Рекомендовано DPA:

Крива липа

А кто за это всё заплатит..?

Квітень, 2020

Небоскребы, небоскребы,
а я маленький такой…

Маленький заховався, сопить собі тихесенько і старається не відсвічувати.
Маленький мріє, коли вже нарешті можна буде в Албанію. Спочатку пересидіти в бункері, а потім створити студію «енвер ходжа 95», яка буде знімати відосіки… А там далі видно буде…

Цікава країна Албанія. Допустили до влади проросійського комуніста енвера ходжу. Той, в приступі параної, заставив кожного мешканця збудувати бункер. Забудували ними всю Албанію – 700 тисяч штук… по одному на чотирьох жителів країни… Навіщо? – бо ті, хтось там, нападуть, а ми как раз в домікє. Потім на Албанію ніхто не напав. Потім ходжа здих. Тепер перед албанцями нове завдання – демонтувати, за свій рахунок, нах нікому не потрібні бункери, збудовані за свій рахунок. Дійсно тільки студії з відосіками і бракує для повного щастя..

Влада засіла в окопи і бліндажі і мовчить собі тихесенько. Раз на пару днів покажеться – скаже грізно – а ну сидіть всі по хатах!!! – і назад в бліндаж. Чого чекає? На що сподівається?

От реально цікаво:
Влада не хоче виступити з заявою, наприклад – звідки взявся короно вірус? Нє? А всі цивілізовані країни вже натякнули маодзедунам, що прийдеться за все заплатити. А наші – вони не хочуть «бізнес»-зв’язки втратити, чи просто сцикотно? Хоча звісно – такий «бізнес» губити жаба давить. Питаєш в маодзедуна – скільки? Він каже – сто і з них десять тобі назад. А ти йому – а давай я переведу триста, а ти мені 210 назад… Ну хто ще, крім маодзедуна, на таке не скаже – пашол нах?)))

«Журналіст», той, котрий – я очєнь сільно дружу с(со всеми знаковыми людьми планеты) – розказує «свою» «нову» версію. Як він, в черговий раз точно, знає що є домовленість – ми їм Крим, а вони нам Дамбас. Ну і ми не вступаєм в НАТО, панятно…
А з якого, собственно, хрена? В країні забили на своє законодавство, то давайте ще на міжнародне заб’єм? А мені видається, що не Крим тре міняти на Дамбас, а запросити сюди базу НАТО. Поляки запросили – мають чистий спокій.. Северный сосед? А на нього ще хтось в світі звертає увагу?))))))))

Всі пишуть про гум конвой для комуністичних попів. Навіщо стільки мороки? Не простіше їх відправити на історічєскую родіну? Разом з тим, хто їх в лавру привів? Ти думав – вони там були завжди? Та нє)) – там взагалі-то було «музейне містечко антирелігійної пропаганди». А червону церкву туди, під прикриттям отряду міліції особого назначенія, завів наш сивочолий патріарх… Той що тепер вчить всіх бути патріотами. Той, що маодзедунам флот продав. Поцікався – гугла все знає)))

Звільнили бородатого – то лі митника, то лі не митника? Ой бідабіда. Що навіть піар зі стриптизерками не допоміг втриматися? А той, котрий аналу потребує – він все ще депутат?
Ок – а хто поверне гроші, котрі були потрачені на «митника»? Включно з преміями… А хто поверне – не отриманий, з його вини, прибуток? А хто поверне гроші, витрачені за цілий рік на державних чиновників? На їх утримання, зарплати і премії? А хто поверне – не отриманий, з їх вини, прибуток?
Парламент прийняв 180 законів? А який з них пригодився країні? Тобто – парламент весь цей час гнал порожняк? А повернути в казну гроші, потрачені на цей порожняк – що ніхто не хоче? Ніхто-ніхто??)))

Пишуть – он хотел как лучше, он хотел сшить многонациональную страну… Ну тут взагалі нічого видумувати не треба було. Багатонаціональні країни (США, Канада, Швейцарія) зшиваються миттєво діючим законодавством. Як тільки в країні діють закони – націям миттєво по цимбалах хто якої нації. Але він хотів сшить нєгра з мотоциклом. Щоб – і сшіть, і під токсичну для світу рашку лягти, і щоб все було як до цього…
Два плюс два – завжди чотири. Що б не говорили бородаті мбейщики від митниці, чи «депутати», що мають право на анал…
Тут або / або. Або діюче законодавство, або право на анал. Можливо в Албанії… якщо пустять)))

Все буде Україна. Але після того, як буде – закон один для всіх.. і не раніше, ніж «бізнесмени» повернуть в казну вкрадені там, за весь час, гроші..
Чому без цього ніяк? Тому, що без цього, кожна наступна «влада», буде розглядати, власне, владу – як інструмент: скомуніздіть троха дєніх – не інакше..))) 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська