Рекомендовано DPA:

Крива липа

2026. March, 23

Написав мені  в коменті якийсь дядько Михаил – «Розуму багато,говориш багато…аназвати конкретно ворогів України можеш???». Що йому відповів? Написав – «Запросто. А ти?». Ні – мене не ображає, фамільярність, вона мене не зворушує, але й не ображає. Просто – пох.
Чому так відповів? Ні – це не натяк на його незнання. Це скорше про його сміливість. Набрався хоробрості написати комент, то напиши імена конкретних ворогів – ти ж їх знаєш. Нє?..
Де він проїпав? Там, де не писав коментів, коли міндічі припхали «указ», що закриває від світу «прибутки» держчиновників. Пояснення міндічів були ниці, як і вони самі, а той «указ» виданий ними лише для того, щоб чиновники могли далі красти і, щоб при цьому, засинати без снодійного, Михаил це знав.
Назвати тобі, бо ти не знаєш? Прошу – Остров Епштейнского в Кончєной Заспє. Що – ти дійсно цього не знав?
Вже писав, що міндічі не вміють красти. Але дуже хочуть. Тому заспокоюють себе «указами» і «законами». Чому думаю, що не вміють? Це просто – про тих, що вміють, ти не знаєш. А ті, про кого ти знаєш – то ті не вміють. Але дуже хочуть. Прям, як вусік наукове звання. Нашо то їм? Замість галоперидолу. Нашо їм галоперидол? Це їх стабілізатор парадигми. Що таке галоперидол? Банальний і вже застарілий нейролептик. Як працює? Робить клієнта байдужим до навколишнього середовища. І надає його виразу обличчя вигляду ідеально випрасуваної наволочки? Так. Ось – сам же ж всьо знаєш.
Але ж ота хімічна сполука придумана, щоб робити з хлопа овощ? А вони змішують з амфетаміном і думають, що то кокс. Чи вони часом не єбаньки? Та єбаньки – чому не єбаньки.
Але ж міндічі і так до навколишнього середовища байдужі? Ні – то серед них модно робити вигляд, що байдужі. Насправді вони того середовища бояться більше, ніж пархатий тютюнового диму. Звідти й всі їх «укази» про «больше трьох нє собіратса».

Обдумуєш – а чи не запустити собі пейси? Запусти – реально буде по-пріколу. Чи пустять тебе з ними на острів епштейнского? Ні. Але матимеш впізнаваність, котру можна буде монетизувати. Як саме? Записуй – боротимешся за рівні права жінок. Ні, не між жінками. А, власне, жінок. Які наприклад? Наприклад за право жінки очолювати хасидські угрупування. Такого ще ніхто не робив – ринок вільний.
Тобі трошки невдобно і ти би почав з чогось менш масштабного? Почни з фемінативу хасидиня. На крайняк можеш почати скажений рух за право жінки очолювати хасидські угрупування Трускавця. Чи так можна? Покажи мені закон від твоїх «депутатів» котрий це забороняє. В жінок не росте борода? По-перше – покажи мені закон, який каже, що без бороди ніззя. По-друге – в жінок волосся на скронях росте швидше і можуть запускати собі пейси аж по пояс. Думаєш, що достатньо по чашки ліфчика? Це справа регламенту і твого смаку – як напишеш, так і будеш присувати. Але ж то буде якась зовсім інша секта? А в твоїй країні жодні секти чомусь законом не заборонені. Тоді ще придумати тобі сценічно-релігійне ім’я? Михаило Пєйсаховіч. Чи можна ще варіанти? Михаило Полохатий. Ще? Безплатно більше ні.
Чи то не буде виглядати як маніпуляція? Колись в Палестині хрестоносці дуже щемили іудеїв і називали себе Лицарі Храму. Як сильно щемили? Хмельницький поруч не стояв. А триста років назад міндічі дописали їм до назви – Лицарі Храму Соломона. Що ти там знаєш про маніпуляції. Секта вчить своїх – головне до всього примазатися. Примазатися, об себе вимазати і кричати дуже голосно – ми тут жілі всігда.

Так хто ж все таки конкретний ворог України? Ти. Чому так? Бо дозволив секті міндічів захопити в ній владу.

Охарактеризувати одним словом твого держчиновника? Там вище вже написав – єбанько. Ні це не емоційне відношення, Це твереза оцінка поведінки, вчинків, манер і зовнішнього вигляду. Внутрішнього теж.
Вирішив все ж очолити рух за хасидинь? Спробуй. Головне не забувай, коли тобі вказуватимуть, що ти єбанько, то роби вигляд, що не чуєш. Як цього «мистецтва» навчитися? Роззуй очі і глянь в бік урядового кварталу. Ну, або найми собі персонального коуча – їх зараз більше, ніж піску в тій же ж Палестині.
Як назвати свою секту? Як хочеш, можеш – Танцюючі Тамплієри Лєтучеґо Мохнатіка.
На здоров’я. Нема за що.

PS:
Присунули тобі міндічі сім з половиною тисяч за те, що заберуть померлого в морг? Яйяяй – ну хто б міг подумати, такі милі і дотепні люди. Що робити? Як що робити – секту он свою вже маєш, відкривай банку. А якщо не накидають? То буде смерділо. Закону про самостійно невивезений в морг труп ще нема – живи поки що спокійно. Ти ще маєш сім з половиною тисяч в заначці? Сьогодні маєш, завтра не маєш. Життя – воно ж бентежне..
Шо, посполитий, стібуться з тебе міндічі? Ну, ось бачиш – вони стібуться, а тобі пох – ти тепер начальнік секти)))

Ти може подумав, що твій галоперидольник такий перший в світі? Аж ні разу. Зовсім недавно був ще один такий мудрий від народження. комуняка. Теж вводив податки на все і крав, як не в себе. Що той витворяв? Забороняв мати в хаті більш, ніж одну лампочку – і ту не вище сорок ват. Її можна було включати тільки в назначений час. Тобто – тобі просто виключають, а там ходили спеціально надресировані мінти і дивилися чи в когось крізь товсті штори часом світло не видно. Ще? Ще взимку були під забороною холодильники, а решта електроприладів вважалися «інструментами енергетичної диверсії». Як вершину свого ідіотизму, придумав «менструальну поліцію». Її функції? А ну чи сам вгадаєш?
Вопшем – ліміти були на все, а за все, що мав – треба було платити.
Що було за перевищення ліміту? В основному, як і в тебе – брали грошима. В того піздюка, на відміну від твого, не було жіжіталізації, то мав трохи мороку з тим, щоб ті гроші відбирати, але справлявся.
Чи зробив платним морг? Не здогадався.
Як його звали? Та – чаушеску. Я знаю, що ти здогадався. Що було з ним далі? Розстріляли біля стіни цегляного клозету. Чи був в нього «галоперидоловий шок», коли він зрозумів, що то вже всьо? Віриш – пох. Якщо тобі цікаво – послуги моргу в Румунії безкоштовний. І війна до них не прийшла, як бачиш.
Спрогнозувати подальші дії твого галоперидольника? Пох і на цього. Ну, може ще спробує встановити штраф через «дію» за перевищення ліміту використання синонімів. Епштейни, вони тільки розказують, що мають розум. А насправді? А насправді не мають.

Тобі часто присувають, що іудеї розумніші за тебе. Це неправда. Ти за них не дурніший. Можливо сцикливіший, але не дурніший. Що маю на увазі? Зараз в Ізраелю йде, можливо, їх остання війна. І вони вийшли на мітинг проти комуняки-єбанька нетаньяху. Скільки? Кожен десятий. Навіщо розхитують свій човен? Бо розуміють, що з цим хабадним галоперидольником країни може знову не стати.

Знайома з Відню написала. Кличе на каву. Сказав, що відразу після війни.
Може – ставай якось швидше розумнішим – нє? Ще не на часі закінчувати цю епоху агонії комуністів в отдєльно взятой странє?
Може таки пришвидшишся? Дівчинка класна чекає..))

Mike Timeson “Hippies..” Видавництво “EuropeLiberal..” 2026.

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська

Архіви