![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2022/07/1MWA.jpg)
- November, 16
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/11/ORIG-GRAVIT_Fotor.jpg)
Що таке Гравітація? То така дуже цікава штука. Разом з Логікою – це основа Всесвіту. Того, в якому ти живеш. Це базовий закон всього живого.
Що з неживим? То вже буде метафізика, давай тут обійдемось просто фізикою.
Що таке закон? Теж дуже цікава річ..
От уяви – первіснообщинне плем’я. Живуть в печері і по навколишніх лісах шишки збирають.
Навіщо їм ті шишки? На пропитаніє.
Всі худі, зарослі, напівдикі і відносно сильні фізично. Невакциновані і не курять. Чи може курять.. Хто як, кароч – тоді ше не було нещадної боротьби білгейтсів за мір – з ковідом, вихлопними газами, маском, біткоїном і соломоном марковічєм, але без сигарет, дерев, кешу і будь-яких ознак логіки. Тому були різні – кому як подобалося, той так собі і жив..
Ти вже декілька разів уявляв, а тепер просто побач:
В одній з печер, жило одне з племен. Організували собі там «ЖК Open Air Astoria VIP Club» і тяжко гарували, збираючи запаси на зиму. Був серед них один шлємазл – звали його Юzік Кривий Рог. Ментально – щось середнє між ілоном маском і біллом гейтсом, а візуально дуже схожий на діпутата зі «слугі народа». Так ось, поки активна частина племені – та, що могла дати пезди, була відсутня в печері, той поц з’їдав всі запаси – жер, шо колгоспний биньо на чужому городі.
Чому була відсутня частина племені? Ой – мало які могли бути справи в хлопів – ходили звеселяючий бамбук курити, наприклад, чи на вечірнє шоу – «медмідь вломить крокодилу, чи той йому…» Бували відсутні кароч.
Коли поверталися, а той Юzік саме гриз печерні запаси – давали йому, для профілактики, з обох рук. Юzік був тупий, але без фанатізма – тобто, коли приблизно повертаються до печери звеселені співплемінники навчився вираховувати. Тобто – повний печерний тупік…
Хлопи сіли, довго думали, а потім, один сказав – Юzік, з сьогоднішнього дня, ти будеш товчений не тільки тоді, коли ми тебе на гарячому спіймаєм, а навіть тоді, коли запаси вже зжерті, а ти лежиш з роздутим животом, прієш і мрієш про кохання з Юльою Мєндєль. Від сьогоднішнього дня в нас з’являється закон: запаси зжер – товсту морду тобі виб’єм. І без терміну давності, зауваж..
Тобто міністерства юстиції ще не було, а сама юстиція вже з’явилася. Не так, як зараз в недорозвинених печерах – юстиції нема, але в «міністерстві юстиції» 500 істот папери перекладають, а міністр постить фотки в стилю – а я дібіл, ага-ага…
Тобто – перші закони з’явилися ще в печерах. Ними тодішні посполиті обмежували апетит /в прямому сенсі/ своїх хитріше зроблених співплеменників.
Що це дало? Досвід показав, що при такому підході, дохід на душу населення печери – такий, яким можна помірятися з іншими печерами, можливий тільки в тих печерах, де є юстиція.
Що таке дохід на душу населення? То така фігня якою в розвинених печерах міряються. В тій, де Юzік все гриз, мірялися трохи іншим, і в кого був більший, той вів Юлю Мєндєль на шпацер – ходили до озера на шоу – «зможе крокодил бегемотиху, чи обломиться йому..»
Юzік з такою постановою миритися не хотів і емігрував до іншої печери – розмальованої червоними зірками. Там був «ЖК Маскванабад нах». В тих ніяких правил не було. Плем’я повирубувало всі дерева навколо печери – бурштин шукали. Потім повирубували навіть кущі – все рівно не знайшли. Потім туди повадилися ходити срати мамонти – їм було там комфортно, бо нічого в сраку не кололо. Плем’я їло гівно мамонтів і казало – ойдакакаяразніца, зато в нас – заніс судді і маєш всьо в сраці.
Суддя брав і возив складувати в печеру обітуванну – щоб Юzік, сука груба, не згриз…
Вопшем все в них було і з червоними звйоздамі, і заїпіс – от тільки в повний місяць їм снилося якесь дурнувате слово Нюрнберг.
– До чого б це? – думали Юzік з суддею і розверталися уві сні спиною один до одного…
Так – Юля з Юzіком емігрувати не захотіла. Розбалувалась в матріархат..
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/11/ORIG-GRAVITs_Fotor.jpg)
Арістовіч казав – я челавек ваєнний і якшошо, то відразу на фронт. І відразу поїхав. До офісу хабаду на – курси подготовкі в кандідати замість zє.
Це в них так ще відтоді, як бонч-бруєвіч придумав – нада на все ключевьіе позиции ставить верньіх людей…
І що він? Та розуміє, шо то хуйня опасна, але відмовитися не може – взяв бабла, то тре відпрацювати. І хочеться, як ваксєр блогерші Альонушці під якого буґая колгоспного, і страшно – бо приб’ют до курви мами.
А так, то звичайно – Адміраааал. Не менший, ніж вова. Теж буде про лєтакі лєтять…
Він хоч говорити вміє, на відміну від найвеличнішого? То так здається, – той теж вмів, а потім шо ?…
Казав тоді в 19му і зараз скажу:
– За що ви і цьому робите таку циркумцизію? Він же ж з вашого суспільства. Навчіть його на скрипку грати і най собі живе – що він вам зробив? Не хочете на скрипку – навчіть на дудуку…
***
Коли тобі починати переживати? Це все дуже індивідуально. Єдине, що можу сказати – не треба переживати за те, що можеш контролювати. Це аксіома. Ще одну аксіму? Війна не скінчиться, поки не буде Юстиції.
***
Третій день мережа крутить наратив – Україна/Ізраіль – у нас один ворог.
Як воно збоку виглядає? Тут є два варіанти:
Перший – мєстєчково-географічний. Бо, якщо маються на увазі палестинці, то де тут, а де там?
Тут – на сході і півдні війна з дібілами, котрі про себе багато розуміють, бо їм пропагандисти напхали в голову красівих глобальних ідей. Тобто війна з реальним агресором, який прийшов створити геноцид, а свій нацизм навіть не пробує приховувати. Орда в 21му столітті? Можливо комусь це смішно, але саме так воно і є.
Чи є між ними палестинці? Не знаю – щоб масово, то мабуть ні. Та й довжина лінії фронту – такі чотири тисячі кілометрів, тобто не до порівняння з тим сектором, що займає площу, як пів Києва.. Все значно масштабніше.
Чи є та війна на Близькому Сході антисемітською? Однозначно і в будь-якому випадку.
Чому так? Бо два семітських народи вчергове міряються юzіками і цей процес в них триває вже понад дві тисячі років. Тобто з якого боку не дивись, а такі анти…
Чи можна було уникнути саме цього конфлікту? Так. Треба було сказати трампу – чувак, у нас тут все відносно спокійно, то не нада отут посольства нікуди перевозити, бо понятно, що ті відразу обідку включать.
Мені інше цікаво – а ілон маск звертався до ізраельтян, щоб вони бігом здавалися, бо арабів більше?
А франциско бергольйо? Не казав – здавайтеся і я вам шоу організую. Палестинка з Аргентини і єврейка з Зімбабве покладуть разом букетика червоних орхідей, до «вечного огня» в паркє «победьі»… в маскванабаде нах…
Не казали? А – шо так?
Але менше з тим – якщо в тім мережевім наративі мається на увазі недоросія, то я не знаю наскільки вона ворог для сучасного Ізраілю. Все показує, що якраз полярно навпаки.
Аргументи? І Буча не геноцид, а – «нє всьо так однозначно», і шльома лазар по кремлю лазит, як в себе по хаті, і шендеровічу ніхто не казав – вася, шо тьі мєлєшь???…
А тих пів мільйона недоросів – крикливо-хамовитих, ви в себе прийняли, щоби що?
А коли будете язьік пушкіна дєлать єдино-державним? Шо там ваш нетаньяха про це каже?
Тобто не виглядає на ворогів – навіть отдальонно?…
Мало аргументів? Глянь прізвища власників і топ менеджменту тих компаній, що не вийшли з недоросії. Шо ви там казали про банки і санкції?
До речі, якщо нєкто соловйов спробує втекти в Ізраель – ви йому громадянство і всьо – як положено, чи як?
Другий варіант – глобальний. У нас дійсно один ворог. Це постулат про успішний успіх, де гроші – це все, а мораль – то хуйня. Так, саме той, що його тиражує бізнес-коуч плінтусєвіч. Ось цей тупенький наратив і є причина – а війна лише наслідок. І там і тут..
А взагалі – дуже на то схоже, що просрали ви Ізраіль Ґолди Мейр, пацани.
Де ваша найкраща в світі армія? Де блискучі операції спецслужб? Все закінчилось банальним – нада всьо под пень. А лєтакі лєтять, будєм всєх бамбіть? Ваші сучасні генерали – вони часом не на курсі проффесора гірасімова всє свої наукі проізошлі? Не в «акадємии имени фрунзе»?…
ТІ з хамасу роблять так само? А вони, здається і не приховують, що вчилися – половина в «інстітутє мордехаїзма-лєнінізма», а друга половина в «унівєрсітєтє дружбьі народов патріса лумумби».
Тобто колотити «експертні» понти в телевізор – це одне, а воювати в реалі, то трохи інше? Плінтусєвіч, до речі – він на фронті? Нє, та панятно, шо то не моє діло – просто так спитав.
Тобто по великому рахунку ворог у нас дійсно один – це секта комуністів…
Як виглядає професійна армія? Нормально виглядає. British Armed Forces, наприклад. Дали аргентинцям тягла на Фолклендах і професійно, і переконливо. Чи, наприклад – US Army. Зачистили Багдад ідеально. При цьому не вчать нікого через телевізор – як то правильно робити. Ні ті, ні ті. І Багдад стоїть на місці, де й був.
А була зачистка Алєппо… Ви точно впевнені, що берете приклад з тих – з кого його варто брати?
Голда і той старий Моссад залишили вам вільну країну. Виглядає, що ви зібралися збудувати в ній комунізм. Ваше право і ваша проблема, звичайно.
Просто цікаво – це, щоби що?..
А бажання відправити комуністично налаштованих «дамой – в расєю» ні разу не виникало?
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/11/ORIG-GRAVITzx_Fotor.jpg)
На то схоже, що правительство московского улусу перекинуло частину функціональних обов’язків свого шпійона Шу Фріч Ма Чо Цвая на Неймовірного Проффесора Метафізичної Історії – Янєвскоґо Данєїла Срулєвіча. Ну бо поки той Чо Цвай в тюрмі, то який з нього історик?
Данєїл Срулєвіч відразу пішов і написав історичного ессея. А за ним відразу ще одного. Якщо відверто, то першого він списав в проффесора-пропагандиста Солоніна Марка Абрікосовіча, а другого – то вже сам вдома на кухні.
Хто то такий той марк абрікосовіч? Теж метафізичний історик, але без цирозу печінки. Та ти його бачив – такий лисий, маленький і злий, шо Бобік. Їсть мало, пише багато – цимес не агент. Шо пише? Пів дня путіна бакланить для прікритія, півдня пушкіна захищає, бо він вакцинований гей і нікогда нє куріл. А вночі про Бандеру пише. Каже – то був фашіст. Що таке фашіст не знає ніхто, включно з марком абрікосовічом, але аргументи в нього сталеві. Каже – не верите? А я вам вот доказательства – посмотрите кино «Иди и смотри» Элема Климова. Там все видно…
Тобто старе пропагандистське художнє кіно з сссру – то, як доказ??? Бля за шо йому гроші платять? Але може… – а шо робити, якщо інших нема? А тут ще й фаріон рахіля стефанівна попалилась – проблеми в орді з трудовими рєзєрвами. Тепер на одного данеїла срулєвіча вся надія.
Шо він? Поки шо написав, що українці в Україні то не корінна нація. Зараз мабуть доказів шукає в фільмах ельдара рязанова. А поки не знайшов, то посилається на відомого історіка солоніна марка абрікосовіча. Може це смішно, але марк абрікосовіч в своїх «роботах» посилається на кого? Пра – на історіка данеїла срулєвіча. Таки дійсно щось там з тими трудовими рєзєрвами не альо…
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/11/ORIG-GRAVITXZ_Fotor.jpg)
Жадан в церкві? Дуже коротко – ідіот. Пох, які там продажні попи; пох, що дали дозвіл; пох що їх потім звідти не вигнали брудною мітлою по хребтах. Це все не має значення. Якщо тобі зайшло в голову, що можна в церкві знімати кліп, то ти ідіот. Крапка.
Ще аксіому? Ок:
Багатий не завжди означає розумний і завжди означає, що не є майстром спорту у всіх видах спорту.
Тобто, якщо чувак хапнув бабла, то це ні разу не означає, що він автоматично розбирається у всьому, що бачить.
Якщо чувак торгує краденим спиртом і розказує про масштабування бізнесу, то це ще ні разу не означає, що він розуміється бодай на бізнесі. Він просто торгує краденим спиртом, бо його назначілі на ключєвую должность. А про масштабування – то закамуфлювати, що назначений.
Розуму і знань в конкретно цього чувака, приблизно однаково з тим первіснопечерним Юzіком. Ментально вони конгруентні.
Чи міг би той Юzік крадений спирт продавати? З таким самим успіхом. Шишки ж продавав, і це при тому, що грошей ще не було, а це дуже ускладнює торгівлю..
Але цей робить вигляд, що має розум і розбирається абсолютно у всьому, а особливо в масштабуванні бізнесу. Бля – за таке бабло міг би ще пару слів вивчити – нє?
Але – ти ж дивишся його відосікі пра? Крутий він – нє? Такий весь на пафосі і на понтах… Та, як завжди, є нюанс:
От дивись –
Якщо стати біля червоного китайського танка і робити, вигляд шо то не танк, а гримуча панда, або, наприклад, цвітна капуста… Танк від цього танком бути не перестане.
До цього місця заперечень, сподіваюсь, немає?
Можна спробувати обсипати той танк цвітною капустою.. Буде непойнятно – на хрєна саме так закамуфльований, але все одно танк. Хоч бийся в нього головою, хоч з розгону, хоч в гусеницю, хоч в бак для соляри.
Якщо держчиновник перебуває в змові з «бізнесменами» і разом з ними краде гроші у своїх, а потім виводить їх в Латвію, Чехію, Ізраїль, Іспанію та всі можливі офшори, то він – крисьониш.
Навіть – якщо ходить до церкви, вивчив мову і спить у вишитих окулярах.
Чому так? Тому, що чувак який краде у своїх саме так називається. Можна скільки завгодно робити вигляд, що він бізнесмен. Цвітною капустою він від цього не стане. Пандою теж.
А чому ти, наприклад, дозволяєш йому розказувати тобі, як влаштований всесвіт?
Він десь вчився? Крім, як на заочних курсах плінтусєвіча – ні, і ти це знаєш.
Він щось знає краще, ніж ти? Хіба лише де сидить його куратор з коммі-секти.
Але воно має своє безальтернативне бачення про все навколо. Він і такі, як він, з великого розуму присадили на бабло «святих отців» і тепер жадан в церкві кліпи знімає. Ти впевнений, що так норм?
Ось так і стає біл гейтс вірусологом. Нє – ну, а чьо? Бабло є…
Реально мав би сидіти в тюрмі за шахрайство та шарлатанство, і не тільки за це…
Ось саме це хабад і потушить. Свої люди вєздє то прикольно, але коли тупе переконано, що воно розумне, то дорога далі лише одна…
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/11/ORIG-GRAITAZ_Fotor.jpg)
Спочатку думав, що той франциско бергольйо просто француватий, але виглядає на те, що більше гейюватий і поцоватий. Чекаю коли «узаконить» шлюб маска з зеброю. Цікаво – то така любов до грошей та успішного успіху, чи мають на нього компромат – може теж з яков зебров спав. Компромати то страшне діло. Прям «Джентльмени» Гая Річі згадав.
Певно мають комуністи відео, як він дрочить на портрет карла маркса.
***
А що так звана «влада»? Перше казали – ніяких мітінгов, бо путін нападьот…
Тепер кажуть – і не згадуй ніде, що влада краде, як в очко вдерта, бо путін нападьот.
– Так ви казали недавно, що він здох.
– Мйортвий нападьот.
– Так вже напав.
– Ісчо большє нападьот. І вапсчє – наше дєло варавать, твайо – молча завідовать…
Скоро он арістовіча назначать – то нада всьо успєть…
***
Про що сьогодні пишуть ваксєр-блогери? Всі, як один, по методичці – на нас чекає складна зима.
Минулого року паніку розганяли через мерів – тре було «заработать» на генераторах і палатках обігріву. Лоханулися і мери почали то присувати ще в травні. Цього року видно вирішили, що мери занадто тупі, то переклали це на ваксєр-істориків.
Чому буде складна? Бо народ психологічно зломлений без перемог. Круто місять – нє? З їх «аналітики» виглядає, що улус заселений біороботами, яких відсутність перемог тільки ваадушевляє.
Є нюанс – ми не чекаєм прильоту Trident’ів, а вони ваадушевльонно знають, що такі прилетять. З тим і живуть…
***
631й день повномасштабної війни в Україні.
Комуністична секта має бути знищена. Крапка.
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/11/ORIG-GRAVITACIA_Fotor.jpg)
&&&&&&&&&&
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/06/IMG_E1386_Fotor.jpg)
Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.
Придбати можна на офіційному сайті видавництва..
В інтернет магазині“КнигарняЄ”
Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:
Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/04/MIN-HIPSTER-CENTRE_Fotor_Fotor.jpg)
Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.
В інтернет магазині“Книгарня Є”
Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/04/MIN-TEATR_Fotor_Fotor.jpg)
Майк Новосад “Театр. або той тойвово.. ” Видавництво Europe Liberal.. 2022
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/04/MIN-2022-CENTRE_Fotor_Fotor.jpg)
Майк Новосад “2022 або Пазорная звізда..” Видавництво Europe Liberal.. 2022
![](https://europeliberal.com/wp-content/uploads/2023/06/IMG_E1408_Fotor.jpg)
Майк Форестер – “Трабл Shooter, або Характерник..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2023.
Придбати можна тут:
Smashwords
Apple
Rakuten Kobo
Прочитати можна тут:
Buymeacoffee
Або на халяву тут:
Скорочена версія
&&&&&&&&&&
WELCOME..