WTF

Stop it!

Ідіотінг..

Ідіотінг..
(Под трибуной становится громче..)
18+.

Травень 2021

Здравствуйте, пожалуйста, заходите, рады!
Оставайтесь с нами, Любка Фейгельман…

Якщо спробувати охарактеризувати частину планети законтачену комуняками, то як не крути, а вийде – «Воруют» і «Дебіли, бля». Цих трьох слів, ні – не просто достатньо, ці три слова характеризують територію максимально вичерпно.
Як сказав би видатний український науковець Ілля Семенович Ківа не менш видатному популяризатору творчого доробку нєвінно убієнного кобзона, Лози і прочіх антісємітов:
Утебя в штанах хуй ілі шо?
А той би йому відповів:
– А ты мне в штаны не лезь!!! Ты… академика кусок…Я сам в філармоніях всє наукі проізошьол.
Гуляєм..)))))))
***

Дипломів напродавала..

– Шо,
кобыла – насосала?
– Сама ты кобыла – відповіла Ірина Віталіївна блондинці з Porsche Panamera, котру щойно підрізала, потім закрила вікно паркетника і натиснула акселератор.
– Зіпсувала весь настрій тварь безнадежная – подумала Ірина Віталіївна і припаркувалась під альма матер.
А наср його матр – як пилип з конопель.. як васюник з Конча Заспи, з–за куща вискакує журналіст Мокрик. Та ще й в мантії випускника. Та вони що змовилися всі сьогодні?
– Ірино Віталіївно, підпишіться на мій ютуб.. Ой – а ви застосовуєте центрально–фламандську державно–управлінську концепцію на практиці?
– Ні.
– А при продажу дипломів?
– Ні. Вибачте, в мене нарада…

Ну що ти скажеш? Що за день? А так гарно починався…
***

Що робити з академіками? Відміняти всі звання і дипломи про вищу освіту. Зараз без стьобу. Раніше, чи пізніше це треба зробити. І якщо це зробити зараз, то ти ще побачиш результат.
Шкода диплом? З себе почати? Ок почну з себе:
Я офіційно заявляю – від сьогоднішнього дня в мене немає диплому про вищу освіту в Україні. Залишу собі лише сертифікат IPMA. І навіть не тому, що він дає дозвіл керувати проектами в EU. Залишу на пам’ять, бо одним з викладачів в мене був відомий проффесор Тесля. Не знаєш хто це? Десь в телебаченню Торонто є про нього сюжет – глянь, бо воно того варте..)))
Але то тільки дипломів в мене більше немає – знання нікуди не поділись і їх я тільки нарощую.

Що потім робити?
Визначитись який рівень знань має бути в кожному випадку і дати можливість бажаючим протестуватися. Потім тим, хто ризикне – видати диплом нового взірця. Можна на ньому написати – Здобутий без корупції. Або – Not for sale..
***

Спільнота спіймала Вову на черговому фейлі – «Ми будуємо країну, яка будує!». Цицероном пацана обізвали. А він все правильно сказав. Просто є декілька зауважень. Вова, ви дійсно будуєте країну, яка будує.. Що саме будує? Та всяку хуйню. Вирубує останні дерева в містах і будує. Знищує пам’ятки архітектури і будує. Затори вже круглодобові – але вона будує. Що саме будує? Там зверху написано. Вова, а нахуя ви будуєте країну яка будує? Це – щоби що?
До речі, ти не чув, що – парків забагато не буває?

 

Bonus track..
Пост ще зі старого екаунту:
Мафія завзятих ідіотів..

Ще один Bonus track..?
M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

 

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!