Рекомендовано DPA:

Крива липа

At Last – Who is John Galt?

Не варто шукати чорну змію в темній кімнаті,
особливо, якщо вона там є..

Ти, королева де Білів,
температура плюс сорок..

 

ищу достойного… – зустрічали такі тексти в мережі від дєвчонок з упакованими гіалуроновою кислотою губами? Не зустрічали..? Скучно живете)).. Але, менше з тим  – достойного кого?  Достойного – її..? Чи достойного по жізні.. Не так все просто з достойними. Чули з запорєбріка – мы должны быть достойными наших дедов..? Це звідти. Це з ссср.

The Names Have Been Changed to Protect the Guilty..

 

A few years ago, так сталося, що весь Євбаз накрило снігом і я декілька днів не виходив з дому. Не знайшов для себе нічого кращого, ніж дивитися якийсь російський серіал про «вора в законє» з Гармашем в головній ролі. Серіал із серії «ні о чьом» – звична пропаганда далека від правди, але одна правда там усе-таки була. Епізод, коли старий енкаведист вручає потенційному енкаведисту їхні credentials і напутствіє на подальше життя. Не пам’ятаю дослівно і шукати не буду, але приблизно так: ваня, мы захватили власть.. мы смогли.. ну не ты и я, а наши отцы и деды.. Мы с тобой и наши дети не должны отдать её никогда и — это главная твоя забота. Мы уже делаем из себя элиту и сделаем элиту из наших детей. Ты должен быть достоин наших отцов и дедов..
Тобто, якщо коротко і назвати речі своїми іменами – достойні повинні контролювати гроші. Гроші повинні бути лише в достойних, а потім в їх дітей. Незалежно від розуму і знань. Крапка.

Це не тому, часом, прєдводітєль достойних пропонує чиновникам портрети своїх дітей вішати в кабінетах? Не по Фройду – нє..?)))

 

 

Грустный клоун ваня, який для чогось взяв громадянство Ізраїлю і за скасування заборони на в’їзд якому в Україну, я так бачу, зовсім не проти 73 відсотки, від деяких відсотків, деяких громадян України, якось «пожартував» через телевізор: сейчас будем сечь капусту, как комиссары жителей украинской деревни
Комісари з нквд таки посікли українські села. Але не тільки єврейські комісари. Допомагали їм це робити комісари з місцевих. Щоб не кидатися в очі і, щоб не одразу в них було видно запроданців – локальні, масово і нємєдлєнно, пробували перейти на російську мову. Це в них виходило смішно і московські комісари над ними так, по дружньому зверхньо підсміювалися. Підй#бували – одним словом..Так, як грустный клоун ваня нашу співачку Олю, чи нашого веселого клоуна Вову..

Українську мову достойним вивчити не важко, важко відмовитися від достойних предків, а ще важче втратити достойну можливість нічого не робити за великі гроші..)) Це вже справа принципова)))..

Бачили як на початках, дєвушкі з упакованими губами, за кордоном пробували розчинитись в натовпі і ізображать локальних посполитих? Не бачили..? Скучно живете..)) Тим більше, що їм не вдавалось, а тому вони вже змінили тактику і тепер «гордяться» своєю совковістю і, де можуть, присувають, що «могут повторить».. Певне відчувають, що: уж полночь близится, а Германа всё нет..)), тобто піз#єц всім сподіванням насувається як білоруський трахтур..))

 

Одна топ блогерша написала: Девочка, опомнись – твои дети будут похожи на папу, а не на его Мерседес..
Але хто б слухав якусь блогершу, не кажучи вже про Моргана, того що Т.Н. Дайте їй достойного і всьо. З достойним, можна не працювати, можна «достойно жить», навіть без освіти, а можна давить лохів по тротуарах..
Так – щоб достойно жить потрібні лохи. Нашо – їй нє панятно, але без них ніяк.. В кінці кінців – кого давити як лохів не буде? Потрібні лохи-як не крути))..
Перед кимось же треба понти колотити – що сама собі буде писати круті вислови «від внєзапно поумнєвшіх актьоров з театру імені Вахтангова»..? Такі на зразок: секс без любви всё равно, что хлеб без масла.. Чи – свободу на хліб не намажеш.. Але то вже не з Вахтангова))) і не від достойних, то вже від їх прислуги..))

Здесь птицы не поют,
Деревья не растут
И только мы плечом к плечу..

Температура плюс сорок..

 

 

Coffee break:
49-й президент Эквадора, Абдала Хайме Букарам Ортис, 1996-1997, был подвергнут импичменту Эквадорским национальным конгрессом по обвинению в «умственной неполноценности»..

А комісари сєклі дєрєвні, потім – сєклі з кулеметів спини тупих лохів.. тих, що не хотіли йти в атаку навіть після стакана спирту.. навіть після двох стаканів..))
Заслали пів мільйона людей в Чорнобиль – ліквідовувати наслідки власних тупорилості і ідіотизму..
Лохи потім вибирали собі їх за президентів та парламентарів, писали в коментах – я не зрадник, я повірив.. Нє чувак, ти не зрадник, ти – банальний ідіот..)) Це не образа, – це констатація факту..))

Команда Де-Ґенераціїї..
Кажуть, що їх треба 40 років водити по пустелі. Я принципово не проти – нехай ходять – 40.. 80.. 400.. Але. Запитання – я тут до чого..?)) Сахара велика – влаштуйте собі там курси лічностного роста і ходіть – нє?))


Суровые годы уходят
В борьбе за свободу страны.
За ними другие приходят –
Они будут тоже трудны..

Вони будуть завжди трудны, принаймні до того часу, поки поетами, журналістами, конструкторами, а особливо чиновниками, а насправді – будь ким, будуть призначати не за компетенцію, а за некомпетентність розбавлену лічной прєданностью. Живе собі хлопець вова, ходить на курси лічностного роста, слухає там про те, що не святі горшки ліплять.. Взагалі він має знання прогульника з пту, ходив в дискотеку, знає три слова.. навіть п’ять – ще плюс інновація і діджіталізація (Фіма Собак грустно куріт), а тут бац і він в кабінеті.. І кожне з його слів стає безапеляційним.. Дівчонкі губасті навколо, жізнь удалась.. А тут бац і Чорнобиль бля..

Температура плюс сорок..

в Україні вже двадцять восьмий рік..
………………………………………………………………………………………………

Меня назвали в честь деда.
Мой дед, Владимир Яковлев, был убийца, кровавый палач, чекист. Среди многих его жертв были и его собственные родители.
Своего отца дед расстрелял за спекуляцию. Его мать, моя прабабушка, узнав об этом, повесилась.
Мои самые счастливые детские воспоминания связаны со старой, просторной квартирой на Новокузецкой, которой в нашей семье очень гордились. Эта квартира, как я узнал позже, была не куплена и не построена, а реквизирована – то есть силой отобрана – у богатой замоскворецкой купеческой семьи.
Я помню старый резной буфет, в который я лазал за вареньем. И большой уютный диван, на котором мы с бабушкой по вечерам, укутавшись пледом, читали сказки……

……..В 19-ом, в разруху и голод, мой дед-убийца умирал от чахотки. Спас его от смерти Феликс Дзержинский, который приволок откуда-то, скорее всего с очередного “специального” склада, ящик французских сардин в масле. Дед питался ими месяц и, только благодаря этому, остался жив.
Означает ли это, что я своей жизнью обязан Дзержинскому?
И, если да, то как с этим жить?……

Владимир Яковлев.
Основатель издательского дома «Коммерсантъ»

…………………………………………………………………………………………………..

 

Просто так, для general knowledge, погугліть хто з відомих вам celebrities– нащадки діячів вчк нквд і далі по темі..))

 

 

 

Лох віддав сина на самбо і карате.. Нормальна тема.. – тільки вчитися не віддавай – бо вивчиться і стовідсотково буде говорити – мой папа мудак. А тобі потім з цим жити..

Але найнормальніша тема, як завжди – а далі що..? Або по іншому – чтобы что..? )))
Вічна тема))..
В 2014му я писав, що загнали себе достойні пацани в глухий кут, і такий їх «геніальний винахід», як маятник, що раз на п’ять років хилитається то в сторону росії, то в сторону Заходу вже не спрацює – не ризикнуть більше в сторону росії..
Ризикнули)).. Українські комуністи змогли – шкода «зароблених» грошей..))

Але – а далі шо?)))
А далі на часі створювати маоїстсько-націоналістичний комуністичний рух зелених кхмерів.. Правда для такого треба мати яйця.. приблизно, як в слона.. і джангл, щоб було потім куди ховатися..
Уявив трьох яйцеславів – олігарха, львівського юриста і прєдводітєля достойних – чота ржу)))..
І Карпати скурвий син петро вирубав)))..
Шо там, гуцули – ше не тонете? То ж ви самі рубали – нє? За нові меблі – нє? Тепер плаваєте? Можу класних тренерів з плавання порекомендувати..

 

Для тих хто не в курсі:
кхмери придушували або знищували в масовому порядку, в першу чергу міське населення та інтелігенцію країни. Були заборонені писемність, гроші, іноземна мова. Вся країна була перетворена на трудові сільськогосподарські комуни з 18-20 годинним робочим днем. Страта загрожувала за найменшу провину (наприклад, народження дитини без дозволу керівництва комуни).

 

 

Ідіотизм.
Не як образа, а як констатація факту.
Вирубані Карпати – повний ідіотизм. Вирубані у містах дерева – повний ідіотизм.. Хіба би, як варіант, що то дендрофобія мерів і їх – мерів, переслідує страх від слова гіляка.. Можливо саме тому вони зрізають дерева, а потім вішають табличку – тут стараннями міського голови планується сквер.. Але, погодьтеся, що це також ідіотизм)) і очільників, і тих хто їх обирає, бо скверу там не буде, буде чергова халабуда від таких самих архітекторів і не менше таких самих будівельників..))

Що не є ідіотизм?
Прошу дуже – висота будинку в місті для життя– це ширина вулиці плюс шість метрів. Тільки при такому плануванні місто повністю провітрюється. Вважаєте, що це нереально..? – а оце знову ідіотизм. Все в житті реально. І не вибирати собі придурків в очільники теж))..
В чому вічна проблема придурків? В призначенні поетами, журналістами, конструкторами, архітекторами, а головне чиновниками таких самих недалеких з середовища достойних. Прям – край непуганых идиотов)))..

В чому твоя особиста проблема? В небажанні сказати дураку – ти дурак, замість – добрий день.
У зла є тільки одна сила – та, якою наділяємо його ми самі..

 

 

Не вийде з чуваків еліта – не справився нащадок со своей главной заботой)).. Правда в нього є відмазка – старий енкаведист не пояснив йому різницю між словами еліта і иліта..))
Я про це вже писав – лінк кину внизу)

Coffee break:
Одна моя умная-преумная кузина, выложила свое интервью, где разложила по полкам некомпетентность госчиновников. Разложила на простейших примерах, включая сказку о репке. Уважая и любя ее за недюжинный ум, продолжу тему..))

1 – Если зарплата не привязана к результату – результатом будет ноль.

Примеры? Please – Все до единого государственные чиновники. Еще раз – Все До Единого. Absolutely.
Вы сможете мне возразить? Готов услышать Ваши аргументы..))
Упреждая: /дабы не разводить спам/ – Если люди 25 лет не смогли дать результат.. А ведь люди всё время те же самые.. Колода тасуется, но люди все те же.. Не знаете почему..? – Да именно поэтому – им платят, не ожидая результат.. Они сами себе платят, не ожидая от себя результат..

Но, как всегда, есть нюанс)) – это так только в лучшем случае. А лучший случай там редкость..)) На самом деле выстроена чёткая вертикаль. Схема проста.. до идиотизма проста. Никто ничего не делает. Одалживают деньги. Разворовывают. Приходит время отдавать – повышают цены на коммуналку и на всё, до чего могут дотянутся. Ну не свои ж отдавать в самом деле, вот и раскидали на народ..)) Меня умиляет, как «журналисты» говорят – “заработанные коррупционным путём деньги”. А мож всё-таки – сворованные? Стесняетесь выговорить? Так мож тогда законодательство вообще отменить нафиг..?)) Ограбили вас на улице – это заработанные грабежом деньги. Мож всё-таки лучше говорить – сворованные..? – Не?))

Лінк на повний текст статті кину внизу..))

 

 

 

Coffee break:

Країна байстрюків заплаканих,
Країна віслюків неляканих,
Країна цвинтарів зруйнованих,
Країна вівтарів сплюндрованих,
Країна прапорів обпльованих –

Країна У.

А судьи кто..
Страна, где нет судов. Суд здесь, как мясная лавка в Бомбее.Налетай, торопись – покупай жівопісь.. Правители, как градоначальники города Глупова – каждый чем-то «прославился», но ни один не трогал судей. Ни один. И судьи расцвели как стройные берёзки, которые что-то шепчут липам, закусывая шавермой и подтирая жирные губы страницами из Конституции. А как они умеют колядовать, а які вони побожні.. А какие они архитекторы своих будиночків.. пшонка стайл – бессмысленный и беспощадный..
В последнее время судьям подняли гонорары. Не то чтобы им не хватало, просто сложно объяснять где взял бабла на архитектуру. А так ещё годик продержаться и можно говорить – на зарплату купил.. Не надо будет говорить, что в Турцию ездил или ёлки продавал..

Країна У.

 

 

Дивлюсь інтерв’ю Портнікова. Красавчєґ. Без сумніву геніальний – ширяє над хаосом)).. Каже – що на нас чекають часи повного хаосу і нема на то ради.. Згоден, крім хіба одного. Є на то рада. На жаль, поки що не верховна, але є.
В Україні немає національних чи мовних проблем. Є бовдури, які не бажаючи працювати, маніпулюють цими категоріями, знущаючись з бідних ідіотів. Вкотре наголошу – від цього самі не перестаючи бути такими ж ідіотами – бо далі шо..? Бо – чтобы что..? Бо, підміняючи формою суть, на вихлопі отримають нуль, або мінус сорок)). Щоб ми не блукали часами повного хаосу, а пан Портніков не мав за шо писати – потрібна Верховна Рада. Яка прийме закони. Які саме? Ті, які відмінять колективну безвідповідальність. Прийняла міська рада рішення – в тюрму всю міську раду. Тільки так. Тільки закони.
Одні для всіх. І ось коли ці закони запрацюють – не буде ні хаосу, ні мовно-національного питання. Буде холодно-байдуже: злочин-покарання. Без достойних.

Вихід завжди є – нє? Ось і Славко повернувся..)))
Славку, а давай, через конституційну більшість, зробимо полномічіям інстітута презєдєнства обрізаніє..))

Нічого особистого проти прєдводітєля достойних. Він, як було зрозуміло з самого початку, не за юстицію, він за парєшать – що і показав вже за перших три дні)).. От здається – яка різниця коли перевибори – на місяць раніше, чи на місяць пізніше і для чого весь цей кіпіш? А ні фіга))) Кожен день дорогий – Славко на порозі))).. Ну ми ж не будемо кривити душею і признаємося собі, що розуміли і бачили, що весь цей «проект» з самого початку було розроблено достойними щоб Славка до влади не пустити)).. ну може ще трохи для того, щоб найрадикальніший глава фракції трохи підняв свій рейтинг – я про це теж писав))

Ось вам і шанс – або в спокійне нудне європейське життя, або в хаос – щоб, без сумніву, геніальний Портніков мав шо аналізувати)))..

Що потім? 70% спільноти, познімавши зелені наклейки, напишуть що вообще то я із тєх двух процентов, что зіпсули бюлетені. Прям – містифікація парадоксальної ілюзії)) – в 2 відсотки спробують впхатися 70. Оболонка не трісне..?))) До речі не 73, а 43 – це якщо від населення країни. І вже намітилась тенденція до швидкого зменшення до межі похибки, а потім до межі учасників кварталу і їх батьків))..

Антрахт, Нєгодяї..))

 

PS:
На вулиці одночасно зрізали 86 дерев. Знаєте як це аргументує начальник відділу урбаністики? – «… все було нормально допоки клени не виросли високі і вітер почав їх розхитувати. Ричагом почало розхитувати схил…»
Так, вона працює в органі, що називає себе комунальне підприємство “Інститут просторового розвитку”.. 
Пані чиновник на фото в ФБ з пилкою біля дерева. Чи то – доктор зло, чи маніяк, що дер, як дурний газету..
Ще один перл від пані чиновника: зрізані дерева дозволять нам організувати оглядові майданчики..
Геніально. Оглядати з них що..? Заглядати у вікна сусіднього будинку? Чтобы что..? Хоча і це не вийде – висота схилу три метри..

Запитання перше – пані чиновник з найукраїнськішого з міст України знає про існування слова важіль?
Запитання друге – шо не скажеш коли в шефа дендрофобія..?
Запитання третє – як вищеозначена пані чиновник потрапила на цю посаду?

Зате тепер ми знаємо навіщо масово вирубують Карпати. Це ж скільки ричагів тими горами розхитували. Якби не вирубали – могла би бути вселенська катастрофа..

Нагадування лохам – не забудьте традиційно піти і проголосувати за пана мера і виберіть його і його молоду команду ричажних урбаністів до верховної ради.. Він вирубає і Софіївку і Олександрію.. Щоб ричагами не розхитувало..

Було ще вчора/стало вже сьогодні..

 

PPS:
Для особо продвінутих. Для зелененьких. А що б ви сказали, якщо б дізналися, що в новобудовах Києва продається сорок відсотків квартир..? А що б сказали, якщо б дізналися, що більшість з них закрита і в них там нічого не відбувається? А що б сказали, якщо б дізналися, що більшість тих квартир куплена громадянами Ізраілю і Китаю..?
Не знаєте? То дізнайтеся і скажіть щось..)) Гроші як – пахнуть – нє? Чи якщо є хатинка в Ґіспанії то пох..?))

 

Лінки в тему:
Когда мы вернёмся с войны..
И комиссары в пыльных шлемах..
Riders on the Storm..
Про компетентність (укр)..
Про компетентность (рос)..
Діалог з записним комуністом..
Почему, собственно, Вакарчук..
Последний мой бумажный пароход..
Скыдай штани скотыняко
Мадам, уже падают листья..
Ой-вей.. Прое.. вреев.. таки..
Гоп стоп..
Триста тысяч спартаковцев..

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська