Evening News

Обліко моралє..

Уривок з книги “2022.. або пазорная звізда”

 

Серпень, 2022.

 PS:
Один і той же фійсбучний акаунт. Різниця в часі – декілька днів:
«Найвищі посадові особи Запоріжжя пів року розкрадали в промислових масштабах майже всю (!!!) гуманітарну допомогу, яка надходила в місто та область, і продавали її через торговельні мережі…»

«Оказывается надо стыдиться того, что ты, беженец, по Европам ездишь. Заранее хотела бы обратиться к уважаемым людям с аналогичным мнением: идите нахуй. Не надо считать чужие деньги. Иметь возможность качественно жить — это не постыдно, а как раз наоборот…»

Може власниці акаунту варто «опрєдєлітся»? Як там каже сучасне єврейське прислів’я? Або обрізання, або труси на голову – нє?

 

PPS:
Знайома пожалілась. Колись у них в інституті з’явилася активістка. Почала з того, що розказувала викладачкам, які колготи треба носити в парі з вишиванкою. Потім боролася з курінням на території і поза нею, потім з ковидлом. Зараз інтрудить свій обліко моралє і розказує всім, як саме їм треба жити і яким боком вставати на коліна, коли героя на цвинтар везуть. Чекає не дочекається, коли знову марлеві пов’язки припхають. Це все в одному і тому ж ВНЗ. Понад двадцять років. Дрімучий совок. І шо?
Питаю – а з якого ніхто не спитав чому саме вона активістка? Хто її призначив активісткою? Вона ж у вас кимось працює. Даю тобі гарантію, що в її функціоналі ні разу не прописано – читати лекції викладачам, як їм одягатися.
Ви ж там всі юристи і юристів випускаєте, чому – ні ви, ні студенти не сказали: пані, нахуй – це он туди і не треба тут робити вигляд, що ви приносите бодай якусь користь. Чому?
Ну вона людина ректора – каже мені знайома.
Знову ж таки – юридично такої посади у вас не існує, а ваш ректор пробує їздити на семінари в європейські університети і розказувати там, який він молодець, демократ, а головне науковець. Ті розуміють, що злодій і бреше, гидливо при його появі кривляться, але з поваги до країни, що розвивається – з порогу нахуй ще не посилають. Але – чому ви собі вирішили, що він величина незмінна, а його активістка має право вам щось розказувати? Чому ніхто з вас ще тоді не сказав їй нехай дивиться за своєю вишиванкою, а до чужих носа не пхає. Вона ж не модельєр конструктор і стилістом у вас не оформлена – я все правильно розумію? Чому ще тоді ніхто їй не сказав, що вживання табачних виробів не є поза законом? Вона хоче заборонити законодавчо? Нема питань – з плакатом перед входом, у вільний від роботи час. Нехай переконує, агітує, але не за гроші платників податків. Ще раз – ви ж там юристів штампуєте, як на конвеєрі. Це ж і їм відразу практика.
Ну що ті студенти можуть – каже знайома.
Бля – студенти у Франції колись президента знесли, то вашу активістку винесуть зі сміхом. Вона у вас хто – моральний авторитет?  Хто її таким назначив? В якому законі це прописано? Це вона сама собі так придумала? Нема базару – най бере в руки плакат на довгій палці і на вулиці. Переконувати перехожих, що вона саме така. Вона так не хоче, а хоче за державну зарплату? Тобто дурнувата на всю голову баба, понапридумувала сама собі повноважень, котрі ніде не прописані, а ви робите вигляд що все так і має бути? Тоді – а що вам не нра, в такому випадку?
Де, бля, мітинги ваших студентів з вимогою прибрати аферистку з закладу через небажання знаходитись в одному приміщенні з тою дурнуватою бабою. Після першого ж мітингу її вже за годину не буде – ваш науковець корупціонер насправді старий хитрий пездюк і нею пожертвує, аж бігом.
Не на часі? Поки тобі втирали, що ніяких мітингів, бо путін нападьот, ті ж самі пєдєрасти обговорювали з ним – де і коли він буде переходити кордон і що йому для цього потрібно розмінувати. Я чув від таких морально авторитетних – ой не треба рухати Крим, бо путін ракєтов кине. Бля до тебе вже пів року прилітає – очі відкрий. Не збили ту бабу на взльоті її «кар’єри» ще тоді, коли почала  «боротися» з курінням на території, то далі пішли маски на всю морде.
Тобі здається, що пацани на фронті дадуть тягла немитим і все повернеться як було. Гарна казка, але казка. Зараз – або розумні зберуться з залишками розуму і остаточно знищать комунізм, або татуйований номер вище ліктя. Так – саме татуйований. Казки про цифровий рай, це дорога до синього аналогового номера на руці. Не більше.. Так, як було до війни, вже аж ніяк не буде. Це не війна свинособакії з Україною, це світова війна зла з добром.
До речі, бачила, як жєнсчіни актівісткі нємитой часті суші, коли побачили результати роботи “M142” заволали до Всевишнього – «памагі нашим рібятам…» Що саме памагі? Допомогти повбивати всіх українців? Поробити всіх на світі комуністами? Їм не здається, що не за тою адресою звернення?

Нє на ту сторону свєта вьі всталі, чушкі. Вам звертатись треба до нечистого. Хоча він і так для вас пихтить, як совєтскій паравоз.
Нємитим до нечистого – як все, бля, логічно на самом дєлє…)))

А ту бабу? Та нахуй, понятно. І ту, і ту – якшошо.