
ЕПІЛОГ для NETFLIX:
Пароплав «улєксандр онєгін» пришвартувався в одному з бустерних портів вільної Еритреї. На квиток до Оману грошей забракло, тому транс національний коммі-voyager Ґарій Коломийко зійшов на берег. Ліхтарні стовпи на набережній, ніби спеціально до його приїзду, були уквітчані прапорами. Строкатими – від лгбт, червоними – з ссср, навіть один бєларускій і один Ізраїлю. Бєларускій був – ні разу не гарныу…
Біля виходу з набережної десять, без видимих сексуальних признаків, негрів –танцювали ламбаду. Танцювали хором і з вихилясами. Всі вони були в однаково коротких білих спідничках для тенісу, але танцювали, по правді – не так, щоб дуже синхронно…
Вільна Еритрея була країною шаленого прогресу, з рівними можливостями для кожного посполитого, а особливо для коммі-voyager’ів. Ґарі відразу ж пощастило – вже на третій день він знайшов собі роботу. Робота була на свіжому повітрі і, що там казати – з розкішним функціоналом. Тобто – стій собі і цілий день відмітай пісок назад в пустелю. Що Ґарі і робив захоплено, в своє повне задоволення…
А потім його впізнали і запросили відразу на головну чоловічу роль в кіно. Кіно знімали четверо, без етнічних ознак, арабів. Знімали на мобільний телефон. Виконавчий продюсер фільму – чорний, як кошерна смола еритро-араб, виступав і, як головний оператор. Він носив на голові, одягнену задом наперед, червону ярмулку з символом лгбт-спільноти на чолі.
Грав Ґарія автор цифрового контенту – високий сумний араб з мутними очима і довгими чорними віями. Дуже довгими і дуже чорними. Він теж був без етнічних признаків, але Ґарія це мало тішило. Йому було трохи незвично і навіть трохи невдобно, а тому відразу спітнів і золоті окуляри сповзли по носі. Щоб він часом не відчув дискомфорту – продюсер зняв з нього окуляри і поклав собі в задню кишеню. Потім дивлячись в монітор і поправляючи ракурс – а можєшь вєсєло взвізгівать? – звернувся до Ґарі.
Але Ґарі стояв в ракурсі доггі-стайлом і лише уривчасто сопів. Московські чекісти, котрим він встиг подати сигнал, сказали, що прийдуть і врятують. Тож – поки вони йшли, він терпів, зціпивши зуби. Вік брав своє. Ґарі теж брав. Вже чотири рази – по разу в кожного і два рази підряд в продюсера. А потім той з мутними очима ще захотів відосік – як він грає олігарха в кіно і на свій телефон. Довелось робити повторний дубль.
Ґарію вже трохи роздуло живіт, а потім тріснула резинка в спортивних штанах. Вона боляче смальнула автора цифрового контенту в живіт і залишила синюватий нєізґладімий слід. Проте, це – замість остудити мутноокого, того якраз ще більше навпаки…
Чекісти все ще десь йшли, Ґарі облизав пересохлі губи, машинально поправив вже неіснуючі окуляри і почав невміло підмахувати.
Десять ефрікен-еритреєн в білих спідничках, похитуючись, сумно затягли «інтернаціонал» на мові банту. Монотонні звуки їх манірного співу понесло вітром кудись в сторону квітучого Сомаліленду…
Дублі продовжувались. Сонце сідало в Червоне море, а грьобаних москвичів все ще не було видно…
Intro з наступного блог-роману –
“Веселі пригоди Ґарі Коломийко в Еритреї і не тільки”.
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Майк Новосад. “Хіпстер..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2021.
В інтернет магазині“Книгарня Є”
Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1”

Майк Новосад. “M&M, або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..”Видавництво “EuropeLiberal..” 2020.
Придбати можна на офіційному сайті видавництва..
В інтернет магазині“КнигарняЄ”
Не подобається електронна комерція? Можна в звичних книгарнях:
Київ:
вул. Толстого,1
вул. Лисенка,3
вул. Спаська,5
(“Книгарня Є”)
Львів:
проспект Шевченка, 8 (Книгарня НТШ)
проспект Свободи, 7
пл. Міцкевича, 1 (готель ”Жорж”)
проспект Шевченка, 8
вул.Стрийська,30 ТРЦ “King Cross Leopolis”
(“Книгарня Є”)
вул. Федорова, 4 (“Книгарня на Федорова”)
вул. Володимира Великого, 34. Центр української книги.
пл. Ринок, 3 “Книгарня #1

