Рекомендовано DPA:

Крива липа

Резинова бімба..

2022. July,12

Знайома з Ізраілю написала в себе на сторінці – а в зв’язку з останніми обставинами… нас, часом, не зроблять знову винуватими у всьому?
Чувак якийсь з Хайфи їй відповів – а сделают, можете даже не сомневаться.
Потім подумав і через десять хвилин многозначітєльно заспокоїв – ну ничего, на Западе намекают, что у нас есть бомба…
Я колись писав – бомбу можна мати, звичайно, але якщо почати її кидати на навколишніх арабів – то вікна в Хайфі не повилітают..? Відстані ж там між одними і другими не альо – нє?
Згадав чомусь радянський анекдот: вчера ссср сбросил на китай резиновую бомбу. Число пострадавших уже исчисляется миллионами, но бомба еще прьігает
Те саме, що й знайома, рік назад озвучив нєкто Максім Галкін. Він правда переживав за національний склад олігархів і близьких до них ліц, в одній сусідній країні.
Але пост не про це. Пост про боротьбу невенгрів з курінням. Хтось мені пояснить – вони це роблять щоби що?  Вакцина перестала продаватися? Чи, як сідорова коза марьяна – без звіздюлєй, як бєз пряніків?
В Древньому Римі, один розумний чувак сказав – дуже важко контролювати те, в чому не розбираєшся.Я б сказав – неможливо, навіть якщо тобі здається, що ти хитріший за всіх хитрих на планеті. Але знову згадав анекдот..
Син питає в тата айтишніка:
– Тату, а чому сонце сходить на сході, а заходить на заході?
– Тобто, сонце сходить на сході, а заходить на заході?
– Так. Чому?
– Блін, раз воно працює, то не рухай..
Взагалі, мені видається, що замість боротьби з курінням на літніх площадках ресторанів, вартувало б заборонити перебування в цих закладах неповнолітнім дітям. Принаймні в тих, в меню котрих є алкоголь. Чи привчати їх з дитинства до того, що дорослі щось п’ють, а це щось їм наливають з гарних пляшок, з не менш гарними етикетками, на котрих не написано «алкоголь викликає залежність»… Чекайте, це може невенгри з алкоголю мають, а з сигарет ні?  Та нє – акцизні марки вони ж клеють. І взагалі – податки то в них національна ідея – нє?
Тобто – ні фіга не розумію. Поясніть, хто знає..

Описати типову ситуацію? Запросто:
За столиком яжежмать. Вона сидить і втикає в телефон. На столику – застигло-посиніла картопля фрі і два сочки. Навколо неї ганяють і істерять двоє її дітей. Чому істерять? Підсвідомо пробують привернути до себе увагу навколишніх – може хтось вижене їх маму звідси нахуй. Чому так? Бо їм тут нудно – шо нє понял?
Є ще варіант. Теж з неминучою істерикою, але не відразу з порогу. Тут діти теж, як і мама, сидять з телефонами – неквапливо, але наполегливо наживають собі епілепсію. Істерика в них стартує, коли їх пробують відволікти від телефону до посинілої фрі. Але стартує мощно і відразу – рев бегемота, якому став на бейцели інший бегемот – поруч не стояв.
В кого тут профіт? Власник ресторану, як тільки народився, то відразу почав мріяти, щоб йому картоплею фрі і двома сочками займали стіл на три години? Власниця дітей мріяла, щоб її діти повиростали або алкоголіками з панічними атаками, або залежними від «броділок» в телефоні? Поспілкуйтесь з дружинами «геймерів» – не думаю, щоб ви хотіли таке чути про своїх синів))
Нормальні дітки не сидять в телефоні, не шляються з дурною мамою по кабаках, а чемно слухають вчителя в хедері?  Maybe. А їм, якщо виростуть – їм буде норм в суспільстві, де навколо одні істероїдні вакциновані епілептики? Якийсь хуйовий профіт – нє?
Що ви там казали про боротьбу з курінням? Табличку на дверях з написом – ми не обслуговуємо неповнолітніх – не виникало бажання прибити? Ну – нє, то нє..)))

…………………………………………………………..
……………………………………………………………

 

МЕНЮ – ASTORE – PAPERBOOKS –

M&або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..)