Welcome:

Domini Canes

Виклики материнства.

Будучи мамою двох хлопців, яким 5 і 2 рочки, черпаючи натхнення звідусіль для того, щоб залишатися не тільки мамою, я мушу визнати: материнство мене змінило. І ось декілька моментів, які я відзначила для себе, оглядаючись назад на пройдені 6 років “материнського стажу”.

 

  1. Як би це не було дивно, ТОБІ НІХТО НІЧОГО НЕ ВИНЕН. І навіть за те, що ти 9 місяців виношувала і за тих енну кількість годин, коли тебе гвалтували лікарі в пологовому; і за ті потріскані соски, і пекельний біль від перших прикладань до грудей.. Таки ніхто нічого не винен.
  2. ВСЕ ЗАБУДЕТЬСЯ. Весь цей біль, жах, нездійснені очікування, розчарування, сльози і сум забудуться. Пам’ять наша так влаштована, що зам’ятовуються тільки найкращі моменти – тому знімай відео і роби знимки, щоб ще глибше занурюватися у спогади дитинства твоїх дітей.
  3. Твоя корона з голови буде злітати по тисячі разів на день, але просто змирись, що тобі доведеться ПРОСИТИ: і про допомогу, і про елементарні речі, і навіть про хвильку, щоб піти в душ.

* Ти зможеш або сприймати все, як належне, дякувати за час, який хтось проводить із твоїми дітьми, або ж ходити з гордо піднятою головою, і не дай Боже, попросити щось у когось, бо злетить корона. Проте ти все одно повернешся до пункту 1: тобі ніхто нічого не винен.

  1. Ти будеш або робити те, що кажуть “більш досвідчені”, схиливши покірно голову, або активно відстоюватимеш свою “цілком правильну позицію”, підкріплену новими тенденціями, але в врешті-решт ти зрозумієш, що ніщо так не загартовує до критики та взагалі до оцінки соціумом твоїх дій, як материнство.
  2. Ти навчишся твердості, стійкості, рішучості, категоричності, наполегливості, ти будеш знати набагато краще за інших, що і коли потрібно твоїм дітям, але потім зрозумієш, що це пастка.. і підеш заново шукати у собі жінку..
  3. Ти будеш вчитися усіх можливих способів приспати, втихомирити, забавити, вишукуватимеш все нові танові фішки тайм-менеджменту – лиш би нарешті викроїти час для себе.
  4. Ти відкриєш у собі здатність любити незважаючи ні на що – те, що називають “безумовною любов”ю”.
  5. Ти зрозумієш, що найбільша твоя відповідальність у цьому житті та найбільший дар – це виховати Людину.
  6. І для того, щоб виховати Людину у своїй дитині, займешся вихованням себе. І це буде найважливішою справою твого життя і найкращим способом виховання дітей. Тоді у твоє життя прийде гармонія, чого усім бажаю від щирого серця.

 

Преображенська

Преображенська

Domini Canes

Domini Canes

Архіви