблематично, але раз вже стілько бабла гірькіну під хвіст – то, як запасний варіант, почали робити «хєроя расії» з якогось дібіла, котрого назначили воротарем. І тут почалися проблеми в збірної Іспанії.
– То ж ніби сильна була команда..
– До того так. Але за бабло… В один момент найшвидша команда світу буквально зупинилась. Мало того – команда дійсно блискуча, за бабло стала ще й талановита. Погодься – це треба мати талант, щоб за добу перевчитися з гри на ворота, на гру поперек поля.
– Як в казці..
– Ну казка в них вийшла нічьо така – «мьі сборная іспанії – супєр каманда і владєлі мячом всё время (поперек поля), но протів расія dream team, даже мы нічєго не смаглі. А протів ихнего вратаря – то ваще б нікто не справілся.. Уругвай? Та – то они, видимо, мельдонія пережралі… Нічєм другім объясніть то, как какой-то Уругвай смог набіть голов самой dream team із расии мы не можем…»
– Смішна казка, але ница якась.
– Це ще не все – в казки був апофеоз.
– ?
Лише в серії післяматчевих пенальті блискуча команда Іспанії програла найкращій команді всіх часів і народів.
– Бо інакше – а хто б повірив, що то не за гроші? Пенальті – то ж лотерея..
– Там і так повірити було важко, особливо з огляду на те, що всі удари були по центру воріт.
– Та ну..
– В мережі все є – загугли подивись.
– Тобто – раз воротар дібіл, то щоб випадково не залетіло бийте прямо в нього?
– Тобто воротарю сказали – твоя справа стояти рівно по центру воріт. Все решта путін вже порішав. Нє – ну, іспанці казали – а давайте раз в воротаря, раз в кут, щоб не так в очі кидалося..
– А ті шо?
– Кажуть – нє, бо він заплутається і не запам’ятає..
– А далі що було?
– Далі була Хорватія.
– Теж купили?
– Банк ВТБ напередодні пробачив борг у півтора ярди хорватському  «Agrokor’у». З фантазією в них там у всіх щось дуже туго… А взагалі я бачив два варіанти розвитку фінальної частини чемпіонату світу. Перший – Хорватія, як і Іспанія програє по пенальті. Другий – московська dream team програє, але робить це героїчно і безперестанку встаючи з колін. А воротар тільки те й робить, що кидається на м’яч, кричитьурра і падає стільки разів, скільки треба, щоб виглядало – якраз на звізду героя расії.
– І як воно виглядало?
– Спочатку все йшло за кремлівським сценарієм. Опущені очі футболістів Хорватії. Вони грати поперек поля, як Іспанці за ніч, навчитися не осилили, тому просто зупинилися. Вони мали виглядати повільнішими за команду мрії із расії, а це було непросто – в тих середній вік 40+ і всі нічні клуби москви в багажі. З тонами пива і кілограмами коксу. Тобто – щоб ті газіровані виглядали героями, і не просто героями, а героями на півтора ярда, то хорватам тре було дуже добре постаратися.
– Тобто треба не просто програти, а зробити все, щоб ті виграли? Дійсно фігня ні разу не здорова..
– Додай до цього лавку тренерів і запасних. На лицях нуль інтересу до гри – всі в курсі, що і як. Але проблема таки виникла. І не одна. Найкраща команда ніяк не могла забити. Хорвати вже й рукою зіграли – та забийте ж вже в кінці-кінців. А ті – ніяк. Потім почався людський фактор – ні з того, ні з сього в хорватського воротаря заболіла раптово нога. Мабуть вкурвило приймати участь в тім позорі. Але – чи запасний воротар теж не хотів, чи тому сказали – гроші взяв, то позорся зі всіма. Кароч – тренер воротарю на вухо пошептав і в того, так само раптово, нога сама загоїлась. А ти кажеш, що знахарі то развод..
– Ну видно в футболі знахарі – то сила..
– А потім гравець Хорватії з неприхованим задоволенням увігнав расєянам м’яч в сітку.. Відразу після того, як московський газірований в порожні ворота не попав. Можливо в хорвата десь совість включилася, можливо не зрозумів тренера і забив не в ті ворота, а може в них аргумент з’явився – ми все зробили, як домовлялися, а свої гроші назад отримайте з вашого дібіла, який в порожні ворота попасти не може..
– Гроші повернули?
– Не знаю. В хорватів була ще одна відмазка. Ну – якщо б ми вам програли, то ви вийшли б на Англію. А вона могла б вас розкатати 10 – 0. Ми ж тут всі розуміємо, що вона легко може то зробити. І як би то виглядало?  Ми теж до речі могли 10 – 0, якшошо. А так – програли героїчно, можете вставати з колін і давати всім по звізді. А тренеру з воротарем, то навіть по дві..
– Кажу ж – ницо то все якось..
– Мені інше не відомо і незрозуміло. Бачила президента Хорватії?
– Ні, хто він?
– Там така сексі вона. Ціла купа фоток в купальнику в мережі.. Нє – рельно круто виглядає і я за..
– За фото в купальнику? Ну хто б сумнівався..
– Мені цікаво – її присутність в ложі путіна – вона теж в ціну входила? А дівчинка пам’ятає, хто організував війну в її країні? А скільки хорватів загинуло в тій війні – вона це пам’ятає? Чи для неї путінські гроші з запахом фіалок? А так – то фотки гарні. Купальник нічо такий. Фігура в тему.. Тобто – респект. За фігуру…
***

Скучна книжка – пра? Я розумію, але це тому, що ти скучно живеш. А я просто описую твоє життя. Без прикрас. Навіщо? Щоб наступні покоління не пішли по твоїх граблях. 
Я в курсі, що мудрим письмена не потрібні, бо вони мудрі вже від народження. Правда кожен раз заново і з самого початку..
Я в курсі, що ти закінчив Хмельницький економічний універмаг і маєш диплом юриста. Я знаю, що через це ти маєш свою власну думку з будь-якого приводу.
Я розумію, що на китайському тік-ток значно веселіше.
Але в тебе є вибір.
А контентщиків на тік току і без мене достатньо.
Єдине – нагадаю, що тік ток створений для того, щоб в майбутньому в тебе вибору не було.
У цім житті все дуже просто, насправді..

…………………….

(Сh 11 з нового блог-роману – 2022.. або Пазорная звізда)

………………………….

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.

В інтернет магазиніКнигарня Є

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

 

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.

Придбати можна на офіційному сайті видавництва..

В інтернет магазиніКнигарняЄ

Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

 

Майк Новосад
“Театр, або той тойвово..”

Apple Books

і Rakuten Kobo

і: Smashwords

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!