WTF

Stop it!

Паніковскій – бросьте птіцу..

Паніковскій – бросьте птіцу..
(юшченко аристократ..?А хулє..?)
18+

Серпень 2021,

Для мене мій тато
Вирубав Карпати…

Привіт, Посполитий. Трохи часу мене тут не було. Мав справи – вичитував нову книгу. А в тій справі не можна відволікатися на інші букви. Чесно. Кину внизу фото обкладинки навіть, бо цікава твоя думка. Але тепер вже вільний і, як кажуть захисники вакциновано-гей-зоофілійно-трансгендерних гермафродитів – ну то вйо до новин…
Вакцинованих, до речі, китайською вакциною, перевіреною індонезійськими вченими. Це я про тих гермафродитів, якшошо… Але то (як вони полюбляють казати) є природній відбір.
А в Індонезії, як виявилося, є вчені))) МОЗ так каже..

Але до новин):
Ойлюдещожцеробицця – закрили чувака, який при кучмі вирубав Карпати. Пам’ятаєте ті потопи? То ото зараз його другани пишуть: “за що Орестові дали вісім років? А чого всіх ментів тих, яких він прописував в глухі карпатські села, щоб отримати 20% надбавку до пенсії – їх чому не закрили..? Вони ж разом крали…
Тобто – це отак прямим текстом? Це що – вже почалося? Це вже зараз вони почнуть здавати один одного? Не знаю чи вже саме зараз, але те що почнуть, то це без варіантів. Панство з НАБУ, терміново створюйте ютуб-канал. Не знаю чи обійде він по переглядах ютуби локальних блогирів, але те що “державний”телеканал в декілька разів – то точно.
Бабла піднімете на голому місці..
До речі – а чого тих мінтів дійсно не закриють?
Про пенсії нещодавно писав – лінк кину внизу.
***

Bellissima. Комуністи за тридцять років свого тут правління, змогли зробити неймовірне. Їм вдалася держава з надпланетарними масштабами корупції. Навіть росію обскакали. Це вічний параолімпійськийпаракорупційний рекорд. В світі ще не було держави, де б крали абсолютно всі держслужбовці. Це успіх. Це параклініка, що працює на парогенераторі. Моральні каліки тепер мають свою державу-рекордсмена.
Як то збоку виглядає?
Як дурний, що вкрав на базарі свинячу голову і саме втікає. Його вже наздоганяє кодла азербайджанських реалізаторів, щоб потовкти больно в ніс, а він біжить і на ходу краде з прилавків петрушку, сухофрукти, целофанові пакети, китайські викрутки… Біжить з останніх сил і все одно пробує ще хоч щось вкрасти…
Паніковскій – бросьте птіцу..))
***

Що з цим робити? Не відволікатися. Всіх. Там немає нормальних. Тому:

Ще можна попробувати розмішувати кокс з дустом. Розмістити в фейсбуку рекламу від МОЗ і написати, що то супер винахід перевірений індонезійськими вченими)))))) І на фоні гівна обов’язково. Підкладка під текст у вигляді намальованого веселого гівна чомусь не порушує правила спільноти – це такий тіпа юмар. Ось оголена жінка – то вже нє. Стоп. Ту мережу захопила якась секта фетишистів копрофагів? З огляду на їх дії – дуже на те схоже)))) Певне без росіян не обійшлось – в них вже давно кажуть: это тебе не коники с гавна лепити… і ліплять пєтушків. Пушкіна начитаються звечора і ліплять…)))
До речі – в Індонезії прийняли закон про амністію краденого капіталу. Це збільшило там корупцію рівно в 10 разів.
Тут збільшувати вже нема куди – якшошо))))))))
***

Про мову. Це боротьба не про мову, це боротьба про домінацію. Російськомовна частина населення вважала себе домінуючою, а україномовну – тупо рагулями. Зараз ця домінація на очах розкладається, і це кожну окремо взяту глашувлащенко дуже денервує. Любілі сєбє Пушкіна там разного, Катаєва с Достоєвскім, на рагулєй паглядивалі так свисака..,  а тепер шо? Назад в Житомирську область?
Саме тому иліта так чіпляється за різноманітних «заслужених», за радянські регалії, за пушкіна і романових, за дєнь шахтьора і журналіста, або хоч за дєнь страїтєля на крайняк.
От коли кажу любітєлю пушкіна – назви три його улюблені тобою вірші.. Воно губиться і спершу мовчить як партізан, а потім каже – он класік!!! Ок –  назви просто актуальні, чи ті, від яких тебе класично пре…. Не може… Ні – це не пушкін класик, чувак – це ти потовчений радянською освітою.
Я вже якось писав: Чуваки, ви колись припиздошили царя, тому шо він, з ваших слів, був конкретний поц і підарюга. Потім ви ж його через свою комуністичну церкву оголосили святим. То цар був за вас, чи проти? А ви за царя, чи проти? Якщо за – то навіщо ви його розстріляли? Якщо проти, то чого він тепер святий? Ви розумієте, що то шизофренія..?)))
Тобто – то він такі поц, чи святой? І хто тоді (в будь-якому випадку) ви?
Залишіть Пушкіна тим, хто дійсно любить його творчість. Всім трьом. Не треба прикривати ним (на свій час непоганим поетом) свою корупційну копрофагію. Чи копрофагійну корупцію..?
Пересічний –
Не пускай воров в свой мир – они скомуниздят твои звезды…
***

Про лікарям треба платити..
Я вже писав – треба. Але, щоб почати платити, потрібно спочатку їх завести. Щоб почати собаку годувати, треба спочатку собаку завести. Нє – ну можна годувати й уявну, і робити вигляд, що збоченці то нормально, а нормальні то аномально. Але ми про лікарів.. Якщо людина не спромоглася вивчити граматику в середній школі, то це не лікар – це знахар. Історично так склалося, що знахарям не платили зарплату. Вони жили з того, що їм люди принесуть. Хочеш сказати, що знахарі були різні? Ні одного разу не сперечатимусь – тим, що були результативніші, приносили більше. Але держава не платила ні тим, ні іншим. Це нормально. Це  феодалізм. При феодалізмі по іншому не буває. Та й взагалі – воно так виглядає, що пересічному цілком достатньо індонезійських вчених))). Чому так виглядає? Та вже вибрали собі шість феодалів і жодного президента. Раз за разом. Ну – ок. Не шість – п’ять. Шостий не дотягує. Шостий – це щось таке з епохи правління династії євнухів в середньовічному китаю.
Бля – 21ше сторіччя надворі)))))))))
Пересічний, якби все залишилося так як є і тебе в твоїй країні не знищили б більш наглі, то через сто років твоя країна в економічному розвитку догнала б Індонезію. Або навіть цілий поїзд. В розумовому. Але так як тебе таки знищать, бо ти лінивий і дурний, то навіть цього не станеться. Не бачити тобі рівня розвитку Індонезії…Так про тебе в Історії й напишуть – відстав від поїзда… В розумовому розвитку..

Ці індонезійські вчені б’ються дослідженнями, мов гладіатори, за право називатись кращими. І вони йдуть до вас!Обидва…))))

Лінки:

Ще про Крьісюків? Прошу:

Bonus track..? Без проблем:

Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
Пр. Повітрофлотський, 33/2
(“Книгарня Є”)

Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель’Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)

А можна тут:

А – про обкладинку говорив:

Ceterum autem censeo, совок esse delendam

 

Гарного дня, Посполитий..

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!

Stop it!