Рекомендовано DPA:

Крива липа

Мафія завзятих ідіотів..

Або роль особистості в Історії.. Пост з продовженням..

Лютий 2018

“Перемогти корупцію в Україні звичайно можна.. Але крок за кроком.. Поступово.. Це займе двадцять років.. Так, на жаль це не швидка перспектива, але єдино надійна..”
Чуєте таке повсякчасно? Це називається – маніпуляція..))

Посадити всіх чиновників звичайно можна і треба, але то потрібно дуже велику тюрму, а в нас такої нема;.. Знову таки – посадите всіх чиновників, а хто вами керувати буде..? Нє.. не можна їх садовити.. Без них не проживете – хто вам субсидію нарахує..?”
Продовжувати..?))

Ми живемо в суспільстві маніпулянтів. Вони всюди.. Вони миттєво розповсюджуються.. Вони як сифіліс..))
Ціль виправдовує засоби..” – сказав колись Макіавеллі. На пса він це сказав і в якому контексті вам не скажуть.. Але за допомогою цієї нехитрої фрази вас відманіпулюють по повній.. Не вас першого, до речі.
Ні, ну може вам подобається коли вас маніпулюють – ви взвізґіваєтє при цьому і оргазм іде за оргазмом.. Тоді у вас все ок і далі не читайте..))

Coffee break:
Включив ZIK. Журналістське розслідування. Каналізація з усього Королівського міста попадає в річку Полтву, Полтва в Західний Буг, той в Віслу, яка тече через всю Польщу, а далі – Балтійське море. Що в цьому місці зробить ідіот? Возрадуєтса – ми своїми відходами засрали півсвіту. Що зробить розумний – буде спасати ситуацію. Хоча розумний просто не допустить до такого.. Поляки дали нашим дєнєг на очисні споруди. Офіційно дали. Не кешем в кейсах. Що зробить ідіот з тими грошима – правильно вкраде..)))
Гроші засвічені – вже ж їх то красти, ну ніяк не випадає.. Якщо є розум.
Гроші кудись загадково зникли – кажуть тележурналістові.. Та  й тюрми великої нема і субсидії, знову ж.. – хто нарахує..? Ага-ага – зїли?)))
Але журналіст не здається і знаходить чиновницю з водоканалу. Та на галубом глазу видає сентенцію – очисні споруди каналізації  були замалі вже тоді коли будувалися. Ми весь час всім про це кричимо..

З одного боку не вірю. Коли їх будували такої кількості родичів, кумів і просто знайомих ідіотів серед чиновників не було. З іншого.. Давайте повіримо, що австріяки були настільки ідіоти, що збудували.. Ні не віриться.. Якщо глянути на те, що будували австріяки, і на те, що будують сучасні комуністи.. Ні. Не віриться і всьо..)))
Ааааа…. Може то поляки після австріяків всьо попсули.. Блін і тут не віриться. Попсули, щоб засрати собі Віслу з якої воду пють..?
Але.. Холєра ясна.. Давайте все таки повірим.. Замалі збудували і все.. І це ні для кого з чиновників не таємниця – чиновниця ж їхня, з її ж слів про це кричить немилосердно.. Де встане – там відразу і кричить.. І шо пан бургомістр? Дивиться, як та нещасна верещить – курва збудували…. а збудували курва… ах під
#раси набудудували, шоб їх шляк трафив.. замалі, пся крев, збудували.. Замаліііііііііііі… Бургомістр певно тут же шукає як збільшити, розширити, оптимізувати.. Бігом викликає тих хто дає дозволи на будівництво і каже – пацики, поки я не розширю, не поглиблю не модернізую – ніякого будівництва, бо потоплю всіх вас нахрєн в тих сооружєніях, шо замалі збудували ті геї француваті..
Схоже ні.. Будують аж свистить.. Дощ падає – навколо потопи… Пох геям – будують.. Чули вираз – дер, як дурний газету? Ось так і будують…
Цікаво, а ті гроші.. ну ті, шо в кейсах – вони гівном пахуть чи нє..?))

Взагалі там якась ніпанятка з тим всім.. Або клініка, або запасний аеродром..

Є в Королівському місті одна легенда..Там взагалі то в кожнім кабаку є по три легенди. Але то легенди локальні. А та – то державного масштабу.  До пані бургомістрової вночі дух приходить… Яко консультант.. Нє-нє – не для сексу. Поради  роздає… Ну – як бізнес тренер..
А ще є там психіатрична клініка, а навколо неї величезний парк.. І ні одного зрубаного дерева. Ну ні одного.. Я розумію, що не віриться, але ні одного.. І, не повірите – в тому парку нічого не будують…. Але то таке… Дух дурного не порадить – нє?))
Що саме він їй радить? Ну наприклад після його порад бургомістр звернення почав розсилати. Каже – Вакарчук, йди до мене в команду і буде тобі щастя… Юля, відмовляйся від влади на мою користь… Далі мабуть буде – Дух Фредді Меркурі приходить до жінки вночі і підтримує мене на виборах призедента.. Петре Олексійовичу – йдіть до мене заступником з питань, ну наприклад, будівництва.. Елтон Джон.. Обама.. Буш.. Всі йдіть в мою команду..

Думаєте то така бздура..? Може й так. А може дух, той шо бізнес тренер, дух-troubleshooter..  прийшов вночі і підказав – якщо твого хапнуть, сховаєм його на дурці. Потім будеш казала – людоньки, та шо то таке робиться, захворів мій чоловік на важкій державній роботі… ой захворів, на всю голову захворів.. як я тепер буду мать адіночка.. Покладіть його в лікарню за державний щот, а мені платіть пенсію.. Тюрми великої все одно не маєте..

Комуністи  вони все можуть. Їм в принципі пох шо говорити. Треба то вишиванку на себе аж бігом, треба то завзято – хайль гітлер, коли в плєн попали..))

Колись росія назвала себе “преемницей советского союза”. Не знаю яка в них була ціль, але результат, який вони отримають, скажу вам зі стовідсотковою гарантією. Як troubleshooter. Це покоління росіян вже не побачить нічого хорошого.. Покоління.. За все життя.. Вам не сумно..?

Про роль особистості..
Суспільство тотальної маніпуляції, яке навколо нас – це продукт ідеології євреїв-комуністів з Франкфуртської філософської школи. Не хапайтеся за клавіатуру, нічого особистого – були б вони французами чи португальцями – я б написав португальці-комуністи, а так, звиняйте, кожен злочин має прізвище, ім
я та по батькові..
Франкфуртська філософська школа.. Лєнін і иже с нім уроди, це теж звідти.. Лєнін, до речі, від сифілісу помер – якшо хто не знав..))
Так ось вони й принесли маніпуляцію у цю частину світу. Не знаєте що таке маніпуляція?)) Нічого складного – це відверта брехня, чуть-чуть закамуфльована, ніби світлими цілями. Посилання на авторитет – один зі стовпів маніпуляції. Питання наскільки авторитет таки дійсно авторитет.. але то таке, про це нижче.. Це я взагалі про Макіавеллі якшошо..)))

Брехнею світ пройдеш, та назад не вернешся..

Coffee break:
Була у мене знайома.. Тьотя Катя.. Посадила берізку під домом. Казала мені –
понимаешь, Коля, я помру, а она будет тень давать.. Може и меня кто-то вспомнит.. Потім добрі люди посадили ще дерев з тридцять.. Різних.. Років двадцять ті дерева простояли.. А потім підар#си-будівельники поставили паркан.. Казали – ні-ні, ти шо.. ми за ікалогію.. А потім вночі зрізали всі дерева.. Добре, що тьотя Катя раніше померла.. Бля ви розумієте – що я зараз написав.. Добре, що людина померла і не побачила, що цель оправдывает средства..
Думаєте набігли чиновники з вереском? Ні прийшла одна пані і сказала – в мене ту пу дукументах написано кущі були.. Ось це і є маніпуляція..
І та пані, і ті будівельники, і ті хто дукументи підписував будуть пити смолу гарячу.. Будуть.. Але.. Вам стало від того легше..?

Завжди кажу – став собі ясну і логічну ціль. Це не складно. Подумай який можливий результат того, що ти задумав. Можеш не сумніватися – саме таким він і буде..)) Той.. що ти в голові відганяєш.. Ось цей і буде… Смола, чувак, гаряча смола..))
Розказати чому? – Всігда пажалуста..)): ПО ІНШОМУ НЕ БУВАЄ..

Не буду вам морочити голову франкфуртськими філософами. Скажу лише, що бідних серед них не було. Один син банкіра, інший власника заводів, третій.. ну тобто – бідного ні одного.. Могли вони передбачити, що через їх ідеологію загинуть десятки, а можливо сотні МІЛЬЙОНІВ людей..? Могли вони передбачити, що через їх ідею загинуть мільйони невинних євреїв? Могли. Не дурні були. Університети закінчили. Не радянські. (І не пострадянські)))))))))))… ) В Штатах пересиділи і Треблінку і Бабин Яр. Навіть обурення висловили.. з занепокоєнням..
Знаєте чому так сталося? Ніхто їх не зупинив. Спочатку подумали – та то они себе так гонят… Потім – та то они в России творят… Та то не серьёзно
Вам написати список адептів нової філософської школи..?)) Самі знаєте? Не сумніваюсь, раз аж до цього місця дочитали..))

Але пост не про це..)) Це наслідки, а пост про причини..

А причина, як і у випадку з каналізацією Королівського міста – в некомпетентності.
Некомпетентний оберполіцмейстер не взяв довгу палку і не побив нею по горбу макса хо́ркхаймера, а разом з ним і дьйордя лукача. Замість того він пішов пити пиво у Хофбройхаус.. Міг зупинити «філософську школу» “на корню”, але був некомпетентний. Він би може потім щось таке плів про те, що ще коли той Хофбройхаус будували, то він вже був замалий, а ніхто не міг подумати, що адольф гітлєр його облюбує.. Плів би але.. Його повісили навпроти на дереві.
Для Історії він особистість. Міг зупинити і не зміг.. А якби подумав, то міг би передбачити. і Навіть той результат, який він в голові відганяв…
Прості ж алгоритми: палка зламана об спини засновників комунізму – виконаний обов’язок – нема ні нацизму ні комунізму – пиво в Хофбройхаусі…
А вийшло: некомпетентність дала дорогу комуністам – невчасне пиво – нацисти – гіляка навпроти все того ж пива – комуністи вже сто років пробують знищити людство…
Ось вам і роль особистості в Історії..

Це була така преамбула..))), а тепер власне пост..
Раз вже він називається, як мінімум своєю частиною, Мафія, то давайте мафію й опишемо))

В Україні багато різних мафій. В один пост всі не влізуть, але ж там написано – з продовженням..))

Ну ось наприклад мафія HR’ів..

Основні завдання, як вони собі їх видять:
– Захопити ринок вакансій.
– Переконати Інвестора в своїй необхідності.
– Домовитися з топ-менеджментом про відкат.
– Підготувати “пул спеціалістів”, котрих продаватимуть з компанії в компанію.
– Не допускати тих, що можуть.
– Продавати тільки тих, що не можуть.
– Дурити голову Інвестору тімбілдінгами.

Як заробляють:
– Продажем “спеціалістів”.
– Гонорар за пошук /ділиться з топом/.
– Відкат за втюханого ідіота.
– З самого ідіота.
– Продажем “найновішіх технологій з управління”
– Організацією нах нікому не потрібних заходів по навчанню персоналу.

Основні характеристики:
– Повна некомпетентність.
– Цілковите незнання продукту.
– Абсолютна непотрібність компанії.
– Дилетанство на межі фантастики.
– Неймовірне хамство і нахрапистість.
– Брехна на потоці.
– Маніпуляції на левелі, коли філософи франкфуртської школи поруч виглядали б як байстрюки..

Як з ними боротися:
Елементарно. З тих пір, як людство придумало гроші – взагалі проблем нігде не бачу)))..
Запропонуйте їм відповідати за результат, який вони вам обіцяють. Грошима.
Можете головою – не знаю ваших фантазій)).. За результат від проданих вам “спеціалістів” – аналогічно..))
Вони вам нарисували гарну картинку – нема питань – нехай відповідають за результат. Нехай втілять свою теорію на практиці))))))…
Вони переконали вас в своїй необхідності. Ось і мають шанс її довести.. Ах вони вам кажуть, що то не їх компетенція? Ви з ними погодилися? Ви знаєте значення слова лох..?

Як зробити так щоб було добре? Знаю, але ця послуга платна..))

Нє, ну може вам подобається, коли вас маніпулюють.. може ви взвізґіваєтє і оргазм йде за оргазмом.. Тоді у вас все ок, далі не читайте..

Тим більше, що далі антракт..))

 

Антрахт, Нєгодяї..))