WTF

Stop it!

Монте Негро..

Червень 2020

У самурая немає цілі –
є тільки дороги..

Гуляєм з товаришем в районі Карлового мосту. Третя ночі, але однозначно ще чогось бракує. Можливо пива – в тому кабаку, де та офіціантка з Закарпаття, можливо просто нових вражень від архітектури..
З того боку Влтави, на мості, з’являються дві фігури – чорна і біла. Якщо вночі зустрів в Празі негра, офіціантка з Закарпаття відкладається на потім, а на перше місце виходять нові враження.
– Є..?
– Є..
Той, що білий вирулює в напрямі логістики, з тим, що чорний, товариш продовжує лінивий діалог..
– Як тебе звати?
– Іржи..
Оцінивши німе запитання в очах додає:
– Я чех. Просто чорний чех. Я тут народився. Щось не так..?
– Та нє.. все норм. Ось мого товариша (це про мене) звати Коля. Поганяло – Сомалі.
– Чому Сомалі?
– Бо він негр і там народився..
– Як негр??? Він же білий?
– Просто білий негр. Білий негр з Сомалі.. Щось не так..?

Нічна Прага вона така..
***

Кокаина серебрянной пылью
все дороги его замело..

Інший товариш, в себе в профілі, хайпує напропалую з кимось зі своїх. Тема – панятно шо негри. Товариш аргументує Памеллою Мастроп’єтро – італійкою, яку в Італії зґвалтували і вбили темношкірі азіяти емігранти. Його візаві опонує – это часть их культуры..
Бідні негри мабуть і не знають, що це виявляється частина їхньої культури. Вони ж наївні певно думали, що то джаз..
Але ідіоти їм голови прояснять.. Знайдуть серед них таких самих ідіотів. Ті, з перепугу, повірять, що вони тепер теж вибраний народ. Буде вже два вибраних народи..
Потім, правда, можуть почати мочити один одного – треба ж буде вияснити, який з двох вибраних вибраніший..
Є, правда, трохи проблем з геополітикою. Але хіба ідійота щось зупинить? Нігер можна спробувати засипати землею. Нігерію зрівняти з …
Блін – а Монте Негро.. Там взагалі повна лажа. І не переназвеш. Бо гора там дійсно чорна. Спробувати гору перефарбувати? Але в який? В білий – негри можуть бути проти. В жовтий – араби почують себе вибраними. А там крім Чорної є ще й Біла гора… ЇЇ в яку фарбувати? А дощ почне ту фарбу змивати – повна хуйня – нє? А ще там чорногорці є. Дуже непростий народ. Можуть вламати фарбувальникам так, що їм ватніки позадираються..
Ок допускаємо, що ідіотизм – это часть культуры ідіотів.. Поїхали далі.

Де вихід з тупіково-порожнякової ситуації? В законодавстві. Якщо ідіот знає, що за зґвалтування він отримає свої 15, чи довічне і, це незалежно від того якого він кольору, то буде він ту Італію обходити 15ю дорогою. І фарбувати нічого не треба буде.
Що таке вже давно придумано? Шо ви гаварітє..?
А Микола Вересень каже – в конституції звичайно записано, що всі люди рівні, але я вважаю, що знаним артистам (подумки – телеведучим), чи принцесі Діані – треба робити виняток… Хто такий Микола Вересень? То такий новітній філософ самоучка. Ніхто йому не пояснив, що Конституція – вона або є, або нема. І цього не змінити, навіть якщопозиціонувати себе в фантазіях з принцесою Діаною..
***

Посполитий – Live Free..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!