Evening News

СІЧЕНЬ 2019

Посполитий..

И носило меня, как осенний листок,
Я менял города, я менял имена..
И окурки я за борт бросал в океан…
(Е. Агранович)

Автор цього, в принципі, розкішного тексту сигарети в океан не кидав. Хоча і я не кидав. Причини різні – він не міг чисто фізично, бо ніколи не бачив океану, а я тому, що інтелігент і екологіст..

Cубота. Осінь…
Чи то піти по гриби
Чи обратися в якусь раду
Чи ну його всьо нахуй…
(Vitalii Chepynoga)

Свідок секти Великої П’ятниці..
З твердим переконанням, що життя ненадовго починається в п’ятницю після обіду і закінчується ранковим суботнім бодуном. Найкращий день тижня – це четвер, бо завтра пятниця, а найгірший – неділя, бо ще не відійшла голова, а завтра вже понеділок…
Змінити цю, скривджену відсутністю в голові інформації, думку неможливо.
А йому хочеться власної значущості, хочеться міняти міста і імена… Чи може посполитий цього досягти? Іноді тимчасово так. Наскільки тимчасово? Найчастіше на декілька хвилин. Ввечері в пятницю..
***

Посполитий – комуніст..
Тут клініка. Незалежно від того, чи має він членський квиток, чи є комуністом за своїм світоглядом. Як його розпізнати? Елементарно. Якщо бачиш – стоїть собі щось таке, а в очах стійке – де б що зкомуніздити? – не сумнівайся він. Дев’яносто дев’ять відсотків чиновників твоєї Країни комуністи Головним досягнення комунізму був колгосп – «40 лет без урожая». Чому така назва? Бо саме стільки років, на момент, коли колгоспу давали цю назву, урожаю не було. Чому не було? Я бачу свої причини, вони бачили свої. Вони називали чотири основних фактори – весна, літо, осінь, зима. Я вважаю, що у долбойобів врожаю просто бути не може. Це неможливо по самій природі долбоєбізму.
Ось таке дітя порока той комуніст. Байстрюк українською…
***

Десь так рік назад, одна депутатка висунула законопроект про заборону вживання слова хуй. Посполиті її затролили і присунули їй той законопроект назад…
А потім обрали собі призедента. Кандидатом він був модним. Грав на роялі тим, що так схвилювало Олю Вадимівну, казав, що стати Президентом його надихнув канадський прем’єр-міністр… Хтось приколовся: а грати на роялі – це його Моцарт надихнув? Але чувак пройшов – дуже посполиті хотіли при ньому зажити як в Європі…
На що він сподівався? На декілька тимчасових хвилин вечора п’ятниці..?
***

Був в селі…
На старому горіхові, високо на вітці, росте гриб…
Не деревний, а обичний, якийсь опеньок…
Веселий парень, тягнеться до сонця…
Під горіхом у великій виварці лежать разом кіт і куриця…
Коза вилізла ногами на яблуню і виглядає за забор, на дорогу…
В саду дорослий їжак на високих ногах (якому давно пора спать)
несамовито терзає якесь ганчір’я, як німецька овчарка…
Походу всі йобнулись цей год…
(Vitalii Chepynoga)

Про що цей пост? Про довідки.
Що з довідками не так? Все.
Від колгоспу, того що сорок лєт…, члени всесвітньої комуністичної джамахєрії посполитим залишили довідки. По триста гривень за штуку. Що станеться, якщо їх відмінити? Нічого. Відмінити і довідки, і членів – маю на увазі.
У відеоролику, кандидат на мера каже – чиновники нинішнього мера розкрадають 9 мільярдів на рік. Тут же його діючий опонент присуває, свого спікера з текстом – які 9 мільярдів? Це маніпуляції. На зарплату чиновникам йде всього 600 мільйонів, а їх, між іншим, аж 1 800 чоловік…<p “=””>Тобто 1 800 чоловік, за 600 мільйонів продають довідки по 300 гривень? Довідки, котрі комусь потрібні, як їжаку на високих ногах тріпер…? Довідки, які ті ж самі 1 800 чоловік, не читаючи скирдують по міськрадах? І – це тільки в одному місті Країни..? 

Що робити? Брати плакат з вимогою відмінити всі довідки і йти на вулицю -тягнутися до сонця. Попередивши иліту – не відміните цей атавізм сссрівський – повилазимо з ногами на старі яблуні коло хати Олі Вадимівни і будемо скандувати слово хуй 24/7. Буде нам кожен день п’ятниця… А нє – то ще є варіант дорослого їжака на високих ногах – того що, як німецька овчарка…
Хочеш жити як в Європі – то тре колись починати – нє..?

 Не хочеш так? А те, що в твоїй Країні з 1991 року – весь час: зима – весна – літо – осінь і весь час без урожаю тебе пре? Чому без урожаю? А ти тіпа дійсно не знаєш?)))))

ЛЮТИЙ 2019

ТРАВЕНЬ 2019