Рекомендовано DPA:

Крива липа

Бульвар Ґантдона…

Бульвар Ґантдона...
(Маke московський проспект Great Again..?)

 

 

Січень 2021

Но все, что мне нужно –
Это несколько слов
И место для шага вперед…

Сомалі. Станція метро Лівий берег Саксагані. На мокрій бетонній тумбі сидить посполитий (білий ефрікен нєвенгр) і тєрзає в руках поламану гармошку: Стоїть гараааааа високая…
Підходить його кєнт:
– Чув? Полковник полковнику генерала заказав..
– Похуй на них. …палковніку нікто нє пішєт… тьху – попід гарою гай гай…

Повз них, строго на сєвєро-восток, тягнеться широкий проспект – покоцаний від недовкраденого бітуму.
Колись – ще сомалійські невенгроафриканці з ГПУ (не плутати з офісом генерального прокурора) писали – сомалі то не держава. Сомалі – то ґандурас вишуканий бульвар. Спроектований нашими илітними Де’білами вишуканий бульвар. З власним напрямком і власним рецептом асфальту..
З тих пір «бульвар» не змінився – тільки берізки зрубали. Певне хотіли житловий комплекс «Кривбас» будувати…
***

Вова, поки ти ше при владі – перейменовуй московський проспект на бульвар Ґандона. Хто такий Ґантдон? Ой, а то ти тіпа не знаєш…)
Навіщо? Бо вже зовсім поруч стоїш від того, що тебе визнають найтупішим прицендентом сомалі. Вже навіть той, шо по африканських бджолах виступав, почав з надією переглядати пресу… Навіть вітю з йолкою вже на пів корпусу випереджаєш..
Я пам’ятаю як ти казав – перенесем столицю кудись в центральне сомалі і це відразу дасть нам можливість потрапити в G7… Італію звідти випхаєм, а самі влізем.
І де то всьо?
***

Спочатку хотів переїхати відразу в музей. Казав – переїздимо в музєй лєніна і всьо. І все це щастя – без копійки з сомалійського держбюджету. Оpen space – так open space.Empty floor – так empty floor. Навіть меблі брати не будем, щоб гроші народні не тринькати – держава в смартфоні – і нє їпьот!!!
Я тоді пропонував – краще відразу на головну сцену країни – в палац Сомалі. Там буде open stage… До речі – а яйценюк з барною поженилися – хто знає?
Дмитро Ільїч тебе, до речі, захищає як може. Каже, що ти дебіл, але чесний дебіл. Оцифрований. Просто набрав в команду де’більних д’білів і не бачиш шо в тебе під носом діється…
Як твоя молодая команда краде, вже дійсно всім дуже сильно видно. Але пересічних думка не полишає – якщо він того не бачить, то таки дебіл; якщо бачить і нічого з того не має – то дебіл в періоді; якщо має – то виходить, що не оцифрований…
***

А треба було всього лиш почати садити держчиновників з виконавчої та судової гілки влади…
Не бути тобі чувак вже ні Чингіз-ханом, ні навіть Ясіром Арафатом. Чи може надієшся взяти Юzika, сядете такі двоє в танк – і на Тель-Авів? Нє – то якось неправдоподобно виглядає, та й Юzik певне не захоче… хіба би може лисий… але нє – він вже в танк не влізе…
Залишається примарний шанс з чиновниками, або перейменовувати бульвар… Чи кольорові олівці вже закінчилися..?

PS:
От реально – пох мені на навального, як і пох на все, що в тій недокраїні робиться. Їм ще до сомалі спершу бодай би дорозвинутися..

PPS:
Про сомалі без коммі? Прошу дуже – це тут:

M&M або Хроніки Семи Перпендикулярних Ліній..

 

Вірменська

Вежа Корнякта

Святого Миколая

Вулиця Федоріва

Успенська

Благовіщенська